słowa kluczowe: NLP, TV, manipulacja, manipulacje, media, prasa, programowanie neurolingwistyczne, ściema, ściemnianie, żydowskie gadanie.
Linki, cytaty, nowiny2011.07.17 18:44 19:02

Neuroligwistyczne manipulacje w mediach

(poleca )
 
Doskonały przykład jak jesteśmy manipulowani telewizją, radiem czy prasą.
 
Całość pod adresem +robsik.bloog.pl odnosi się do clipu na YouTube +www.youtube.com (w trzech częściach z polskimi napisami). Warto obejrzeć! Pomijając uporczywe wiązanie punktowanych technik akurat z tzw. programowaniem neurolingwistycznym, wszystko się zgadza. 

3088 odsłon średnio 5 (2 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Neuroligwistyczne manipulacje w mediach 
w.red, 2011.07.18 o 16:14
Przeczytałem i oceniłem wagę problemu już wcześniej. Ale do tej pory czekałem na "odzew". Uważam że to dopiero jego zasygnalizowanie. A on sam powinien zostać rozwinięty na wzór samouczka samoobrony. I znaleźć się na półeczce w dziale "co każdy chłopiec i dziewczynka wiedzieć powinni". Najlepiej autorstwa doświadczonego psychologa "obcykanego" w zagadnieniu. Bo są to metody nagminnie stosowane wobec nas maluczkich. I dopóki nasz wiedza w tym zakresie będzie nikła, dopóty "socjotechnicy" i "socjoinżynierowie będą mieć pracę nie sprawiającą im większych problemów. Ato z pewnością nie jest dla nas dobre ;)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑