słowa kluczowe: Polska, ekonomia, gospodarka, społeczeństwo.
Linki, cytaty, nowiny2011.06.12 16:42

Bez wątpienia "cóś" jest w tym na rzeczy

(poleca )
 
+iskry.pl
 
polecam 

2246 odsłon  (brak ocen)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Bez wątpienia "cóś" jest w tym na rzeczy 
Paweł Tonderski, 2011.06.13 o 14:55
Ale co tam robi pan Ikonowicz?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Bez wątpienia coś w tym jest 
Jacek, 2011.06.14 o 00:02
Lepiej niech p. Ikonowicz odpowie jakim to prawem rządzący sprzedają polski majątek narodowy. Kto im dał takie prawo? Czy to jest zgodne z wolą narodu ? Czy było przeprowadzone referendum odnośnie sprzedaży polskich zakładów w obce, zagraniczne ręce? Przecież to jest czysta grabież, sprzedawczykowstwo i najwazniejsze - zwykłe przestępstwo za które powinno grozić sąd i więzienie. Nóż się w kieszeni otwiera. Czy należy ukonczyć studia wyższe by zrozumieć tzw. prywatyzację? Nie. Bo prywatyzacja znaczy złodziejstwo.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Bez wątpienia coś w tym jest 
w.red, 2011.06.14 o 00:57
Mniej chodzi chyba o to kto mówi, a bardziej co mówi.
Tyle tylko że "obracając się w środowisku" tzw "polityków" lepiej pewne rzeczy mógł dostrzec.
W sumie czy nie pokrywa się to ze stanem faktycznym ?
Wypowiedź dotyczy spraw gospodarczo społecznych i to w skrócie. Nie ma nic o "wątkach" politycznych itp które są nie mniej istotne. Co za tym idzie niema tam mowy o "planie" unicestwienia państwa i Narodu. A to jest fundamentem i celem tych wszystkich "zmian". Ale to temat tak "nieprawomyślny", że jego poruszenie stawia każdego na pozycji "wroga systemu". Który jak wszyscy wiemy jest : jedyny, słuszny, właściwy itp, itd..
A zwróciłem na to uwagę bo uważam że wszyscy wrogowie naszego wroga są naszymi "przyjaciółmi" ;)
Tak to chyba było :D
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Bez wątpienia coś w tym jest 
Paweł Tonderski, 2011.06.14 o 01:18
Niestety, ale pan Piotr Ikonowicz o takich jak my wypowiada sie w sposób jednoznaczny. Faszyści, naziści, antysemici, nie zauważyłem aby alterglobaliści i ci, którzy walczą z tzw. systemem, tak jak to robi pan Ikonowicz w swoich przemyśleniach zwracali uwagę na światowe żydostwo, masonerię i plan WNO...

Pan Ikonowicz najchętniej takich jak my postawiłby pod ten sam mur pod, którym stawiałby ludzi, z którymi walczy na co dzień...

Nie wyobrażam sobie mojej osoby po stronie zagorzałego komunisty, niestety wydaje się, że właśnie takim człowiekiem jest pan Ikonowicz i ta jego niezrozumiała jak dla mnie nienawiść do ludzi wierzących w Boga i Jezusa?

p.s.

Faktem, natomiast jest, że w kilku punktach zgadzam się o dziwo z panem Ikonowiczem, jednak ja do niego nie pałam taką nienawiścią, o którą tak często jestem oskarżany przez takich ludzi jak pan Piotr Ikonowicz.

Z drugiej strony nie jestem w stanie zrozumieć ludzi, którzy po tylu doświadczeniach z komunizmem nadal w swojej chorej wizji przyszłego "doskonałego" świata odwołują się w dniu dzisiejszym do tej samej co kiedyś zbrodniczej komunistycznej ideologii sprzed lat?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Bez wątpienia coś w tym jest 
w.red, 2011.06.14 o 09:17
Bez znaczenia jest dla mnie jak zostanę nazwany przez tego człowieka lub jego środowisko. A już określenie mnie jako "antysemita", "faszysta" itp wręcz poczytywałbym sobie jako zaszczyt jeśli to tylko miałoby jakieś pozytywne przełożenie dla kraju ;)
Po prostu tak my, jak i ten człowiek mamy odmienne kryteria wartości. Ale mniejsza o to.
Bo żadne poglądy któregokolwiek z wymienionych nie będą miały znaczenia jeżeli nie będzie ich gdzie realizować. Bardziej obrazowo ujmując. Przestawiać meble wedle własnego uznania i potrzeb można tylko we własnym domu. A w naszej sytuacji dom ten chce się nam odebrać eksmitując nas do budy ("oporniaków"). A resztę "towarzystwa" zaprzęgając w chomąto lub rozpędzając "na cztery wiatry". I to jest to czego wielu nie chce lub nie potrafi dostrzec.
Złodziej z oszustami zabierają nam domostwo. A "zdalnie sterowane" lewica z prawicą tylko krzyczą oskarżając się nawzajem o współpracę z tym szemranym towarzystwem. Po cichutku i w ukryciu przeliczając otrzymane od sponsorów "wziątki".
A społeczeństwo ? Jak zwykle, musi liczyć sam na siebie by przetrwać.
Państwa i Narodu nie będziemy w stanie obronić bez współdziałania prawej i lewej strony.
Bo "rewolucja" musi najpierw przeczesać oba szeregi wyrzucając mierzwę na brzeg.
Inaczej będziemy taplać się w brei aż do utonięcia. A polecona przeze mnie refleksja daje asumpt do nadziei że i po "lewej" stronie coś się dzieje. Bo to że potrzeba radykalnych zmian dla nikogo nie ulega wątpliwości.

PS
Wydaje się że czas "komunizmu", czy "kapitalizmu" mamy za sobą. Natomiast trzeba "spiąć poślady" by nie zafundowano nam następnej tyranii przebranej w demokratyczne łaszki.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑