słowa kluczowe: Jan Kobylański, antypolonizm, manipulacje, media, rozprawa, szkalowanie, sąd.
Linki, cytaty, nowiny2011.03.22 12:06 12:09

Warszawa, czwartek 24 marca od 9:30

(poleca )
 
Społeczny Komitet wspierania p. Jana Kobylańskiego zaprasza na rozprawę sądową i pikietę.
 
Społeczny Komitet wspierania Pana Jana Kobylańskiego, Prezesa Unii Stowarzyszeń i Organizacji Polskich Ameryki Łacińskiej (USOPAŁ) w walce z Antypolonizmem liberalnych mediów zaprasza patriotów polskich z kraju i zagranicy rozumiejących zagrożenie liberalnych mediów w likwidacji naszej tożsamości narodowej oraz szkalujących wybitnych Polaków, na kolejny proces sądowy w dniu 24-03-2011 r. (czwartek) w Warszawie, ul Ogrodowa 51a, sala 427, godz. 9:30.
[...]
Zapraszamy patriotów do czynnego udziału w pikiecie poparcia organizowanej tego dnia w godzinach. 8:30 do godz. 15:00 przed budynkiem Sądu na ul. Ogrodowej 51a.

Więcej informacji: +www.wicipolskie.org 

2900 odsłon średnio 5 (3 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Warszawa, czwartek 24 marca od 9:30 
Paweł Tonderski, 2011.03.22 o 13:48
Wczoraj Lis w swoim programie zaatakował generała Jana Kobylańskiego (Oskarżenie pana Jana Kobylańskiego o sfałszowanie swojej historii z pobytu w obozach śmierci oraz o to, że podczas wojny zajmował się szmalcownictwem!) i pana Wasiaka. Niestety panowie z PiS-u nie potrafili się obronić przed Kazią Szczuką, Najsztubem i panią Holland oraz redaktorem Lisem renegatem, wszyscy rodowici Polacy ;) he, he, w tym programie występował jeszcze jeden zacny Polak, aktor, niestety nie zapamiętałem nazwiska. :)))


Zaatakowali senatorów PiS-u, m.in. pana Ryszarda Bendera za to, że pojechali do Urugwaju do pana Jana Kobylańskiego i podczas przemowy pana pułkownika Wasiaka na temat polskich żydów, którzy rządzą w Polsce i, że nie wyszli podczas tego wystąpienia w proteście z sali, ponieważ ich zdaniem ta wypowiedź była przepojona nienawiścią rasową i antysemityzmem. A Pan Wasiak po prostu powiedział tylko prawdę, w Polsce rządzą żydzi, którzy udają Polaków, a nie Polacy.

Co w tej wypowiedzi jest antysemickiego i przepojonego nienawiścią rasową?

Bo ja tam osobiście nic takiego nie zauważyłem.

Pan Wojciechowski i Girzyński nie wiedzieli co powiedzieć, na zarzuty o antysemityzmie zaczęli się odcinać od polityków PiS i wić jak piskorze, od posła i senatorów PiS-u, którzy wyjechali do Urugwaju na zaproszenie środowisk polonijnych. Przecież powinni powiedzieć wprost, że oni się z tą wypowiedzią zgadzają i że popierają swoich partyjnych kolegów, że zaproszeni goście do programu redaktora Lisa, to w większości żydzi, którzy nie są obiektywni, że w swoich wypowiedziach są stronniczy i, że po prostu kłamią, że polegają na nieprawdziwych i kłamliwych relacjach o polskim antysemityzmie w przedwojennej Polsce oraz w Polsce powojennej, który został wymyślony i wykreowany przez takich ludzi jak m. in. Gross oraz przez ludzi związanych z całym biznesem, który można podsumować żydowskim kłamstwem o żydowskim holokauście i o udziale w tym Polaków oraz, jakoby polskiej kolaboracji w tym względzie z niemieckim okupantem Polski. Kuriozalna wypowiedź na temat pani Sendlerowej, która jakoby sama ratowała polskich żydów, i jak zwykle ani słowa o roli, którą w tym wszystkim odegrała pani Zofia Kossak-Szczucka.

Nie rozumiem, po co w ogóle politycy PiS-u chodzą do programów telewizyjnych w telewizji publicznej, tworzonych przez takich ludzi jak redaktor Lis?! Jaki ma sen w ogóle uczestniczenie w tego typu medialnych szopkach? O czym politycy z PiS-u chcą rozmawiać z takimi ludźmi jak Najsztub, Szczuka oraz Holland w programie, który jest reżyserowany i prowadzony przez redaktora Lisa. Najsztub twierdzi, że w tym programie nie ma sądu nad innymi narodami, on twierdzi, że my 'Polacy" tutaj w tym programie mamy rozmawiać o Polakach, a więc trzeba osądzić Polaków za ich domniemany i nigdy nieudowodniony antysemityzm. My żydzi będziemy rozmawiać o Polakach i my tutaj przy pomocy redaktora Lisa i polskiej telewizji publicznej na oczach milionów widzów osadzimy was Polaków na podstawie kłamliwych haniebnych oszczerstw wymyślonych przez "historyka" Grossa. :))

Do obejrzenia:

+www.tvp.pl
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Warszawa, czwartek 24 marca od 9:30 
Adam39, 2011.03.22 o 19:56
To jest ciągle ta sama hucpa, urządzana przez żydów w telawizji i nie tylko celem wyeliminowania polskiej, rzetelnej analizy ich działania. Oni boją się prawdy, jak diabeł święconej wody. Każdy, kto powie choć trochę prawdy staje się celem obelg, szkalowania, szykan a nawet eliminacji. Tym bardziej kiedy chodzi o człowieka znanego i wpływowego, takiego jak Pan Jan Kobylański.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Warszawa, czwartek 24 marca od 9:30 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.24 o 21:52
Mufti
Będzie "dobrze", święty Lech świadkiem Schnepfów.
Koniec świata musi być blisko!!! Kto nie wie niech sobie poczyta o tych Schnepfach w dobrych portalach.
Jeszcze tylko Boni powinien zostać żoną zaufania w sądze.
"Żydzi mają parszywe geny". Wałęsa świadkiem"

+wiadomosci.onet.pl
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑