słowa kluczowe: Qweer, lewica, Żydzi.
Linki, cytaty, nowiny2011.03.11 21:46

Awangarda znów na czele (Stanisław Michalkiewicz)

(poleca )
 
od ziarka do ziarka uzbiera się miarka
 
jak się wszystkich zboczonych wraz z feministkami i innymi dziwadłaami pozbiera do kupy to może z tego wyjść niezły elektorat lewicy która z racji rozkradzenia zakładów została pozbawiona swojego proletariatu (uwaga moja)

..."Koalicja Na Rzecz Równych Szans skupia bodajże kilkadziesiąt organizacji, co wskazuje, że musi obficie czerpać z jakiegoś źródła. Wśród nich jest oczywiście Helsińska Fundacja Praw Człowieka, będąca – jak wiadomo – głównym kolaborantem wiedeńskiej Agencji Praw Podstawowych, czyli unijnego gestapo, monitorującego mniej wartościowe europejskie narody, czy nie ulegają aby sprośnym błędom Niebu obrzydłym, tzn. antysemityzmowi, ksenofobii i homofobii, a oprócz niej są tam też takie organizacje, jak Amnesty International, Fundacja Feminoteka, Stowarzyszenie Interwencji Prawnej, Kampania Przeciw Homofonii, Związek Nauczycielstwa Polskiego, Stowarzyszenie „Nigdy Więcej”, Stowarzyszenie Na Rzecz Lesbijek, Gejów, Osób Biseksualnych, Osób Transpłciowych Oraz Osób Queer (w jaki właściwie sposób kopulują ze sobą „osoby queer”?) „Pracownia Różnorodności” – no i oczywiście - Forum Żydów Polskich oraz Żydowskie Stowarzyszenie Czulent. Jak widzimy, również skład Koalicji całkowicie potwierdza istnienie serdecznego porozumienia postępactwa ze starszymi i mądrzejszymi."

+www.michalkiewicz.pl 

2193 odsłony  (brak ocen)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Awangarda znów na czele (Stanisław Michalkiewicz) 
w.red, 2011.03.11 o 22:23
Nie kryję że mnie zafrapowałeś bo sądziłem że wiem już wiele ale i w tej "dziedzinie" widać "postęp". Nie idzie tu o to czym się zajmują i jak (bo to od początku świata prawie wygląda tak samo. Po prostu jak wszystko obecnie wrzucono do jednego wora, ładnie opakowano i dano nośną (trendy) nazwę. Licząc na to że nawet kosztem takiej grupki ludzi będzie można się "wybić" jak Taras czy inny przymuł.
Jak to było ? Nic nowego pod słońcem ;)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Awangarda znów na czele (Stanisław Michalkiewicz) 
janekk, 2011.03.12 o 20:22
W.red,
Pan Stasio zawsze wynajdzie coś ciekawego aby nas zafrapować,
stosują ten sam mechanizm jak za komuny - jak najwięcej ludzi zapędzić do różnych organizacji aby mieć ich pod kontrolą i wykorzystywać do swoich celów. Kiedyś na partie i ich działaczy pieniądze dawało komunistyczne państwo, a dzisiaj inni sponsorzy. Wszelkie tałatajstwo pcha się tam gdzie może coś skorzystać i nie mają obciążeń z tytułu wyższych celów.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Awangarda znów na czele (Stanisław Michalkiewicz) 
w.red, 2011.03.12 o 22:47
I dlatego kiedyś pisałem że mamy wysyp robactwa wypełzającego na światło dzienne.
Kiedyś mieli "obcięcie" przed opinią publiczną (społeczeństwem). Dziś plugastwo wypełzło na wierzch i ono kształtować chce standardy.

od pozdrawiam sennie :)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Awangarda znów na czele (Stanisław Michalkiewicz) 
Jacek, 2011.04.27 o 23:04
Plemię żmijowe wciska się wszędzie.Parę lat temu karetki pogotowia były oznaczone czrwonym krzyżem, jak w większości krajów na świecie. I tu też znalazł się starszy i mądrzejszy.Kazał usunąć czerwone krzyże z ambulansów, by nie obrażały uczuć(garstki krzykaczy)i przystosować je do "standardów"europejskich.Na to miejsce wymalowana jest jadowita żmija,która przypomina mi zawsze kuszenie Ewy przez diabła.-"Lecz kto się Mnie zaprze przed ludźmi, tego zaprę się i Ja przed moim Ojcem, który jest w niebie." Więc kto się wypiera niech się przyzna.Pozdr.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑