słowa kluczowe: Covid-19, LGBT, Sars-CoV-2, gender, gps65, oszustwo, przekręt, wojna.
Świat2022.03.23 00:10

Przekręt kowidowy wywołał wojnę

 
 
Przyczyn napaści Rosji na Ukrainę jest oczywiście bardzo dużo, to splot skomplikowanych czynników politycznych, gospodarczych i geograficznych. Ale jest bardzo ważny czynnik, który był kluczowy, który spowodował przekroczenie stanu utrzymującego pokojową równowagę.
 

       Otóż Putin poczuł krew, bo wyczuł słabość swoich wrogów. Nie Ukrainy, ale całego świata zachodniego. No bo w istocie ta wojna to jest starcie Rosji z USA, z NATO, z całym Zachodem. Putin ocenił, że teraz jest dobry moment, bo większość świata jest osłabiona.

       A co nas tak osłabiło? No oczywiście przekręt kowidowy! Prawie cały świat doprowadził się sam do osłabienia, do rujnowania własnych gospodarek, strasząc wszystkich swoich obywateli niegroźnym przeziębieniem wirusowym. Takim państwom jak Rosja czy Chiny to specjalnie nie zaszkodziło, bo tam i tak jest daleko posunięty zamordyzm, ale nam zaszkodziło bardzo. To nie tylko jest osłabienie ekonomiczne, ale demonstracja tego jak jesteśmy głupi, jak całe społeczeństwa dają się oszukać zwykłym grandziarzom z firm farmaceutycznych, jak łatwo jest nas zniewolić i wydoić z kasy przy pomocy strachu i kłamliwych mediów.

       Do tego doszło też okazywanie głupoty Zachodu poprzez promowanie jakichś totalnych bzdur w postaci LGBT, gender czy innych nowoczesnych zabobonów. Putin zobaczył, że zwariowaliśmy, że postępujemy całkowicie nieracjonalnie. Poczuł więc siłę, uznał, że takich głupków można pokonać. No to rozpoczął wojnę.

       Do tego doszło również ośmieszanie rzetelnych sceptyków kowidowych poprzez szerzenie głupkowatych teorii o jakichś nanorobotach czy żyletkach grafenowych w szczepionkach, teorii, że nie ma wirusów, że wirusy nie powodują chorób, że nauka jest niepoprawna i innych teorii głoszonych przez denialistów. Dziś wyraźnie widać, że denialiści powtarzają narrację Putina, więc ich działalność to była celowa akcja zaplanowana na Kremla. Chodziło o to, by rzetelni krytycy pandemii nie przebili się przez masę głupot głoszonych przez wielu antyszczepionkowców.

       Moim zdaniem to widać jak na dłoni: każdy, kto głosi propagandę LGBT czy innego gender, kto propaguje przekręt kowidowy, każe chodzić w maseczkach i się szczepić eksperymentalnymi preparatami genetycznymi przeciw zwykłemu przeziębieniu, nakazuje kwarantannę i paszporty kowidowe czy jest denialistą podważającym naukę, to ruski troll, to agent Putina, to szpieg Rosji, który osłabia i rozwala nasze kraje. Wszyscy kowidowi foliarze, którzy uwierzyli denialistom lub oficjalnej propagandzie pandemicznej, przecząc nauce, nie sprawdzając badań naukowych, przyczynili się wybuchu tej wojny.

       A przecież badania naukowe jednoznacznie od początku dowodziły, że maseczki, szczepionki i kwarantanny są zbędne oraz że wirus Sars-Cov-2 istnieje i wywołuje podobne przeziębienie jak inne koronawirusy. Nauka jednoznacznie stwierdza, że są dwie płcie, a seks dwóch osobników tej samej płci to aberracja. Więc wbrew faktom, wbrew nauce, wbrew oczywistym obserwacjom, wbrew rozumowi, ludzie dali się przekonać medialnej kłamliwej narracji promującej zabobony, głupoty i bzdury służące oszukaniu ich na kasę. No to takich głupków można bez problemów pokonać militarnie. Nasza głupota zachęciła Putina.

       Koncerny farmaceutyczne, które nas wydoiły, w niczym nie pomogą w skończeniu wojny, bo nie po to się nakradły, by potem wydawać to zagrabione na armię. Słyszeliście o jakieś spektakularnej pomocy koncernów farmaceutycznych, które oddałyby choć część swoich zysków, choć kilka miliardów dolarów na pomoc Ukrainie? Te koncerny ewidentnie służą Rosji. Więc sensowne sankcje gospodarcze powinny polegać na tym, by te koncerny mogły sprzedawać swe produkty tylko Rosji.

Grzegorz GPS Świderski

PS. Notki powiązane:

 

562 odsłony  (brak ocen)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑