słowa kluczowe: covid, gps65, wojna.
Polska2022.03.16 12:16

Dlaczego wojna zlikwidowała koronawirusa?

 
 
Zaczęła się wojna na Ukrainie i nagle skończył się Covid w mediach. Dlaczego? Co się stało? Wirus się Putina przestraszył?
 

       To, że nikt nie testuje uchodźców, że nie muszą odbywać kwarantanny, jest bardzo proste do wytłumaczenia. Po prostu przekręt kowidowy nie ma związku z biologią, medycyną i mikrobami - to jest przekręt polityczno-finansowy. Uchodźcy z Ukrainy nie są żadnym zagrożeniem epidemiologicznym, bo nie ma ani u nich, ani u nas, żadnej pandemii groźnej choroby.

       Mamy po prostu, jak co roku, epidemię przeziębień, które wywołują rinowirusy i koronawirusy. Nie ma żadnej potrzeby by testować to jaki konkretnie wirus wywołuje przeziębienie, bo one wszystkie dają te same objawy i te same skutki. Wielkie koncerny już miliardy na przekręcie kowidowym zarobiły, sprzedając zbędne testy, maseczki i szczepionki - więcej się z frajerskich rządów już chyba nie da wycisnąć. Można więc przestać testować i szczepić. Szczególnie, że sezon chorób wirusowych powodujących przeziębienie już mija.

       Panika związana z wojną jest paniką realną. To coś zupełnie innego niż sztuczna panika wykreowana przez media związana z przekrętem kowidowym. To, że media uczestniczyły w przekręcie kowidowym, nie oznacza, że wojny nie ma i że wojna to podobny przekręt oparty na oszustwie.

       Propaganda w mediach jest oczywiście zawsze, ale w czasie wojny bardzo ważne jest to, by nie ulegać propagandzie wroga i rozpowszechniać swoją, która deprecjonuje wroga i dodaje zapału i chęci wszystkim, którzy z wrogiem walczą.

       Niemniej można stwierdzić, że większość tych, którzy informowali o przekręcie kowidowym w czasie wojny stoją po stronie Putina i powielają jego narrację. Wytłumaczę, dlaczego się tak dzieje.

       Tak zwani „antyszczepionkowcy” to są bardzo różne grupy ludzi. Większość z nich udało się wrobić w wiarę w różne bzdurne teorie spiskowe. W istocie to są denialiści. Oni rzeczywiście powtarzają dziś narrację Putina - bo to są po prostu głupki, którym można wcisnąć dowolny kit. Oni obok twierdzeń o szczepionkach placebo, czy nanorobotach bluetooth w szczepionkach, głoszą też astrologię, homeopatię, radiestezję, kreacjonizm, pola torsyjne i to, że Ziemia jest płaska. A teraz rozpowszechniają wiedzę tajemną o laboratoriach w korytarzach podziemnych ciągnących się w linii prostej z Azji do Ukrainy, w których produkuje się broń biologiczną i dlatego Putin słusznie bombarduje Ukrainę - trafia właśnie w wyjścia z tych tuneli. Oszołom wierzy Putinowi, bo wierzy w wiele różnych bzdur - on nie odróżnia Putina od UFO.

       Prawdziwi, rzetelni, naukowi krytycy przekrętu kowidowego nie mają z tym nic wspólnego i nie są specjalnie zgrupowani czy zorganizowani - po prostu piszą na czym polega ten przekręt powołując się na badania naukowe. Niestety wśród wszystkich „antyszczepionkowców” są w mniejszości. Żaden taki uczciwy sceptyk nie jest zwolennikiem Putina.

       Moim zdaniem to bardzo prawdopodobne, że wciskanie kowidowym sceptykom różnych bzdurnych teorii spiskowych, w które uwierzyli, było inspirowane z Kremla. Wielu dało się na to nabrać. To wyraźnie widać na przykład wśród blogerów - obok rzetelnych informacji o przekręcie kowidowym przesyłają też różne bzdury i fakenewsy. Jak ktoś się dał nabrać na żyletki grafenowe w szczepionkach służące depopulacji to i na narrację Putina da się nabrać. Dzięki temu można podważać tłumaczenia wszystkich sceptyków kowidowych, nawet tych, którzy powołują się na badania naukowe. To była cwana zagrywka Kremla. Ale to i tak im nic nie dało, bo denialiści i ruskie trolle to nic nie znaczący margines w Polsce. 

       Uchodźcy nie muszą nosić maseczek, nie podlegają kwarantannie, są niezaszczepieni i nie muszą się szczepić, a zaraza wcale się nie powiększa, więc każdy głupi już rozumie, że te wszystkie restrykcje związane z rzekomą pandemią to przekręt finansowy, a nie działania medyczne.

Grzegorz GPS Świderski
 

546 odsłon  (brak ocen)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑