słowa kluczowe: Marx8888, NEon24.pl, Polska, imigranci, polityka, poprawność polityczna.
Linki, cytaty, nowiny2015.09.07 08:26 08:27

Chyba mam przechlapane

(poleca )

Marx8888

 
Może gdyby nasi obywatele chodzili częściej do okulisty to by zauważyli, co się dzieje.
 
Jest jeszcze gorzej ze mną, bo na dodatek jestem przekonany, że cała ta nowa kultura europejska i nowy system wartości, który się do nas przenosi w imię europeizowania Polaków to stek bzdur wymyślonych przez ludzi psychicznie skrzywdzonych przez los z IQ porównywalnym do chomika. Mam nieodparte wrażenie, że ktoś się uparł by zniszczyć stare wartości, aby całą Europę wysadzić włącznie z nami wysadzić w powietrze.

[...]

Teraz mamy wędrówkę ludów i to jest efekt działania debili, którzy uważają, że potrafią rozwiązać problemy na całym świecie, ale we własnym domu nie potrafią posprzątać. Bądźmy szczerzy do cholery. Jak mamy brać uchodźców z Afryki to może najpierw zabierzmy naszych z Upadłej i Kazachstanu. Tam wielu rdzennych Polaków czeka na pomoc i należy się im ona jak psu buda.

[...]

Jeśli do tej pory jeszcze wam się dość nie naraziłem to napiszę jeszcze, że życzę ruskim żeby spuścili solidny łomot banderowcom. Wiem, że podpadnę wielu z was, ale banderowska Ukraina przeraża mnie w takim samym stopniu jak Rosja Putina a może nawet bardziej.

Całość: +brukowiec.neon24.pl 

1574 odsłony  (brak ocen)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑