słowa kluczowe: Charlie Hebdo, Europa, Francja, Paryż, islam, islamiści, multi-kulti, prasa, strzelanina, terror.
Linki, cytaty, nowiny2015.01.07 21:38

Strach się przyznać, ale nie potrafię współczuć ofiarom paryskiego zamachu

(poleca )
 
Gdy słyszę, że ich zabójcy to barbarzyńcy nijak nie umiem uciec przed refleksją iż barbarzyńcami były także ich ofiary.
 
Toż trzeba być barbarzyńcą, więcej, trzeba być skończonym bydlakiem by wykpiwać i obrzucać błotem postaci i sprawy dla innych święte. Takie z powodu których ludzie gotowi byli iść na śmierć, także śmierć w wymyślnych torturach.

Nie jestem za dosłownych mordowaniem, wolałbym dla nich śmierć cywilną. Ostracyzm i pogardę.
Rzecz jasna nie tylko dla tych, którzy sobie kpią z cudzych dla mnie świętości. Także z tych prześcigających się, tu u nas, w Polsce, w ranieniu naszej chrześcijańskiej wrażliwości.

Widzę jednak co się dzieje, toż zamiast ostracyzmu i pogardy spotyka ich poklask i podziw.
Więc trudno mi się oprzeć przed wstydliwą (toż chodzi o życie ludzkie) schadenfreude: a niech się chociaż trochę boją.

Źródło: +prawica.net

[Tutaj +natemat.pl zaserwowano nam kilka przykładowych rysunków, ukazujących się w Charlie Hebdo. Jeden z nich pozwalam sobie w celach edukacyjnych zamieścić jako ilustrację niniejszego wpisu. I jak? MT] 

2631 odsłon średnio 5 (2 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Strach się przyznać, ale nie potrafię współczuć ofiarom paryskiego zamachu 
Marek Stefan Szmidt, 2015.01.08 o 10:55
Szanowny Panie Piotrze,
jako Konserwatysta i B:. potępiam wszelkie formy skracania życia Osób ludzkich, lecz nawet Moja (potrójna, bowiem jestem też Katolikiem) tolerancja znajduje swe granice współczucia jedynie Bliskim ofiar tego mordu.

Wystąpienia we Francji, solidaryzujące się z Ofiarami (tu wyłączam funkcjonariuszy policji) są pokłosiem propagandy Wielkiego Wschodu.

Także przyznałem Panu 5 pkt za zrównanie w barbarzyństwie (tu wyłączam funkcjonariuszy policji) ofiar z mordercami.

pozdrawiam, gratulując umiaru
MStS
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Strach się przyznać, ale nie potrafię współczuć ofiarom paryskiego zamachu 
Hanys, 2015.01.09 o 19:08
Szanowny Panie Wolnomularzu
Dziwię się bardzo, że nie widzi Pan żadnej różnicy między pismakiem szydzącym na co dzień za redakcyjne pieniądze z Muzułmanów, Chińczyków, Papuasów tudzież pajaców z własnego rządu, a mordercą, który zabija kogoś z zimną krwią. Zrównuje Pan ich w barbarzyństwie, o ile dobrze zrozumiałem?

Łaskawie i wielkodusznie współczuje Pan rodzinom ofiar rytualnych mordów, ale już nie samym ofiarom, jeśli dobrze zrozumiałem.

Wspaniałomyślnie wyklucza Pan ze swej wspaniałomyślności funkcjonariuszy policji, chociaż perfekcyjnie wyszkolone komando zawodowych zabójców w centrum Paryża też niektórych (a może wszystkich?) policjantów wykluczyło ze swej egzekucji - patrz film analizujący sekunda po sekundzie scenę "dobijania" policjanta (ślepym hukowym nabojem!) na chodniku: +terraherz.wordpress.com Film ten jeszcze wczoraj był ogólnie dostępny, ale dzisiaj już nie, z powodu rzekomego naruszenia praw autorskich "anonimowego" i "przypadkowego" kamerzysty, który zupełnie "przypadkowo", z dobrego miejsca i we właściwym czasie wykonał nagranie dla służb i mediów, nie bojąc się wcale, że w jego stronę poleci seria ołowianych kulek wypuszczona przez desperata. Chyba każdy dzieciak w Polsce, który ogląda telewizję, już wie, że to byli terroryści muzułmańscy, a ja niedowiarek do tej pory nijak nie mogę tego wywnioskować, przypatrując się zdjęciom, na których oni mają doskonale zamaskowane kapturami twarze. Premier Francji ponoć już po godzinie był na miejscu zdarzenia, z wyrazami współczycia i kondolencjami, a ja na jego miejscu w ogóle bym tam nie pojechał, bojąc się, że może gdzieś w jakimś mieszkaniu lub w ciemnej bramie został któryś z tych niezłapanych do tej pory oprawców i bandytów.

Chciałbym na sam koniec jakoś krótko zdefiniować Pańską wnikliwą analizę wolnomularską, ale poza definicją "bezgraniczna naiwność" nie znajduję żadnej innej.

Pozdrawiam Pana serdecznie, życząc równie wnikliwych obserwacji i wniosków wobec podobnych wydarzeń, które ostatnio prawie stale nam towarzyszą (np. wybuchy bomb podczas maratonu w Bostonie/USA, gdzie telewizyjni "świadkowie" wychodzili z siebie, by dostać się przed obiektyw kamery czy zabicie kilkunastu uczniów i nauczycieli w szkole w Winnenden/Niemcy przez podrostka, który do perfekcji opanował sztukę szybkiego, seryjnego zabijania w potylicę, bez poprawek strzeleckich, i takie różne inne zdarzenia w różnych dziwnych miejscach, o których głośno w mediach, a których sprawcami zawsze są tzw. terroryści, ale nigdy zawodowi zabójcy ze służb państwowych).
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Strach się przyznać, ale nie potrafię współczuć ofiarom paryskiego zamachu 
Marek Stefan Szmidt, 2015.01.09 o 22:10
Szanowny Panie, właśnie pokłóciłem się o to.z główną Babą Jagą, czyli.Panią W..wielką masonką, która.używała Pańskich argumentów.
Gratuluję Panu sojuszniczki.z Wielkiego Wschodu. Polecę Pana ichniemu szefowi
:-)
Pozdrawiam MStS
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Oświadczenie Zarządu Głównego Ruchu Narodowego 
Piotr Świtecki, 2015.01.11 o 21:19
Chrześcijański nacjonalizm przeciwko multikulti i islamskiemu terroryzmowi

Akty terroru, dokonywane w biały dzień w centrum Paryża, wzbudziły powszechne i słuszne wzburzenie oraz moralny sprzeciw na niemal wszystkich szerokościach geograficznych. Ruch Narodowy składa wyrazy współczucia wszystkim, których dotknęła ta tragedia.

Nie podzielamy jednak naiwnego zaskoczenia, które wybrzmiewa w polskich i zagranicznych mediach. Mamy bowiem do czynienia z budzącymi dreszcz przerażenia, ale nieuchronnymi konsekwencjami polityki prowadzonej przez państwa Zachodu od dziesięcioleci. Dekadencja europejskich społeczeństw, połączona z ideologią multikulturalizmu oraz liberalną polityką imigracyjną, stworzyły wybuchową mieszankę. Nie bez znaczenia jest również polityka zagraniczna, jaką Zachód prowadzi wobec Bliskiego Wschodu. Państwo Islamskie, które ideologicznie inspiruje coraz szersze rzesze europejskich muzułmanów, jest w znacznej mierze dzieckiem agresji na Irak (z udziałem Polski) i wojny domowej w Syrii.

Ruch Narodowy traktuje islamizację Europy jako wyzwanie cywilizacyjne. Zaostrzenie polityki imigracyjnej to konieczność, ale dalece niewystarczająca. Polska musi wyciągnąć dalekosiężne wnioski z błędów państw zachodnich. Przypominaliśmy o tym m.in. promując akcję „Chcemy repatrianta zamiast imigranta”. Konsekwentne wsparcie dla rodziny ze strony instytucji społecznych i państwowych musi być filarem długofalowej polityki, podobnie jak promowanie kultury oraz tożsamości narodowej opartej o tysiącletnią tradycję i chrześcijaństwo. Monitoringu wymaga również działalność rozmaitych lewackich organizacji dziś, niestety, często wspieranych przez polskie państwo. Pod przykrywką walki o tolerancję promują one ideologię multikulti, której przerażających efektów jesteśmy świadkami w ostatnich dniach. W kontekście masakry w siedzibie rynsztokowego tygodnika „Charlie Hebdo” przypominamy, że odpowiedzią na wojujący islamizm nie jest państwowy laicyzm, odrzucanie chrześcijańskiego dziedzictwa Europy czy tym bardziej akty bluźnierstwa wynikające z wrogości wobec wszelkich tradycji duchowych.

Ruch Narodowy od dawna pokazuje przykład krajów zachodnich jako przestrogę. Zdarzenia z Paryża są kolejnym dzwonkiem alarmowym. Odpowiedzią nie mogą być jedynie antyislamskie slogany, ale szeroka refleksja nad kierunkiem, w jakim podąża nasze państwo i Naród. Jedyną realną odpowiedzią na toczący Europę nowotwór multikulturalizmu i zalew islamskiego fanatyzmu jest jednoznaczna postawa narodowa. Przeciw upadkowi cywilizacji stanąć musi zorganizowana siła chrześcijańskiego nacjonalizmu.

Zarząd Główny Ruchu Narodowego
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Oświadczenie Zarządu Głównego Ruchu Narodowego 
Marek Stefan Szmidt, 2015.01.11 o 23:08
Gdzie tu udzielić 5 punktów :-)
Pozdrawiam serdecznie MStS
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Strach się przyznać, ale nie potrafię współczuć ofiarom paryskiego zamachu 
Piotr Świtecki, 2015.01.12 o 11:06
Krzysztof J. Wojtas: "Kierunek jaki wskazuje paryski zamach - jest bardzo groźny dla Żydów, gdyż osłabione chrześcijaństwo nie będzie miało etycznych motywów na chronienie wspomnianej grupy, zwłaszcza przy braku środków, a dla islamu - będą z natury wrogami." +cygnus.neon24.pl
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Echa zamachu 
Piotr Świtecki, 2015.01.15 o 09:05
"Ataki terrorystyczne doprowadziły prezydenta Francji Francoisa Hollande do rezygnacji z cięć finansowych w siłach zbrojnych."
"Po dokonanych zamachach na siedzibę magazynu we Francji rozpoczęto działania przeciwko 54 osobom, które w różny sposób wyrażały swoje poparcie dla terrorystów. Chodzi tu m.in. o opinie wyrażane na portalach społecznościowych"
+www.pch24.pl
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Echa zamachu 
Marek Stefan Szmidt, 2015.01.15 o 11:04
bik brader całą gębą
:-)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑