słowa kluczowe: Eugeniusz Sendecki, Kaczyński, Kolska, NEon24.pl, PiS, SB, Sendecki, Warszawa, esbecja, izba wytrzeźwień.
Linki, cytaty, nowiny2014.11.17 11:56 11:58

Pora wyjaśnić aferę na Kolskiej, panie Sasin

(poleca )
 
Geneza nagłego silnego poparcia Lecha Kaczyńskiego w wyborach w roku 2005-tym: poszedł na ugodę ze złodziejami esbekami.
 
Jeżeli kandydat PiS Jacek Sasin wyjaśni aferę na Kolskiej i przeprosi poszkodowanych przez PiS w tej aferze - wezwę do zagłosowania na niego. Jeżeli nie - to wezwę do nie popierania go w drugiej rundzie wyborów na prezydenta Warszawy.

Był to czas kiedy my, narodowcy z LPR współ-rządzilismy w Warszawie z PiS-em. Lech Kaczyński był prezydentem miasta i się strasznie odgrażał, że panowanie złodziejskiej esbecji się zakończy i że nastanie prawo i sprawiedliwość. Ale jak zaczęliśmy wprowadzać prawo i sprawiedliwość na Kolskiej - prawda o Kaczyńskich się okazała zgoła inna. Za to, że powstrzymaliśmy okradanie pacjentów wizbie wytrzeżwień na Kolskiej - Prezydent Lech Kaczyński usunął dyrektora Wojciecha Kuczewskiego i mnie z pracy w tej placówce. Kiedy wprowadziliśmy w izbie kamery - uderzyliśmy w dochody powiązanych z esbecją pracowników, bo nie mieli możliwości okradania depozytów naszych pijaków, lecz musieli wszystko wpisywać do karty. A pijacy to często bardzo bogaci ludzie. Esbecy zrozumieli, że kończy się ich epoka, że jak Polacy zaczną uwaznie monitorować przeplyw pieniądza - to żerowisko esbecji skurczy się i esbecja zdechnie z głodu. Kiedy tylko pracujący w izbie wytrzeźwień zaalarmowali warszawskich esbeków, ze się ich panowanie kończy, ci zgłosili się do PiS-u z propozycją, aby nie przesadzali z tym prawem i sprawiedliwością, a w zamian poprą Lecha Kaczyńskiego w wyborach prezydenckich. No i Kaczyńscy się na tę propozycję zgodzili. Taka jest geneza nagłego silnego poparcia Lecha Kaczyńskiego w wyborach w roku 2005-tym. Poszedł na ugodę ze złodziejami esbekami.


Ciąg dalszy: +eugeniuszsendecki.neon24.pl 

1743 odsłony średnio 3 (4 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Pora wyjaśnić aferę na Kolskiej, panie Sasin 
Marek Stefan Szmidt, 2014.11.17 o 13:39
Powyższy wpis, po przeczytaniu całości na neon24, oceniłem na 1 punkt.
Powodem tej surowości nie jest sama publikacja, lecz niefalsyfikowalność tezy pana Sendeckiego o układzie Lecha Kaczyńskiego z sb-kami.
Ocena Moja nie jest obiektywna, gdyż pana Sendeckiego nie lubię - głównie za nałogowe meczenie (tak! meczenie!) także w kierunku Opary, poszukującego pretorian, tu cytat: "to myyyy" *.

Na dodatek, w pierwszym zdaniu pan S. używa stwierdzenia "my narodowcy", co jest nieprawdą i zawłaszczeniem (patrz: +marekstefanszmidt.neon24.pl
Na koniec, Myśl konserwatywna nie wyraża zaufania do żadnej Osoby - jak pan S. -, pobierającej wynagrodzenia z pieniędzy zagrabionych podatnikom.

Merytorycznie, czyli odkładając na bok prywatne niechęci, twierdzenia pana Sendeckiego, co do Jego roli w ukróceniu procederu okradania Osób nietrzeźwych są - być może - prawdziwe, co jednak w niczym nie uwiarygodnia teorii "porozumienia" Lecha Kaczyńskiego z ubolami, którego "sprężyną" były (również faktyczne) perypetie zawodowe Autora tej opowieści.

Negatywna ocena wpisu jest wyrazem braku poparcia Konserwatysty dla publikowania teorii w żaden sposób niefalsyfikowalnych, tak jak ta, iż Żydzi finansowali Hitlera i przez to przyczynili się do wybuchu II Wojny Światowej, etc.

Publikacja służy jedynie doraźnemu celowi politycznemu, to znaczy przysporzenia głosów kandydatce PO na urząd prez-miasta (chyba jasnym jest, że Sasin nie ma za co przepraszać Sendeckiego) i jako zwykła propagitka zasługuje – Moim zdaniem - na ocenę negatywną.

Konserwatysta pęka już ze śmiechu na myśl o tych "narodowcach", których pan Sendecki - idąc tropem Mecenasa - przekona swoją pisaniną... :-)))))
_______________________________

* myczenie wydobywało się z pana Sendeckiego wielokrotnie, na szybko znalazłem: "Zapewniam Szanownego Pana, że myśl narodowa polska istnieje i że ludzie myślący po polsku (czyli MYYYY!)istnieją",
czy też: a MYYY? Dlaczego Pan nie miałby razem z resztą Kolegów zrobić czegoś wielkiego tego dnia?
całość myczenia można wyszukać (coś dla cierpliwych) wpisując w Google: "Sendecki myyy" - jeden z rezultatów pokaże myczenie pod artykułem Opary, chyba że już go wykasowano.

PS. Konserwatysta nie uczestniczy w hecy zwanej „wyborami samorządowymi” i jest Jemu „wszystko jedno” (uwaga, to był: eufemizm!) ki czort je wygra.
PPS. Powyższe w żaden sposób nie oznacza, iż Konserwatysta jest złośliwie pamiętliwy...
:-)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Pora wyjaśnić aferę na Kolskiej, panie Sasin 
Piotr Świtecki, 2014.11.17 o 13:43
Zarówno treść, jak czas i miejscie publikacji p. Sendeckiego dają do myślenia.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Pora wyjaśnić aferę na Kolskiej, panie Sasin 
Marek Stefan Szmidt, 2014.11.17 o 14:11
Słusznie, Panie Piotrze:
patrzmy na czyny Osoby i ich okoliczności, a nie - wzorem sowieckim - na to kto eto
pozdrawiam
:-)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2023   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑