słowa kluczowe: Wybory, wybory.
Humor, satyra2011.01.31 23:43

POmożecie? POmożemy!!! No!!! POmogą.

 

Zbawiciele Polski i Polaków

 
Nie jest to bajka dla dzieci, ani dla ludzi wrażliwych. Przerabialiśmy czarny humor, czerwony humor. Obecnie jest realizowany humor niebieski. Ja bym nazwał to - trzy kolory, czerwony.
 
Jak państwo wiecie, ogłosiliśmy wybory jesienne do do knesejmu. Na razie tworzymy listy wyborcze. Dobieramy najlepszych towarzyszy z całej palety "barw". A więc towarzyszy z nocnej zmiany, towarzyszy ze służb specjalnych przysłanych do pilnowania tubylców. Kilku towarzyszy cmentarnych tzw. hazardzistów, kilku towarzyszy Baraniny, Słoniny i pomniejszej Wędliny. Do pomocy w prawidłowym ułożeniu list, przybywa do nas, z wykazem wielkich zasług, wielkich rodów, wysoki rangą KGB owiec. Eto pierwyj, wielikij czełowiek prezydentu, premieru Putinu. Komorowskij już czyści żyrandole. Sikorskij przypomina sobie treningi wyćwiczone w Stanach Zjednoczonych, stania na baczność. Ciecie od niemca zamiatają chodniki i place. Tusk dostał w prezencie piłki mundialowe i bawi się nimi w piaskownicy. Radośc nie spotykana, wszyscy ćwiczą merdanie ogonami i czekają na owocne rozkazy. Aby państwa nie nudzić naszymi wielkimi dokonaniami przez ostatnie cztery lata, we wszystkich dziedzinach życia. Oczekujemy od państwa pełnej mobilizacji i pomocy. Sami wiecie, że nasza wybitna działalność dotknęła każdego z państwa razem i wszystkich z osobna. W demonkracji, zadaniem jest dbanie o wszystkich tubylców. Dlatego zwracamy się do wszystkich bez wyjątku, błądzących moherów, wykształciuchów z wielkich miast, salonowców i wybitnych autorytetów o wskazanie nam wszelkich zakładów, warsztatów, kużni i innych zbywalnych przedmiotów nadających się do oddania, przepraszam, sprywatyzowania. Oczywiście to wszystko, dla waszego dobra. Obiecujemy sumiennie rozpatrzeć listy z nadesłanymi propozycjami oraz opracujemy formy ich zbycia. Wpiszemy wybrane propozycje i ogłosimy wszystkim, jako obietnice wyborcze. Oczywiście po wcześniejszym zaakceptowaniu przez Wschód, Zachód i inne ludy pustynne.

Nie, nie, proszę odzieży, tym bardziej odzieży osobistej w tych wyborach nie zgłaszać do zbycia. Musimy być gospodarni i zostawić odzież na następne wybory za cztery lata. W knesejmie ostatnio podjęliśmy decyzję o pozostawieniu państwu połowy trumny dla nieboszczyków. Myślę, że to było przeoczenie, bo po co nieboszczykowi połowa trumny. Myślę, że zrezygnujecie sami, dobrowolnie i przekażecie te pieniądze na kampanię wyborczą. Wiedzą państwo, że z finansami mamy chwilowe kłopoty. Zmarłych możecie państwo zakopać do ziemi bez trumien. Ci co wolą kremację, mogą w okresie zimowym ogrzać się w mieszkaniu, a prochy rozsypać po działce. Jeśli ktoś nie posiada pieca, to będziemy zbierać w zamrażarkach większe ilości i pomoże nam w tym jakiś stodoła czy inny barak. Zresztą mamy wybitnych artystów którzy nagrali filmy "dokumentalne" z tak przeprowadzonych operacji. Oprócz tego znajdziemy jeszcze najwybitniejszych specjalistów - palaczy, wyszkolonych w bratnich narodach w czasie IIwś. Obiecujemy, że to będzie krótki okres przejściowy. Mogę panstwu zdradzić radosną nowinę. Są już opracowywane przez najwybitniejszych TWu plany rozbiórki człowieka przed śmiercią na części zamienne. I proszę, pogrzebowe będzie zbędne całkowicie.

Na razie na listach bedą zaszyfrowane, zakodowane nazwiska kandydatów przez specjalistów z Łubianki. Jak wiemy z przecieków, ta operacja szyfrowa jest nie zbedna. Do wyborów jeszcze kilka miesięcy. Nie jesteśmy w stanie przywidzieć, kogo z nas zaproszą na "rozmowy" do Moskwy. Zdajemy sobie sprawę z jakości sprzętu spadającego, przepraszam, latającego i zmiennych warunków pogodowych w naszej wielikoj stolicy Maskwie. Tam oczeń czasto tuman, mnogo dierew, mnogo ścieżek i korytarzy. Dlatego wyznaczeni zwycięzcy bedą podani po głosowaniach - demonkracja musi być. Już się cieszymy z frekfencji 65 procentowej i radosnej TWurczości w rządzeniu przez następne cztery lata. Mamy też zamiar przeprowadzic migrację tubylców, w związku z tym wprowadzic nowy język urzędowy. Wy i tak nic nie rozumiecie. Oczywiście zgodnie z wytycznymi kołchozu światowego, jako docenianej mniejszości, pozostawimy język polski do użydku wewnętrznego. A, i prosze nie dawać wiary naszym odwiecznym wrogom, głoszącym, że po wyborach sprywatyzujemy lasy. Dlatego nie będziecie mogli wchodzić do lasu na grzyby i po chrust. Oczywiście wstęp będzie wolny dla wszystkich chętnych. Myśliwi wielkiego i kulturalnego świata już ćwiczą polowanie na manekinach. One takie są, one bardzo lubią się bawić. Musimy zrozumieć bogatych, im się należy rozrywka. 
 
A kysz. 

2761 odsłon średnio 5 (4 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Dobre :-) 
Piotr Świtecki, 2011.02.01 o 05:47
Dobre :-) Nawet Niepoprawnym by się spodobało :-) Może ktoś kto tam pisuje wklei link do polecanek z informacją, że to zabanowany Chłop ze Wsi napisał? Na pewno się ucieszą ;-)) Polacy pozdrawiają Niepoprawnych!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dobre :-) 
J.Ruszkiewicz - SpiritoLibero, 2011.02.01 o 06:37
Jestem zdecydowanie za! Trzeba poprosić teliego albo Pawła. Ile miodu spłynie na umęczone i stroskane serduszka adminów :D)))
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dobre :-) 
Zenon Jaszczuk, 2011.02.01 o 10:43
Mufti, Spirito
Witam. Co to cholera człowiekowi gotuje się w tej głowie. Jakimś bajkopisarzem zostanę, tylko nazwisko i korzenie kiepskie. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dobre :-) 
J.Ruszkiewicz - SpiritoLibero, 2011.02.01 o 12:09
"...tylko nazwisko i korzenie kiepskie"
że co? za mało koszerne?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dobre :-) 
Zenon Jaszczuk, 2011.02.01 o 12:20
Spirito.
O ile mi wiadomo to wcale nie koszerne. Jednak mam stysfakcję, że ta niekoszerność pozwala mi byc normalnym człowiekiem. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: POmożecie? POmożemy!!! No!!! POmogą.   
uleczka, 2011.02.02 o 04:38
Zyczylabym sobie, zebysmy my zamiast tej rudo-kaczej zgrai doczekali sie takiego przywodcy jak Putin jest dla Rosjan.
Uwiarygodniaja jego autentyczny patriotyzm wysiudane oligarchy lacznie z wczasami na Kolymie - Chodorkowskiego.Od tego czasu nie ma spokoju, bo ciagle nekaja go wystepy uliczne pomaranczowych opozycji, domagajacej sie jego abdykacji. Czyatlam dzis, ze staiwa tzn. popiera wplywy kosciola ortodoksyjnego w pantwie,. Wie co robi, bo Kosciol ,nie tylko umacnia wiare, ale jednoczy Narod.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: POmożecie? POmożemy!!! No!!! POmogą. 
Zenon Jaszczuk, 2011.02.02 o 09:07
uleczka.
Też miałem takie ciągoty - podobał mi się bardzo często Putin. Jednak my tylko widzimy pokaz telewizyjny. Bo nawet przekaz telewizyjny, to jak by bezpośrednia relacja z jakiego wydarzenia. A to raczej politykom się nie trafia, zakazana jest taka relacja. Dlatego wszystkie występy polityków nazywam pokazem, dokładnie zaplanowanym. Bardzo często zadawałem pytanie, na portalach, kim jest Putin. Czy to jest Rosjanin czy soviet. Nikt jakoś nie podejmuje się wyjaśnienia. Pozdr.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: POmożecie? POmożemy!!! No!!! POmogą.   
uleczka, 2011.02.03 o 07:12
To nie ma znaczenia dla Rosjan jakiej jest Putin narodowosci, wazne, ze dziala zgodnie z ich interesem narodowym. Czytalam am pare artykulow omawiajacych jego zyciorys, z tresci wynika, ze jest Rosjaninem. Nikt mu korzeni nie zarzucal.
Dzis w oko mi wpadl tekst, ze Miedwiediew cos probuje namieszac, a moze ulaskawic Chodorkowskiego od "wyroku" Putina, ze "zlodziej powinien siedziec w wiezieniu". Zobaczymy co z rego wyjdzie, moze Putinowi elekcja w przyszlym roku?

Wszelkiej pomyslnoci.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: POmożecie? POmożemy!!! No!!! POmogą. 
Zenon Jaszczuk, 2011.02.03 o 13:12
Uleczka.
Prawdopodobnie Putin jest Rosjaninem. Tylko ,że jako KGBowiec może być przekręcony przez żydostwo. Ja widzę sporo Żydów na wysokich stanowiskach. Może jednak działa dla Rosjan. Natomiast Miedwiediew, prawdopodobnie jest Żydem. A o ile mi wiadomo, to były kolega Putina. Podobno to Putin zrobił z niego prezydenta. Jak "wybrali" Miedwiediewa, to żydowskie gazety w Izraelu pisały, że mamy w Rosji naszego prezydenta. Możliwe, że dostał rozkaz namieszać Putinowi. Dla żydostwa najlepszym prezydentem byl Żyd Jelcyn. To za Jelcyna Zydzi mieli judeorajum w Rosji. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: POmożecie? POmożemy!!! No!!! POmogą.   
uleczka, 2011.02.04 o 02:19
Ma Pan racje. jak tylko Putin mianowal Miedwiediewa na rotacyjnego nastepcee jakie radosne pianie rozleglo sie w Kurniku. Czytalam te owacje i wywnioskowalam, ze Putinowi bedzie swinia podlozona. I ma klopoty, bo ciagle "opozycja" ryje pod jego nazwiskiem, coraz bardziej intensywnie jak zbliza ise termin wyborow prezydenckich.
Swego czasu Miedwiediew nawet odwazyl sei scedowac klopoty ekonomiczne nekajace Rosje, na poputinowski spadek, no ale po tym zaraz odbylo sie spotkanie na szczycie, chyba i z KGB-wcami bo wiecej oskarzen nie powtorzyl.
W kazdym badz razie ja bardzo zaluje, ze my nie doczekalismmy sie lidera , zadnegp. Tzn.byli, bo byl Giertych, byl Lepper no ale kaczor ich wygryzl (wiemy z jakich powodow), a mlodzi i wyksztaceni gardza narodowcami, bo wsluchuja sie jak barany, w kaczo-ryza propagande.

Pozdrawiam.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: POmożecie? POmożemy!!! No!!! POmogą. 
Zenon Jaszczuk, 2011.02.04 o 10:21
Uleczka.
Ponieważ "wszyscy" widzą tzw patriotyzm Lepera i Giertycha, oraz wygryzienie ich przez Kaczorów. Wydaje mi się to za proste. Jak wiemy żydostwo boi się "patriotów Polskich", co wiemy nawet ze słów Kaczorów, a tym bardziej widzimy, że tak jest. Ponieważ co raz jakieś oddolne organizacje Polskie powstają, trzeba ich spacyfikować. Wysyła sie wtedy żyda Leppera i żyda Giertycha do tych celów, jako patrioci stają naczele. To oni mieszają przy układaniu list wyborczych, to oni rozbijają, wykluczają miejscowych działaczy w danym terenie. Jak jest silny działacz lokalny, przysyłają na listę komandosa. To powoduje rozbicie tego środowiska - i o to chodzi. Pomimo wszystko, jak zobaczyli, że LPR i Samoobrona, rośnie w siłę na dole, to wszyscy razem rozbili te dwie partie. Tutaj widać, jak żydostwo osadzone na górze tych parti zaczyna mieszać, "kłócą się" jedni wychodzą z parti, tworzą nowe itd. Tak to mniej więcej widzę. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: POmożecie? POmożemy!!! No!!! POmogą. 
Piotr Świtecki, 2011.02.04 o 10:33
Lepper to chłop, nie UFOludek... Przerobili go?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: POmożecie? POmożemy!!! No!!! POmogą. 
Zenon Jaszczuk, 2011.02.04 o 11:33
Mufti.
Ja czytałem już dawno, że to nie Leper, tylko Loepper. Z odpowiedniego rodu, z rodziną za grabanicą. Może kiedyś znajdę jakiś art. na ten temat. A Giertych to tylko Jędrzej, czyli dziadek Romka był wybitnym Polakiem. Ojciec Romka ożenił się chyba z żydówką itd. To też było gdzieś opisane. No i widzimy, że Romek to już sterowny przez złotego cielca. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: POmożecie? POmożemy!!! No!!! POmogą.   
uleczka, 2011.02.05 o 03:14
Zenon

Uwazam, ze narodowosc nie jest wazna, wazne jest dla kogo sie pracuje, czyje onteresy sie propaguje. W Sejmie maymy duzo Polakow i co robia? Zdrade knuje - potulnie kazda niekorzystna dla Polski ustawe przeglosuja.
Lepper w czasie swojej aktywnej dzialalnoscvi politycznej zawsze stawal w obronie naszych narodowych interesow, jak maz stanu w porownaniu do takich wycieruchow z jakich sie sklada ryzo-kacza szajka, ktora od czasu kantostolu trzyma sie koryta.Dla oka - gawiedzi wymieniaja sie przy stolkach, ale trwaja nieprzerwanie.
Malo mnie obchodzi (a nawiasem mowiac w te bajki nie wierze), czy Giertych czy Lepper to sa obcego pochodzenia, obchodzi mnie to zadnej krzywdy Polakom nie uczynili!!!Jak los pozwolil tak nam sluzyli.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: POmożecie? POmożemy!!! No!!! POmogą. 
Piotr Świtecki, 2011.02.05 o 08:24
Giertych? Roman Giertych? Żadnej krzywdy Polakom nie uczynił? Ot, zlikwidował rodzinną firmę "LPR"? Pani Ulo...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: POmożecie? POmożemy!!! No!!! POmogą. 
Zenon Jaszczuk, 2011.02.05 o 12:00
uleczka.
Obyś miała rację. Ja widzę to troche inaczej. Strzelę i powiem tak, Żydów w sejmie mamy z 80% jak nie więcej. A przytoczę słowa Żydów; Żyd zawsze będzie Żydem i wcale nie chodzi o to, że Polak będzie zawsze Polakiem. Obecnie to ja już jestem przekonany, że jeśli jest gdzieś w miejscu decyzyjnym jeden Żyd, to o tego jednego jest za dużo. Jeszcze jak byś wiedziała, że Samoobronę organizowały służby specjalne to by było dobrze.Powiem ci tak, za książką "Międzynarodowy Żyd" H. Forda, czy za "Protokołami mędrców syjonu". My mamy swoich ludzi wszędzie, na prawicy, na lewicy, i po środku. A jeśli tak [ bo tak jest w Polsce} to jeden gra lewicowca, drugi prawicowca, trzeci środkowca. Oni bedą się kłócić w telewizji, a potem razem idą na setę. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: POmożecie? POmożemy!!! No!!! POmogą. 
Zenon Jaszczuk, 2011.02.05 o 15:28
>Zydzi pomogą w pogrzebach, nie martwcie się!!!
+wiadomosci.onet.pl
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑