słowa kluczowe: 2014, Marian Kowalski, Parlament Europejski, RN, Ruch Narodowy, UE, wybory.
Linki, cytaty, nowiny2014.04.24 23:52

Ruch PO-nadnarodowy

(poleca )

Konrad Rękas

 
Kowalski staje ręka w rękę z Tuskiem, zgłaszającym dokładnie te same postulaty. Sęk w tym, że lider PO wie zapewne, iż uprawia demagogię, a ponadto działa w interesie niemieckim, a Marian jest... dobrze zbudowany.
 
Unią Europejską w zakresie sektora bankowego z jednej, a właśnie handlu z drugiej strony kierują Niemcy. IV Rzesza jest też głównym europejskim partnerem energetycznym Rosji. Pomysł, by pozostałe państwa zrzekły się swych resztek suwerenności na rzecz „wspólnoty” oznacza dalsze podporządkowanie Berlinowi i naprawdę trzeba być wyjątkowo krótkoumysłowym, by tego nie widzieć.

Całość: +chart.neon24.pl 

2571 odsłon średnio 5 (5 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Ruch PO-nadnarodowy - nagranie rozmowy z M. Kowalskim 
Piotr Świtecki, 2014.04.25 o 23:59
+lublin.com.pl
Konrad Rękas rozmawia z Marianem Kowalskim, kandydatem Ruchu Narodowego do Parlamentu Europejskiego, nt. jego inicjatywy powołania nowego komisarza europejskiego. Pan Kowalski chce "sprawdzić" Unię i "naszych" polityków, aby unaocznić Polakom ich prawdziwe intencje i kierunki (nie)działania.

Tymczasem cała Europa w zachwycie przyjmuje inicjatywę Tuska, i nawet Pani Aniela tylko trochę się opiera. Tusk rządzi! A, że rządzi tak, jak powinien - to już inna sprawa... Śmieszna trochę, bardziej żałosna - ale cóż. +www.ekonomia.rp.pl
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Ruch PO-nadnarodowy - nagranie rozmowy z M. Kowalskim 
Piwowar, 2014.04.26 o 04:07
Chce zademonstrowac w brukselce jaki to on jest aktywnie europejskoprzeciwrosyjski. Że te popiskiwania to w interesie Polski i Polaków? Non mi far rindere.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Ruch PO-nadnarodowy - nagranie rozmowy z M. Kowalskim 
Adam39, 2014.04.27 o 06:36
Dla mnie, od kiedy został narodowcem, to taki przyszywany narodowiec u którego co jakiś czas wychodzą korwinowskie ciągoty. A kaska w tym jewroparlamencie przednia. Chcąc się wkupić u kogo trzeba, niby nie rozróżnia Rosji od sowietów. Furda tam polskie interesy i Polska Racja Stanu - wychodzi pomału szydło z worka.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑