słowa kluczowe: NATO, POLSKA, Putin, Rosja, Ukraina..
Świat2014.03.07 16:32 16:46

Putin i co dalej?!

 

Cywilizacja zachodnia i wschodnia!!!!

 
Ukraina, Ukraina?!! Ciekawy temat dotyczący też Polski i Polaków. Chcę napisać kilka słów bezstronnie. Mamy oto Putina przyrównanego do Hitlera i wszarzy zachodnich udających demokratów!!!!
 

Można na ten temat napisać wiele książek. Tylko po co ??? I kto ma je pisać. Jeśli Grosss to znamy jego treść, jeśli Tusk , to samo. A gdzie jest prawda?!!. Jak to ktoś kiedyś napisał prawdy nie ma i nie potrzeba.

Niestety taka jest prawda. Wpiszmy w tą prawdę tych wszystkich pachołków zainstalowanych w Polsce. Dla dobrego samopoczucia Muftiegio możemy ich nazwać blondynami. Wtedy trudno zapytać Muftiego co o tym sądzi?!! Bo kogo mamy zapytać??? Muftiego nie, bo on lubi zamienniki . Jak możemy nazwać Muftiego- karmazynem, czarnym, ......

W związku z tym jeśli żydzi są np blondynami, to znaczy że nie ma Polaków tylko są - jakiego koloru. ???

Mogę Muftiemu podpowiedzieć, że białego koloru, czarnego  też nie ma. A to z prostej przyczyny - tzw człowiek biały, wcale nie jest biały, człowiek żółty wcale nie jest żółty, człowiek czerwony wcale nie jest czerwony, człowiek czarny wcale nie jest czarny. Powiedzmy, że nauczyłem się kolorów na spotkaniach malarskich.

To wcale nie znaczy, że Mufti nie może widzieć inaczej. On widzi ( jeśli widzi) całkiem inaczej). Nie rozumię tylko dlaczego kłóci się na temat widzenia kolorów - zapewne artystą nie jest?:-)))  Kolory wszyscy widzą inaczej!!!

Dlaczego Mufti nie widzi, że na tzw majdanie jest zorganizowany przewrót przez tzw siły trzecie?!!. Tego nie wiem, żle widzi.  Ja widzę, i nie tylko ja, że tam zostały zorganizowane, siły antypolskie, antyukrainskie, antyludzkie.

Zapewne to śmiesznie wygląda, ąle czy ktoś chce czy nie to Putin ma rację. Następny raz tzw cywilizowany zachód dał du...y.

Sam się dziwię, że w tym konkretnym wypadku Putin ma sto procent racji a obłudnicy zachodni to badziewie takie same jak z roku 1939.

Wiem, wiem, że nie bedę popularny - wolę Putina niz tych wszystkich durni światowycxh, łącznie z osadzonymi w Polsce.

Zobaczcie panstwo jaka zabawa:-))) Jak zasra..y zachód straszy Putina:-)))

Zawsze miałem obiekcję, i mam nadal, czy Putin jest Rosjaninem z krwi i kości czy to tylko gra światowa_!!

Chcę przez to powiedzieć, że w czasie IIwś Hitler i Stalin należeli do tych samych organizacji "NWO" Dzisiaj jest ten sam system. A więc z tym Krymem, Ukrainą może być tylko ta sama zabawa.

Jedno jest pewne. Jak to ja piszę, żydać się chce.  Tutaj mamy cały zestaw żydania. Od tzw rozrób na majdanie, po strzelanie snajperów do tzw opozycji i sił rządowych (a więc znana nam prowokacja).

 Dla mnie osobiście to nie jest śmieszne, że po tzw przewrocie bandyckim majdanu, wszystkie naczelne finkcje objęli żydzi!!! I co ciekawe ten bandycki przewrót jest uznawany przez bandycki , tzw cywilizowany zachód.

 To co pokazali żydzi zarządzający Polską na majdanie, przechodzi normalne rozumienie dnia dzisiejszego. Oni wszyscy, jako antypolscy faszyści powinni być rozstrzelani natychmiast. To są wrogowie Polski i Polaków  - popieranie ON UPA, niemców, ąntypolskich żydów itd 

Mam tylko nadzieję, że Naród Polski to wszystko widzi. Mam nadzieję, że Naród Polski jest na tyle mądry, że nie wymyśli majdanu w Warszawie. Majdan bandycki na Ukrainie ma poparcie tzw świata i miejscowych faszystów. Warszawa takiego poparcie nie może uzyskać,  a więc takie sprawy są stracone w zarodku. Jak państwo widzicie, bandytyzm na majdanie jest uznawany jako pokojowa walka o demokrację:-)))

Mam nadzieję, że widzicie państwo tutaj cały zestaw durni robiących za autorytety polskie , wuropejsakie , światowe.

Panie Putin, roz..... l pan to bagno!!!

W Polsce musi być akcja na zasadach AK , państwa podziemnego.

Pozdrawiam

 
 
Sorki + nawala mi kl. 

9076 odsłon średnio 5 (3 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Putin i co dalej?! 
Piotr Świtecki, 2014.03.07 o 17:22
W Polsce musi być akcja na zasadach AK, państwa podziemnego.

Też tak uważam. I dokładnie to się zbiega z "pracą u podstaw", którą niektórzy z RN obiecywali i do której niektórzy (przynajmniej ja i Lona) tęsknią.

Ale wybacz, Zenon, "lepiej z mądrym zgubić, jak z głupim znaleźć". Jeśli wszystko, na co stać obywateli (a już szczególnie przywódców) podziemnego państwa to ma być wszech-żydowska ekstaza i "tropienie Żyda" (po oczach, po intencjach itp.), to ja takiemu państwu podziemnemu perspektyw nie wróżę.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
MatiRani, 2014.03.07 o 18:19
Widzisz Mufti, jesli wpusci się żmije do organizacji to skończy się szybko narodowy ruch kolejną klęską.

Tylko gęste sito i rygorystyczna selekcja przyjmowanych czlonków pozwoli na przetrwanie.

Gdybys Pan przeczytal Ponerologię Łobaczewskiego to bys Pan wiedział o co chodzi.

Każda organizacja narodowa i niezależna przyciąga pasożytów, psychopatów, agentów wpływu, szpiegów i sabotażystów. Do każdej takiej organizacji wysyła Korporatokracja takich sajaninów... Glównie żydów, ale tez i innych szabesgojów i zręcznie pożenionyhc z esterkami... no nie?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Piotr Świtecki, 2014.03.07 o 18:24
Przecież przeczytałem i niestety "wiem o co chodzi" +mufti.polacy.eu.org

Tak, tak. Żydy-Żydy-Żydy. I już wszystko jasne.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
MatiRani, 2014.03.07 o 18:38
Zastanawiam sie co za sayanin przebiegly i podly napisal ta recenzje?
Ksiazka jest trudna, wspaniala, fundamentalna, otwierajaca oczy.
Oczywiscie, moze ja przyjac tak dobrze tylko ktos nalezacy do 94% dobrych, normalnych ludzi.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Piotr Świtecki, 2014.03.07 o 18:43
No właśnie, na tym wyznaniu proponuję zakończyć ;-)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.07 o 20:39
Mufti.
Miło, że się zgadzamy z AK. O ile mi jest znana historia najnowsza to AK nie likwidowalo żydów tylko "bandytów" antypolskich. A że tam była masa żydów to już inna sprawa. Żydzi do dzisiaj fałszywie to interpretują (jak zwykle). Podobnie do ciebie. Jeśli wśród "blondynów" nie będzie żysdów - włos z głowy im nie spadnie :-))) Pozdrawiam
Ps. Zapytam tylko czy w wielomilionowej Ukrainie nie ma Ukrainców gotowych rządzić tylko żydzi? Czy w Polsce........? Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
MatiRani, 2014.03.07 o 19:12
+wolna-polska.pl
Według raportu zamieszonego w gazecie Kommersant.ua, ministerstwo finansów sługusów Waszyngtonu w Kijowie, którzy aspirują do miana rządu, przygotowało plan oszczędności obniżający emerytury Ukraińców o połowę z poziomu 160 dolarów do 80 dolarów, by zachodni bankierzy, którzy pożyczą Ukrainie pieniądze, mogli zostać spłaceni kosztem ukraińskiej biedoty (+www.kommersant.ua To nic innego, jak powtórka greckiego scenariusza.

Jeszcze nie przywrócono stabilności i legitymizacji marionetkowego rządu umieszczonego u władzy na drodze zamachu stanu zorganizowanego przez Waszyngton przeciwko legalnemu i wybranemu w wyborach rządowi Ukrainy, a szabrownicy z Zachodu rozpoczęli już działalność. Naiwni protestujący na Majdanie, którzy uwierzyli w propagandę mówiącą, że członkostwo w UE umożliwi im lepsze życie, stracą połowę swoich emerytur do kwietnia br. A to dopiero początek.

Skorumpowane zachodnie media określają pożyczki dla Ukrainy mianem „pomocy”. Ale te 11 miliardów Euro, które UE oferuje dla Kijowa, to nie pomoc. Jest to pożyczka obarczona licznymi uwarunkowaniami, w tym koniecznością zgodzenia się przez Kijów na plan cięć narzucony przez Międzynarodowy Fundusz Walutowy (MFW).... cd. na linku

+www.paulcraigroberts.org
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.07 o 20:48
MatiRani.
Ukraińcy doznają "dobrobytu" jak Polacy. Czyli zobaczą jak wygląda XXI wieczny bandytyzm tzw cywilizowanego zachodu. Ja widziałem jak żydostwo zorganizowało majdan i przejęło od żydostwa władzę:-))) Oczywiście w celu robienia Ukraińcom dobrze.
Moim i nie tylko moim zdaniem ci samozwańcy z tzw nowych władz są zainstalowani nielegalnie. Jak wiemy zalegalizował tą nielegalkę bandycki zachód. Przecież wszyscy wiedzą, że tzw umowa Sikorskiego była inna. A wyszło co innego. Janukowicz i jego ludzie powinni zlikwidować tych samozwanców oraz szpionów zagranicznych. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Malawanda, 2014.03.07 o 19:49
Zenuś, dziś busikiem jechałam na południe, do sądu tam. W radio mówili ( w busiku to radio :)), że 6500 ( sześć tysięcy pięćset rosyjskich osób będzie manifestować swoją wolę własności Rusów wobec Krymu. Mało tego, cała rosyjska estrada tam przyjedzie występować.
Piękne, ale tylko do filmu ( hi, hi wiem, że projekt scenariusza jest!!!) tego zboka Tarantino ( też ów potomek Ukrainy lub prybałtickich, no nie?). KRYM nie ma pitnej wody. To koszmar jakiś. pono ciągną ją (wodę) rurami z Ukrainy. Ale najgorzej ma się Mołdawia, na której nikomu w tej zardzewiałej i cuchnącej kloaką Europie, (dramat to jest) nie zależy.....
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.07 o 21:00
Malawanda.
Jeśli Putin nie jest przebierańcem to Krymu nie puści. Jakoś Ukrainą się nie interesowałem. Widzę jednak, że to sztuczny, wielki potwór. A ten potwór powstał dzięki USA, Angli, Stalina. Ograbili inne państwa z Polską włącznie i stworzyli tego potwora, teraz wszystkim to wyłazi bokiem. Powinni zabrać banderowcom miasta a zostawić dzikie pola. Bo te można uznać, że są ich. Ja wiem, że oni chcą gotowych miast, ale tak to by wszyscy chcieli. Najciekawsze w tym wszystkim to poparcie przez tzw cywilizację zachodnią faszyzmu Ukraińskiego. Ci wszyscy zakłamani ludzie zachodu to bandyci. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
MatiRani, 2014.03.07 o 21:07
Zaraz wszyscy...nie wszy.scy tylko wszy... znaczy sie cwaniaki, no nie?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.07 o 21:10
MatiRani.
Wiadomo, że nawet wszyscy to nie wszyscy. Jest ich więcej niż się nam wydaje. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Malawanda, 2014.03.08 o 17:03
Cóż, a mógł być nasz ( KRYM), zresztą w XVII Wieku już prawie był. Znajomi teraz są na Krymie. Smsują, że tam Ukraińców prawie nie ma, Tatarów też nie - same Rusy :(.
Wiadomo, że na Krymie nie ma pitnej wody,wczasy =- też lipa, bo woda w Morzu Czarnym zimna i brudna, za to super miejscówka dla każdego, kto chciałby tam rzeczy wojenne ustawić. Przebierańcowi - czy nie - tu każdemu rozsądnemu Krym pasuje, co nie?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.08 o 18:24
Malawanda witaj.
Byłem na Krymie w mieście Kercz i sporo dalej w Gielendżyku. Było to na przełomie tzw pierestroiki. Ponieważ mieszkałem u rodziny Rosyjskiej to pytałem co oni tutaj robią. Stwierdzali jednoznacznie, że Krym jest Rosyjski. W tym czasie nie było mowy o zamieszkach czy wojnie. O znaczeniu Krymu już wiele napisano. Ja dodam od siebie - Krym jest niezbędny do budowy judeopoloni. Proszę sprawdzić mapy w internecie. Pozdrawiam Maląwandę z rodzinką i twoich turystów.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Malawanda, 2014.03.08 o 18:46
Zenuś, o żesz, ale jak to. Ty piszesz tak: " O znaczeniu Krymu już wiele napisano. Ja dodam od siebie - Krym jest niezbędny do budowy judeopoloni. Nic nie rozumiem - co ma Krym do Judeopolonii, Chryste, pogubiłam się, Maty Swietła pomóż!!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.08 o 19:06
Malawanda
Zobacz mapę judeopoloni w internecie. Tam zobaczysz jak przebiega judeo... od Bałtyku , Bugiem, Bugiem po m Czarne. Jest książka którą powinno się przeczytać Judeopolonia pana dr Leszka Szcześniaka. Gdzieś tam w zakładce naszej kiedyś podawałem książki pana Leszka. Pozdrawiam
Ps Sam to zrobiłem, aby ci ułatwic
"Z OBWOLUTY:

Dla przeciętnego Polaka problem Judeopolonii po prostu nie istnieje, ponieważ nie było mu dane poznać prawdziwą historię swojej Ojczyzny. Najpierw totalitarne państwo, a teraz poprawne politycznie programy szkolne i media nie są zainteresowane, aby prawda historyczna kształtowała właściwe postawy obywateli. O niewygodnych tematach samozwańcze autorytety milczą.

Publikacja ta wolna jest od takiej poprawności i w świetle dokumentów przybliża Państwu skrupulatnie przemilczany fakt tworzenia żydowskiego państwa na ziemiach polskich, o czym wiedzieli do niedawna tylko nieliczni. Osoba dr Andrzeja Leszka Szcześniaka zapewnia rzetelność opracowanego tematu.
+www.naszawitryna.pl
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Hanys, 2014.03.09 o 19:31
Krym nigdy nie był nasz. A co to właściwie znaczy "nasz"?
Każdy, kto jako tako studiował dawną historię, wie, że na przykład Radziwiłłowie bardzo często jeździli na "Krym" i bardzo liczono się tam z ich głosem. Ale gdzie ten "Krym" tak naprawdę się znajdował? Półwysep Krymski tudzież Krym to nazwa stosunkowo współczesna. Dawniej tej nazwy nikt nie używał w odniesieniu do terenów nad Morzem Czarnym. Wtedy i półwysep i morze nazywano całkiem inaczej. Proszę łaskawie spojrzeć na stare mapy.
Dokąd więc jeździli Radziwiłłowie, jeśli nie na "Krym" w dzisiejszym rozumieniu tego słowa?
Prawdopodobnie jeździli do centrum miasta Moskwy, na "Kreml"(!!!).
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.07 o 21:23
Popatrzcie państwo jaka chucpa - "19:43 Do Kijowa udał się zespół brytyjskich ekspertów, którzy mają pomóc nowym władzom Ukrainy w odzyskaniu zdefraudowanych funduszy i przywłaszczonego majątku państwowego. Komunikat w tej sprawie wydało brytyjskie MSZ."
Szkoda, że nie przyjadą do Polski odzyskiwać ukradzione - pajace:-))) Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.07 o 21:40
Polecam państwu podobny tekst - Rabunek i rozdzieranie - +jeznach.neon24.pl
Pozdrawioam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Adam39, 2014.03.08 o 00:25
Zenek, lubię bardzo czytać Jeznacha. To jest rzeczywisty Polski Patriota, człowiek posiadający dużą wiedzą. Kiedyś, jak sobie przypominam pisywał w periodyku Ojczyzna, której redakcja została zniszczona przez uzurpatorów. Mam w swoim prywatnym archiwum sporo zachowanych egzemplarzy tego pisma.
P.S.
Przytoczę jedną z ostatnich jego publikacji:
Na posiedzeniu Międzynarodowej Grupy Wsparcia Libanu nowy zastępca genseka ONZ ds. politycznych (jest to w ONZ funkcja Nr 2 po Ban Ki-munie), amerykański Żyd Jeffrey D. Feltman zastąpił formalnie Sekretarza Stanu USA Johna Kerry’ego, który musiał pilnie zająć się kryzysem ukraińskim. Jest to proceduralny dowód na to, że Felton nie reprezentuje ONZ tylko USA, i nadal zajmuje się kształtowaniem polityki Waszyngtonu wobec Bliskiego Wschodu, tak jak to robił przed swym oddelegowaniem do ONZ, gdzie ma się zajmować wszystkimi negocjacjami w sytuacjach kryzysowych. W słynnym przecieku rozmowy telefonicznej pani Victorii Nuland (prawdziwe nazwisko Nudelman, żona żydowskiego neokonserwatysty Roberta Kagana) z ambasadorem USA w Kijowie powiedziała ona, że uzgodniła z Feltmanem, iż ONZ wydeleguje na Ukrainę osobę „przyjazną wobec zamiarów USA”.
P.P.S.
Czyli w ogóle nigdzie żydów nie ma i nie mają na nic wpływu. Dobrze Zenek, że zwróciłeś uwagę na te kolory, których tyż nie ma...
Pozdrawiam
Już po napisaniu powyższego, czytam: - "Rząd przyjął projekt zmian w ustawie o udzielaniu cudzoziemcom ochrony w Polsce. Zmiany mają na celu m.in.: Dostosowanie prawa o uchodźcach do tego jakiego wymagają unijne dyrektywy.
Projekt ustawy przewiduje umożliwienie uchodźcom łatwiejszego dostępu do świadczeń opieki zdrowotnej, liberalizuje także kryterium jakie wymagane jest do przyznania statusu uchodźcy oraz przede wszystkim ułatwia możliwość znalezienia pracy lub miejsca edukacji."
W obecnej Polsce młodzi Polacy, dane statystyczne, w wieku od 21 do 27 lat nie mają pracy, stanowi to 65 procent bezrobocia tej populacji.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.08 o 18:44
Adam39.
Młodzi Polacy bez pracy?!! Pisałem o tym kilka razy. Jest to celowa robota okupanta Polski. Jeśli okupant podejmuje takie de3cyzje, to może wie coś więcej o sprawach Ukrainy niż my. Dzisiaj czytam, że wojna nieunikniona. Może tak, a może nie. Okupańci Polski straszą nas Polaków cały czas. Chyba dla wzmocnienia strachu Sikorski zamyka ambasadę w Syremfopolu. Możliwe, że tzw wojna odbędzie się na Krymie pomiędzy tzw nieznanymi bojownikami-przebierańcami. Sporo ostatnio się pisze o przebierancach na majdanie, o przebierancach na Krymie, o przebierańcach przylatujących na Krym z tzw zachodu.
Śmiać mi się chce jak żydostwo i okupanci Polski szukali ostatnio faszystów wśród Polaków. Okazali się sami faszystami. Pozdrawiam.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.07 o 21:55
Narada szczurów czyli… Pamięć Kaczyńskiego przed i po “głosowaniu nad prawdą” wołyńską !
+konwent-narodowy-pol.neon24.pl
"“W POWIETRZU CZUĆ PROCH, ale DLA NAS TO NIC ZŁEGO… SKORZYSTAJMY z DOBREJ OKAZJI. ZAMIAST BAWIĆ SIĘ w PATRJOTYZM itp. MRZONKI, MYŚLMY PRZEDEWSZYSTKIEM o SOBIE. CHŁOP POLSKI nie LUBI NAS, WIEMY o TEM, ale CHŁOP jest GŁUPI – NIE BOIMY SIĘ GO. O SZLACHTĘ NAM GŁÓWNIE IDZIE. WMIESZA SIĘ ONA przez SAM PUNKT HONORU w AWANTURĘ, PÓJDZIE do LASU, NA KRWAWE POLA, za CO JĄ RZĄD UKARZE, ZNISZCZY, WYTĘPI, WYDUSI, WYWŁASZCZY, a WÓWCZAS DLA NAS DROGA OTWARTA… W KAŻDYM NARODZIE MUSI się WYROBIĆ PONAD MASY JAKAŚ INTELIGENCJA i RODZAJ ARYSTOKRACJI. MY JESTEŚMY MATERJAŁEM GOTOWYM, MY ZAWŁADNIEMY KRAJEM, a PANUJEMY JUŻ PRZEZ GIEŁDY i PRZEZ WIELKĄ CZĘŚĆ PRASY nad POŁOWĄ EUROPY. ALE NASZEM WŁAŚCIWEM KRÓLESTWEM, NASZĄ STOLICĄ, NASZEM JERUZALEM BĘDZIE POLSKA. MY będziemy JEJ ARYSTOKRACJĄ, MY tu RZĄDZIĆ BĘDZIEMY, KRAJ TEN NALEŻY do NAS, jest NASZ” !!!
*****"
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Piwowar, 2014.03.08 o 03:47
Nie putin i nie Rosja zagrożeniem dla Polski i Polaków. Zagrożeniem jest banderyzm. W tej sytuacji najmądrzejszą akcja ze strony Polaków jest totalne nic nie robienie w tej materii. Niestety, tak zwany polski rząd (nie wiem, jak mi tę ekspresję klawiatura przepuściła), zaprzepaścił szansę bezpowrotnie, wielokroć ośmieszając się w oczach świata, plus zadziałał na szkodę Polaków, narażając ich na wielkie niebezpieczeństwo pod roboczym tytułem powtórka z Wołynia. Bo "IM" chodzi nie tylko o to, by nas unicestwić, ale żeby jeszcze maksymalnie zgnoić. Chazarska mentalność wyłazi jak szydło z dziurawego worka.

Dlatego putek, choć on wcale nie ma powodu nas kochać, działa niejako na naszą etniczną korzyść, odsuwając nasz koniec, nawet nie wiem z czyich rąk i za czyja przyczyną.

Chciałbym tu przeprosić za moje słowa tych poczciwych i czestnych Ukraińców, których jest bardzo wielu, może nawet większość, która również nie znosi dziegciu w ukraińskiej beczce.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.08 o 18:57
Piwowar.
Pełna zgoda. Właśnie o tym pisałem. Janukowicz trochę utemperował tych faszystów z UPA. No i jest podobno goiem. To im nie pasowało dlatego pierwsze co zrobili to wypuścili banderówkę Julię. Natychmias złamali podpisane porozumienie z Sikorskim i niemieckim ministrem ( to porozumienie mogło być odrazu picem na wodę dla blojlerów). Banerowcy obsadzili samozwańczo chyba wszystkie stanowiska . Oczywiście zgodnie z tzw (bandycką) cywilizacją zachodnią.
A ci nasi to nie nasi tylko okupanci Polski - poszli popierać swoich. Jak widzisz nawet ludobójstwo im nie może przejść przez "hucpę". A więc jeśli są przyjaciółmi banderowców to są banderowcami-bandytami.
Ukraińców dopiero czeka zagłada taka sama jak Polskę i Polaków. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Leszek, 2014.03.08 o 21:10
Zenek, Adam i inni. Jasne, to nie tak, że Żydów nie ma i nie mają nic do powiedzenia. Jest akurat odwrotnie. I najwyraźniej realizują konkretną politykę. I nie tylko oni, ale i Anglosasi, Turcja, Saudowie i ich blok. Żona słyszała już 20 lat temu na praktyce jak jacyś żydzi mówili coś, ba, chyba się nawet przechwalali po spożyciu, wykupem jakichś dużych areałów czy nieruchomości na Krymie. Jestem np. przekonany, że na Ukrainie im zależy strategicznie (wyrzutnie na całą Rosję, kontrola basenu Morza Czarnego i takie tam, czyli choćby przeciwwaga dla rosyjskiej Syrii a w niej bazy w Tartus skąd pociski mogą zmieść z mapy Izrael) gospodarczo (ziemia, tranzyt, zasoby i tania siła robocza), no i historycznie (jak banderowcy im nie pomogą przeciw Rosji, to się po prostu zemszczą na Ukraińcach za pogromy [coś jak rzeź wołyńska tylko szerzej] a na Rosji się odegrają za oderwanie ich od przewodzenia komunizmowi; a może w grę wchodzi i powrót do znośnej dla nich szerokości geograficznej, na wypadek zagrożenia Izraela). Ciekawe czy wolelibyście aby to swoje „strategiczne” zainteresowanie przenieśli na nas. Czy to Judeoplolonia? A może Judeo-Ukraina? My jesteśmy przez nich postrzegani jako wrogowie, ale nie aż tacy jak Ukraińcy. Resztę pewnie dośpiewacie sobie sami. Choć może tamtych się bardziej boją bo oni potrafią to czego my nie potrafimy. Może i dobrze, że nie potrafimy. Ale tych strasznych akurat po tamtej stronie UA nie ma.

Tylko jak Wy chcecie wykazać potęgę żydostwa pokazując na „żyda” Kliczkę i Tiachnyboka, albo bajacie o ostrej selekcji do „organizacji” to ludzi z zewnątrz pusty śmiech ogarnia. Pokażcie raczej narodowość oligarchów, a materiały dostępne i to nie na portalach UNA-UNSO czy Storm Front. Pokażcie, ale nie tylko nie tych z pierwszej 5 (raczej nie ta nacja) a raczej tych nieco poniżej, np. Pińczuk, Rabinowicz czy Kołomojski, który nota bene ubliża publicznie Putinowi tak jakby go chciał prowokować a, co (bardzo) ciekawe, został właśnie mianowany gubernatorem jakiejś wschodniej prowincji. Może warto tu się zastanowić czy to co się teraz dzieje na Ukrainie nie jest aby rozgrywką w łonie oligarchów by ułatwić pewne rozwiązania geo-strategiczne. Kto wie, może i po linii etnicznej?

Tylko ja bym proponował by widzieć to tak, że pewne wydarzenia na Bliskim Wschodzie z przyległościami odbijają się na bliskiej zagranicy wschodniego mocarstwa które i tam próbuje coś ugrać dla siebie, i tu akurat Żydzi prowadzą jakąś stałą politykę. Inną sprawą jest to dlaczego nasz naród daje się wmanewrowywać w czyjeś interesy ryzykując własnym bezpieczeństwem. Zenek, a może tak jest bo Une są prostu zdeterminowane i zorganizowane a my chcemy mieć święty spokój, dajemy ciała i m.in. dlatego go mieć nie będziemy. Gra się tak jak przeciwnik pozwala. A gra się nie tylko rękami etnicznych ale i pozyskanych. My pozwalamy na dużo. Najpierw naiwność, nic nierobienie w sprawach społecznych i liczenie że Kościół załatwi (sobie załatwił) albo mityczne służby (no no) a potem internetowa partyzantka na hurra, tego pod ścianę a tamtego niech Putin złapie. Zamiast prewencji praktycznej w duchu ogólnoludzkim, u nas antysemityzm teoretyczny, potencjalnie dający pretekst i wymówkę „opinii publicznej” by nam przywalić albo nas z'ohydzić i wtedy jak Wujek Putin tu prewencyjnie zbombarduje to czy owo to opinia publiczna „przełknie”.

No i nawoływanie .... Już widzę jak się przestraszą. Przypomina mi się mecz Legia-Jagiellonia. Ci ostatni darli japę przez siatkę, ale siatkę tamci pierwsi sforsowali i japę … obili. Taki nasz naród współczesny. Wyżywa się na dzieciach, słabszych, i wyżywa bo co mi zrobisz... A jak co, to tylko górnicy albo zdesperowani chłopi coś potrafią. Ale teraz jakoś nie czują się zdesperowani. AK to Ty teraz Zenek tu nie zrobisz. Za późno. Jak był czas to zajmowano się czym innym. Jak zaczniemy unych tropić po Waszemu, to namnożymy sobie wrogów bo to będzie walenie na oślep a jak to się skończy to i tak wiemy. Tu coś można zrobić korzystając z możliwości państwa i jego struktur oraz pieniędzy i służb. Trzeba zorganizować normalny ruch społeczny i partie polityczną by takie sytuacje się nie powtarzały. Może jednak ten Ruch Narodowy? I w miarę szybkie przejęcie władzy? Bez Opatrzności się jednak nie uda. Ciekawe czy Bóg nas kocha. I za co?

Poza tym, jestem pewien, że teraz USA wypuszczą materiały na temat Smoleńska i piewcy Putina staną w bardzo dwuznacznej sytuacji. I ręce za lud walczące lud sam poobcina :-). Bo wiecie, Kaczyńskiemu i jego ekipie można wiele zarzucić, ale były to legalne władze Kraju i kierowały się generalnie polityką odsuwania potęgi (nie mówcie tylko że z natury przyjaznej, może mniejszego zła ale na pewno nie anioła stróża) od granic kraju. Nieudolnie, ryzykancko. Tak, ale ...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Jacek, 2014.03.08 o 21:29
Gra idzie o największe państwo świata- Rosję.
Stała rewolucja, jaka się toczy na świecie, dotarła w końcu do tego kraju.
Cel - osaczenie, destabilizacja i przejęcie bogactw naturalnych, rynków zbytu i wogóle wszystkiego.
Czy Putin rzeczywiście broni Rosji czy pozoruje? Oto jest pytanie.
A może chodzi tylko o krwawą jatkę celem depopulacji?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Leszek, 2014.03.08 o 22:42
może i o to i o tamto. A może o to by Polacy i Ukraińcy i Rosjanie pozagryzali się nawzajem no ale jest pytanie co możemy a co musimy zrobić by się nie dać wmanewrować w scenariusze dla nas niekorzystne. Ja obstawiam, że możemy coś zrobić tylko mobilizując się do przejęcia władzy
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
koniecznie przeczytajcie esej Aleksandra Dugina !!! 
Hindukusz-Milena, 2014.03.09 o 20:35
Ten tekst daje odpowiedzi na wiele pytań, które tutaj stawiacie.


+konwentnarodowypolski.wordpress.com
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.08 o 21:35
Leszek.
Masz oczywiście rację, że tutaj grają wszyscy o coś dla siebie. Pomijam oczywiście zwykłych ludzi (Ukrainców) bo oni już przegrali napewno. Pomimo, że gra jest nie skończona.
Zawsze pytałem i pytam - kim jest Putin?!!. Dzisiaj widzę, że wielu ludzi o to pyta w sieci.
Tak jak pisałem, czy Putin gra razem z mafią światową, czy jest Rosjaninem i gra o dobro Rosji i Rosjan?
My nie wiemy tej podstawowej sprawy. A więc wszelkie nasze "prognozy" są mało warte.
Jak czytam internet, w Rosji żydzi też wyprawiają co chcą. Pełno zdjęć w sieci Putina w objęciach żydów.
Śmieszą mnie występy Kwaśniewskich, Milerów, Tusków ........ nawet michników. Przecież to wszystko szkolone,podległe Moskwie. Dzisiaj niby skaczą przeciw Putinowi..... jakoś śmiech mnie ogarnia. Przecież on może ich załatwić jednym ...... słowem. I oczywiście coś mi się wydaje , że tzw żydokomuna światowa ma się jak najlepiej- od wschodu przez centrum do zachodu.Napewno my więcej zrozumiemy po zakończeniu tej zabawy. Mam na myśli, że nie damy się wieściom paszopropagandy. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Leszek, 2014.03.08 o 22:49
O ile pamiętam on doszedł do władzy dzięki Berezowskiemu i Abramowiczowi. Potem niby się na nich wypiął, Berezowski niby zaginął a wszyscy tam gadają, że Abramowicz jest kremlowski. NA pewno w Rosji gra pod publiczkę. I zapewne jak będą takie czy ine kraje parły do konfliktu i "zagrażały bezpieczeństwu Rosji" to pójdzie atak prewencyjny odstraszający i oby był on tylko konwencjonalny a w najgorszym razie termobaryczny. Ma się rozumieć, że nie możemy dawać pretekstów i ma się rozumieć musimy mieć siłę do minimalnego choć odwetu, ale nie w ciemno tylko w tych co trzeba. Ale to da nam tylko sprawowanie władzy. A to z kolei będzie możliwe jeśli ludzie się wreszcie zaczną organizować, więc na litość kapelusza wykorzystujmy ten czas kiedy wszyscy chodzą scykani by mobilizować naród do permanentnego zaangażowania w sprawy publiczne. Niech to będzie swego rodzaju moda i część tożsamości. Mnie się marzy coś jak silna endecja przed wojną tylko mądrzejsza i skuteczniejsza. Wtedy oddamy co cesarskie cesarzowi, co boskie Bogu a sobie co nasze.
pozdrawiam,
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.08 o 23:15
Leszek.
Tak zwana polityka odbywa się za kurtyną społeczeństw, narodów. My znamy tylko jej smród lub zapach. Tak samo jak w Polsce - Tuski mają tyle do gadania co przysłowiowy żyd za niemca. To są tylko pachołki telewizyjne potrzebne też do podpisywania, uchwalania niekorzystnych przepisów dla danego kraju (w tym wypadku Polski) A te przepisy antypolskie możemy łatwo prześledzić. Nawet widać zmowę tzw wszystkich parti. Zawsze tak głosują, że antypolski przepis p[rzeglosują (zawsze odpowiednia ilośc jest przeciw) I ci co są niby przeciw już po głosowaniu nigdy do tej sprawy nie wracają.
Mamy Zbudowaną Mitteleuropę. Możemy powiedzieć, że "niemcy" wzięły wszystko. Dzisiaj widzimy, że nawet Putin ma swego kanclerza niemiec, albo kanclerz ma Putina. Tutaj znów nie wnikam czy kamclerz to niemiec czy "niemiec". Putin z Anielą też się liczy. Jak widzę Aniela niezbyt straszy Putina.
A jak wiemy UPA i niemcy to jedno, a jak wiemy to NKWD to UB, a jak wiemy SS to też UB. Mamy u nas samą swolocz, no i zapewne kilku Polaków (dla spokojności Muftiego) .
Rewolucja, zmiana rządu ma zawsze rację bytu jeśli ma poparcie jakiejś części rządzących. U nas czegoś takiego ja nie widzę. Na Ukrainie tylko ślepcy tego nie widzą - tak zrobiono rewolucję nawet wbrew społeczenstwu. Mało tego, że za poparciem rządzących to i za poparciem tzw świata. Ten tzw cywilizowany świat popiera morderców UPA i nazywa ich demokratycznymi partiami. \
A wystarczył tylko jeden warunek postawiony Ukrinie. Wszystkie pomniki zbrodniarzy i zbrodnicze partie mają być natychmiast zlikwidowane. Nikt nawet o tym nie wspomina a niemcy walczą o ich poparcie razem z całym żydostwem osadzonym w Polsce i na świecie. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Piotr Świtecki, 2014.03.09 o 08:49
"A jak wiemy UPA i niemcy to jedno, a jak wiemy to NKWD to UB, a jak wiemy SS to też UB."

Najwyższej klasy specjaliści idą krok dalej i twierdzą, że to wszystko Żydzi.
Pozostaje mieć nadzieję, że przynajmniej toaletę od salonu odróżniają.
Pozdrawiam.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Adam39, 2014.03.09 o 11:39
Wypowiedzi Muftiego, ale i nie tylko jego, kpiące kiedy przedstawiane są fakty dotyczące żydostwa. Co nie zmienia faktu, że problem istnieje i jest bardzo poważny, choć często jeszcze w polskim społeczeństwie niedoceniany. Zapewne z braku wiedzy, tudzież jest efektem kilkudziesięcioletniego prania mózgów Polaków. A marginalizowanie tych spraw, przerzucanie win na Polaków i próby wyśmiewania poruszających ten temat blogerów, wpisują się moim zdaniem właśnie w to ogłupianie mózgów, wygodne dla żydostwa.
Przeczytałem wywiad, na portalu Gajowego Maruchy, ciekawy bardzo, przeprowadzony przez Andrzeja Kumora z reżyserem filmów dokumentalnych Grzegorzem Braunem, oto jego część:

- Czy nam, czy Polakom, w tym dziejowym zadaniu jeszcze została jakakolwiek rola do odegrania? I odpowiedź na to pozytywna to może być wzmocnienie się, odzyskanie tężyzny duchowej Polaków.

– Czy uważasz, że to co się działo i wciąż dzieje na Ukrainie, jest jedną z liter słowa “prowokacja”, którym ktoś coś chce globalnie uzyskać? Nie wiem, może ośrodek żydowski, czy amerykański, czy to gra Putina, czy może jednak emanacja demokratycznych dążeń narodu ukraińskiego? Jak to wygląda w Twojej optyce?

– Wszystko razem. Jak zawsze, prowokacje przerastają prowokatorów, scenariusze są pisane, ale nie ma jednego scenarzysty, są różne scenariusze konkurencyjne. Wszyscy wielcy gracze grają swoje gry, zawiązują się okazjonalne, czasowe sojusze, ale koniec końców zawsze daje znać o sobie działanie zasady nieokreśloności Heisenberga z zastosowaniem do geopolityki.

Otóż myślę, że tak, owszem, ta ukraińska rewolucja została wygenerowana i była poważną inwestycją, jakiej tam dokonali z jednej strony międzynarodowi filantropi, a z drugiej strony narodowi oligarchowie ukraińscy, i tam zostały wydane pieniądze z jednej strony reprezentujące interes eurokołchozu, a z drugiej strony reprezentujące interes imperium amerykańskiego, które – jak to widzimy w ostatnich dekadach – w dość konwulsyjny sposób stara się przygotować i umocnić na rubieżach wyjściowych do przyszłej wojny światowej, w której głównym przeciwnikiem jest imperium chińskie.

I być może Ukraina jest brana pod uwagę jako element domykający pewien układ w rejonie Morza Śródziemnego i Czarnego. To wszystko “być może”, niemniej jednak nie powinno to nas skłaniać do lekceważenia zaangażowania, oddania, pobożności i dzielności Ukraińców, którzy te właśnie cechy przejawili w ostatnich tygodniach i miesiącach.

– Ale czy czasem nie jest to daremny trud?

– Trzeba się modlić o to, żeby to nie było na darmo, żeby prowokacja przerosła prowokatorów.

– Czy sprowokowana rewolucja jest w stanie wydać z siebie cokolwiek dobrego?

– Sądzę, że ten główny scenariusz mógł być również taki, żeby Ukraina odegrała rolę pierwszej kostki domina uruchamiającej sekwencje zdarzeń na skalę szerszą, na skalę Europy Środkowej co najmniej. Być może należy widzieć te sprawy w perspektywie pilnych potrzeb państwa położonego w Palestynie. Państwo położone w Palestynie, które kończy swój byt w tym aktualnym kształcie politycznym…

– Myślisz, że Kissinger ma rację?

– Tak. Ja nie myślę, ja po prostu słucham. Henry Kissinger powiedział, że w ciągu dziesięciu lat Izrael przestanie istnieć.

– To nie jest prowokacja intelektualna?

– Być może jest to prowokacja intelektualna, niemniej jednak wypowiedzi tak poważnych graczy należy traktować z powagą. Ponieważ nie sądzę, żeby pan Kissinger źle życzył Izraelowi, w związku z tym przypuszczam, że należy zastosować rozszerzającą interpretację tego zdania, to znaczy trzeba sobie powiedzieć, że zapewne Izrael w aktualnym kształcie geopolitycznym przestanie istnieć. Ale to nie znaczy, że pan Kissinger spodziewa się w ogóle końca tego projektu geopolitycznego.

Wydaje mi się – i nie od wczoraj jestem o tym przekonany – że elity izraelskie stoją wobec pilnej potrzeby zyskania jakiejś “bazy na stałym lądzie”. Izrael w tej figurze, jaką proponuję, byłby zaledwie no może nie łódeczką, może lotniskowcem, ale na wzburzonym morzu.

– Terytorium zamorskim dla Polinu?

– Ano właśnie. Gdzie zatem mogłyby być dyslokowane, transferowane aktywa polityczne, personalne elit izraelskich? Zdaje się zupełnie logiczne, że mowa musi być o Europie Środkowej, bo jaki kraj inny przyjmie na przykład jakąś rzeszę uchodźców.
Podaję link do całego wywiadu:
+marucha.wordpress.com
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.09 o 19:19
Adam39
Tusk chce przekazać mienie żydom - +talbot.nowyekran.pl.neon24.pl
Zobacz film z Michalkiewiczem. A Mufti to nie Mufti to jakaś podróba:-))) Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Adam39, 2014.03.10 o 00:46
Zenek, obejrzałem. Najgorsze jest to, że my jak na razie nic praktycznie nie możemy zrobić aby się temu fizycznie przeciwstawić. Ale na ile możemy, to te sprawy należy nagłaśniać i pamiętać komu zawdzięczamy likwidowanie Polski.
Odnośnie wyimaginowanego "długu" jaki mamy jakoby w stosunku do żydów za "ich" mienie, to chciałbym dodać: Zaraz po tej oszukańczej transformacji, mój przyjaciel, uczciwy człowiek, Polak i prawdziwie polski patriota, został wybrany na liczące się stanowisko w administracji państwowej a następnie samorządowej. I wtedy to, już we wczesnych latach 90 ubiegłego wieku, żydzi sondażowo starali się o akceptację ich planów przez liczących się wtedy polityków, i była mowa o 32, lub 36 miliardach dolarów. (Dokładnej po tylu latach sumy nie pamiętam).
Przyjaciel mój wyrażnie się na od tego zdystansował, uważając to za próbę wyłudzenia pieniędzy przez żydostwo. W krótkim czasie zaczęło się jego szykanowanie, na różne sposoby, między innymi wmawianie mu współpracy z SB i w następstwie czego rozprawa lustracyjna, która rzeczywiście oddaliła zarzuty jemu przypisywane. Zdjęcie go ze stanowiska, które miało również znaczenie odnośnie poparcia ich żądań. Mimo ich starań, nie udało im się całkowicie pozbawić go wpływu na ich działania. W krótkim czasie w pracy dostał zawału. Przewieziono go do szpitala. Byłem z wizytą u niego wieczorem, opiekę lekarską miał bardzo dobrą, kiedy odchodziłem stan jego według aparatury i wizualnie był już bardzo dobry. Z samego rana dowiaduję się o jego śmierci.
Różnie można, teraz po latach myśleć. Napisałem o tym gwoli prawdy historycznej (co prawda nie ujawniając jeszcze jego nazwiska) i dla tego, aby wykazać jak ich nieuzasadnione roszczenia są coraz wyższe. Wtedy to była suma trzydziestu kilku miliardów dolarów a w między czasie urosła do sześćdziesięciu pięciu.
Nasuwa się refleksja, ludzie, przedstawiający się jako Polacy, pewno już wtedy godzący się z roszczeniami żydowskimi, teraz zajmują najwyższe stanowiska. Natomiast Polacy nie wyrażających na to zgody, zostali w różny sposób wyeliminowani.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.10 o 22:35
Adam39.
Masz rację, że Polaków się eliminuje. Jak my wiemy, żydom nic się od Polski nie należy. Czyli to jest jawana kradzież przez tuskow wszelkiej maści. Wiemy, że po IIwś żydy wzięły tzw odszkodowania od PRL - też nie rozumię za co? A teraz chcą następny raz. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Hindukusz-Milena, 2014.03.09 o 20:30
Adam39
Cytuję Twoją wypowiedź"Myślisz, że Kissinger ma rację?

– Tak. Ja nie myślę, ja po prostu słucham. Henry Kissinger powiedział, że w ciągu dziesięciu lat Izrael przestanie istnieć.

– To nie jest prowokacja intelektualna?

– Być może jest to prowokacja intelektualna, niemniej jednak wypowiedzi tak poważnych graczy należy traktować z powagą. Ponieważ nie sądzę, żeby pan Kissinger źle życzył Izraelowi, w związku z tym przypuszczam, że należy zastosować rozszerzającą interpretację tego zdania, to znaczy trzeba sobie powiedzieć, że zapewne Izrael w aktualnym kształcie geopolitycznym przestanie istnieć. Ale to nie znaczy, że pan Kissinger spodziewa się w ogóle końca tego projektu geopolitycznego.

Wydaje mi się – i nie od wczoraj jestem o tym przekonany – że elity izraelskie stoją wobec pilnej potrzeby zyskania jakiejś “bazy na stałym lądzie”. Izrael w tej figurze, jaką proponuję, byłby zaledwie no może nie łódeczką, może lotniskowcem, ale na wzburzonym morzu.

– Terytorium zamorskim dla Polinu?

– Ano właśnie. Gdzie zatem mogłyby być dyslokowane, transferowane aktywa polityczne, personalne elit izraelskich? Zdaje się zupełnie logiczne, że mowa musi być o Europie Środkowej, bo jaki kraj inny przyjmie na przykład jakąś rzeszę uchodźców."
Wspominałam o tym w komentarzu do wpisu Zenona"Ukraina optymistycznie" ale zostałam zaatakowana przez pana Tonderskiego, więc dałam sobie spokój.Ja wiem swoje, widzę co się dzieje i wyciągam wnioski z faktów a nie z deklaracji "naszych polityków". Obecną sytuację polityczną oceniam jako bardzo złą. I nie chodzi mi tu o Ukrainę ale o Polskę. Szkoda, że to dzieje się tak szybko tzn.jeszcze przy tym rządzie. Wyobrażam sobie, że politycy z RN zajmowaliby w tej sytuacji inne stanowisko a tak jesteśmy niestety wszyscy w ciemnej d..ie.
Pozdrawiam
Milena
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Adam39, 2014.03.09 o 21:42
Witaj Mileno.
Jednak coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z istniejącego zagrożenia. A to, że co poniektórym prawda się nie podoba, wiadomo dlaczego.
Ale oni nie są w stanie zakrzyczeć, lub zagłuszyć prawdy, mleko już się wylało, widać to gołym okiem.
Pozdrawiam
Adam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
MatiRani, 2014.03.10 o 00:52
Mileno - napisalas: Wspominałam o tym w komentarzu do wpisu Zenona"Ukraina optymistycznie" ale zostałam zaatakowana przez pana Tonderskiego, więc dałam sobie spokój....

Skomentuej krótko:

Psy szczekaja a karawana idzie dalej.

Czesto sa to raczej szakale czy hieny, ale wazne jest , aby karawana szla dalej.

Jedna z technik zagluszania Polaków przez "cwaniaków" jest wlasnie naszczekiwanie na porzadnych ludzi. To nas demotywuje, oslabia, wypelnia gorycza. Ale jak nie nalezy sie spodziewac od krokodyla pieszczot czy od psychopaty empatii tak nie nalezy oczekiwac od kazdego kontaktu wirtualnego poparcia czy aprobaty.
Im wiecje sie wie, im systematyczniej sie stosuje logike i zdrowy rozsadek, tym bardziej widac , ze mamy racje i kto mysli, to raz, oraz kto mysli logicznie, to dwa.
I okazuje sie, po licznych nawet klótniach, ze ludzie normalni sie szanuja i popieraja ... a szakale dalej sobie skowycza.

napisalas: "a wiem swoje, widzę co się dzieje i wyciągam wnioski z faktów a nie z deklaracji "naszych polityków"...
i o to chodzi, o to chodzi!
uklony i serdecznosci
Mati
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.10 o 23:22
Hindukusz-Milena.
Pisz dalej i broń własnych poglądów. Nie patrz na krytykę. Wszyscy widzą, kto co pisze i kto co krytykuje. Tych krytykantów wężykiem, wężykiem. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.09 o 20:36
Adam39.
Jeszcze raz ja - Pierwszy ambasador RP na Ukrainie: W obecnym kryzysie nie ma żadnych interesów ukraińskich - +www.kresy.pl
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Piotr Świtecki, 2014.03.10 o 10:06
Czytam i oczom nie wierzę:

...prowokacje przerastają prowokatorów, scenariusze są pisane, ale nie ma jednego scenarzysty, są różne scenariusze konkurencyjne. Wszyscy wielcy gracze grają swoje gry, zawiązują się okazjonalne, czasowe sojusze, ale koniec końców zawsze daje znać o sobie działanie zasady nieokreśloności...

A więc jednak nie jest to szatański plan mędrców Syjonu, realizowany jota w jotę, żeby nie wiem co?!

Ale zaraz wracamy na ziemię, do wizji rzeczywistości nawet nie "prostej jak konstrukcja cepa", ale okazuje się jeszcze proszej. Jak kłonica. Czyli Judeopolonia, czyli Żydy-Żydy-Żydy. I wszystko jasne.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.09 o 13:46
Mufti.
Myslę, że nie koniecznie odróżniają - przeca mówi się, że to szambo. Chyba, że ty wiesz coś więcej. ;-))) Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Piotr Świtecki, 2014.03.10 o 10:00
niekoniecznie odróżniają
Ano, masz rację :-)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.10 o 22:48
Ale zaraz wracamy na ziemię, do wizji rzeczywistości nawet nie "prostej jak konstrukcja cepa", ale okazuje się jeszcze proszej. Jak kłonica. Czyli Judeopolonia, czyli Żydy-Żydy-Żydy. I wszystko jasne.:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Leszek, 2014.03.09 o 17:54
no dobrze, ale tak się dzieje tylko dlatego, że większość jest leniwa albo przestraszona albo i to i tamto. Więc skoro mamy mieć odwagę cywilną do stawiania się na barykadach, to już lepiej tą odwagę cywilną wykorzystać do przejęcia i sprawowania władzy. Będą zastraszać, kupować albo nawet mordować. No tak, więc albo mamy jaja i próbujemy ugrać coś realnego dzięki umiejscowieniu tam gdzie są możliwości, albo bijemy głową w mur aż ją rozbijemy. Jeśli w ogóle warto coś robić to dwutorowo: na samym dole budujemy społeczeństwo zorganizowane, silne i niezależne (pisałem o tym) i tym samym budujemy zaplecze dla naszej władzy, no a drugi tor to działania polityczne. Na inne działania szkoda czasu.
pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.09 o 18:32
Leszek.
Tak jak pisałem, na Ukrainie "rewolucję" nie zorganizowali zwykli ludzie, zwykli Ukrańcy. Ten temat już dość dobrze jest opisany w sieci, nawet Jacek podaje link. Ja napiszę poprostu, że to zorganizowała rządząca mafia światowa. Ukraińcy są tutaj marginesem, zbędnym marginesem. Wszak nie chodzi o ich dobro. Dlatego my jako cząsteczka Narodu Polskiego nie mamy szans nawet marzyć o takiej akcji. Zobacz kto na Ukrainie został obsadzony natychmiast na władczych stanowiskach. Pomijam nielegalnośc tych pajaców, pomijam uznanie tych nielegalnych pajkaców przez pajaców mafijnych świata. Przecież dla nas jest to śmieszne, kryminalne uzasadnienie. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Jacek, 2014.03.09 o 20:35
Może być gorąco.
+wolna-polska.pl
Robimy zapasy?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.09 o 20:48
Jacek.
Zapasy mogą się przydać, albo nie. Jak będzie wojna na "kałachy" to tak a jak....... to nie. Przed chwilą podałem link do Adama39 Przeczytaj!!! Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Jacek, 2014.03.09 o 12:32
Kto lubi ciekawostki, może poczytać.

+wiadomosci.monasterujkowice.pl
Ciągła walka o dominację nad światem.
Ludzie gdy tracą wiarę w Boga, tracą rozum.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
teli, 2014.03.09 o 13:29
Bardzo dobry i ciekawy link. Nic nie dzieje się przypadkiem, jakimś zrywem narodowym, lub samoistnym sprzeciwem społecznym. Niestety szachy geopolityczne są bardzo trudne i ogarnięcie całości, poskładanie wszystkiego w całość wymaga za angażowania i dużej ilości czasu.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.09 o 18:17
Jacek.
Myslę, że ten Pleban ma rację. To jest kompelsowe naświetlenie sytuacji. Przecież my wszyscy wiemy, że nie jest tak jak podają nam to siły okupacyjne Polski. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Leszek, 2014.03.09 o 19:44
No tak. Ja nawet słyszałem, że nie 3 a 7 milionów ha mieli dzierżawić Chińczycy. A czytałem też, że Amerykanie wściekli się przy okazji na Janukowicza bo ten najpierw im dał gaz łupkowy a potem chciał wejść do Unii, gdzie tą technologię blokują :-) może bez związku
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Leszek, 2014.03.09 o 19:47
no i jeszcze dodam, że aw Syriii chodzi także o utrzymanie pasa szyickiego rozdzielającego dwie potężne grupy państw sunnickich. Tak więc Kalifat sunnicki nie ma racji bytu. I o to także walczy Rosja. Bo taki Kalifat może ją zepchnąć do Morza Białego
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! Co na to Kossecki? 
MatiRani, 2014.03.10 o 01:38
U Maruchy napisal Pan Roman:
+marucha.wordpress.com

Prosze zauwazyc ze decyzje rabujace Ukraine podejmuje samozwanczy rzad, ktory nie posiada zadnej delegacji prawnej.
Dlatego tez decyzje te z punktu widzenia miedzynarodowego prawa sa niewazne. Jesli to zachodzi- mamy doskonaly precedens do podwazenia decyzji prywatyzacyjnych, jakie podejmowano w Polsce w podobnym trybie, rabujac Dobra Narodowe…i uwlaszczajac oligarchow za pomoca banksterskich instytucji i sluzebnych rzadow.

Powodem tych nerwowych ruchow i przewrotow jest Koniec Cyklu Finansowego!!

Prosze zuwazyc ,ze konczy sie prymat i hegemonia dollara na ktorym oparto globalny system finansowy- jako valucie rezerwowej.
W prcesach niczym nie kontrolowanej spekulacji zobowiazania wyrazone w dolarze urosly do wielkosci astronomicznych…zarowno w zapisach bankowych, jak i assetach bankowych..agregatach finansowych tych ,ktorzy droga spekulacji zrabowali tworzona z niczego wirtualna nadwyzke.
To co obserwujemy obecnie – to pogon za assetami..mowiac prosto, kazdy kto ma zapis z wieloma zerami usiluje zamienic to na cos co ma fizyczna wrtosc..co istnieje w rzeczywistosci czy to neiruchomosc , dzielo sztuki, ziemia czy metal ..cokolwiek byle nie pieniadz ..fiat money..czy jakiekolwiek i czyjekolwiek obligacje., W takich okresach wywoluje sie wojny i leje ludzka krew…przejmuje sie ich wlasnosc w naturze za…. virtualne wyspekulowane z cienkiego powietrza miliardy.
Klucz do Krachu- jakiego swiat nie widzial znajduje sie w Moskwie i Pekinie. Obydwa rzady moga rzucic swoje amerykanskie obligacje.i dlugi ….i skasowac…SYSTEM!
Pogon i proby przejecia i zassetowania zrodel i sieci energetycznych, pokazuje siec konfliktow i mapa…Iraq, Iran, Libia, Afganistan, Syria, Ukraina…dlaczego Ukraina???
Bo tu przebiega 7 najkwiekszych magistrali energetycznych kontrolowanych przez Rosje…a sama Ukraina to Przedproze Rosji…
Sama Ukraina jest doskonalym assetem, ktory warto zamienic na virtualne pieniadze powstale z niczego…jako ziemia..woda, i doskonale tereny rekreacyjne mogace sie stac najbardziej wartosciowymi nieruchomosciami z mozliwoscia fantastycznej spekulacji jak Krym i cale pobrzeze Czarnomoskie…gory Karpaty i doskonale wody i jeziora wschodniej Ukrainy…nadajce si ena przesiedlenie min 22 mln ludzi …na nowy dewelopment….budowany od zera….
Ukraincy ich los//nie odgrywa w tym zadnej roli…ale widac ze nawet Banderowcy zaczynaja to rozumiec ..stad nagle i niespodziewane wystapienie Dymitra Jarosza..ze bedzie startowal na prezydenta Ukrainy….

Sugeruje nie kompromitowac sie TRESCIOWO PUSTYMI komentarzami.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! Co na to Kossecki? 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.10 o 22:45
MatiRani.
My wiemy, że chodzi o grabież Ukrainy. Dolar już dawno jest pusty. Gdzieś, kiedyś wyczytałem, że dobry jest jeden na dziesięć (1/10). A jeśli tak to i Ukrainy zabraknie. Po to jest wywołany kryzys, aby prowadzić wojny. Możliwe, że nazbiera się na wielką wojenkę. Jednak nie tak wielką, ąby wytłuc miliarderów - oni bardzo się tego boją. :-))) Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! Co na to Kossecki? 
MatiRani, 2014.03.11 o 17:24
No tak, zielony trzyma sie na ropie. Wszystkie kraje usiłujące pobierać opłaty za ropę w innej formie są skazane na szykany lub zniszczenie. Dowodów ci na to mnóstwo. pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! Co na to Kossecki? 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.11 o 18:20
MatiRani.
Zielony trzyma się na ropie, ale bardziej na oszustwie. Bo jeśli tylko 1 na 10 $ jest dobry. To reszta jest kiepskim papierem toaletowym:-))) Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Piwowar, 2014.03.10 o 17:01
Jest tak:

Nie wiem, czy to prawda, ale jest wzmianka na konkurencyjnym, czy tez zaprzyjaźnionym portalu, Ukraina wysyła czołgi na Krym, mianowicie 72 dywizję. Sztab, który sprzeciwiał sie tej operacji, został zdymisjonowany. Z punktu widzenia międzynarodowej strategii, taki ruch nie ma żadnego sensu, ale jak widać świat nie waha sie przed przeprowadzaniem chocby najprymitywniejszej prowokacji, mającej na celu zamalowanie Rosji w kornerze. Mam nadzieje, że mocarstwo znajdzie niemilitarne wyjście z sytuacji.
W tym samym czasie ( na portalu o2.pl ) spekuluje sie w sprawie ewentualnej inwazji Risji na Polskę.

Świat dostał ze złości pierdolca i nie wie, co czyni.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Piotr Świtecki, 2014.03.10 o 19:43
Nieważe co, ważne kto. Zaraz to Panu dyżurni Koledzy objaśnią. I niech Pana Bóg broni przed szukaniem jakichkolwiek bardziej wyrafinowanych wyjaśnień. Parafrazując dawny slogan reklamowy fabryki żarówek "Polam": Żydzi - i wszystko jasne.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
teli, 2014.03.10 o 20:44
A jeśli na szybko i dyżurnie to proszę bardzo :-) +mycatbirdseat.com

A bardziej poważnie to czytam o ruchach wojsk armii w regionie. Jednak i tak nie mogę złożyć tego w logiczny ciąg.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
MatiRani, 2014.03.10 o 21:47
Dyzurny niekumaty po angielsku... ale powinien skapowac, ze Kagany to pasoszyci, no nie?
"The crisis in the Ukraine has been fomented by the Neo-Con Kagan family and their Zionist masters. The Kagan family, Lithuanian Jews of Khazar ancestry, seems to have a permanent fiefdom at the State Department. Robert, Fred, and their father, Donald Kagan, were the founders of the Project for a New American Century, which aggressively pushed for war against Iraq during the Clinton and Bush administrations. Rather than being allowed to start new wars, the Kagans should be prosecuted for their roles in the conspiracy to wage a war of aggression against Iraq."

To powyzsze to zapewnie mniej niz korzen sprawy. NWO aby sie rozwijac potrzebuje zadluzyc kraje, aby byly na lasce banksterów, oczywiscie, pasoszytofskich... pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Piotr Świtecki, 2014.03.10 o 21:49
A nie mówiłem? :)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
MatiRani, 2014.03.10 o 22:02
Mam dobre serce, wiec tu po polsku:
Kontrowersja Syjonu jest wspaniałą analizą historyczną syjonizmu. Książka wyjaśnia korzenie i diaboliczne i destrukcyjne cele syjonizmu. Warto przeczytać.
+egawlas.homeunix.net

W rozdziale zatytułowanym „Ostrzeżenia Disraeli” znalazłem najbardziej odpowiedni cytat pasujący do Ukrainy w przemówieniu Benjamina Disraeli, pierwszego żydowskiego premiera Brytanii, wygłoszonym w Izbie Gmin w 1852: Wpływ Żydów można prześledzić do ostatniego wybuchu niszczycielskiej reguły w Europie. Jest powstanie przeciwko tradycji i arystokracji, przeciwko religii i własności … naturalna równość ludzi i zniesienie własności są głoszone przez tajne stowarzyszenia, które tworzą rządy tymczasowe, a na czele każdego z nich znajdują się osoby rasy żydowskiej.
Jak napisał Ben Judah w artykule w 2009 dla ISN Zurich, Ukraina: pojawienie się Yatsenyuka [Ukraine: The Rise of Yatsenyuk]:

Yatsenyuk ma dwie sprawy które dojrzeją przed wyborami. Pierwsza, jest Żydem, co według analityka politycznego Tarasa Kuzio może stanowić główny problem. . . Judaizm Yatsenyuka nie jest jedynym problemem politycznym wiążącym się z jego tożsamością. Członkowie jego rodziny są prominentami w ukraińskim ruchu nacjonalistycznym, co niewątpliwie będzie kosztowało go głosy na rosyjsko-języcznym wschodzie.

Najbardziej niepokojące w zmianie reżimu, która doprowadziła do władzy Yatsenyuka jest to, że on wydaje się być ulokowany na tym stanowisku dzięki działaniom Victorii Nuland, oficjela z amerykańskiego Departamentu Stanu, żony Roberta Kagana. Rodzina Kaganów, litewskich Żydów pochodzenia chazarskiego, wydaje się posiadać stałe lenno w Departamencie Stanu. [Kagan i Kahn to chazarskie nazwiska pochodzące od tytułu imperialnego szczebla w językach mongolskim i tureckim [ang. Turkic] o statusie równym cesarzowi i komuś kto rządzi kaganatem.]

Robert, Fred, i ich ojciec Donald Kagan, byli założycielami Projektu dla Nowego Amerykańskiego Wieku [Project for a New American Century], który agresywnie pchał do wojny z Irakiem za rządów Clintona i Busha. Zamiast pozwolenia im na wszczynanie nowych wojen, Kaganowie powinni być postawieni przed sądem za ich udział w spisku wywołania agresywnej wojny z Irakiem. (Zob. Atak na Rosję]
Kijowski zamach zrobił także Oleksandra Turchynova pełniącym obowiązki prezydenta. 25 lutego Turchynov przejął obowiązki naczelnego dowódcy ukraińskich sił zbrojnych. Chociaż pewni amerykańscy baptyści mówią, że Turchynov jest pastorem czy starszym swojego kościoła, Centrum Słowa Życia [Word of Life Center] w Kijowie, pomijają coś ważnego. Słowo Życia jest organizacją syjonistyczną udającą kościół. Ustanowił go szwedzki Żyd o nazwisku Ulf Ekman, który utworzył kościół o nazwie “Livets Ord”*, który z kolei organizował kościoły ewangelizujące na terenie całego byłego Związku Sowieckiego już na początku lat 1990, z wyraźnym celem znajdowania i finansowania żydowskich emigrantów do Izraela.
+wolna-polska.pl
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Piotr Świtecki, 2014.03.10 o 22:21
No właśnie, Jaceniuk nie dość, że Żyd i judaista (?), to jeszcze ukraiński nacjonalista. Co za (żydowska oczywiście) przewrotność ;-)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.10 o 23:03
Piwowar.
Jeśli komuś jest potrzebne mięso armatnie (za dużo ludzi na świcie)to bedą walczyć, a jeśli nie, to po co? Przecież Putin ma kompletny rząd w Polsce, wystarczy tylko wydać rozkazy i powiadomić Merkel. I od jutra będziemy czytać jak to mocno popieramy "ZSRR".
Jeśli chodzi o Krym i Ukrainę to te czołgi nic nie zrobią. Chyba, że jadą się poddać. Krym już jest Putina bez jednego wystrzału. No może nie bez jednego wystrzału tylko z wielu zabitych i rannych, ale przez "samych Ukrainców" To ci bandyci sami oddali Krym Putinowi.
Dlaczego bandyci - no bo kto, umowa była prosta, Janukowicz nadal prezydentem i nowe wybory!!!
Banderowcy natychmiast złamali porozumienie (mogło być takie uzgodnienie wcześniej)i powołali nielegalne rządy. Czyli są bandytami.
Gdzieś czytałem nawet, że Krym podejmuje sam decyzję (taka była umowa autonomi)a prezydent Ukrainy może te decyzje "odwołać". A, że Ukraina nie ma prezydenta, nie ma rządu, to Krym z automatu jest WOLNY i robi co chce. Tak banderowcy namieszali:-))))))) Pozdsrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Piwowar, 2014.03.11 o 00:16
Banderowcy z definicji sa bandytami, nie dlatego, ze powolali nielegalne rzady.

Strzeglbym sie tej fakcji, szczegolnie poniewaz ma poparcie polskiego rzadu (okreslenie umowne dla zaoszczedzenia czasu i miejsca). Rizaty budut. Obym sie mylil i lgal jak kot (bo Pies zawsze mowi prawde).
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Piotr Świtecki, 2014.03.11 o 06:45
O, przepraszam! Koty nie łgają! Najczęściej w ogóle nie wdają się żadne pogaduszki.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Adam39, 2014.03.11 o 08:57
Zaraz po wojnie w czasie okupacji żydokomunistycznej, kiedy był największy terror i zamordyzm uprawiany przez rządzących żydów i Żydów, nazywano ich między Polakami - kotami.
Tak, że z tymi "prawdomównymi" kotami jest coś na rzeczy.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Piotr Świtecki, 2014.03.11 o 10:41
Trudno się spierać z tak mocnymi argumentami. Niemniej jednak zamiast szargać koty (koty też Żydzi!), nie lepiej by było pozostać przy propozycji z "Folwarku zwierzęcego"? Szczególnie, że pod koniec owej opowieści świnie były nie do odróżnienia od ludzi...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Adam39, 2014.03.11 o 11:37
Ja bym może zostawił na razie w spokoju "Folwark zwierzęcy", prawdą jest natomiast, że niektórzy ludzie i nacje zrobiły więcej zła innym ludziom i robią nadal, niż najokrutniejsze zwierzęta. Porównywanie pewnych ludzi do świń, dla tych pierwszych jest nobilitacją.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.11 o 18:04
Piwowar.
Masz rację jeśli chodzi o banderowców, może żle się wyraziłem. Masz tutaj obroncę bandytów - " Opinie Janukowycza na temat zdarzeń na Majdanie pozostawiam bez komentarza. Im częściej będzie powtarzał słowa "faszyści", "naziści" pod adresem ludzi, którzy stali na Majdanie i stanowią teraz rząd, tym bardziej mam wrażenie, że to autodefinicja - ocenił Tusk." Całość oszusta zwanego Tuskiem - +wiadomosci.onet.pl
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Jacek, 2014.03.11 o 07:22
"Jeśli na Krymie odbędzie się rerferendum to będzie ono nielegalne" (szamboprzekaziory)
Kto tym cwaniakom dał takie uprawienia by zatwierdzać legalność referendum?
Tam się dzieją takie rzeczy o których my nic lub bardzo mało wiemy.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
MatiRani, 2014.03.11 o 17:25
a to referendum w Kosowie to było legalne....
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.11 o 18:39
Jacek.
Coś czytyałem, że parlament Krymski już przegłosował. A teraz czekają na referendum. Mafia daje sobie sama uprawnienia. Jak czytam to wszędzie już ci oszuści z tzw syfilizacji zachodniej są wyśmiewani :-))) Pozdrawiam .
Ps. Dopisek po pewnym czasie - Premier Ukrainy Arsenij Jaceniuk ostrzegł wcześniej we wtorek, że wyniki referendum nie zostaną uznane na arenie międzynarodowej, a władze Krymu nazwał "grupą bandytów, którzy bezprawnie przejęli władzę na półwyspie i mają poparcie rosyjskich wojskowych".Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Jacek, 2014.03.11 o 23:16
Nie mogę się nadziwić, jak można tak bezczelnie kłamać, na taką skalę.
Tu trzeba mieć tupet. Odwracanie kota ogonem na porządku dziennym. To oni winni, to nie my!
Ale jaka była praprzyczyna, kto zaczął- o tym cisza.
Przecież te wszystkie kłamstwa wychodzą jak szydło z worka.
Sporo ludzi daje wiarę temu. Widać to po kolegach w zakładzie. Ci ludzie wierzą ,że tak rzeczywiście jest jak podają w wiadomościach.
Jest to smutne. Sytuację ratuje jednak inernet.
Potrzebne są jednak elity by nas nie ogłupiano do końca.
Potrzebny jest niezależny obieg informacji.
W przeszłości z pewnością też tak musiało być tylko o tym nie wiedzieliśmy (ilu nabrało się na niezależne związki zawodowe, na elektryka i całą masę łgarstw?)
Był jeden program, jedna partia przewodnia.
Ale i tak, widocznie mieliśmy za dobrze,
Trzeba było wymyślić coś nowego, bardziej perfidnego, dokuczliwego i poniżającego.
Wymyślono kołchoz z niezliczoną ilością dyrektyw, zarządzeń, zakazów, kar.
Nieraz myślę- zachciało się Zosi jagódek.
Ale i tu kłamstwem, fałszerstwem i obiecankami nas zwiedziono.
Jaki wniosek?
Nie dajmy się oszukiwać, nie bądźmy łatwowierni, naiwni.
Twardo stąpajmy po ziemi. Bądźmy jedno jako naród.
Brońmy naszych, polskich interesów.
I zadawajmy czasami pytanie - co my z tego mamy?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Piwowar, 2014.03.11 o 12:16
ydy, ydy, ydy (o, z jakichs przyczyn wysiadly mi polskie znaczki na tym Forum).

Otoz mam wrazenie, ze zydy sa narzedziem w rekach jakiejs niezbyt wielkiej, ale poteznej grupy tych, ktorzy usiluja zawladnac zyciem i psychoka wszystkich ludzi na calym swiecie. Gdy zydy przestana byc potrzebni, zostna unicestwieni, razem z ichnia cywilizacja, ale nastapi to dlugo po tym, jak z powierzchni swiata zniknie ostatni Slowianin.

Nie owijajac z bawelne, mowimy i silach Zla. O tych wszystkich ideach, tendencjach i dzialaniach, ktore maja na celu zniszczenie Natury, dziela Dobra.

Ale natura zostala doskonale zaprojektowana, a jesli sledzimy Jej historie, mozemy skonstatowac, ze jej rozwoj (dobrze, niech bedzie ewolucja), jest monitorowana i kontrolowana, a wiec Dobro nie spi.

Vulgo: Nikt jeszcze nie zwyciezyl dzialajac na szkode Naturze. I w tym nasza nadzieja. Jak dinozaury zostaly unicestwione jako przypadkowa pomylka subkontraktora, tak i byc moze neobanderowski jewrosojuz bedzie pozbawiony prawa do istnienia.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Piotr Świtecki, 2014.03.11 o 13:32
To Żydzi nie byli mordowani w obozach koncentracyjnych?
Tylko mordowali?

Co do "niewielkiej grupy, usiłującej zawładnąć" to Douglas Reed w "Kontrowersji Syjonu" ją wyekstrachował. Byłaby nią kasta kapłańska, od tysiącleci hodująca naród wybrany.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Piwowar, 2014.03.11 o 14:10
Nie nawiazuje do obozow zaglady, w ktorych zginelo o wiele wiecej liczbowo innych narodowosci niz ydzi. Nie dajmy sie zwariowac demagogom, serwujacym nam tanie i wytarte emocjonalne argumenty. Kacet w Oswiecimiu zalozono na ten przyklad dla Polakow, Birkenau dla ydow powstalo pozniej. Tak, oni mordowali, tylko w troche innych obozach i troche gdzie indziej. Ale nie o tym mowa, to w ogole inny temat, a rozmowa o tym to moim zdaniem strata czasu i sil. Nie wiem, kto stanowi te kaste wlascicieli tego swiata, nie zaprzecze, ze byc moze jakas grupa mistyczno kaplanska, choc nieco bardziej mi pasuja sily po prostu bezinteresownie niszczace. Niektorzy twierdza, ze to jest jakis inny gatunek biologiczny, ale osobiscie w to powatpiewam. Narod wybrany, jesli oczywiscie mozemy go nazwac narodem, w istocie moze byc hodowany do wypelnienia idei Zla. Przylaczenie do niego krwiozerczego chazarstwa kilkanascie wiekow temu moglo byc przemyslanym i doskonale zaplanowanym aktem. Ale my jestesmy za mali, zeby poznac przwde, a jeszcze bardziej za mali, zeby ja zrozumiec.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.11 o 18:15
Piwowar.
Trzeba mieć nadzieję, że tak się stanie z banderowcami. Jednak tym się muszą zająć żydzi. Narazie żydzi robią za patriotów Ukraińskich.
A to że żydzi mogą być zbędni to mamy dowód z IIwś. Gdzie żydzi żydom i światu zgotowali ten los. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Piwowar, 2014.03.11 o 18:49
Tak. Upa powiada smert lachim i żydim. To odpali we wszystkie strony I nażdy z uczestników dostanie odłamkiem. Dlatego naszym zadaniem jest trzymac sie od tego z dala.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Malawanda, 2014.03.11 o 19:54
Piwowar, racja, żeby się do Ukrainy teraz nie mieszać. Też swoje wiem, zaś jak młodym tłumaczyć i przekonywająco ich nauczać? Zaś odpalił Waść niechęć do publikacji tekstów Waszmości na ficbuku. Komu więc Twoje Info przekazywać?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Piwowar, 2014.03.11 o 20:45
Nikomu. Kto o to dba?

Albo wykasowac podpis i przekazywac jako wiesci znikąd.

Moja ciotka nosi w nodze dziure od ukrainskiego noza jak sie rzucila swoja mamę bronic jak ja ukrainski czerwonoarmiejec chcial zgwalcic. A bylo to podczas wyzwalania Warszawy przez bolszewików.

Nie mieszac sie gdy dwoch co nas nienawidza biora sie za oseledce.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Paweł Tonderski, 2014.03.12 o 13:15
Czołem!

Zgadzam się z pańskim komentarzem w całości.

Widzę, że zawitał na nasz portal jakiś rozsądny Polak.

Pozdrawiam.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Piwowar, 2014.03.12 o 23:46
O, nie, prosze Pana. Wprawdzie od roku znów z duma zaliczam sie w poczet Polaków, jako że odzyskałem polski paszport, ale rozsądku mi nikt nie wmówi. Nie chcę skończyc jak dr. Ratajczak. Zatem niech pozostanie, ze nic nie wiem i na niczym sie nie znam jednym słowem jestem głupi i mam wszy jak ruskie czołgi.

Polak nie ma prawa byc rozsądny, tak juz nadmieniono na Kongresie Wiedeńskim. A jak nie, to...

Jednakże dziekuje za miłe słowo.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Malawanda, 2014.03.12 o 21:38
Piwowar, witaj Bracie!Czyli jak miewa się Twoja Ciocia, co nosi w nodze dziure od ukrainskiego noża jak sie rzucila swoja mamę bronic jak ja ukrainski czerwonoarmiejec chcial zgwałcić. Żyje ? Twoja Ciotka?
Niemce robili gorsze rzeczy. Już nie wiem, których naszych oprawców mam bardziej nienawidzić. Póki co - z historii mojej rodziny muszę Niemców nienawidzić. Ach wszystkich rodzin polskich dotknęły rzeczy wojenne, straszne, niektórym nie do pojęcia są. Dobranoc
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Piwowar, 2014.03.12 o 23:55
Dziękuję, ciocia ma sie dobrze i ma dużo energii jak na swój wiek.
Incydent z nożem miał miejsce w ramach wyzwalania Warszawy przez krasnoarmiejców. Tragedia Wołynia to inna historia, wynikająca z wynaturzonej nienawiści upy do Lachiw i Żydiw, przy czym nóż w nodze cioci to tylko drobny przykład cywilicacji jaką reprezentuja nasi bracia zza południowo wschodniej granicy.

Tak już mamy, że dane jest nam wybierać między bula i bula go na śmierć, przy czym nasz wybór i tak nie ma żadnego znaczenia, bowiem ci mocniejsi od nas (a jak widać, wszyscy są silniejsi, mądrzejsi, lepsi, piękniejsi i tak dalsze) i tak z nami zrobia co uznaja za stosowne, łącznie z przetworzeniem na mączkę paszową.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.11 o 14:24
Myślę, że to państwa zainteresuje.
"~z sieci 14 : LIST OTWARTY DO WSZYSTKICH POLITYKÓW I DZIENNIKARZY W POLSCE. :
W związku z haniebną i złowrogą dla Polski postawą polityków wszystkich opcji oraz dziennikarzy relacjonujących rewolucję na Ukrainie apeluję, ażeby politycy nigdy nie powoływali się, że reprezentują Naród Polski a dziennikarze, że jesteście dziennikarzami polskimi. Nie jesteście godni, aby reprezentować nas gdziekolwiek, nie mówiąc już o arenie międzynarodowej. Waszą postawą okryliście hańbą Polaków oraz Rzeczpospolitą Polską, której rozumna część Narodu Polskiego Wam nie wybaczy.
Wasze zaangażowanie w rewolucję na Ukrainie odbieramy jako wrogie mieszanie się w wewnętrzne sprawy innego państwa. Mając na względzie, że głównymi uczestnikami tych zajść są potomkowie bandytów UPA, kultywujący ich tradycje i identycznie jak tamci zbrodniarze są wrogo nastawieni do Polaków oraz roszczą sobie pretensje do 20 polskich powiatów, prześladujący Polaków na zagarniętych ziemiach polskich w wyniku zdrady przedstawicieli Wielkich Mocarstw w Jałcie (m.in. dzisiejszych, Waszych mocodawców), wyklucza Was z grona Polaków, którym można oddawać jakikolwiek szacunek. Ponadto wspieranie obecnych bandytów UPA na zleconej, przygotowanej wcześniej i finansowanej przez środowiska światowej mafii rewolucji, stawia Was w szeregu kolaborantów tejże mafii. Nie waham się użyć słowa „mafia” ponieważ związek polityków z pospolitymi przestępcami nie można nazwać inaczej. Pisząc „pospolici przestępcy” mam na myśli całe towarzystwo bankierskie, okradające ludzkość z jego pracy poprzez emitowanie pustego pieniądza odsetkowego i zagarnianie przez wąską grupę ludzi, całego bogactwa ziemi. Wspólnikami z bandytami bankowymi są mafiosi będący właścicielami przeróżnych korporacji (często ci sami ludzie). Dobrze wiecie, że to oni pociągają za sznurki i wybierają rządy (jesteście tego przykładem), przedstawicieli we wszystkich międzynarodowych organizacjach oraz znaczących przedstawicieli UE, że nie kto inny jak oni wzniecają wojny, rewolucje, są autorami zamachów i morderstw (Irak, Libia, Syria, Afganistan a teraz Ukraina) . Wy natomiast, nie zważając na los narodu podporządkowujecie się im na każde skinienie, uchwalając wszystko, co Wam każą, wykonując każde nawet najbardziej odrażające zadania. Taka postawa jest niegodna człowieka a polityka w szczególności, reprezentanta milionów ludzi, co godzi w człowieczeństwo, co godzi w egzystencję społeczeństw. Dla dobra Waszych mocodawców
zniszczyliście przemysł polski, pozbawiliście milionów Polaków środków do życia, ogromną ilość obywateli polskich (często z dziećmi) wyrzuciliście na bruk, z wielu rodzin odbieracie dzieci z powodu biedy,( którą sami im zafundowaliście) płacąc innym za wzięcie tych dzieci na wychowanie. To jest metoda barbarzyńska. Barbarzyństwem jest również przedłużanie wieku emerytalnego, kiedy młodzi ludzie nie mają pracy i wyjeżdżają za granicę. Wasza antypolska działalność sprawiła, że miliony Polaków tuła się za chlebem po całym świecie, bez perspektyw powrotu. Fundujecie Polakom sztuczne kolejki do służby zdrowia w ramach zakamuflowanej eutanazji. Pozbywacie Polaków całego majątku narodowego włącznie z ziemią, lasami i wszelkimi bogactwami nie licząc się w ogóle z protestującymi mieszkańcami tej ziemi, którzy żyją tu z dziada, pradziada. Komu służycie poza wymienioną wyżej międzynarodową mafią? Czy zmierzacie do wywołania wojny domowej, aby zlikwidować niepotrzebną część polskiego społeczeństwa? Czy chcecie przygotować miejsce dla Izraelitów, którzy siedzą na walizkach w związku ze swoją nazistowską działalnością? Czy nie po to właśnie, wprowadziliście Ustawę o „bratniej” pomocy obcych sił, gdyż dobrze
zdajecie sobie sprawę ze zdrady Narodu Polskiego? Oskarżacie prezydenta Janukowycza o wiele przewinień na Ukrainie, gdy tymczasem sami jesteście hienami żerującymi na Narodzie Polskim. Jak trzeba być perfidnym człowiekiem żeby buntować innych w obcym kraju przeciwko legalnie wybranej władzy, kiedy sami jesteście zbrodniarzami likwidującymi możliwości egzystencji „własnego” narodu. Jak trzeba być bardzo zakłamanym, żeby Ukraińcom wmawiać farmazony o demokracji, gdy we własnym kraju nie respektujecie woli społeczeństwa, popartej MILIONAMI PODPISÓW. Jakim trzeba być obłudnikiem, żeby bandytów z Majdanu nazywać pokojowymi manifestantami, którzy byli uzbrojeni po zęby, wcześniej szkoleni i dowodzeni przez profesjonalistów, którzy nie zawahali się strzelać do przedstawicieli prawa z zaciętością podobną do banderowców mordujących w okrutny sposób Polaków, Rosjan, Ukraińców i Żydów. Przypomnijcie sobie co mówiliście na manifestujących w Warszawie w kolejnych latach w dniu Święta Niepodległości. Czy Wy jesteście NORMALNI? Czy może uważacie społeczeństwo za nienormalne? Pytam się Was, ZDRAJCY NARODU POLSKIEGO, dlaczego nie powiedzieliście na Majdanie: kim faktycznie jesteście, co robicie z Narodem Polskim, jak wygląda Wasza demokracja,
jak niszczycie Naród Polski, komu służycie, komu służą pajace unijni zainstalowani przez bandytów światowych. Dlaczego nie poinformowaliście „majdanowców” jaki los czeka Ukraińców po wejściu do zniewalającej, odbierającej suwerenność, dżenderowej, zdegenerowanej pod każdym względem unii, narzucającej przepisy prawne niezgodne z logiką i polską racją stanu? Należało powiedzieć prawdę co ich czeka. Należało również powiedzieć prawdę, kto za tą ich rewolucją stoi
oraz to, że konstytucyjnym obowiązkiem prezydenta Wiktora Janukowycza jest chronić i bronić Naród Ukraiński i Ukrainę przed światową mafią i rodzimymi bandytami. Wy tego nie powiecie, bo tkwicie w tym bagnie po uszy.
Wy tego nie powiecie, bo zostaliście oddelegowani przez bandę unijną i światową do przejęcia Ukrainy dla dobra światowych bandytów. Wy tego nie powiecie, bo macie zadanie od tych samych bandytów, OSŁABIĆ ROSJĘ przez wyeliminowanie Ukrainy z rosyjskiej strefy wpływów. Wy wreszcie tego nie powiecie, bo dla Was najważniejsza jest władza i niesłuszne obdarowywanie się pieniędzmi z pracy Polaków.
Narracja i manipulacje jakie prowadzicie wraz z agenturalnymi mediami są żenujące. Natomiast w ostatnich dniach, kiedy byliśmy świadkami najboleśniejszych dni dla Ukrainy, przeszliście samych siebie. Tyle kłamstw, tyle nienawiści do rządzących Ukrainą, tyle wrogich i zakłamanych tekstów pod adresem Rosji i prezydenta FR Władimira Władimirowicza Putina nie mające nic wspólnego z prawdą, nie mówiąc już o Waszej kulturze
i wyrobieniu politycznym, które jest na poziomie przedszkolaka, wprawia obywatela Polski nie tylko w ogromny niesmak ale stwarza obawy, że dążycie do otwartego zwarcia z sąsiadami, przez co narażacie Polaków i państwo polskie na niebezpieczeństwo. Świadomie przyczyniacie się do wybuchu wojny tuż przy naszej granicy i to Wy będziecie tymi, którzy będą najbardziej winni jeśli ona wybuchnie. Wasza nieodpowiedzialna działalność powinna być ścigana z urzędu przez organa sprawiedliwości z paragrafu, który mówi o świadomym
narażaniu kraju i jego obywateli na niebezpieczeństwo. Tylko wróg Polski i osobnicy nienawidzący Polaków mogą w ten sposób prowadzić politykę państwa. Jestem ciekaw w ilu procentach wynika to ze służby obcym a w ilu z Waszej totalnej głupoty. Polski patriota, mający pięć klas szkoły podstawowej i będąc średnio rozgarnięty, lepiej reprezentowałby państwo polskie aniżeli Wasza cała kanciasto stołowa kasta polityczna. Nie sposób w tym momencie nie wspomnieć o wściekłej rusofobii wielu polityków i dziennikarzy, którzy tą rusofobią się kompromitują ale również przysparzają Narodowi Polskiemu wielkie zakłopotanie. Zarówno Rosjanie jak i Polacy są Słowianami i to sprawia,
że jest między nami naturalna więź, którą za wszelką cenę chce się zniszczyć. W tej dziedzinie nie podejrzewam rusofobów o głupotę ale o działania
z premedytacją zainspirowane potrzebą światowych graczy, którym niezwykle mocno zależy na skłóceniu naszych narodów. W związku z tym, wielu polityków i dziennikarzy powinno zostać prześwietlonych przez odpowiednie służby, dla jakich obcych sił działają (dla wielu Polaków nie ulega wątpliwości co to są za siły).
Jest to niezbędne, aby wyeliminować bardzo groźne dla naszych narodów konsekwencje. Nie będę wskazywał personaliów tych osób, chociażby z tego względu, że robią to z wielkim oddaniem i jawnością i każdy może ich wytypować bez większych problemów.
Gra na arenie międzynarodowej (na specyficznej scenie teatralnej) wymaga wielu umiejętności i znajomości reguł gry. Nie wszyscy mają do tego predyspozycje. Są jednak tacy aktorzy, którzy jeszcze nie wejdą na scenę a publika ma już ich dość. Wyjątkowym aktorem powinien być minister spraw zagranicznych. Problem w tym, że niektórzy mylą role aktorską z rolą błazna i myślą, że głupi widz to kupi. Doskonale wiadomo, że to nie aktor/błazen układa role a reżyser. Od talentu błazna/aktora zależy jak on to zagra. Ciekawi mnie, kto był tym reżyserem sztuki ostatniego błazna Rzeczypospolitej Polskiej. Sztuki, której nieco zmienioną treść można zastosować do polskiej rzeczywistości. A mianowicie:
WSZYSCY POLITYCY I PSEUDODZIENNIKARZE, POWINNIŚCIE STANĄĆ PRZED TRYBUNAŁEM STANU, ZA ZDRADĘ NARODU POLSKIEGO I NAJJAŚNIEJSZEJ RZECZYPOSPOLITEJ.Dziennikarz: Jerzy Truchlewski zwiń "
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
List otwarty Truchlewskiego 
Hanys, 2014.03.12 o 19:04
Witam
Gdyby podpisywano się pod tym listem, podpisałbym go bez wahania. Znam jego treść od ponad tygodnia, choć nie wiem, kim jest pan Truchlewski, ale on pisze dokładnie to, co mi "w sercu gra".
Pozdrawiam serdecznie
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Jacek, 2014.03.13 o 07:36
Zenek, dobry tekst (5) przybliżający do prawdy.
Jakoś tak lekko się czyta.
Dodając tekst "Polak na Krymie" wychodzi na to ,że jesteśmy oblewani codziennie kubłami dezinformacyjnych pomyj, kłamstw, ogłupiania itd.
Czemu to ma służyć?
Skłócaniu narodów by się wzięły za czuby?
Bardzo to prymitywne, niedorzeczne i podłe zarazem.
Na końcu - Trybunał Stanu.
Czy to ciało orzekło kiedykolwiek na korzyść narodu?
Nie mamy nic prócz szczerych chęci.
Musimy zaczynać od zera.
Jak można było tak piękny ,zamożny kraj doprowadzić do takiej ruiny?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.17 o 07:06
Do zapamiętania - Prawy Sektor: agresja Rosji oznacza zniszczenie gazociągów -+wiadomosci.onet.pl
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Putin i co dalej?! 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.17 o 19:38
Przeczytaj koniecznie!!!
Ukraińskie wahadło - cytat
-Europejski kraj wielkości Francji, największa republika byłego ZSRR (z wyjątkiem Rosji), został przejęty przez koalicję ukraińskich ultranacjonalistów i (głównie żydowskich) oligarchów. Oligarchowie, którzy sfinansowali “Operację Majdan”, dzielą teraz łupy. Najbardziej hojny zwolennik, ukraińsko-żydowski multimiliarder Igor “Benia” Kolomojsky, otrzymał w lenno wielkie rosyjskojęzyczne miasto Dniepropietrowsk. Jego pobratymcy przejęli inne rosyjskojęzyczne miasta przemysłowe, w tym Charków "
Calość - +www.bibula.com
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2023   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑