słowa kluczowe: Bein, Izrael, Kościół, Marucha, Piotr Bein, Wyższa Szkoła Filologii Hebrajskiej, ekumenizm, filologia hebrajska, franciszkanie, hasbara, hebraistyka, hebrajski, judaizm, opętanie, religia, religie, satanizm, Żydzi.
Linki, cytaty, nowiny2011.01.19 14:39 02.05 17:32

List otwarty do władz i sponsorów Wyższej Szkoły Filologii Hebrajskiej w Toruniu

(poleca )
 
(Z bloga Piotra Beina)
 

List otwarty do władz i sponsorów Wyższej Szkoły Filologii Hebrajskiej w Toruniu

Szanowni Ojcowie Franciszkanie i sponsorzy,

WSFH, pierwszą tego typu uczelnię w UE, utworzono dla lepszego poznania języka i kultury żydowskiej, a w przyszłości również wyeliminowania niezrozumienia pomiędzy narodami polskim i żydowskim. Możnaby przyklasnąć, gdyby nie stronnicza realizacja celu i konflikt z chrystocentryczną duchowością franciszkanów.

Stary Testament uczy, że żydzi byli nieposłuszni Bogu, prześladowali Proroków, w tym Jezusa, którzy potępili większość Hebrajczyków za ich grzechy. Krytyka złych Żydów czy żydów nie jest więc odrażająca ani “antysemicka”. Wasze WSFH nie tylko nie robi tego, ale szerzy judeocentyczną hasbarę wybielającą ludobójcze zbrodnie syjonistycznego państwa i globalnego kompleksu władzy judeocentrycznej (kompleks jot)!

Wigilia-Chanuka

Duchowość chrześcijańska to oddanie Jezusowi (Łukasz 14:33). Nie służy jej powrót do Chanuki. Chrześcijańscy naśladowcy mesjanistycznych żydów myślą, że tak trzeba, skoro sam Bóg dał żydom te nie-biblijne święta. Nic podobnego! Biblijne rytuały miały przygotować (nielicznych) wiernych Izraelitów do powitania Mesjasza. Z przyjściem Chrystusa, rytuały i święta poszły do muzeum. Dla chrześcijan jest zbędnym i niestosownym obchodzić święta oczekujące I Przyjścia. Mamy darzyć Oblubieńca niepodzielną miłością i uwagą. Skoro Chrystus zjednoczył żydów i nie-żydów (Gal. 3:28 i 5:1) zapoczątkowując erę nowotestamentową, chrześcijanom przystoi jedynie rozkoszować się Jego obecnością, oddając się Mu całkowicie w zamian za to, co dla nas uczynił z woli Ojca. A Wy sankcjonujecie nierząd Oblubienicy po Zaślubinach.

Parę lat temu na Boże Narodzenie w Mołdawii, prawosławni wynieśli menorę z centralnego placu w Kiszyniewie. Miejscowa Cerkiew oświadczyła: niewłaściwym jest wystawić symbol żydowskiego kultu w miejscu publicznym związanym z historią i wiarą naszego narodu, gdyż w księgach kultu judaizmu Chanuka to “święto błogosławieństwa” symbolizujące zwycięstwo żydów nad nie-żydami. Ostro zaprotestowała judeomasońska “policja moralności” w USA, ADL (odłam Bnai Brith zakazanej w Polsce przedwojennej), która nienarzuca jednak Izraelowi symboli islamu i chrześcijaństwa podczas Chanuki.

W przeważająco chrześcijańskim USA, gdzie Żydzi stanowią poniżej paru procent ludności, ADL zorganizowało kampanię antychrześcijańską Grudniowy Dylemat:szkoły i rządy […] nie mogą  faworyzować jednej religii ponad inne. Nie należy więc wystawiać więcej choinek i szopek niż menor czy kapliczek buddyjskich, a w szkołach śpiewać kolęd; Boże Narodzenie nie powinno czcić Chrystusa, tylko wszystkie religie świata. W wytycznych do kampanii, ADL nalega dodać do płatków śniegu, świec, choinek i Mikołaja nawet Menorę Chanukową, bo chodzi o przesłanie nt. sezonu świątecznego, a nie promocję religijnego punktu widzenia. Ale szopka, krzyż czy inne niewątpliwie religijne symbole są nieodpowiednie do wystawiania w szkole publicznej.

Ten ”dylemat” to produkt supremacjonizmu, opracowanego przez rabinów talmudycznych. Antychrześcijańskie grupy narzucają chrześcijanom symbole żydów i ich supremacjonistyczne wartości. Upublicznienie Chanuki w Polsce świadczy, że żydowscy supremacjoniści działają globalnie. Zjudaizowawszy obrządek katolicki, judeomasoneria chce wyrugować Chrystusa z życia publicznego. Szanowni Ojcowie biorą w tym udział. Skorumpowani politycy i hierarchowie wykorzystują “zeuropeizowaną” tą indoktrynacją, satanistyczną młodzież polską do chucp takich jak przeciąganki Krzyża Smoleńskiego, mierzących w podział Narodu i odwrócenie uwagi od spraw donioślejszych.

Na podstawie prawa zainicjowanego przez ADL, aresztowano 11 chrześcijan w USA za zbrodnię nienawiści: świadczenie przeciw homoseksualistom. Aktywiści ADL pracują nad podobnymi inicjatywami na całym świecie. Co następne – kara śmierci przez ścięcie dla chrześcijan za bałwochwalstwo, wg talmudycznego Prawa Noego. O przyjęcie tych neo-faryzeuszowskich praw apeluje Watykan, sugerując bezpodstawnie i heretycko, że mają one podstawę biblijną.

Muzealne święta żydowskie przyciągają wiernych do martwego słowa, o którym Bóg powiedział Hebrajczykom: Mam w nienawiści i odrzuciłem uroczyste święta wasze, ani się kocham w ofiarach zgromadzenia waszego (Amos 5:21). Oczarowanie judaizmem i Izraelem skłania do szerzenia Babilonu Wielkiego z Objawienia Jana: antychrystowa kontrola i ucisk z ośrodkiem w Jerozolimie. Program WSFH emanuje synagogą szatana, która doprowadziła do ukrzyżowania Pana. Z faryzeuszowskiego talmudyzmu wyrosły rewolucje, a z nich komunizm, hitleryzm, liberalizm i żydowska kontrola finansów, mediów, religii, polityki międzynarodowej, historii i instytucji społecznych. Franciszkanie propagują antychrysta, podczas gdy On i Ewangelia nakazują nam baczyć na to i uciekać od Babilonu pod karą utraty duszy  (Mateusz 16:6, List do Filipian 3:2). Uwiarygadniacie judaizm mesjanistyczny, odpowiednik faryzeizmu, dziś zagrażający całemu światu.

Rock i Marsze Żywych – narzędzia plemiennej nienawiści

Na stronie głównej informujecie też o wykładzie attache ambasady Izraela nt. historii państwa Izrael w muzyce rockowej. W zw. z niedawną masakrą popełnioną w Tuckson przez satanistycznego żyda, Loughnera, reporter śledczy Texe Marrs piszeJego umysł wyjałowiły nielegalne dragi i alcohol oraz zło słów i destrukcyjny dla duszy rytm muzyki rockowej […] jego idole muzyczni, np. gitarzysta Jimi Hendrix, który zmarł od przedawkowania dragów,  przyznal że był opętany przez diabły; a Jim Morrison z zespołu Doors, również czciciel szatana, zmarł młodo także z przedawkowania. Te gwiazdy rockowe, jak Loughner, ostentacyjnie odrzuciły Boga i nienawidzili oraz pogardzali życiem, również własnym. Marrs badał wielu masowych morderców i zamachowców: praktycznie w każdym przypadku stwierdziłem to samo. Podobnie jak u Jareda Lee Loughnera, wszyscy oni w jakiś sposób czcili szatana i jednocześnie byli nałogowymi fanami muzyki rockowej heavy metal. Marrs wylicza wsród nich żydów, Dylana Klebolda i Erica Harrisa, morderców w masakrze w gimnazjum w Columbine: Wybierali na ofiary zwłaszcza młodych kolegów szkolnych, o których wiedzieli, że są chrześcijanami.

Służby państwowe Izraela wykorzystują znany mechanizm rockowy do indoktrynacji o zbrodniczym państwie, które straciło  suwerenność, gdy pogwałciło warunki nałożone przez ONZ. Wyczyściwszy etnicznie ziemie arabskie, Izrael popełnia ludobójstwo w Gazie, a niespełna 2 lata później zabija międzynarodowych uczestników Flotylli Wolności. Sądy izraelskie odmawiają prawa do małżeństwa mieszanego, podczas gdy kompleks jot wciska społeczeństwom zachodnim multi-kulti i rasowe mieszanie. Rada praw człowieka ONZ przyjęła Raport Goldstone’a o barbarzyńskim ataku na Gazę, który nazywa Izrael organizacją zadającą terror. Tylko Izrael posiada broń atomową w regionie i do tego wymiguje się spod kontroli międzynarodowej. Służby Izraela stoją za zbrodniami masowymi na całym świecie tak licznymi, że nie ma tu miejsca wyliczać. Wy legitymizujecie tę jedyną demokrację Bliskiego Wschodu, wysysającą ogromne środki i ofiary wojskowe od USA, poprzez Lobby Izraela, a gdzie indziej przez miejscowe “oddziały” kompleksu jot, eksploatujące szabas-gojów.

Nielepiej oceniam Waszego gościa z kwietnia ubr., Eli Rubensteina, dyrektora Marszu Żywych na Kanadę. Marsze te słyną ze skandalicznego zachowania w Polsce uczestników i izraelskiej ochrony, a co gorsze – z indoktrynacji młodzieży żydowskiej z całego świata w nienawiści do Polaków na podstawie ohydnego wymysłu “profesorów” kompleksu jot o udziale Polaków w Szoa (zgotowanym przez światowy syjonizm i żydowskich syjonistów-hitlerowców — patrz rabini Moshe Shonfeld i Michael Ber Weissmandlprzegląd po polskuLenni BrennerMark Weber i książka na indeksie – Dietrich Bronder Before Hitler Came). Rubenstein pomógł też popularnemu w USA programowi rozgłosić dziesiątkom milionów telewidzów kłamstwo o Holo-oszuście Elie Wieselu.

Panie Jezu Chryste Synu Boży zmiłuj się nad braćmi moimi Franciszkanami i sponsorami WSFH

WSHJ działa w mej Ojczyźnie, od wieków umęczonej i zniewalanej przez kompleks jot, a patronują jej O. Franciszkanie, zaprzęgnięci do wywracania społeczeństwa. Zamiast odkłamania niezbędnego do rozpoczęcia pojednania, legitymizujecie chore relacje polsko-żydowskie (będące w dołku niespotykanym od czasów żydokomuny) i zgubną dla chrześcijan indoktrynację. Pracujecie dla hasbary, przeciw polskiej racji stanu, chrzecijaństwu i cywilizacji zachodniej. Szastacie funduszami “przyznanymi” niepublicznej szkole z naszej krwawicy. Jesteście narzędziem wykorzystania multimilionowych darowizn niewiadomego pochodzenia, podczas gdy polskie szkolnictwo, bezdomni, powodzianie itd. cierpią bez pomocy.

Piotr Bein, niezależny badacz ludobójstwa

grypa666.wordpress.com i piotrbein.wordpress.com 
 
Źródło: piotrbein.wordpress.com
Ilustracja: blog gajowego Maruchy 

5784 odsłony średnio 3 (1 głos)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Koniec Wyższej Szkoły Filologii Hebrajskiej w Toruniu 
Piotr Świtecki, 2016.08.03 o 12:47
"To powinno sprawdzić CBA"
"Wyższa Szkoła Filologii Hebrajskiej w Toruniu nieoczekiwanie kończy działalność. Lokalni politycy zastanawiają się, czy był sens wydawać miliony złotych z publicznych środków na uczelnię, która funkcjonowała tylko siedem lat."
+wiadomosci.onet.pl
[Mam podejrzenie, że zaraz okaże się sporej grupie umysłów, że to dwa w jednym: dowód i na genetyczny zoologiczny polski antysemityzm, i na pazerność Kościoła ;) MT]
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑