słowa kluczowe: 2013, Dariusz Benedykt Ciesielski, Marsz Niepodległości, Ruch Narodowy, Sławomir Zakrzewski.
Linki, cytaty, nowiny2013.11.09 18:49 11.10 09:05

Przewrót

(poleca )

Dariusz Benedykt Ciesielski

 
Ciąg dalszy tekstu "Apeluję o decentralizację obchodów 11 listopada!"
 
 

1649 odsłon średnio 1,8 (4 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Przwrót 
Piotr Świtecki, 2013.11.09 o 18:49
Jeszcze ciepłe, oglądam/słucham, więc póki co bez komentarza.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Przwrót 
Paweł Tonderski, 2013.11.09 o 20:18
Pan Zakrzewski twierdził, że Holocher to żyd (dzisiaj jego środowisko zaczęło bronić pana Holochera przed nieuczciwością rady decyzyjnej ruchu narodowego w jego sprawie), tak jak i pan Winnicki jego zdaniem to również żyd.


Słuchając tych ludzi okazuje się, że wszyscy w Polsce to żydzi, tylko pan Zakrzewski to Polak i ludzie zgromadzeni wokół tego środowiska. Czy pan Zakrzewski w takim razie zorganizował kiedykolwiek jakąkolwiek masową demonstrację? Tak, pokłócił się z panią, która zaprojektowała pomnik ku czci pomordowanych w niemieckim obozie KL Warschau.I pan Zakrzewski przy moim wielkim szacunku do tego co robi, wychodzi na ulicę, agituje Polaków do działania, w jego wystąpieniach jest dużo prawdy, jednak bardzo często w swoich wypowiedziach mówi zwyczajną nieprawdę, oczernia ludzi zupełnie niewinnych, poza tym czy Polacy powinni iść w ogóle na pogrzeb człowieka nazwanego Mazowiecki w dniu jego pogrzebu nawet w proteście przeciwko gloryfikacji tego człowieka poprzez tak huczne uroczystości pogrzebowe zorganizowane przez tzw. Polskie Państwo?

A teraz znowu to, oczywiście, że jest ryzyko, ale czy OWP, ONR przed wojną nie podejmowały tego samego ryzyka?

Czy chowały się do kanałów, rozpraszały się, ukrywały się przed Sanacją, chociaż Sanacja ich działalność delegalizowała a przywódców tych organizacji szykanowała, prześladowała, wsadzała do więzień, w tym do Berezy Kartuskiej, a to przecież tak naprawdę był obóz koncentracyjny? Czy z tego powodu zrezygnowali ze swoich manifestacji i pochodów oraz marszów i działalności politycznej, która była prowadzona przez nich tak naprawdę w konspiracji?

Tak może być prowokacja, mogą paść ofiary, może dojść do tragedii, trzeba to brać pod rozwagę, ale czy z tego powodu mamy się rozproszyć, w momencie gdy tak naprawdę nasz ruch jest jeszcze na początku naszej drogi?

Dlatego trzeba wszystko uczynić, aby tego dnia nie dać się sprowokować, ale i nie wywoływać tego dnia niepotrzebnych zadym!

+www.youtube.com
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Przwrót 
Adam39, 2013.11.10 o 08:26
Dla mnie dość nudne i za długie. Moim zdaniem Panowie ci mają jakąś wiedzę i działają w dobrej wierze, ale nie potrafią jej przekazać. Oczekiwałem czegoś innego. Odniosłem wrażenie jakby dwóch amatorów, nie najlepszych mówców, chaotycznie, poruszając zbyt wiele wątków, czasami z lekka "przeginając", starało się opowiadać o polityce.
Za wkład pracy w nagranie stawiam 3. Natomiast odnośnie oskarżeń pod adresem Winnickiego, nadal nie przedstawiono dowodów.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Przwrót   
Lona, 2013.11.10 o 20:26
gwoli przypomnienia

Najskuteczniejszy manipulant to taki w którego wypowiedzi jest 1% kłamstwa i 99 % prawdy dla uwiarygodnienia tego jednego procenta.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Przwrót 
Piotr Świtecki, 2013.11.10 o 11:00
Szkoda czasu na słuchanie/oglądanie. Chyba, że w celach badawczych - bo takiego stężenia negatywów i serwowanych z namaszczeniem banałów nigdzie się nie znajdzie. Banały i wzięte z powietrza, niczym nie umotywowane tezy. Pozytywnego praktycznie nic. Wszystko "krzywo" i żŻydzi.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Przewrót 
Christophoros Scholastikos, 2013.11.10 o 14:32
Żadnego uzasadnienia. Pomówienie. Wnioskowania nieczytelne, tendencyjne. Dlaczego półtora godziny panowie mówią o historii? Miało być uzasadnione pomawianie a tu liczy się, że mówiąc o przeszłości i działaniach służb, rzutem na taśmę odbiorca przyjmie za prawdziwe oskarżanie liderów Ruch Narodowego. Za to dżentelmen w fotelu został nazwany liderem ruchu narodowego w ramach przedstawienia. Czyli technika nadania sobie autorytetu.

Tyle na razie po 30 minutach, nie wiem czy więcej wytrzymam tego pływania, jeśli tak dokomentuję mocniej.

Puki co żenada. Żal. Wstyd. Pomówienie i jątrzenie.

Polecam też komentarze pod filmem umieszczone na youtubie.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Przewrót   
Vortex, 2013.11.11 o 04:51
Proponuję trzy razy spokojnie odsłuchać tekst z włączonym myśleniem, tak na spokojnie. Ci goście dukają, nudzą, ale mówią rzeczy mądre. To że jakby nudzą powinno dać czas na myślenie. Bo szybcy wystrzałowcy niestety zazwyczaj zwyczajnie prowadzą nas wprost w maliny, oni wiedzą że czasu na myślenie nie mogą nam dać, bo może byśmy nabrali wątpliwości.
Ja w okolicy sławnego Okrągłego Stołu napisałem dość długi analityczny tekst (też nudny) w którym wskazywałem, że prawdopodobnie jest to zdrada, oszustwo i manipulacja. Przekazałem to koledze, który miał jakieś kontakty z podziemnymi drukarniami i z podziemną opozycją antykomunistyczną. Bo ja się po internowaniu niemal wyłączyłem, zresztą o ile się domyślam żydzi przede mną ostrzegali (żem konfident, którym jednak nie byłem, mam papierki z IPN na które prawie 3 lata czekałem), byłem zbyt konkretny i zasadniczy, a oni lubili oszustwa i kombinacje ci co robili za opozycję też oczywiście. I tak po wielu tygodniach spotkaliśmy się z tym kolegą ponownie, już przed siedzibą komitetu obywatelskiego w Katowicach na Teatralnej. Wiosna już była ciepło, siedliśmy sobie na schodkach do teatru i on mówi tak, nieco zażenowany - wiesz co, to nawet jest ciekawe, ale ja tego nikomu nie pokazałem, jest taki powszechny entuzjazm że jakbym ja im to dał do przeczytania, to by mnie za agenta uznali.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑