słowa kluczowe: Poznań, Ruch Narodowy, atak, dyskurs, lewactwo, lewacy, młodzi, młodzież, narodowcy, przemoc.
Linki, cytaty, nowiny2013.11.01 13:03 13:04

Poznań: Anarchiści nieudolnie atakują narodowców

(poleca )

Krzysztof Rudzki

 
Gdyby cel ataku w porę nie uchylił się, 2,6 kilogramowa kostka trafiłaby go w głowę. Na szczęście, "tylko" wbiła się w ścianę.
 
Przedsięwzięcie nacjonalistów okazało się niemałym sukcesem, sala była wypełniona po brzegi i brakowało miejsc siedzących. W spotkaniu wzięli udział członkowie Rady Decyzyjnej Ruchu Narodowego: Krzysztof Bosak i Robert Winnicki, a także jego regionalni działacze – Maciej Witzberg ze stowarzyszenia Wielkopolscy Patrioci oraz Przemysław Bogaczyk z Młodzieży Wszechpolskiej.

[...]

"Kiedy próbowałem się wycofać, kamienie poleciały w ślad za mną na ludzi siedzących przy stolikach. To naprawdę był cud, że wszyscy wyszli z tego cało."


Całość: +narodowcy.net 

2467 odsłon średnio 5 (4 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Poznań: Anarchiści nieudolnie atakują narodowców 
Christophoros Scholastikos, 2013.11.03 o 20:04
Słyszą Państwo falę krytyki, która obleciała media? A jak paru narodowo nastawionych studentów ubrało maski i zatańczyło pod salą wykładową prof. Środy to dopiero "odradzał się faszyzm" i to nie byle jaki, rrrasowy faszyzm.

Za to wreszcie pojawiło się to co mi przez myśl nie dawno przebiegło. Należy tychże lewaków wyzywać od faszystów! I ja bym jeszcze się zastanowił czy nie był to również czyn antysemicki, bo przecież jak ktoś rzuca normalnie brukiem to z pewnością antysemita, mam rację?

Pozdrowienia!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑