słowa kluczowe: Generałwie giną, Kąkolewski, Pisarz, Umarły cmentarz, mafia rządząca.
Polska2011.1.15 15:15

Czy na pewno jesteś Polakiem?!! Nr 5

 

Oni nas mają za bydło, za stado baranów

 
Krzyk MAKu, gen Błasik, krzyk polskojęzycznych przekaziorów, gen Błasik, krzyk żydowskich przekaziorów światowych, gen Błasik. Te krzyki poniekąd zmusiły mnie do przedstawienia państwu prześladowanego pisarza, reportażysty, dokumentalisty pana Krzysztofa Kąkolewskiego z jego książką "Generałowie giną w czasie pokoju".
 
Książka pana Krzysztofa Kąkolewskiego "Generałowie giną w czasie pokoju" oczywiście nie dotyczy generała Błasika, ale o tym, potem.
Pan Krzysztof Kąkolewski jest wybitnym pisarzem, reportażystą, dokumentalistą trochę przemilczanym, zapmnianym, nie nagłaśnianym. Mówiąc wprost niewygodnym dla rządzących. Często prześladowanym , balansującym na granicy życia i śmierci. Proszę sobie wyobrazic, że został wyrzucony z własnego dworku, pałacyku. Ponad dwadzieścia razy jego domy, mieszkania były demolowane, doszczętnie - dobrze się państwo domyslacie, przez nie znanych sprawców. W Polsce nie znani sprawcy to codzienność, to jak bigos w restauracjach, w meni. Ja to nazywam pieczęcią rządzących, wypadało by napisac pieczęcią państwa . Jednak tak nie piszę, bo wiem, że moja Ojczyzna, moja Polska na to nie zasługuje. To jest pieczęć agentury rzuconej na Polskę w 1939 r. ku i urzędującej do dnia dzisiejszego. To jest pieczęć morderców pod pełną ochroną chlebodawców. Dlaczego tego "zaszczytu", odwiedzin nie znanych sprawców doswiadczył pan Krzysztof Kąkolewski. Dlatego proszę panstwa, że napisał prawdę, czyli nie wygodne książki; "Generałowie giną w czasie pokoju" a jeszcze "gorszą" : "Umarły cmentarz". Po za tymi oczywiscie napisał wiele więcej , znajdziecie państwo w googlach.
"Generałowie giną w czasie pokoju"-
 - Czyż bowiem tajemnicze i niewyjaśnione zabójstwa małżeństwa Jaroszewiczów, gen Papały, Fonkowicza i Dubickiego mogły być tylko przypadkowym zbiegiem okoliczności, czy może jednak coś je łączyło ? Książka o roli polskiej polityczno - przestępczej mafii i jej działaniach, przestępstwach, zabójstwach, o braku woli ich wyjaśniania, wreszcie o korupcji w policji i wymiarze sprawiedliwości.
"Fantazja, która bywa tylko projekcją przeżytej przeszłości na przyszłość tu napotkała na nieprzywidywalny splot, zawężlenie, którego rozsupłanie, jak w żeglarstwie węzłów, wydaje się niemożliwe, a jest aż nazbyt łatwe, jeśli napiszemy dwa nazwiska przy sobie.
Na przykład: Papała i Miller, albo; Papała i Pershing, albo Pershing i Gawronik, albo Gołota i Pershing, albo Gołota i Aleksander Kwaśniewski itd"
Ja nie stety mam tylko część pierwszą a są już chyba I,II,III. Moim "zadaniem", nie jest opis wszystkich ksiażek, tylko podanie państwu autora i jego książek, zachęcenie do przeczytania, zainteresowania się przemilczanych często pisarzy.Jeśli państwo zapoznają się z tą książką, może łatwiej będzie państwu zrozumieć "wyjaśnianie" : Generałowie giną w Katyniu, Generałowie giną w samolocie Cassa, Generałowie giną w Smoleńsku .........

Książka " Umarły cmentarz" to jak zbawienie dla Polski, ale to nie prawda, to cios w mafię obsadzoną w Polsce od 1939 r. ku. To proszę państwa opis tych słynnych Kielc- hucpy żydokomunofaszystów z mordem żydów w Kielcach. Musimy wiedzieć, że to kłamstwo służy do dnia dzisiejszego tej mafii.
Zachęcam państwa do poznania wszystkich książek. 
 
Proszę o komenty. 

4319 odsłon średnio 5 (6 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Czy napewno jesteś Polakiem ?!! Nr 5 
Piotr Świtecki, 2011.01.15 o 15:27
Pp. Krzysztof i Joanna Kąkolewscy byli kilkakrotnie gośćmi Radia Maryja.

Pogrom Kielecki cz. I +www.radiomaryja.pl

Pogrom Kielecki cz. II +www.radiomaryja.pl

60 rocznica wyzwolenia Warszawy +www.radiomaryja.pl
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czy napewno jesteś Polakiem ?!! Nr 5 
Zenon Jaszczuk, 2011.01.15 o 17:34
Mufti.
Masz rację. Kilka lat temu jak jeszcze słuchałem "Rozmowy nie dokończone" to często pan Krzysztof dzwonił. Pamietam, że wtedy był chory, a mieszkał gdzieś w Irlandii , albo krajach skandynawskich. Miałem trochę napisać więcej w gł. artykule, ale odwiedzili mnie znajomi i musiałem przerwać. Mam nadzieję, że państwo dopiszecie coś od siebie. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czy napewno jesteś Polakiem ?!! Nr 5 
Piotr Świtecki, 2011.01.15 o 18:54
To chyba nie ten.
"Krzysztof z Irlandii" to "Krzysztof z Irlandii". O ile dobrze pamiętam, to zupełnie inny głos, inny sposób mówienia.
A może?..
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czy napewno jesteś Polakiem ?!! Nr 5 
Zenon Jaszczuk, 2011.01.15 o 19:00
Mufti.
Możesz mieć rację, ja też nie jestem pewien.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czy napewno jesteś Polakiem ?!! Nr 5 
Zenon Jaszczuk, 2011.01.15 o 19:12
Poniewaz goście mi przerwali art. Podam państwu kilka "reklamówek" innych książek pana kąkolewskiego.
1]„Popiełuszko. Będziesz ukrzyżowany” ― powtarzane bezustannie słowa
oficerów Służby Bezpieczeństwa stanowiły wstęp do męczeńskiej śmierci
księdza Jerzego Popiełuszki. Nieświadomi ich wagi, wbrew własnym
intencjom, rozpoczęli drogę ku przemianom ustrojowym Polski i świętości
Księdza.
Krzysztof Kąkolewski, mistrz literatury faktu, prezentuje nową odsłonę
rozprawy na temat zabójstwa księdza Jerzego Popiełuszki. "Popiełuszko.
Będziesz ukrzyżowany" opiera się na wzbudzającym wiele sensacji cyklu
reportaży publikowanych w „Tygodniku Solidarność” w 1996 roku,
wzbogaconym o nowe informacje oraz materiał zdjęciowy.
Autor wpisuje zbrodnię w znacznie szerszy obraz działań służb
specjalnych PRL i ZSRR, ujawnia kulisy procesu toruńskiego, który z
mordu politycznego uczynił sprawę kryminalną, a oskarżonych
przekształcił w oskarżających. Krzysztof Kąkolewski ukazuje zabójstwo
księdza Jerzego Popiełuszki jako część bezdusznego planu zlikwidowania
Kościoła w Polsce, a w dalszej perspektywie – śmierci Papieża
2}Umarły cmentarz
Pogrom kielecki miał przekonać opinię publiczną, ale także rządy wolnych krajów, że zwycięstwo radzieckie i okupacja Wschodniej Euro py ma głębokie uzasadnienie, a pozostawienie Polski jako państwa niepodległego, a co gorsze- pozwolenie by wróciła armia polska z Za chodu, doprowadziłoby do odrodzenia nazizmu w Niemczech i w Polsce. Oblicze Polaków zostało po 4 lipca dokładnie odmalowane, a obraz ten zachowany jest do dziś i, co pewien czas, przypominany światu.

3}Genarałowie giną w czasie pokoju tom II
Autor przedstawia reporterską książkę, pisaną z dnia na dzień, równolegle do zaistniałych w rzeczywistości wydarzeń. W genialny spos ób łączy sprawy, które wydają się być zupełnie niezależne od siebie. Zestawia nazwiska, przypomina fakty, odkrywa zakulisowe machina cje i powiązania mafii z przedstawicielami klasy politycznej. Pisze o zbrodniach, politycznych i kryminalnych morderstwach, o braku woli ich wyjaśnienia, o korupcji w policji i wymiarze sprawiedliwości.

4}Generałowie giną w czasie pokoju tom III
To już trzeci tom książki, której ideę zrodziły niewyjaśnione morderstwa generałów wojska i policji (milicji), a także, jak w przypa dku Ireneusza Sekuły, Bartłomieja F. czy wybitnego gangstera a jednocześnie agenta tajnych służb, "Baraniny", osób prominentnych, po tężnych, niegdyś wszechmocnych. W ten sposób autor najpierw sam, a potem wspólnie z Czytelnikiem śledzi zarówno ich dalsze, pośmiert ne losy, próbując zidentyfikować winnych ich zabójstwa, jak i szuka, poprzez analizę ich przeszłości i środowiska, w którym działali i robili oszałamiające kariery, rzeczywistych przyczyn ich śmierci. Szuka "białych plam" w ich życiorysach, osób, z którymi zetknęl i się, żyjąc jeszcze i tych, którzy mogli mieć interes w zlikwidowaniu ich, kiedyś użytecznych, a dziś niewygodnych już, choć wciąż posiadających ogromną wiedzę...

5} i wiele innych ciekawych książek
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czy napewno jesteś Polakiem ?!! Nr 5 
Zenon Jaszczuk, 2011.01.15 o 20:16
Proszę państwa, ponieważ tutaj nie ma żartów, zachaczamy o środowisko śmiertelnie niebezpieczne. To prosze sobie samemu powpisywac pewne nazwiska [ jak w art. głównym] i zobaczycie państwo kto jest na szczytach władzy. Dla ułatwienia podaje link do artykułu Aleksandra Ściosa.
+forumzn.katalogi.pl
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑