słowa kluczowe: Szkocja, homofobia, homopropaganda, internet, myślozbrodnia, normalnofobia, poprawność polityczna, prawo, twitter, wymiar sprawiedliwości, zamordyzm.
Linki, cytaty, nowiny2013.08.11 14:04

Szkocja: 62 tys. dolarów grzywny za „homofobię” na Twitterze

(poleca )
 
Szkocki sąd skazał mężczyznę na karę 40 tysięcy funtów (około 62 tys. USD) grzywny za wpisy na Twitterze, w których określał „małżeństwa” osób tej samej płci jako „zagrożenie dla dzieci”.
 
Sprawę przeciwko antykwariuszowi Davidowi Shuttletonowi wniosła jedna z lokalnych homo-aktywistek.

Jaye Richards-Hill, aktywistka LGBT, nauczycielka i doradca edukacyjny wniosła pozew po tym, gdy mężczyzna podzielił się swoimi krytycznymi uwagami na temat jej zaangażowania z sekretarzem ds. edukacji. W przesłanym liście określił on „tęczowych” działaczy jako „normalnofobów”. – To skandaliczne, że homoseksualiści posiadają w naszym społeczeństwie tak duże prawa. To absolutnie skandaliczne nadużycie – powiedział Shuttleton w rozmowie z „Daily Record”.

Wyrok w tej sprawie może się okazać precedensem. Mężczyzna jednak zapowiada, że nie zamierza się poddać i jak ocenia, został skazany ze względu na „techniczne” niedociągnięcia obrony. Media zdążyły już jednak przedstawić go jako osobę niezrównoważoną, dewota, szaleńca i „rasistowskiego chrześcijańskiego homofoba-fanatyka”.

Źródło: corrispondenzaromana.it
mat


Źródło: +www.pch24.pl 

1864 odsłony  (brak ocen)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑