słowa kluczowe: Pi:sudski, Polska.Dlczego zostaliśmy białymi murzynami '''eu".
Linki, cytaty, nowiny2013.07.09 21:32

http://werwolfcompl.blogspot.com/p/blog-page_3.html

(poleca )
 
?
 
+werwolfcompl.blogspot.com
polecam zapoznanie się z artykułem tego blogera i skonfrontowanie go z rzeczywistością. W dużej mierze jest to wyjaśnienie dlaczego mimo usilnych dążeń od wielu lat jesteśmy w tym samym punkcie. 

2017 odsłon średnio 5 (1 głos)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: http://werwolfcompl.blogspot.com/p/blog-page_3.html   
Lona, 2013.07.09 o 22:15
Spekulacje na temat współpracy z Niemcami czy wręcz nasłania przez nich Piłsudskiego trwają od dawna. Jak na razie nie ma na to żadnych dowodów . Autor tego wpisu też ich nie podaje . Pytanie czy kiedykolwiek będziemy mieli skoro nie jesteśmy w stanie nawet napisać historii Polski okresu międzywojnia bo najważniejsze dokumenty zostały zrabowane przez sowietów i leżą w Moskwie :(
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: http://werwolfcompl.blogspot.com/p/blog-page_3.html 
w.red, 2013.07.09 o 22:59
Bądźmy szczerzy.Czy u Sowietów? Na pewno? .Podejrzewam że ma je druga i trzecia strona też.Zresztą w naszym przypadku oczekiwać że ktokolwiek coś ujawni byłoby nie rozsądne. Jedynie na czym możmy polegać to własne obserwacje i wnioski z nich płynące.Czemu przypisać sukces Niemiec w osiągnięciu hegemonii na tej części europy i to pomimo przegrania przez nich dwóch wojen? Naszej głupocie i nieudolności rządzących ? Czy może jednak celowemu działaniu ?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: http://werwolfcompl.blogspot.com/p/blog-page_3.html   
Lona, 2013.07.09 o 23:27
Wiemy o tych dokumentach bo nasi historycy natknęli się na nie . Oczywiście o zwrocie nie ma mowy. Czy ktoś inny coś jeszcze ma to Bóg jeden wie.

Na sukces Niemców złożyły się tez działania innych państw (USA, Anglia)nie tylko ich własne.
Czy naszej głupocie i nieudolności rządzących...hmmm. Jak patrzę na tamte elity rządzące to chciałabym dziś chociaż w połowie takie mieć.

Niemcy maja skuteczną politykę zagraniczną ale jak popatrzę na to co się dzieje w ich kraju to się zastanawiam gdzie oni mają rozum ci politycy. Przecież pozwolili aby ten kraj stał się poletkiem doświadczalnym dla nowej lewicy.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: http://werwolfcompl.blogspot.com/p/blog-page_3.html 
w.red, 2013.07.10 o 04:52
Wydaje się, że istnieje wiedza będąca udokumentowana konktretnymi , niezaprzeczalnymi faktami mająca pokrycie w wiarygodnych źródłach. Ale też istnieje wiedza nie spisana i niepublikowana nigdzie, którą trudno jest udokumentować. Słowem bez "kwitów" udokumentować się jej nie da. Podobnie jest i w tym przypadku gdy ktoś coś widział ale nie potrafi tego dowieść bez cienia wątpliwości. Wówczas staje się ona bardziej przypuszczeniem, co nie znaczy że nie jest prawdą (co dopiero w stanie ją zweryfikować jest czas i działania wynikające z logicznych ich następstw.)
Czy Niemcy osiągnęły sukces jest to problematyczne. Natomiast działanie ich okazuje się być skuteczne w dłuższej perspektywie czasu.

pozdrawiam o poranku
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2022   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑