słowa kluczowe: Holland, Homoseksualiym, Obama, Polska, USA, pedaz.
Humor, satyra2013.06.26 20:45

Holland: ona poczuła się "obrzygana"a Obama znalazł się wśród aniołów!!!

 

To to zwz holokaust.

 
Ciemnogród Polski nie rozumie tendencji światowych. Uparł się, że pedały to pedały a nie małżeństwa. A wystarczy być tylko wykształconym jak pani Hooooooolan i już wszystko jasne. A jeszcze lepiej jak "oba ma" no chyba, że nie ma ani jednego. Ja stawiam na to drugie, miękisz pod nadzorem. Ja bym powiedział wariat, ale na glowę tak wielkiego państwa - wstyd mi. Jemu nie!!!!
 

Oto mamy następny wysyp sterowany. Wysyp pedałów. Sam miałem okazję spotkać takiego faceta za komuny w Warszawie. Piłem piwo, o ile pamiętam to była Gruba Kaśka czy coś podobnego. Zapytał gość czy może usiąść. Siadaj. Ja młody, na tamte czasy wydał mi się facet, że jest obeznany we wszystkich tematach. Wypilem piwo on mi stawia drugie, to ja trzecie. Wychodzimy do parku. Szła jakaś pani z pieskiem. A on coś w tym stylu, zobacz jaka małpa prowadzi pięknego psa. Potem mówi, że możemy przejść do muzem - chyba archeologi- to idziemy. Tam zaczął mnie brać za ręke i chciał całować. Powiedziałem, facet piwo piwem, miłości ze mną nie ma. Po wielu naleganiach wycofałem się na własne rewiry. Wydał mi się dziwolągiem, mało wtedy słyszałem, wiedziałem na te tematy. Oczywiście zaproponował mieszkanie, tak blisko. Podziękowałem bez ataku na niego - pomyślałem chory gość.

Po wielu latach czytam książkę (zapomniałem nazwiska) tego znafffcy od sexu. Znaffffca pisze, że pedał to pedał.Szkoda pomyślałem, że wcześniej nie przeczytałem jego ksiązki. Jednak jak to w życiu bywa, przeczytałem wiele lat potem jego wypowiedż. I on już udowadnia, że pedał to żona:-))) No żydzi to naprawdę artyści - artyści spalonego teatru:-)))

Dzisiaj jest mi przykro, że tak znakomita aktorka, reżyserka ma zięciową a nie zięcia. Przykro mi, że ob ama jest tak zachwycony "niezależnym" sądem. OOOOOO to już w Polsce poleci jak z KGB,NKWD,PZPR czy jewropy:-)))'

Pedały oczywiście nic mnie nie obchodzą, tylko nazwać to małżeństwem to trzeba być durniem - najlepiej odrazu durniem światowym:-)))

http://wiadomosci.onet.pl/wideo/holland-ona-poczula-sie-obrzygana,131602,w.html

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/amerykanski-sad-najwyzszy-rowne-prawa-dla-malzenst,1,5549896,wiadomosc.html

Jak widzimy medycyna jest chora, rządy są chore, sądy są chore........ Czego oni nir zrobią dla pieniędzy. Pozdrawia państwa ciemnogród - Zenon:-))) Kalisz na prezydenta:-)))!!!

 
 
oooooooo 

1537 odsłon średnio 4,9 (7 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Holland: ona poczuła się "obrzygana"a Obama znalazł się wśród aniołów!!! 
Zenon Jaszczuk, 2013.06.26 o 21:02
Pryeprasyam, ale klawiatura mi nawala. Poydrawiam pa}stwa
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Holland: ona poczuła się "obrzygana"a Obama znalazł się wśród aniołów!!! 
Christophoros Scholastikos, 2013.06.27 o 00:13
Zenek mnie też raz "Pan" złapał za kolano. Zawsze myślałem, że w takim momencie zetrę gościa w proch. A tymczasem zrobiło mi się tak głęboko faceta żal. Dzieci ma, żonę ma, zawód funkcjonariusz ma.. Jak bym mu strzelił po ryjofonie to od razu w robocie by na niego patrzyli jak na pedalskiego pedała.. Żal głęboki, zabrałem więc swoje kolano, a jego ryj i godność zostawiłem w spokoju. Resztki godności.
Pzdr
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Holland: ona poczuła się "obrzygana"a Obama znalazł się wśród aniołów!!! 
Piotr Świtecki, 2013.06.27 o 00:25
Aż zazdrość bierze :) Ja niestety poza lokalnym Nieśmiałym Fryzjerem, jeszcze za PRLu, który właściwie niewinnie podszczypywał wszystkie dziesięcioletnie chłopięta przy strzyżeniu, nie miałem tej przyjemności ;-/

Człowiek wyłysiał, i ma z głowy :)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Holland: ona poczuła się "obrzygana"a Obama znalazł się wśród aniołów!!! 
Marcin de Sas, 2013.06.27 o 09:29
Bywają homoseksualiści, którzy zachowują się kulturalnie, nie łapią za kolana itd. Problem pojawia się w chwili, gdy niewielka mniejszość próbuje powywracać normalny świat (w każdym bądź razie normalny etycznie) w imię walki o wolność i prawa. Chore. Prawa 1 procenta ludzi kosztem pozostałych 99, którym coś się zabierze. Bo żeby jednym dać innym trzeba zabrać. Logika kosmosu. A lobby gejowskie w Polsce ma się coraz lepiej. Ostatnio przekonała się o tym Joanna Szczepkowska- jedyna osoba, która powiedziała o sytuacji w polskim teatrze. I co ją spotkało? Ostracyzm kulturalny. Bo przecież idąc pod prąd nie jesteśmy trendy.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Holland: ona poczuła się "obrzygana"a Obama znalazł się wśród aniołów!!! 
Piotr Świtecki, 2013.06.27 o 11:32
Na kanale Ruchu Narodowego na YouTube jest rozmowa pp. Bosaka i Biedronia, w której ten pierwszy z gracją omija oszczercze, poprawnościowe i językowe rafy, na jakie usiłuje go wmanewrować gejowy aktywista. Zamiast tego p. Bosak wyraźnie i spokojnie artykułuje, że gejoza to temat zaprzęgnięty do walki ideologicznej.

Bo żeby jednym dać innym trzeba zabrać. Logika kosmosu.

Nie zawsze tak jest. Dotyczy to tylko tzw. gier o sumie zerowej.

Pozdrawiam!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Holland: ona poczuła się "obrzygana"a Obama znalazł się wśród aniołów!!!   
Marian_49, 2013.07.04 o 00:43
Nie ma co kruszyć kopii, o nikły procent osobników obojga płci o zboczonym popędzie seksualnym.
Chyba wielu z nich można było wyprostować na wczesnym etapie życia, którzy raczej nie mieli genetycznej predyspozycji, jeżeli genetyczna w ogóle występuje, a tych z „wykształconą” wtórną – nabytą w wyniku urazów psychicznych, tudzież błędów wychowawczych i presji zewnętrznych.

O, tym, że są „nienormalni” usłyszałem jako kilkulatek od Ojca, który przyłapał nas z bratem sikających na odległość do bajorka i licytujących się na rozmiary. Ojciec poczuł się w obowiązku powiedzieć: Nie zabawiajcie się tak! Modliłem się za Was, abyście dzieci były normalne.

Oczywiście wówczas nie wiedziałem, o co w tym było złego?

Mama czuła się w obowiązku z wyprzedzeniem przestrzegać przed ( nowłaśnie?? mówiła enigmatycznie) przed... nie użyła tego słowa: masturbacją.

Można powiedzieć, że generalnie dożyłem starości bez głębszej wiedzy o możliwościach penetracji...

Nigdy nie widziałem, nie znałem „zboczonego księdza”. Owszem, byłem zazdrosny o koleżankę, którą katecheta posadził na kolanach podczas odpowiedzi, co wybeblałem Mamie, co pewnie nie omieszkała powiedzieć proboszczowi.

Miałem okazję widzieć rozwydrzonego samczyka, [(17 lat już karanego) którego posłano w ramach obowiązku szkolnego do klasy czwartej szk. Pdst. (11 lat)], gdy ten na przerwie siedząc w szkolnej ławie dla małolatów grzebał w rozporku waciaka (zima) trącał malutką Stasię pytając: Stasiu? Chcesz widzieć ptaszki? - Stasia, kątem oka podziwiała...

Razu jednego, Franek wypytywał mnie o siostry? Ponieważ były już dwie, maleńkie, więc radził mi włożyć siostrze do buzi...

Znów wybeblałem mamie... Rozsierdzona, zgorszona do granic popędziła do szkoły...
Nie pamiętam, ale chyba Franek nawet nie skończył roku szkolnego...
Też coś mi napomykał o niezwykłych swoich przygodach z dorosłym dla mnie człowiekiem, którego znałem, który został ubity przez kochanka swojej żony...,

Owszem, jako nastolatek, już wiedziałem, że „ci dwaj są nienormalni”, bo mają się ku sobie, ale nikomu nie wadzili, ani ich nikt nie zaczepiał, ani nie rozważało się na czym to ma polegać, ( ja, na pewno nie miałem wiedzy o możliwościach człekoształtnych...).
Na podwórku nikt nie widział koguta spółkującego z drugim kogutem, ani byka z bykiem?

Przypominam słowa, jakiegoś księdza w tv, „Ba, gdyby zachowywali się jak zwierzęta, ale ludzie zachowują się gorzej niż zwierzęta.”

Może, tyle chociaż mam jeszcze kilka przypadków, raczej zagubienia, poszukiwania, kompleksów, ale nie znam, ani jednego przypadku agresywnego zboczeńca, który czuje misyjne powołanie do publicznego zgorszenia, głoszenia całemu światu, że to on jest normalny.

A, to jest problem współczesny – agresja zboczeńców, wszelakich.

Co, zrobić? Oto jest pytanie.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2019   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑