słowa kluczowe: holokaest, relatywizm.
Historia2011.1.10 10:22

Holokaust a relatywizm zwycięzców

 

Śladami przekrętu

 
Niesprawiedliwość polega na tym, że usiłuje się ogniskować uwagę ludzkości wyłącznie na tragedii Żydów co jest ewidentnym rasizmem w imię anty-rasizmu.
 
Holokaust doszedł do skutku w kontekście „Generalplan Ost” (plan generalny dla wschodu), który zakładał ludobójstwo ponad 40 mln Słowian, tj. ok 80 % ludności Polski, Ukrainy i okupowanych terenów Rosji. Niemcy chcieli część zgermanizować a z reszty uczynić niewolników przeznaczonych do najprostszych prac, głównie w rolnictwie. Edukacja miała być jedynie w najbardziej podstawowym zakresie.

Zabili ok. 6 mln obywateli polskich i ok. 20 mln Rosjan (lub precyzyjniej - obywateli CCCP).
Zlikwidowana została praktycznie większa część inteligencji polskiej. Ci, którym udało się przeżyć, zostali zlikwidowani przez żydobolszewię zainstalowaną w Polsce po 1944 r. przez Stalina.
200 000 polskich dzieci z cechami „aryjskimi” zostało wywiezionych do Rzeszy w celu germanizacji.
Ok. 4 500 000 Polaków i Rosjan wywiezionych zostało na przymusowe roboty.

Dlaczego Niemcy mieliby oszczędzić Żydów obecnych na okupowanych terenach?
W nazistowskiej skali wartości Żydzi jako „Untermensch” byli postrzegani nawet niżej niż Słowianie.

Realne obiekcje, które zgłaszają rewizjoniści (nie mylić z negacjonistami) skierowane są głównie przeciwko wykorzystaniu Holokaustu do partykularnych celów politycznych syjonistów.
Takie postrzeganie Holokaustu jakie zostało nam narzucone od Procesu Norymberskiego ma oprócz tego bardzo wymierne skutki ekonomiczne.
Ocenia się, że tylko Niemcy w różnej formie wypłacili Państwu Izraela, które uzurpuje sobie prawo do reprezentowania wszystkich Żydów, sumę zbliżoną do 100 miliardów $. Ostatnim „prezentem” były trzy zbudowane w niemieckich stoczniach okręty podwodne, które uzbrojone w głowice jądrowe patrolują obecnie wody Zatoki Perskiej.
Dla przypomnienia dodam, że Polska wspaniałomyślnie zrzekła się reparacji za zniszczenie ok. 40 % kraju...

Wszyscy ci krytycy mogliby uczynić jeszcze więcej naświetlając doskonałe stosunki syjonistów z nazistami, działalność Judenratów, policji żydowskiej oraz działania elit żydowskich w USA utrudniających ewakuację europejskich Żydów.

Ci, którzy umniejszają Zagładę dyskredytują samych siebie sprzyjając jednocześnie projektom NWO, którego jednym z założeń jest sprowokowanie starcia między Islamem a zachodnim syjonizmem.

Prześladowania nazistowskie były utrzymywane pod pewną kontrolą dopóki Hitler starał się utrzymać pokój z Anglią i Sowietami. Po inwazji 22 czerwca 1941 rozpoczęła się eskalacja działań wojennych prowadząca do ludobójstwa. W strefie działań wojennych przeciwko Związkowi Radzieckiemu Słowianie i Żydzi nie nadający się do pracy przeznaczeni zostali do eksterminacji.

Według Niemców wszyscy Żydzi reprezentowali sobą takie same niebezpieczeństwo jak bolszewicy. Żołnierzom wbijano do głów, że „ narodowy socjalizm i żydowski bolszewizm nie mogą koegzystować”, i że jest to „wojna na wyniszczenie”.

Druga Wojna Światowa była okresem nieporównywalnych barbarzyństw i czystek etnicznych.
Rumuni zabili ok 250 000 Żydów, Chorwaci zabili ok. 350 000 Serbów. Armia Niemiecka straciła
4 mln żołnierzy. Armia Czerwona ponad 9 mln. Wśród ofiar cywilnych było 1,8 mln w Niemczech, 11,5 mln w Rosji i 20 mln w Chinach.

Prawdziwym Holokaustem była więc sama wojna. Żydowski Holokaust był tylko jego częścią.
Niesprawiedliwość polega na tym, że usiłuje się ogniskować uwagę ludzkości wyłącznie na tragedii Żydów co jest ewidentnym rasizmem w imię anty-rasizmu.
Według tej wizji tylko życie Żydów było ważne.
Prawdziwym wyzwaniem jest sprawienie by uznano II WŚ za tragedię zbiorową dla całej ludzkości, zrozumieć dlaczego się wydarzyła i jak uniknąć następnej. Relatywizowanie śmierci ze względu na przynależność etniczną ofiar jest niedopuszczalne i urąga wszelkim uniwersalnym zasadom.

Lekcja płynąca z II WŚ tkwi w tym, że politycy zawsze potrafią pociągnąć na skraj przepaści i zmusić do skoku łatwowierne stado baranów jakim są społeczeństwa. Ogromną rolę odgrywają tutaj media, które służą za naganiaczy. A wszyscy są na służbie nieznanych ogółowi sił kontrolujących banki centralne i dążących do ustanowienia światowej dyktatury.

Żydowscy kredytodawcy z Amsterdamu sfinansowali Rewolucję Angielską Cromwella (1640-1649) a później sukcesję Wilhelma Orańskiego (1687). W ten sposób zdołali utworzyć Bank of England i wchodząc w koligacje z arystokracją angielską rozpoczęli nieprzerwany marsz w celu podporządkowania sobie świata. Jako środków użyli: imperializm brytyjski, oświecenie (kabalizm i masoneria), socjalizm, komunizm, neokonserwatyzm i syjonizm.
Wojna uznawana jest za „rewolucyjną” bo umożliwia im wprowadzanie Nowego Światowego Porządku.
I z tego powodu są wojny.

Naziści widzieli wojnę w kategoriach ratunku rasy niemieckiej i zachodniej cywilizacji (do której najwyraźniej nas nie zaliczali) przed niebezpieczeństwem nowego porządku bolszewickiego.
Naziści – ludobójcy i poganie uważali się za obrońców cywilizacji. Z drugiej jednak strony klika bankierów kabalistów i masonów z Londynu faktycznie finansowała maszynę wojenną Hitlera. Chciała zniszczyć Niemcy i koncepcję rasy oraz nacjonalizmu, zbudować fundamenty państwa Izraela, zbrutalizować i zdemoralizować ludzkość i jeszcze na tym zarabiać. Wiele pieczeni przy jednym ogniu.

Wygląda na to, że Trzecia Wojna Światowa rozpocznie się od konfliktu między Izraelem a Iranem.
Może rozlać się w formie konfliktu nuklearnego między USA, Rosją i Chinami.
Niepotrzebne więc są nam teraz dyskusje o tym ilu Żydów zginęło 65 lat temu lecz musimy skoncentrować naszą uwagę na tym by nie dopuścić do wybuchu III WŚ i wprowadzenia NWO 

4278 odsłon średnio 5 (5 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Holokaust a relatywizm zwycięzców 
Paweł Tonderski, 2011.01.10 o 10:40
Trzeba wspomnieć przy tym wpisie o organizacji żydowskiej działającej w żydowskim getcie współpracującej z Gestapo w Warszawie podczas okupacji, która kryła się pod nazwą "Żagiew", a która zajmowała się "szmalcownictwem" oraz wyszukiwaniem w Warszawie po stronie aryjskiej żydów ukrywających się w tej części Warszawy pośród warszawiaków, którzy ryzykowali tym poczynaniem życiem całej swojej rodziny. Dodam jeszcze do swojego krótkiego wpisu, że ludzie będący członkami tej organizacji byli pod dyspozycją gestapo oraz mieli przy sobie zawsze broń.

Większość z ludzi należących do organizacji Żagiew została zabita podczas trwania powstania w getcie warszawskim w 1943 oprócz jej dowódcy, który do śmierci ukrywał się w Izraelu bez żadnych konsekwencji dla jego osoby za to, co robił podczas wojny ze swoimi współbraćmi.

Zresztą tak naprawdę wiemy bardzo mało o takich organizacjach żydowskich podobnych do "Żagwi", które bezpośrednio współpracowały z nazistami w wyszukiwaniu swoich współbraci innych żydów.

Żagiew, Żydowska Gwardia Wolności – kolaboracyjna organizacja żydowska w getcie warszawskim, powołana pod koniec 1940 r. przez żydowski referat Gestapo z członków Grupy 13 do infiltrowania żydowskich i polskich organizacji podziemnych, w tym niosących pomoc Żydom.

Jestem ciekaw, dlaczego żaden historyk w Polsce nigdy nie zajął się tą sprawą i tą historią? Być może powodem tej sytuacji jest to, że każdy naukowiec podejmując taką pracę nigdy, by nie mógł na podstawie takiej pracy obronić swojego doktoratu albo habilitacji?!

Czy w ogóle jest chociaż jedna poważna publikacja historyczna zajmująca się tego typu organizacjami żydowskimi kolaborującymi w czasie wojny z nazistami?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Holokaust a relatywizm zwycięzców 
J.Ruszkiewicz - SpiritoLibero, 2011.01.10 o 11:00
Dlaczego się nie zajął?
Bo wszystkie katedry historii na polskich uczelniach są albo bezpośrednio opanowane przez żydów albo przez ludzi przez nich sterowanych. To proste.
Jednym z najbardziej hołubionych i cytowanych profów od historii w PRL był niejaki Tazbir... dali mu nawet do analizy Protokoły :D)))

PS. Coś Cię dawno nie widziałem (Święta już się skończyły :)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Holokaust a relatywizm zwycięzców 
Paweł Tonderski, 2011.01.10 o 11:15
Spirito wciągnęła mnie historia Wiedźmina na PC wersja rozszerzona. ;;))) Stąd moja absencja...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Holokaust a relatywizm zwycięzców 
J.Ruszkiewicz - SpiritoLibero, 2011.01.10 o 11:29
Czyli reklamacje do Sapkowskiego :D)))))
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Holokaust a relatywizm zwycięzców 
teli, 2011.01.10 o 11:54
+www.tvn24.pl
ciekawostki z Izraela, przepraszam Palestyny
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Holokaust a relatywizm zwycięzców 
J.Ruszkiewicz - SpiritoLibero, 2011.01.10 o 12:03
No cóż... Mendy rozrabiają puki mogą...
Ale wszystko ma swój początek i koniec.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Holokaust a relatywizm zwycięzców 
Zenon Jaszczuk, 2011.01.10 o 12:40
teli.
Bardzo ciekawe to oburzenie Ashton i Klinton, powiedzmy pokazówka. Nic nie zrobią w tym temacie, no , ale i tak dostali zezwolenie na zabranie takiego głosu. Izrael nie chciał i nie chce pokoju na Bliskim Wschodzie. Izrael to najbardziej rasistowskie państwo świata. Pisze o tym Zyd, pan Israel Szahak w książce "Tel Awiw za zamkniętymi drzwiami". Pomijam już największe zażydzenie wszystkich instytucji tzw UE.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Holokaust a relatywizm zwycięzców 
Zenon Jaszczuk, 2011.01.10 o 12:50
Paweł Tonderski.
Oczywiście masz racje z tymi żydami SSmanami. Ja gdzieś mam książke opisującą [dość zapewne uczciwie] sytuacje w tzw getcie Warszawskim. Jak znajdę to coś na ten temat napiszę. A czas odpowiedni, bo jak pisze Spirito zeszło na ten temat. Myśle że zawdzięczamy to przedsiębiorstwu holocaust które się reklamuje Grossem. Dlatego musimy tego bajkopisarza trochę osmieszyć prawdą, faktami. Ciekawą książke "wydała" też pani Kurek. Jej pierwszą książkę zablokowali żydzi. Widocznie dostała pewne warunki i po jakims czasie wydała. Z tym, że to zapewne dzięki tej interwencji połowa książki nadaje się do wyrzucenia.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Holokaust a relatywizm zwycięzców 
Zenon Jaszczuk, 2011.01.10 o 12:56
Spiritku.
Tyle tematów nasmarowałeś jednocześnie, że powinno się prawie na wszystkie zdania, odpowiadac odzielnie. Może narazie napiszę, że żydów w XX wieku zginęło około 2% z ogulnej liczby zamordowanych ludzi świata. A szumu jest 100%, widocznie trzeba coś zagłuszyć. W/g zasady, że to złodziej wrzeszczy, łapaj złodzieja. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Holokaust a relatywizm zwycięzców 
J.Ruszkiewicz - SpiritoLibero, 2011.01.10 o 13:02
No fakt, trochę się skumulował.
Ale może to właśnie moment, na cześć GroSSa i jego mocodawców, przypomnieć trochę tamte czasy?
Sami wywołują wilka z lasu...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Holokaust a relatywizm zwycięzców 
Zenon Jaszczuk, 2011.01.10 o 16:45
Spirito.
Trochę po łebkach potraktowałeś tych kilku bankierów kabalistów. Jak wiemy kilku bankierów to wystarczy, aby zadzałał cały klan żydowski. Nie bedę tutaj przedstawiał tematu bankierów szerzej, kto chce to znajdzie w google. Chodzi o to że to jest kilka rodów powiązanych ożenkami, w ten sposób powstał jeden główny klan. Czy taki fakt, że tzw USA dostarczało silniki do samolotów Hitlerowskich do 1942 roku włącznie. Podobnie soviet pchał Hitlerowi min ropę jeszcze po napaści na Rosję. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Holokaust a relatywizm zwycięzców 
J.Ruszkiewicz - SpiritoLibero, 2011.01.10 o 17:47
Zabieram się do notki na temat geszeftów Amerykanów z Hitlerem (przez całą wojnę!).
Materiały już są tylko czasu brak...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Holokaust a relatywizm zwycięzców 
Zenon Jaszczuk, 2011.01.10 o 18:01
Spirito.
To postaraj się, to bardzo ciekawy temat. Ja w sumie mało czytałem o tym. A masz coś na temat ich udziału w rozwoju przemysłu zbrojeniowego u sovieta po I wś. Bo o ile wiem to tam cały tzw "cywilizowany" Zachód to robił, łącznie ze szkoleniem przyszłych hitlerowców. Takie to jajcarze. Niemcowi zabronili rozwijać armię i zbrojenia na własnym terenie a robili to u sovieta. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Holokaust a relatywizm zwycięzców 
J.Ruszkiewicz - SpiritoLibero, 2011.01.10 o 18:22
O sowietach musiałbym pogrzebać.
Ale o Niemcach i Amerykanach jest powalające. To opracowanie kanadyjskiego historyka, samych źródeł podaje ze 3 strony.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Holokaust a relatywizm zwycięzców 
Paweł Tonderski, 2011.01.14 o 00:17
Trochę na ten temat czytałem, na temat koncernów farmaceutycznych na terenach Niemiec III Rzeszy, których właścicielem była m. in. rodzina Rockefellerów na temat kombinatu przemysłowego koło Oświęcimia Auschwitz-Birkenau oraz o tym, że na te fabryki nie spadła nawet jedna aliancka bomba w czasie nalotów dywanowych a właściciele tych fabryk nigdy nie ponieśli za swoje czyny tzn. za produkcję chemikaliów w tym cyklonu-B m. in. w koncernie farmaceutycznym Bayer (jego przydatność do trucia ludzi jest też bardzo wątpliwa), które miały miejsce podczas trwania II wojny światowej żadnej kary, już sama kolaboracja tych ludzi z rządem nazistowskim powinna być krytycznie oceniana przez samych żydów, jednak w przypadku akurat tych ludzi takiej krytyki nie było. Dywanowe naloty to mały pikuś, lepiej było bombardować miasta z niemiecką ludnością cywilną (Drezno), były naloty punktowe, przy użyciu samolotów Mosquito, jednak takiego nalotu na takie cele nigdy nie było. Nie było również nigdy takiego nalotu na krematorium w żadnym obozie koncentracyjnym a przecież było to możliwe i było to wykonalne, przecież w okolicach obozów koncentracyjnych nie było silnej obrony przeciwlotniczej, a ilu ludzi dzięki takim nalotom, by uratowano? Dlaczego tego nigdy nie obliczono i nie wyliczono jakie odszkodowania z tego tytułu powinna zapłacić rodzinom żydowskim 8 Armia Powietrzna US oraz RAF?
Żydzi żydom mieliby płacić odszkodowania, oni od tego mają przecież "swoich" gojów.


Ludzie niestety takie tematy traktują jako kolejne tzw. teorie spiskowe, a nie jako prawdziwe i sprawdzone fakty historyczne.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Holokaust a relatywizm zwycięzców 
janekk, 2011.01.11 o 13:36
Mnie się zdaje że koncepcję "narodu panów" Niemcy wzięli od żydów (narodu wybranego). Chyba to jest uniwersalny chwyt marketingowy do napuszczania jednych narodów na drugie co prowadzi nas do takich wniosków że sami żydzi też mogą być ofiarami tej manipulacji i że za tym wzajemnym wyniszczaniem się narodów stoi klika która realizuje swoją własną koncepcję urządzenia świata a kwestię narodowości traktuje instrumentalnie. Izrael wydaje mi się takim narzędziem ich polityki i w razie potrzeby poświęcą go jak każde inne państwo w imię swoich interesów. Na razie szykują im rolę jak Niemcom za Hitlera i do tego znów potrzebna jest chęć rewanżu za doznane krzywdy (jak Niemcy Traktatem Wersalskim) i idea tym razem żydowskiego ubermenscha.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Janek 
J.Ruszkiewicz - SpiritoLibero, 2011.01.11 o 14:14
"...że sami żydzi też mogą być ofiarami tej manipulacji i że za tym wzajemnym wyniszczaniem się narodów stoi klika która realizuje swoją własną koncepcję urządzenia świata a kwestię narodowości traktuje instrumentalnie"

W końcu...
Uchwyciłeś Janku złotą nitkę do zrozumienia problemu tej sekty i jej wpływu na cały Świat.

Żydzi są jednocześnie manipulatorami i ofiarami.
To nie jest ani "naród" ani "rasa"

Pozdrawiam serdecznie.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Janek 
janekk, 2011.01.11 o 18:35
"W końcu...
Uchwyciłeś Janku złotą nitkę do zrozumienia problemu tej sekty i jej wpływu na cały Świat."
Może ja nie taki gupi na jakiego wyglądam, powiem ci jeszcze w zaufaniu ze to może mieć związek z NWO.
Mnie się zdaje że nawet jak ktoś już to odkrył to warto ludziom odświeżać pamięć aby się utrwaliło i nie zanikało z czasem bo mózg to taki trochę większy komputer a tam też pamięć zdaje sie musi być odświeżana.

Ci faceci w środku na zdjęciu widać ze kulturalni bo zdjęli czapki do zdjęcia ( chyba ze im kazali ich koledzy)
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Janek 
J.Ruszkiewicz - SpiritoLibero, 2011.01.11 o 18:41
"...kulturalni bo zdjęli czapki do zdjęcia"

:D))))
No... Tam jest tylko towarzystwo wzajemnej adoracji.

Przepraszam za niezręczny zwrot. Ale ludziska, biorąc chwalebny przykład z talmudu uważają, że włos należy dzielić na 4.
Oczywiście Ciebie to nie dotyczy....
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Janek 
Piotr Świtecki, 2011.01.11 o 18:57
Zaraz zaraz... Przez szacunek to chyba raczej powinni czapki założyć?.. ;-)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Janek 
janekk, 2011.01.11 o 19:00
Mufti. Może i u nich jest na odwrót, ja sie na tym wogóle nie znam
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Janek 
Piotr Świtecki, 2011.01.11 o 19:02
No jak to "nie znasz"?! Przecież to podpada pod zoologiczny antysemityzm! ;-)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Janek 
janekk, 2011.01.11 o 19:15
a co to takiego ten antysemityzm??
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Janek 
Paweł Tonderski, 2011.01.13 o 20:23
Ale ten po lewej też ma opaskę z gwiazdą Dawida, a czapki nie zdjął, widocznie dlatego bo wojskowa z orzełkiem. ;)))

Z tego co wiem każdy żyd miał obowiązek zdjęcia swojej czapki przed każdym Niemcem w rozmowie z nim, do zdjęcia również. Jednak takie same obyczaje obowiązywały wszystkich więźniów obozów koncentracyjnych, w tym również Polaków. :)))
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Janek 
janekk, 2011.01.13 o 21:09
Jednym słowem nic nie wiadomo, od kumpli by chyba nie wymagali zdjęcia czapki, chyba że zdjęli z przyzwyczajenia albo ten co im robił zdjęcie nie był ich kumplem, czekam na dalsze próby rozwiązania zagadki, dzięki za pomoc
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Janek 
Paweł Tonderski, 2011.01.13 o 21:36
Jak to nic nie wiadomo, właśnie przeciwnie wszystko się dzięki temu wyjaśnia. Było tak, jedni żydzi byli gorsi i ci musieli zdejmować czapki przed Niemcami, a drudzy byli lepsi i ci już nie musieli zdejmować swoich czapek przed Niemcami tzn., że nie było, to tak jak opisują żydzi, że wszystkich żydów mordowano i, że wszystkich traktowano w ten sam nieludzki nazistowski sposób.

Dzisiaj czytałem o okupacji niemieckiej na terenach GG, opisanej przez jednego z działaczy przedwojennego PSL-u, opisuje w nich, że Niemcy w swoim terrorze nie posuwali się aż tak daleko jak sowieci, dlatego w ogóle partyzantka była możliwa pod okupacją niemiecką a pod sowiecką bardzo szybko została wyeliminowana, że Niemcy nie byli aż tak nieludzcy jak się nam to dzisiaj w żydowskich mediach przedstawia. Dam jeden dowód, partyzanci rekwirują dwie świnie od polskich chłopów z wioski, jednak na papierze z rekwizycji dla Niemców piszą, że zarekwirowali dziewięć świń i Niemcy to akceptują z zaciśniętymi zębami i chłopom oddają dziewięć świń. Tak samo było z kontyngentem dla Niemców, jeżeli Niemcom chłop mówił, że nie ma czego oddać bo bieda, to Niemiec chociaż wróg potrafił to zrozumieć. Dzisiaj żydowskie państwo zabiera najbiedniejszym a daje bogatszym, ale tylko żydom, taka to jest właśnie ta ich uczciwość i demokracja po żydowsku.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Janek 
Zenon Jaszczuk, 2011.01.13 o 23:20
janekk,Pawel Tonderski.
Nie chciałem się chwalić,Spirito mnie powiadomił, że moje pisanie się pojawiło tutaj
+stopsyjonizmowi.wordpress.com
Są tutaj zdjęcia z podpisami - zobaczcie.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Janek 
janekk, 2011.01.13 o 23:35
Zenon,
Cały ten cykl artykułów jest wart jest rozpropagowania podobnie jak wiele innych z tego portalu. Warto nawet zachęcać czytelników do rozpowszechniania takich materiałów na innych stronach bo to wszystko służy naszej sprawie.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Janek 
Zenon Jaszczuk, 2011.01.13 o 23:41
janekk, oczywiście, że sie cieszę. Nie wiem kto to tam umieścił, ale link podał prawidłowy na Polacy. I to jest najważniejsze. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Janek 
janekk, 2011.01.11 o 18:54
No przecież nie będziemy się przepraszać jak w jakim salonie:)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Mufti/Janek 
J.Ruszkiewicz - SpiritoLibero, 2011.01.11 o 19:08
Czyżbyście coś kiedyś wyssali?...

Aż się boję pytać co...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Holokaust a relatywizm zwycięzców 
Zenon Jaszczuk, 2011.01.11 o 14:41
Spirito. Ciekawe zdjęcie gdzieś wytrzasnąłeś. Czy jak powiem, że do zdjęcia pozuje czterech Żydów to się pomylę. A tam w głębi , jak na wczasach.Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Holokaust a relatywizm zwycięzców 
J.Ruszkiewicz - SpiritoLibero, 2011.01.11 o 14:49
No wygrzebałem.
To z getta Warszawskiego. Jakoś nie widać tej "nienawiści" między funkcjonariuszami....
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Holokaust a relatywizm zwycięzców 
Zenon Jaszczuk, 2011.01.11 o 15:14
Spiritku
Nie masz młotka ???. Bo coś bis Ci się zaciął. A no właśnie. Może to zdjęcie jest orginalne z getta, a reszta to fotomontarz. Wiem , że sporo zdjęć z tzw holocaustu zostało rozgryzione, jako fałszywe. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Holokaust a relatywizm zwycięzców 
J.Ruszkiewicz - SpiritoLibero, 2011.01.11 o 15:01
No wygrzebałem.
To z getta Warszawskiego. Jakoś nie widać tej "nienawiści" między funkcjonariuszami....
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Holokaust a relatywizm zwycięzców 
Zenon Jaszczuk, 2011.01.11 o 20:46
Spirito. Szkoda , że takie małe zdjęcie. Może byśmy kogoś rozpoznali. Jak tak patrzę na tego w kasku, to przypomina Tuska. To może być rodzinne zdjęcie czterech braci. Ach żeby to byli Polacy to już Gross by piękną bajkę wysmarował np. pt. Łowy. Powrót myśliwych z nagonką z polowania, w tle zwierzyna.Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Holokaust a relatywizm zwycięzców 
Kot z Cheshire, 2011.01.14 o 12:37
W tym zamieszaniu chodzi głównie o pieniądza (patrz- "Przedsiebiorstwo Holocaust" Normana Finkelsteina). Nie miał bym o to pretensji, bo poszkodowanym się one należą, ale problem w tym, że trafiaja one nie do poszkodowanych ani ich spadkobierców, ale głównie do sprytnych geszefciarzy, którzy zapewnili sobie bezkarnośc w tej hucpie wywieszając szyld z napisem "ŻYDZI". Gdybym sam był Żydem, to starał bym się im w tym przeszkodzic.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Izrael w stanie gotowości 
teli, 2011.01.14 o 23:50
Wojska na północy Izraela zostały postawione w stan gotowości w związku z zamieszaniem politycznym w Libanie, gdzie tamtejszy Hezbollah wycofał z rządu swoich 11 ministrów, doprowadzając do upadku gabinetu.

Informacje o rozpadzie rządu potwierdził wczoraj prezydent Libanu Michel Suleiman. Zapewnił on jednak, że w ciągu najbliższych godzin rozpoczną się konsultacje w sprawie utworzenia nowego rządu. Tymczasem w obawie, że Hezbollah może próbować zaognić sytuację na granicy, w stan gotowości postawione zostały siły izraelskie na północy Izraela. Hezbollah, który w 2006 roku stoczył miesięczną wojnę z Izraelem, wycofał swoich ministrów, nie godząc się z kontynuowaniem przez rząd współpracy z trybunałem ONZ badającym zamach na byłego premiera Libanu - Rafika Haririego w 2005 roku. Jak wskazuje Associated Press, Hezbollah obawia się, że niektórzy jego członkowie zostaną przez ten trybunał postawieni w stan oskarżenia.

MBZ, PAP
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
podobna tematyka
Marek Stefan Szmidt
Schizofrenia po niemiecku (Historia)
Piotr Świtecki
Praktyka względności (Idee)
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2022   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑