słowa kluczowe: Cypr, NGO, Niemcy, Rosja, cybernetyka, ochłodzenie, przeszukania, służby specjalne.
Świat2013.03.27 12:21 19:30

Zaczęło się pruć

 
 
Czyżby działo się coś, o czym polskojęzyczne media na wszelki wypadek nie informują?
 
Przedwczoraj w "linkach, cytatach" +polacy.eu.org zamieszczony został link do doniesienia +www.rp.pl o przeszukaniu w moskiewskiej siedzibie Amnesty International. Tymczasem chodziło zdaje się nie tylko o to. Pojawiają się kolejne doniesienia:

Niemiecka prasa pełna jest oburzenia na rewizje biur niemieckich fundacji i NGO w Moskwie. +www.dw.de

W Niemczech zawrzało - we wtorek, w siedzibach chadeckiej Fundacji Konrada Adenauera w Petersburgu i bliskiej lewicy Fundacji Friedricha Eberta w Moskwie pojawili się o poranku rosyjscy rewizorzy, zabrali komputery, dokumenty, a zostawili wezwania dla pracowników tych organizacji do prokuratury. +wpolityce.pl

Biorąc pod uwagę sytuację na Cyprze, gdzie de facto Niemcy położyły łapę na pieniądzach (służb) rosyjskich +www.ekonomia24.pl, sytuacja zaczyna wyglądać nie tylko na "ciekawą", ale wręcz na "rozwojową"...

Dla spikających po zagranicznemu jeszcze jeden zwięzły link: +www.zerohedge.com o roli Niemiec w Unii Europejskiej (Na początku podejście było demokratyczne: wszystkie narody miały głos, i choć niektóre bardziej donośny, wszystkie były słyszalne) i niechęci do obecnego stanu rzeczy (jest tylko jeden punkt widzenia: zdecydowanie niemiecki. [...] Sednem sprawy jest, że nie wszyscy są Niemcami i nie wszyscy nawykli do traktowania ich w niemieckim stylu, ani nie żyją na sposób Niemców. I, co dość ważne, wcale Niemcami być nie chcą.)

Niedawno podczas seminarium p. docent Kossecki wspominał (+polacy.eu.org u dołu strony), że z socjocybernetycznych wyliczeń wynika na ten rok zaognienie sytuacji międzynarodowej. Prorok jaki, czy co? 

1816 odsłon średnio 5 (6 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Zaczęło się pruć 
w.red, 2013.03.27 o 14:46
Putin podąża śladami Łukaszenki czy odwrotnie ? Jedno jest pewne. Postępują tak samo bo zrozumieli kto, w co i jak pogrywa. Na razie to ostrzeżenie dla tych spod znaku Sorosa i jemu podobnych. Wkrótce mogą spuścić im w.... . Instynkt przetrwania. A jak mówiła Doda w końcu "królowa" może być tylko jedna ;)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zaczęło się pruć - trzeba pomóc! 
MatiRani, 2013.03.27 o 17:05
Mozemy pomóc w pruciu!
Np:
8 /. Nie daj się zbijać z tropu

Walenie w ciebie, każdy atak, nieważne co atakuje, zostawiaj za sobą, bo my musimy iść naprzód i z tym czymś nam nie po drodze. Wytrwała zwycięska postawa. Trzymaj się mocno i unikaj następującego:

(I) fałszywych oskarżeń. Ktoś nadaje ci łatkę, etykietę, a przecież ty wiesz, że nie jesteś etykietą, i tylko to się liczy! Po prostu niezależnie od tego, rób swoje.

(II) krytykowania. Jeśli krytyka jest przydatna i jesteśmy w stanie samodzielnie coś na niej skorzystać, to wtedy jest produktywna; jeśli jednak mamy do czynienia z sytuacją, gdy nie jest ona konieczna – po prostu pomiń to i rób swoje, jak zwykle. Nie mamy czasu na to, żeby być zbyt wrażliwi na uwagi, które w niczym nie pomagają.

(III) obraźliwy napad. Takie przypadki głównie pochodzą od ludzi, którzy mają swoje własne osobiste problemy. Zwykle są to osoby zgorzkniałe lub zawistne, które wiedzą w swym sercu, że powinny zrobić więcej, a ich uwagi są ​​projekcją ich własnych frustracji wobec samego siebie. Po prostu przejdź obok obojętnie; wyczyść tych ludzi ze świadomości i ich głupie komentarze odłóż na bok. Są bez znaczenia w szerszym obrazie.

Wytrwałość w działaniu jest kluczem

z: +stopsyjonizmowi.wordpress.com
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zaczęło się pruć 
Bibrus, 2013.03.28 o 13:50
Tak to już było i jest,że im więcej antagonizmów między Rosją a Niemcami tym lepiej dla nas.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2021   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑