słowa kluczowe: Jacek Rostowski, Minister Finansów, Rothfeld, Żydzi, żyd.
Linki, cytaty, nowiny2013.03.15 09:43

Jak tu nie wierzyć w tzw. teorie spiskowe?

(poleca )

Rostowski

 
Minister finansów podrzucony przez obcych.
 
Rothfelda-Rostowskiego (syna Mojżesza Rotfelda i Lei z domu Broder) w momencie otrzymania teki ministra finasów nie miał obywatelstwa polskiego i był obywatelem brytyjskim! Wyszło to przypadkiem, gdy się okazało, że nie posiada on ani numeru pesel, ani NIPu. Nasuwa się pytanie - jeżeli Polskim Ministrem może być osoba posiadająca inne obywatelstwo (tak jak obecnie w przypadku Rostowskiego), to czyje interesy on reprezentuje? Posiada mnóstwo mieszkań na wynajem, ale próżno szukać tam jakiegoś polskiego adresu, jakby szykował się z góry do desantu, Taki pojawiam się i znikamRostowski ponadto będąc po “uszy zadłużonym” w niepolskich instytucjach finansowych znajduje się stale w “konflikcie interesów” ! Wyśmiewany jest jako ekonomista, który tymże ekonomistą został jedynie dzięki G. Sorosowi, który raczył go zatrudnić na Węgrzech w szkole założonej przez swoją fundację (Brytyjczycy wykpiwają fundację Sorosa). To nie polski rząd zdecydował, że Polacy mają pracować dłużej, a najlepiej do śmierci (biorąc pod uwagę, że najkrócej żyjemy w Europie), o tym zdecydowali bogaci bankierzy, aby mogli być jeszcze bogatsi. - dwukrotnie wyprowadzono z Polski nawet setki miliardów złotych poprzez spekulacyjna grę na polskim złotym prowadzona m.in. przez Goldman Sachs oraz dodatkowo “wyssano” polskie finanse za pomocą tzw. asymetrycznych opcji walutowych
Dług publiczny Polski wzrósł do 800 mld zł (różne szacunki mówią nawet 3 bilionów?), deficyt do 100 mld zł a zadłużenie zagraniczne do 250 mld USD - obecny stan finansów Polski jest stanem “przedzawałowym”, “przedupadłościowym”, a minister finansów zyskuje miano “mistrza kreatywnej księgowości” 
 
Powyższy komentarz wraz ze zdjęciem obiegł trochę profili na wiodących portalach społecznościowych. 

2861 odsłon średnio 5 (3 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Jak tu nie wierzyć w tzw. teorie spiskowe? 
Piotr Świtecki, 2013.03.15 o 10:00
Aj, szlachetny Christophorosie! Nie lepiej, jak na dobrze ułożonego tubylca przystało, zająć myśli posłem Grodzką? Powalczyć z nietolerancją i homofobią, z faszyzmem w tle? Ostatecznie - poekscytować się kolejnymi odkryciami smoleńskimi, kolejną PiSkówką, kolejnym odcinkiem przygód Mamy Madzi?
Tymczasem Christophoros podsuwa jakieś aluzje do Społeczności Międzynarodowej... Aj, waj! Jakżeż tak można, od rana uprawiać straszną mowę nienawiści?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jak tu nie wierzyć w tzw. teorie spiskowe? 
Christophoros Scholastikos, 2013.03.15 o 10:01
Aaa, zastanawiam się przy porannej kawie jak tu zrzucić cielsko tej bezwstydnej ośmiornicy oplatającej tą krainę :). Wstyd się przyznać, na dziwaka wychodzę :-).
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jak tu nie wierzyć w tzw. teorie spiskowe? 
Toja, 2013.03.16 o 01:12
Witam!
Raczej...o zgrozo...na "prawdziwka"!
+youtu.be
+youtu.be
To tak dla zartu!!!
Serdecznie pozdrawiam!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jak tu nie wierzyć w tzw. teorie spiskowe? 
Christophoros Scholastikos, 2013.03.16 o 10:36
Ha ha ha :).
To mnie skonfundowałaś takim zestawieniem. Pierwsze liryczne, a drugie frywolne.
W jednym i drugim przypadku lasy są wspaniałe. Jest nawet fun pejdź na fejsopejsie "Chrońmy lasy, a one ochronią nas". Jeden z ostatnich wielkich polskich majątków narodowych. Teraz polskie lasy mają się lepiej niż sto lat temu. To tak na marginesie.

Tęskno Ci za grzybobraniem?
Serdeczności!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑