słowa kluczowe: naród, partia, podmiotowość, priorytety.
Polska2013.01.24 20:25

Powstaje  partia

 

O nasze miejsce na Ziemi

 
Czy istnieje coś innego oprócz własnej siły co może nam zagwarantować nasze miejsce na Ziemi?
 
We wcześniejszych rozważaniach o sytuacji w naszym państwie doszliśmy do wniosku że nie ma innego sposobu na dokonanie rzeczywistych zmian jak całkowite odsunięcie od władzy ludzi którzy nie działają w interesie naszego kraju niezależnie czy na skutek braku umiejętności rządzenia czy też działanie w interesie sił zewnętrznych.
Działania należy skoncentrować na głównym celu aby nie rozpraszać swoich sił. Na rozliczenie przyjdzie czas po odzyskaniu władzy w Polsce przez naród.

Dlaczego należy podejść z dystansem do partii lub organizacji które już istnieją?

Jeżeli chcemy przejąć władzę liczy się tylko powstanie jednej silnej partii która nie będzie bazować na sentymentach ale na celu który je wszystkie połączy.
W wolnej Polsce, rządzonej w jej państwowym i narodowym interesie będzie miejsce na pielęgnowanie tradycji narodowych, religii, na dyskusję dotyczącą polityki państwa (w tym dotyczącą dystrybucji dochodu narodowego), będą też zagwarantowane prawa mniejszości narodowych.

Ale by Polacy stali się podmiotem w swoim państwie TRZEBA POLSKĘ ODZYSKAĆ.

Być może partia ta powstaje na razie tylko w głowach części realistycznie postrzegających świat Polaków ale w sytuacji spójnej polityki wynaradawiania,zadłużania państwa i niszczenia jego potencjału we wszystkich dziedzinach przez wrogie Polsce siły nie ma innej alternatywy jak zjednoczyć się pod jednym sztandarem i dać tym wrogim siłom skuteczny odpór.

O dowodach na istnienie w Polsce takich sił pisało już wielu publicystów a także niektórzy blogerzy na portalu Polacy.eu.org. więc ograniczę się tylko do zachęcenia aby zapoznać się z ich publikacjami.

Z pewnością to co piszę będzie przez niektórych odebrane jako próba utworzenia kolejnej partii tzw. kanapowej która okaże się kolejnym gniazdkiem starannie uwitym przez władze do złapania ptaszków niezadowolonych z jej poczynań. W takiej kanapowej partyjce lub innej organizacji wszystkie najlepsze miejscówki są już zarezerwowane dla zaufanych więc osoba z zewnątrz nie ma tam nic do powiedzenia.

Nowa partia która na drodze legalnej (rozwiązania siłowe nie mają żadnych szans w konfrontacji z dobrze przygotowaną na takie okazje władzą) podejmie się wymiany skompromitowanych elit musi mieć jasno sformułowany cel a nie jest to trudne bo oprócz celu numer jeden czyli usunięcia dotychczasowej elity rządzącej, celem będzie naprawienie wszystko co do tej pory udało się jej zniszczyć a jestem przekonany że w tym dziele niszczenia nie powiedziała ona jeszcze ostatniego słowa.

Partia ta zanim ujrzy światło dzienne musi się niestety ukonstytuować w konspiracji aby władza nie zdążyła wsadzić tam swoich agentów i przygotować kampanię propagandową w celu jej skompromitowania.
Nie można taż wykluczyć zamachów na jej członków więc w ramach przygotowań organizacyjnych kwestie zapewnienia bezpieczeństwa kierownictwu i osobom wstępującym do organizacji muszą należeć do priorytetów.

Na koniec jeszcze raz trzeba przypomnieć że najważniejszy jest jasno sprecyzowany cel w grze o władzę a rozdmuchiwanie wątków pobocznych, granie na sentymentach to celowe działania przeciwnika – zasłona dymna dla jego działań.
Ale jeżeli uda się uchronić organizacje od kretów wykonujących krecią robotę na korzyść przeciwnika to jest szansa powodzenia. 
 
partia, podmiotowość, naród, priorytety 

3009 odsłon średnio 2,7 (3 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Powstaje partia 
MatiRani, 2013.01.25 o 03:02
Janekk,
W polityce od 500 lat rzadzi pieniadz.

Grupka Masters ma praktycznie niegraniczone zasoby fiansowe.

Pastuchów stada ludzi wybiera sie wedlug ich posluszenstwa.

Tych spza systemu:
1. Kupuje sie
2. Zastrasza sie
3. Zabija sie

Nie widze szansy na partie. Kupi sie jej szefów, wprowadzi zdrajców do zarzadu, osmieszy w GóWnie ( tak, tak, jest w Polsce ogromna wiekszosc ludzi "myslacych" czytajacych GóWno oraz inne "gó--na" pisane, patrzacych na TV i sluchajacych radia czyli poddanych stalej presjii propagandowej ), zafalszuje wybory, wybuchnie gaz...
Bardziej wieze w ruch oddolny, Polska Walczy, Unniwesytety Podziemne, szkolenie w mysleniu jak to robia tacy jak Kossecki, Brzeski, Michalkiewicz, Opara-+leszek.zebrowski.nowyekran.pl i tylu innych. Im pomagac, do nich sie podlaczyc i propagowac wiedze szeroko dookola siebie, otwierac oczy.
Jak ludzie wreszcie zrozumieje groze sytuacji to zacznie sie ruch masy, którego sie nie powstrzym latwo, bo lawina jest silniejsza.
Przy okazji:
Gdyby krowy przestaly chciec dawac mleko...
Gdyby swmie w tuczarni przestaly jesc...
Gdyby czlowiek zaczal myslec....
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Powstaje partia 
janekk, 2013.01.25 o 07:21
spokojnie Mati nie wpadaj w panikę, ja tylko staram się przewidzieć ruchy przeciwnika i mieć na to własną strategię.
Sam napisałeś że kiedyś masy się zbuntują, a to tej największe korzyści z tych buntów odnosiła raczej władza udoskonalając swoje metody panowania nad niewolnikami.
Jeżeli więc nie chcemy aby znów podsunięto nam jakiegoś Bolka to trzeba być do tego przygotowanym.
Mimo pozorów dobrobytu obecnie znajdujemy się w jeszcze gorszej sytuacji niż za pierwszej komuny bo wróg tak się zakamuflował że stał się prawie niewidzialny.
Nawet skutki jego działań też nie są dla wszystkich widoczne - tak jest ogłupiony propagandą, a gdy już zauważy je to gotów byłby walić na oślep.

Na razie cały czas jesteśmy w fazie rozgryzania przeciwnika i otwierania oczu jak największej liczbie ludzi, ale pisałem już że jeżeli chcemy wygrać grę to wcześniej czy później trzeba zacząć wykonywać ruchy bo to tego i tak nas kiedyś przeciwnik zmusi ale wtedy może nas wziąć przez zaskoczenie.

Na pewno łatwiej jest pisać banialuki w rodzaju doradzania rządowi co powinien robić, na przykład walczyć z zadłużenie naiwnie wierząc w jego dobrą wolę. Dobra czy zła wola nie ma tu nic do rzeczy – liczą się efekty a za nie praca w kamieniołomach albo w kopalni do końca życia aby choć w części zrekompensować szkody.
pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Powstaje partia 
MatiRani, 2013.01.25 o 13:52
Witaj,
Partie polityczne sa hierarchiczne. Reprezentuja organizacyjnie tzw. "centralizm demo-kra-turyczny" - wybory wsród delegatów, szczeble, zarzady, prezydentura.
Moga byc latwo infiltrowane na szczeblach sterujacych.
Mysle ze trzeba poszukac czegos zdecentralizowanego, masowego, oddolnego, czego eliminujac mala ilosc osób nie da sie kontrolowac.

Zamiast pisac "spoko" warto myslec inaczej, niekonwencjonalnie, zaskoczyc wroga
pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Powstaje partia 
janekk, 2013.01.26 o 12:13
MatiRani,
nie wiem co to jest to myślenie niekonwencjonalne, ale skoro jest to by znaczyło że jest też myślenie konwencjonalne.
Z kolei konwencja to jest jakaś umowa czyli algorytm postępowania co nie ma nic wspólnego myśleniem. Więc czy nie lepiej powiedzieć po prostu że gość zamiast myśleć działa według jakiegoś schematu? Ja się z takiego powodu nie obrażę :)

Co do wspomnianych działań oddolnych nie mam nic przeciwko tyle że jeżeli w końcu zdecydujemy się odsunąć rządzącą klikę od władzy to i tak trzeba będzie założyć partię i to na tyle silną aby nie tylko pokonała progi wyborcze ustalone przez dotychczasową elitkę dla zapewnienia lepszej ochrony swojego monopolu władzy, ale aby była w stanie uzyskać większość nad resztą towarzystwa które w obliczu zagrożenia z pewnością zewrze swoje szyki.

Oby tylko te działania oddolne nie przypominały dyskusji w studio przed różnymi meczami w których już nawet wiadomo kto wygra a potem ...mecz odwołany, albo nasi mimo taakich nadziei dostają łomot :)
pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Powstaje partia 
janekk, 2013.01.26 o 15:47
Hej kochani Polacy,
kto da grosik na polską partię? Bidne albo chytre tutejsze Polaki bo tylko 8 grosików od 3 osób (4+3+1) czyli średnio 2,7.
Chyba Owsiki wyczyściły kieszenie
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Powstaje partia 
Leszek, 2013.01.27 o 20:37
nie da się uchronić partii od kretów ani żyć w konspiracji przy monitoringu internetu, telefonów i włączonych echelonach. A tym bardziej przy astraszonym, egoistycznym i tchórzliwym społeczeństwie. Jedno wynika z drugiego. Najpierw trzeba zmienić mentalność ludzi i dać im potężną motywację do WALKI o Dobro. A takowej nie będzie przy obowiązujących dziś w przestrzeni publicznej wartościach. Dziś ludzie zadowalają się mniejszym złem, ucieczką albo jej złudzeniem, przekonaniem, że Bóg zna serce i da życie wieczne czy wreszcie uspokajającymi sumienie rytualnymi uczynkami. pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Powstaje partia 
Piotr Świtecki, 2013.01.27 o 21:59
Nie zapominajmy też o niezwykłej, terapeutycznej mocy psioczenia na żŻydów ;-)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Powstaje partia 
Zenon Jaszczuk, 2013.01.27 o 23:44
Mufti.
Nie martw się idzie obrona żydów. Jeszcze kilka punktów uzbiera i będzie się działo. Widzisz jacy jesteśmy sławni, że Forum żydów przysyła przedstawiciela :-)))Och te kwiaty...... Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Powstaje partia   
bydzio63, 2013.01.27 o 23:53
Zenku lelije! !!!!
A poza tym skoro za kazdy komentarz dostaje sie 3 punkty to jakim cudem ma juz 72 a dał
11 komentarzy! !!! Czy liczyć już nie umiem? 3 pierwsze punkty za to że wchodzi do grupy
11 komentów razy 3 daje 33+3= 36
Tak tylko pytam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Powstaje partia 
Zenon Jaszczuk, 2013.01.27 o 23:57
bydzio63.
Ja umię tylko liczyć do.... na siebie:-)))Więc nie wiem co z czego wynika. Widzę tylko, że komuś bardzo się śpieszy. Chyba czegoś chciała pani /jeśli się nie mylę/ Cichosza. Ja proponuję dać damie pierwszeństwo, ale to tylko moje zdanioe. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Powstaje partia   
bydzio63, 2013.01.28 o 00:05
Zenku
Sam zobacz Cichosza ma 69 punktów i dała 15 komentarzy!
MStS ma 72 punkty a dał 11 komentarzy! !!!!!
Jesteś opiekunem portalu?czy NIE?
Co się dzieje? Za pochodzenie dostaje się punkty? czy za co?
Tak tylko pytam

Serdecznosci
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Powstaje partia 
Zenon Jaszczuk, 2013.01.28 o 00:24
bydzio63.
Jak raz ja się biurokracją nie zajmuję z wyboru. Ale za pochodzenie już komuna ucinała głowy albo dodawała punktów. Kto to wie. Zapewne pamiętasz, że tzw Balcerowicz nawet nie był członkiem parti, a z wejścia został szefem. Może to przeznaczenie zapisane w gwiazdach - +www.youtube.com
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Powstaje partia 
Paweł Tonderski, 2013.01.30 o 16:01
Jeżeli nie partia, to co w zamian, mamy czekać pana zdaniem na rozbiory Polski?

Pana porady nadają się do wykorzystania ich w momencie zbrojnego zawładnięcia Polską przez naszych, naszego okupanta. Teraz jeszcze możemy tworzyć zalążki partii politycznych, stowarzyszeń, teraz jeszcze to wszystko możemy czynić legalnie i trzeba dopóki mamy taką możliwość, jako Polacy tę możliwość wykorzystywać.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑