słowa kluczowe: Auschwitz, Autostrady, Bramki, Orwell, Polska, Soviet, inwigilacja, obóz zagłady.
Polska2013.01.04 23:49 01.05 00:08

Miłe i mniej miłe.

 

Wrażenia z podróży

 
Dzisiaj zrobiłem około sześćset kilometrów samochodem. Chcę pocieszyć moich gości przyjeżdzających do mnie z naszego portalu. Jednak i wszystkich Polaków zasmucić. Moim zdaniem budowa obozu koncentracyjnego Polska trwa.
 

A więc pocieszam panie i panów, szanownych i oczekiwanych moich gości. Możecie zapisać na kominie. Mińsk Mazowiecki ma obwodnicę. Koniec czołgania się przez Mińsk nawet po dwie godziny. Mało tego. Jak wiadomo ja wszystko krytykuję. Tym razem chwalę - to tylko dlatego, że jestem uczciwy. Dobre rzeczy chwalę, podłe ganię. Nic więcej, to takie proste. Proszę szanownych gości, proszę państwa, obwodnica jest piękna. Na moje oko jako nie fachowca- na piątkę. Nawet oznakowana jako autostrada. Nie mam nic przeciwko, taka jest. A więc zapraszam panstwa do mnie w błyskawicznym tempie. Tylko, tylko jak oczywiście wypchacie się z Warszawy. No i obwodnica jak sama nazwa wskazuje, to niewielki odcinek super drogi. Ja nie doczekam, ale jak jeszcze znajdzie się jakiś mądry i podejmie decyzję o budowie nie obwodnicy miasta tylko takiej autostrady z Warszawy do Terespola - to osobiście mu przyznam Orła Białego. Oczywiście nie tego Orła Białego którego w ostatnich latach "mendy " zbeszcześciły. Tylko prawdziwego Orła Białego od Polaka/ów

Jednak jak wiemy nie ma takich desydentów u władzy, a więc autostrada nam nie grozi. No i jak wiemy piniądzów nietu. O pieniądzach których tak bogaty kraj jak Polska nie ma już pisałem wielokrotnie.

Ja pozostaję przy zdaniu, że piniędzie to są tylko mundrych desydentów nima. Ani jednego!!! Durni mamy na tony.

One zamiast budować autostrady, to budują obóz zagłady dla Polaków. A to cholerne koszty, ale na to piniędzie są.

Kiedyś pisałem o tym-ZSRR. Jak tam jeżdziłem to były wszędzie tzw milicyne "gaje". Na głównych skrzyżowaniach dróg, zapewne nie tylko. Wiedzieli kto jedzie, gdzie jedzie. zatrzymywali, pytali.

Dzisiaj proszę zobaczyć na wszystkich drogach Polski buduję jakieś bramki nad jezdniami. Tego nie da się nie zobaczyć. I widzę to samo na wszystkich gł. skrzyżowaniach dróg, a nawet i bez skrzyżowań.

Już myślałem, że to na Boże Narodzenie nam choinki postroili, aby kierowcom było przyjemnie. Ale te wszystkie lampy, kamery tam wiszące, coś mi świątecznie nie wyglądają. A dzisiaj utwierdziłem się w tym przekonaniu po powrocie do domu i przeczytaniu - Świecznik” czy „Menora”? - http://www.bibula.com/?p=66131.

No i wiem napewno, że te desydenty nam autostrad nie zbudują, ani nie będą ubierać choinek. Świeczniki, menory - a to co innego!!!

Tylko razem z tymi świecznikami, menorami idzie chyba ten obóz koncentracyjny. Oczywiście nie dla wszystkich. Dla tych co prawdę mówią, piszą, prawdy dociekają zrobi się obozy zagłady za drutami, takie mniejsze, ciaśniejsze - a doświadczenie to oni mają w tych budowach. Natamiast ta drogowa, pełna inwigilacja to dla wypierdków, lemingów i innych d... włazów. To taki obóz, tylko większych rozmiarów.

Jak któremuś jakaś myśl zaświta, one odrazu wyłapią tego delikwenta i do poprawki do obozu mniejszego. Po poprawce i zbadaniu przez wysoką komisję komisarzy, jak delikwent już nic nie widzi, nic nie słyszy, nic nie wie, wypuszczą na okres próbny znów na szerokie drogi Polski.  Oczywiście będa go cały czas obserwować, gdzie pojechał, z kim pojechał, po co pojechał i co kupił...... .

Oczsywiście o tym państwo wiecie, że w obozach i gułagach też były piękne bramki powitalne. Na tyle piękne, że jedną ukradli. Co panowie złomiarze na ........

Resztę sobie dopiszcie panstwo sami. Pozdrawiam państwa. O wypowiedziach takiej pięknej pani na temat eutanazji ludzi starych nie wspominam. Szkoda psuć tak pięknego , wypowiadającego się egzemplarza w tym temacie. :-)))

Ps.

 Dopisek. Przed chwilą zerknąłem na Stop Syjonizmowi. Znalazłem taki temat - Czy grozi nam “Nowa Jałta”? - http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2013/01/04/czy-grozi-nam-nowa-jalta/#more-34485.

 Nie zgadzam się z autorem tej publikacji- czy??? Moim zdaniem nowa-stara Jałta już dawno została podpisana. Obecnie trwa jej wcielanie w życie.....

 
 

Orwell - Rok 1984 się kłania.

 

4785 odsłon średnio 4,8 (5 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Miłe i mniej miłe. 
w.red, 2013.01.05 o 00:21
To już nie "konzentration lager", czy byle "gułag". To "tereny przystosowawcze" służące "resocjalizacji" owieczek z nieustannym monitoringiem nie tylko na drodze, w pracy, sklepie i domu. Pisalismy o tym Zeniu nie raz, ale wiadomo - my to spiskowcy, oszołomy i "faszyści". Żeby było ciekawiej sami finansujemy ten system :(
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Miłe i mniej miłe. 
Zenon Jaszczuk, 2013.01.05 o 14:27
w.red witaj. No my obaj to napewno oszołomy. Przykro jest mnie, zapewnie i tobie, że te nasze oszołomstwo się sprawdza w praktyce. No, ale my ciemnogrody, zaścianki i tak nie mamy racji. Jak wiadomo władzuchna lemingom wytłumaczy to po swojemu, że to dla dobra baranków. Pozdrawiam serdecznie.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Miłe i mniej miłe. 
MatiRani, 2013.01.05 o 01:24
EH TAM, ZARAZ BY BYLY POTRZEBNE BRAMKI...
( choc przydadza sie na pewno )

Ale przeca wystarczy posluchac komórek! KAzdy jakas ma, latwio wiedziec gdzie jest dana i dany, wlaczyc mikrofon zdalnie albo nawet i kamere... niby w kieszeni malo to ciekawe ( no bo jaja za blisko ) ale juz na damskiej pupie czy w torebce to jest co zobaczyc...miliony Ajfonów to nawet maja dwie kamerki zdalnie wlaczalne... i wcale nie musi sie paliz zadne swiatelko podczas podgladania... to 'puter je wlacza, iwec mozna mu polecic aby nie swiecil przy nagrywaniu...
Zenku, ze idzie Gulag to idzie...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Miłe i mniej miłe. 
Zenon Jaszczuk, 2013.01.05 o 14:31
MatiRani.
Oczywiście poruszyłem tutaj tylko jeden wątek. A jak wiemy inwigilacja idzie wszystkimi kanałami. Oczywiście to wszystko w ramach demokracji, praw człowieka i temu podobnych duperel. To właśnie ta tzw obrona praw człowieka jest zasłoną dymną dla jego pełnej inwigilacji. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Miłe i mniej miłe i zupelnie niemile: trendlines 
MatiRani, 2013.01.05 o 01:27
no tu sie dopiero mozna wystraszyc!

+www.prisonplanet.pl

Nie da sie kopiowac poszczególnych prognoz, wiec generalka a reszte sami analizujcie:
Trend trak jest bazą udokumentowanych projektów globalistów. Opiera się na rządowych i korporacyjnych opracowaniach, dokumentach, trendach. Przyszłość do 2050 roku już została zaplanowana przez te instytucje i bez względu na "demokratyczne" czy ekonomiczne fluktuacje plany te są i będą wdrażane.

Jeśli ktoś zastanawia się nad tym co wydarzy się za rok czy dwa lub za 10 czy 20 lat chcąc zaplanować sobie przyszłość, znajdzie w tej bazie generalny szkic zmian globalnych do roku 2050. Baza ta daje możliwość spojrzenia w przyszłość, i ocenę różnych projektów w kontekście czasu.

W obecnej wersji 2.14 dodaliśmy w części "Wojna" oznaczenie Libanu, jako obecnie kolejnego kraju, który jest destabilizowany. W opracowaniu "Ekonomia/światowe trendy demograficzne" dodaliśmy informacje z artykułu "UE i drakońskie scenariusze kontroli populacji do 2050 roku.". Dodaliśmy również na końcu bazy szeroki wgląd w proces transformacji w nowy system zawarty w książkach Jacquesa Attali.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Miłe i mniej miłe i zupelnie niemile: trendlines 
Zenon Jaszczuk, 2013.01.05 o 14:35
MatiRani.
Szkoda słów, ale pisałem o tym wcześniej. Pisałem o tzw rewolucjach w Iraku, Libii, Afganistanie, Jugosławii, Syrii itd. A to wszystko robota morderców światowych i ich przydupasów. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Miłe i mniej miłe. 
janekk, 2013.01.05 o 14:53
Zenon,
krótko mówiąc napsułeś tej benzyny :) jeżeli jeszcze z korzyścią to OK
sprawdziłem ostatnie notowania giełdowe:

gasoline 2,7641 $/galon
oils 111,41 $/baryłkę
w przeliczeniu na nasze miary:
benzyna 2,30 zł/litr
ropa 2,21 zł/litr

ale nawet te "giełdowe" ceny są zawyżone bo na dzisiejszych rynkach nie działają prawa podaży i popytu tylko ceny są wynikiem spekulacji.
Ale nawet przy cenie 2,30 zł/litr a na stacji 5,60 zł/litr gdzie się podziewa 3,30 zł.
Masz rację że już żyjemy w obozie a to że nas jeszcze nie pozamykali wynika chyba z tego że jeszcze lepiej im się opłaci abyśmy się poruszali korzystając z namiastki wolności niż siedzieli w zamknięciu i co wiąże się z wydatkami na utrzymanie obozów i na strażników.
pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Miłe i mniej miłe. 
Zenon Jaszczuk, 2013.01.05 o 15:23
janekk.
Zgadzam się z tobą w całości. Miałem napisać art. o dawnych "złych" czasach, kiedy to ludzie byli wyzyskiwani i płacili dziesięcinę. Dzisiaj mamy "amerykę" i demonkracje bo płacimy.... ile.... zapewne osiemdziesiątcinę, jeśli nie jestem zbyt optymistyczny?!! Nu, ale, oby nam się lepiej żyło mniej myślało więcej marzyło. A one nas doją do zasran.... majtek. Pozdrawiam .
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Miłe i mniej miłe. 
MatiRani, 2013.01.05 o 16:10
Janekk, jesli chcesz dobrze napisac o Srenidowieczu to czekam i doloze sie komentarzami!!!
Niesamowite jak propaganda zydowska zniszczyla prawde o epoce w której ludzie zylo wolni i szczesliwi w sprawiedliwym i ludzkim spoleczenstwie!
Znasz moze historie Targów Szampanii? ( Les Foires de Champagne )
pozdr

po polsku ni ma.. +fr.wikipedia.org
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Miłe i mniej miłe. 
MatiRani, 2013.01.05 o 16:08
60% ceny paliwa to podatki...

Mam inny watek do pomyslenia: czy pobieranie VATu od wyzywienia jest moralne?
;-)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Miłe i mniej miłe. 
Zenon Jaszczuk, 2013.01.05 o 21:56
MatiRani.
Dla ludzi amoralnych jest wszystko moralne. Geszeft jest geszeft. Zapytaj rzundzuncych co oni by zrobili gdyby nie mogli nakarmić własnych dzieci??? Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Miłe i mniej miłe. 
Zenon Jaszczuk, 2013.01.09 o 14:36
O cholera. Są mundre desydenty - Rząd ma projekt programu poprawy bezpieczeństwa drogowego - +wiadomosci.onet.pl
Trzymajcie się za kieszeń, bo nie o jakość dróg chodzi tylko o jeszcze większe kary. A jak to brzmi- rzunt ma projekt..... Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Fotoradary Donalda Tuska 
Piotr Świtecki, 2013.01.09 o 16:19
z oficjalnych mediów: +youtu.be
a tu jeszcze lepsze: +www.joemonster.org
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Fotoradary Donalda Tuska 
Zenon Jaszczuk, 2013.01.09 o 20:25
Mufti.
No cóż, można powiedzieć gówniarstwo i dać w mordę. Tylko czy kukiełka wie, kto nią jutro będzie sterował. Ja już za te słowa go wyrzucam z rządu, on sam się wyrzuca..... Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Fotoradary Donalda Tuska 
Piotr Świtecki, 2013.01.09 o 21:07
Jakoś to ludziom nie przeszkadza...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Fotoradary Donalda Tuska 
Zenon Jaszczuk, 2013.01.09 o 23:00
Mufti.
Tutaj ludzie mają najmniej do gadania. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Fotoradary Donalda Tuska 
Piotr Świtecki, 2013.01.09 o 23:04
Nie są niezadowoleni, to po co mają gadać?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Fotoradary Donalda Tuska 
Zenon Jaszczuk, 2013.01.09 o 23:28
Mufti.
Sam piszesz jak tusk plecie, a kto ludzi słucha tych co mają coś do powiedzienia. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Fotoradary Donalda Tuska 
Piotr Świtecki, 2013.01.09 o 23:31
Zenon.
No właśnie.
Ja nie wiem, czy większym problemem jest Tusk, czy ludzie, którymi rządzi.
Ty wiesz?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Fotoradary Donalda Tuska 
Zenon Jaszczuk, 2013.01.10 o 13:43
Mufti.
Jak pisałem, ta marionetka wcale nie rządzi tylko wykonuje rozkazy. Sam jest przeciw radarom, inwigilacji a potem robi co innego. Takiemu kopa w du.. Oszust!!!Znaczy się. Obecnie wprowadzają nowe sankcje karne. Co ciekawe ich te przepisy nie dotyczą. Czyli znów kopa w du... Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Fotoradary Donalda Tuska 
Piotr Świtecki, 2013.01.10 o 17:33
Ehh, Zenon, Ty jak zwykle prosto w sedno.

Ale jak to przełożyć na praktykę?

Tych co głosują na Tuska widzimy, znamy. Możemy spróbować przynajmniej we własnym otoczeniu jakoś wywrzeć na nich wpływ.
Tusków i innych zarządzających - też znamy, przynajmniej z widzenia. Coś tam niby też możemy, np. kartką do głosowania albo przekonując innych.

Ale tym władcom marionetek - co możemy?
Nakukać im możemy, i tyle.
Ku-ku! Ku-ku!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Fotoradary Donalda Tuska 
Zenon Jaszczuk, 2013.01.10 o 20:15
Mufti.
Pełna zgoda, taka demonkracja dla idiotów. Możemy im nakukać. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑