słowa kluczowe: Cywilizacja, Duda, Kalisz, Komorowski, Lublin, Sejm, Senat, Tusk, błazen, demokracja, hańba, prawo, wstyd.
Humor, satyra2012.07.26 23:01

Duda wydudał że ""To czarny dzień polskiej demokracji. Hańba i wstyd"

 

Jaka to "cywilizacja"?

 
Nobel dla Dudy jak nic. Za takie odkrycie. Oczywiście nie znam się na demokracji. Jednak coś mi tutaj nie pasuje, nic nie pasuje.
 

Chciałbym usłyszeć od pana Dudy gdzie on widzi w Polsce demokrację (stosowaną a nie urojoną) i to na dodatek Polską demokrację. W zasadzie na tym jednym zdaniu powinienem zakończyć art. Jednak podukajmy trochę.

Jeśli on uznaje, że to Polska demokracja to znaczy, że żyjemy w POLSKIEJ CYWILIZACJI (pisze o PC obszernie nasz kolega Krzysztof Wojtas). Czyli Krzysiu, o co my walczymy jeśli pan Duda stwierdza, że ...... jak w tytule. Mamy Cywilizację Polską we wszystkich dziedzinach życia. No a tutaj wynikło nieporozumienie Komorowskiego, Senatu, Sejmu ...... . Jednak oni wszyscy jako światli ludzie wycofają się z tej pomyłki.

A że są światli to widzimy codziennie, nawet są tacy co dostali dyplomy ukończenia studiów wyższych. A jakie mają doświadczenie życiowe we wszelkich organizacjach harytatywnych typu KGB,PZPR,WSI itd. Możemy się domyślać, że są ludzmi światłymi, oświeconymi jak Hitler który to podkreślił swastyką - znakiem światła.

Dlatego zapewne zaprosili niemców na Marsz Niepodleglości, aby nam Polakom przynieść kaganek światła niegasnący od czasów jeszcze przed hitlerowskich.

Dlaczego ich zaprosili jeszcze??? A no dlatego, aby dostosować "prawo" do oświeconych. Tylko po co tyle zachodu, mogli uchwalić z automatu. No, ale wiecie, rozumiecie musimy mieć pretekst dla ciemnego luda. Tylko, że ciemny lud swoje wie i was olewa ciepłym moczem. Przy okazji tych zabiegów lud widzi jakich durni wsadzili oświeceni na stanowiska - poprostu błazny.

I to najgorsza forma błaznów, błaznów genetycznych, rodowych. Gdyby to miało trochę rozumu mogłoby mieć jakieś wątpliwości i z czasem wyjśc z tej choroby. Ci nie mają szans. Błazen cyrkowy to normalny gość przebierający się za błazna. Ci przebierać się nie muszą, oni już tak mają od pieluch.

Ja świadomy takiej sytuacji nie powinienem się śmiać z ludzi chorych. A jednak jestem niepoprawny i jak zobaczę, a nie daj Boże usłyszę występy Komorowskiego, Tuska, ......... proszę sobie ich wyliczyć jeśli internet wytrzyma, to takich błaznów w cyrku nigdy nie widziałem. Przypuszczałem, że te błazny mają normalne rodziny które w odpowiednim czasie ich uleczą, bo wstyd nad wstydy, ale nie........... Widocznie pozostałości oświeconych z komuny, że dobierali kawalerom panny a pannom kawalerów. Co to będzie się działo dalej przy takich doborach. Wyobrażcie sobie państwo, że "Kaliszowi" każą się "żenić, wychodzić za mąż " lub jeszcze jakieś nieznane mi słowo z tej serii z "Lublinem" Osz co to będzie za para, co to będzie za ślub, co z takich błaznów się wykluje...........

To tylko jeden z setek, tysięcy przykładów braku jakiejkolwiek cywilizacji a nie Cywilizacji Polskiej panie Duda, panie Komorowski, panie Tusk, panie.......... Osz spać mi się chce. A tak naprawdę miało być o "Senat przyjął nowelizację prawa o zgromaczeniach" - http://wiadomosci.onet.pl/kraj/senat-przyjal-nowelizacje-prawa-o-zgromadzeniach,1,5200513,wiadomosc.html

To ja oczywiście odrazu w Humor i Satyra. Bo kto z Polaków widział Polski Senat, Sejm, Prawo itd.......

 
 
Zabawa trwa. 

2679 odsłon średnio 4,9 (7 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Duda wydudał że ""To czarny dzień polskiej demokracji. Hańba i wstyd" 
Bibrus, 2012.07.26 o 23:05
Duda to marionetka Tuska do rozpraszania niepokojów społecznych.Wolne Związki Zawodowe w Polsce to historia.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Duda wydudał że ""To czarny dzień polskiej demokracji. Hańba i wstyd" 
Jacek, 2012.07.26 o 23:30
Kukiełki dają przedstawienie dla marionetek.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Duda wydudał że ""To czarny dzień polskiej demokracji. Hańba i wstyd" 
w.red, 2012.07.27 o 00:25
Doskonała pointa.

PS

Tylko jak poprawnie napisać wyraz zapożyczony z obcego języka, a który wyparł rodzime określenie "podsumowanie", "myśl końcowa" ?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Duda wydudał że ""To czarny dzień polskiej demokracji. Hańba i wstyd" 
Zenon Jaszczuk, 2012.07.31 o 13:39
~z NETu:
~z NETu

Użytkownik anonimowy
Skandal to jest sól odpadowa, przeczytajcie
Przeklejam: pracuje w laboratorium nawozów sztucznych,na własny koszt zrobiłem analizę soli wypadowej.Poniżej przedstawiam skład:NaCl min 94,6 % H2O max 0,2 % SO42 - 5,2 % K4Fe(CN)6 - 31 mg/kg pH 5-9 najgorsze swiństwo to żelazocjanek potasu,substancja ... rozwiń całośćrakotwórcza przy systematycznym spożywaniu. Mój post jest usuwany,prosze uprzejmie o kopiowaniu tego skłądu chemicznego i przekazywanie dalej chemikbiuro@o2.pl odpowiedz zwiń
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑