słowa kluczowe: 11 listopada, 11.11.11, 2011, Katolickie Stowarzyszenie Dziennikarzy, Marsz Niepodległości, film.
Linki, cytaty, nowiny2012.07.15 21:06 21:07

NIEPODLEGLI - film, którego nie pokaże żadna telewizja

(poleca )
 
Zobacz film odkłamujący Marsz Niepodległości 11.11.11. i przekonaj się na własne oczy jak wygląda Naród bez państwa i państwo bez Narodu!
 
Do realizacji obrazu przyczynili się uczestnicy i tym samym naoczni świadkowie Marszu Niepodległości 11.11.11. Dzięki nagraniom, uwiecznionym także telefonami komórkowymi, które następnie zostały umieszczone w Internecie - mogliśmy złożyć w całość reportaż pokazujący prawdziwy przebieg Marszu Niepodległości. Dziękujemy wszystkim, którzy 11 listopada 2011 r. rejestrowali to, co działo się w stolicy, podczas wielkiej patriotycznej manifestacji. "Niepodlegli" został zrealizowany dzięki obywatelskiej postawie świadków Marszu Niepodległości. To właśnie ta postawa pozwoliła zdemaskować zakłamanie mediów głównego nurtu!!!

Cały opis do przeczytania i film do obejrzenia na stronie +ksd.media.pl W filmie m. in. wypowiedzi ks. Małkowskiego. 

2385 odsłon średnio 5 (4 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: NIEPODLEGLI - film, którego nie pokaże żadna telewizja 
Zenon Jaszczuk, 2012.07.15 o 23:02
Mufti.
Dobra robota. Z przyjemnością zobaczyłem ten film. Mogę tylko powiedzieć, że jest mi miło s/z powodu mego widzenia świata. Nie dałem się zlasować. Pisałem na ten temat kilka notek. A oto jedna z nich- +jazon.polacy.eu.org
Cały czas aktualne. Polską zarządzają zlodzieje i mordercy. Jak wiemy grasuje towarzysz samobójca, zapewne ze śmierszy pod parasolem wszystkich "instytucji państwowych - okupacyjnych. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: NIEPODLEGLI - film, którego nie pokaże żadna telewizja 
Christophoros Scholastikos, 2012.07.16 o 00:46
Doskonale! I wreszcie!!!
Widziałem ten film w styczniu. Czemu do tej pory nie był upubliczniany? Przez ludzką małość. Idę o zakład, że ktoś pokłócił się z kimś o kasę.

No ale to na boku zostawić należy. Film jest rewelacyjny i wydaje mi się, że warto go obejżeć w zestawieniu z filmem "Kolumbia świadectwo dla świata". Powiem więcej, jestem tego pewien. Brakuje jeszcze trzeciego elementu, ale to innym razem :-).
Pozdrowienia.
ps. Oglądajcie i rozsyłajcie. Ten rok będzie jeszcze bardziej niż poprzedni..
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: NIEPODLEGLI - film, którego nie pokaże żadna telewizja 
Adam39, 2012.07.16 o 19:26
Bardzo dobry film. Byłem w ubiegłym roku na Marszu Niepodległości. W tym również się wybieram. Widziałem na własne oczy te ogromne tłumy ludzi świętująch uzyskanie Niepodległości. Ale widziałem również prowokatorów niemieckich, żydowskich i innych starających się przeszkodzić Marszowi.
My Polacy, swoją obecnością na Marszu Niepodległości pokazujemy naszym uzurpatorskim władzom i całemu światu nasze umiłowanie wolności i sprzeciw wobec polityki podstępnie wprowadzonej i wyniszczającej Polskę i Polaków. Wrogowie Polski nami rządzący, muszą czuć nasz oddech. Musimy pokazać że ducha w narodzie nie zniszczyli i że to im się nigdy nie uda.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑