słowa kluczowe: Korporacje, NWO, Nowy Porządek Świata, Sanepid, Sejm, farmacja, prawa człowieka, szczepionki, terroryzm państwowy, ustawodastwo, zdrowie.
Linki, cytaty, nowiny2012-06-29 13:02

Obowiązkowe szczepienia dla wszystkich!

(poleca )
 
Tym razem rząd ani minister zdrowia nie będą mieli nic do powiedzenia. Będą MUSIELI kupić szczepionki a wszyscy Polacy będą PRZYMUSZENI do ich wstrzyknięcia. I to nie jest teoria spiskowa.
 
Właśnie teraz przez sejm (z tylko jednym głosem przeciwnym) przepychana jest zmiana Ustawy o zapobieganiu epidemiom oraz Ustawy o inspekcji sanitarnej. Zmiany polegają między innymi na rozszerzeniu obowiązku szczepień na wszystkich Polaków (nie tylko jak dotąd dzieci), zmianie definicji choroby zakaźnej (teraz to będzie po prostu każda choroba wywołana przez biologiczny czynnik chorobotwórczy), rozszerzenie uprawnień inspekcji sanitarnej o nadzór nad wykonywaniem obowiązku szczepień (dotąd był to tylko ogólny nadzór nad szczepieniami), oraz zmiany w zasadach stosowania przymusu bezpośredniego (czyli siły fizycznej) przy aplikowaniu procedur medycznych.


Z komentarzy pod tekstem: Zwróćcie uwagę, że nawet PiS głosował za nowelizacją Ustawy. Po raz kolejny pokazuje to, że nie jest żadną opozycją dla PO. Podobnie jak SLD i pozostałe partie.


Całość: +wolnemedia.net 

2750 odsłon średnio 5 (2 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑