słowa kluczowe: Google, Izrael, Mossad, NWO, internet, syjonizm, szpiegowanie.
Linki, cytaty, nowiny2012.06.25 09:07

Google przyrzeka Mossadowi zapewnienie pełnych usług

(poleca )
 
Dyrektor naczelny internetowej wyszukiwarki Google podczas ostatniego spotkania z premierem Izraela obiecał zapewnienie pełnego wachlarza usług dla agencji wywiadowczej Mossad.
 
“Zainwestowanie w Izrael należy do najlepszych decyzji kiedykolwiek podjętych przez Google” powiedział dyrektor Eric Schmidt na spotkaniu z Netanyahu.

Netanyahu wręczył Schmidtowi rysunek przedstawiający flagę Izraela wciągniętą powyżej emblematu Google.

Zachodnie massmedia już wcześniej donosiły, iż Google dostarcza ciągłych, specjalistycznych usług kilku agencjom szpiegowskim, włącznie z CIA.

W grudniu [2011] Eric Schmidt powiedział, iż jest zaskoczony talentami okazywanymi przez Irańczyków w wojnie cybernetycznej:

“Irańczycy są niezwykle utalentowani [w cyberwojnie] z powodów, które nie do końca rozumiemy” stwierdził dla CNN. Miał na myśli infiltrację przez nich duńskiej cyberprzestrzeni metodami, jakie wciąż nie są zrozumiałe dla Google. [Zgodnie z izraelską teorią rasową, Irańczycy zapewne powinni być ciemni i głupi - admin]

Schmidt zwrócił również uwagę na możliwość zhakowania systemu kontrolnego bezzałogowego amerykańskiego drona, przechwyconego ostatnio przez Iran. Dron przedostał się do Iranu przez granicę z Afganistanem, gdzie został schwytany niemal bez żadnych uszkodzeń.

Tłum. Gajowy Marucha

Źródło: +marucha.wordpress.com 
 
Google Vows Full Service to Israeli Mossad
+zen-haven.dk
Posted on June 24, 2012 by Soren Dreier 

1991 odsłon  (brak ocen)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑