słowa kluczowe: Izrael, antysyjonizm, internet, komputery, manipulacje, media, syjonizm, Żydzi.
Linki, cytaty, nowiny2011.06.23 10:32 10:38

Koniec "Trzeciej Intifady" na iPadach

(poleca )
 
Izrael się cieszy
 
Izraelski minister ds. informacji i diaspory Juli Edelstein wyraził zadowolenie z wycofania przez firmę Apple, po jego interwencji, aplikacji Third Intifada (Trzecia Intifada). Użytkownicy iPadów i iPhone'ów nie będą mogli już z niej korzystać.

Edelstein oświadczył, że z satysfakcją przyjmuje szybkie działanie firmy. Jego zdaniem Apple dowiódł, że "podziela wartości, które stoją w opozycji do przemocy, podżegania i terroryzmu". Z kolei według rzecznika Apple'a, Toma Neumayra, aplikację usunięto z oferty, gdyż "łamała ona zasady firmy, będąc obraźliwą dla dużych grup ludzi".

21 czerwca Edelstein wystosował pismo do szefa Apple'a, Steve'a Jobsa, z żądaniem natychmiastowego wycofania aplikacji. Izraelski minister określił ją jako "antyizraelską i antysyjonistyczną" i ocenił, że pomaga ona nawoływać do powstania przeciwko Izraelowi. W tej sprawie interweniowało też m.in. Centrum Wiesenthala.

Aplikacja była dostępna w App Store - internetowym sklepie dla użytkowników iPhone'a i iPada. Umożliwiała wymianę opinii i organizowanie protestów przeciwko Izraelowi. Dostępne były w niej m.in. linki do różnych palestyńskich i arabskich stron, krytyczne wobec Izraela artykuły oraz zdjęcia "męczenników", czyli palestyńskich samobójczych zamachowców.

"Intifada" (zrzucać, strząsać) jest arabskim słowem używanym dla określenia dwóch powstań przeciwko Izraelowi, które wybuchły w roku 1987 i 2000.

PAP, arb 
 
Źródło: +www.wprost.pl 

3227 odsłon średnio 5 (3 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Koniec "Trzeciej Intifady" na iPadach 
w.red, 2011.06.23 o 11:56
To się nazywa "trzymać rękę na pulsie" ^^
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Koniec "Trzeciej Intifady" na iPadach   
Mik, 2011.06.23 o 12:21
Reka dostaje wibracji,gdy sie pomysli logicznie o tych zbrodniach i zbrodniarzach. Nie chce wspominac o tych zmanipulowanych, ktorym obozy koncentracyjne sluza do pamietania o zbrodniach.
Osobiscie uwazam, ze pielegnowanie tej pamieci w tak demonstracyjny sposob, sluzy obecnym zbrodniarzom, ktorzy, zeby nie zostac osadzonym, w ten sposob kamufluja swoje zbrodnie. Kazdy powinien wiedziec o tym, ale z tym jest trudniej, gdyz zbrodniarze umiejetnie kreca nam glowe. Zapytajmy Wietnamczykow, zapytajmy tych z Kambodzy Laosu, w jaki sposob zabawiano sie ich uszami, ktore obcinano dla zrobienia korali. Zapytajmy Irakijczykow, Afganow, jak to w imie demokracji bawia sie cywilizowani zolnierze. A moze lepiej nie pytac, gdyz wystarczy zrozumiec, ze to wszystko jest robione dla pieniedzy, ktorych demokratyczny narod nie zobaczy,a bedzie musial oddawac
dla tych oblakanych demokratow, ktorym ciagle jest malo, a za co wina obarcza sie ludzi, dzieci, tylko nie ich, TYCH ZBRODNIRZY SWIATOWYCH, usadowionych pod amerykanskim sztandarem atomowej bomby!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: To się nazywa "trzymać rękę na pulsie" 
Adam39, 2011.06.23 o 17:16
W.red, posłużę się twoimi słowami, wydają mi się bardzo odpowiednie w tej sytuacji również. "To się nazywa "trzymać rękę na pulsie""
Na wystąpienie Ojca Tadeusza Rydzyka PE odpowiedział Radosław Sikorski i " W środę oburzeni słowami o. Rydzyka europosłowie PO i PSL wysłali list do szefa europejskich konserwatystów."
+wiadomosci.gazeta.pl
+www.tokfm.pl
Bezczelność tych "polaków" przechodzi normalną ludzką wyobraźnię.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Adam 
w.red, 2011.06.23 o 18:28
Ano.., wina to była ogromna naszych antenatów że do tego dopuścili. A nasza że do tej pory nie pogoniliśmy ich z tego kraju. Przeto toczą go jak robale.A ośmieleni swoją bezkarnością poczynają sobie coraz śmielej. Ale "dotąd dzban wodę nosi..", a że się urwie to pewne bo to tylko kwestia czasu.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑