słowa kluczowe: Hitler, Polska, okupacja, posłowie, przedsiębiorcy, sejm, sprawiedliwość, wariat, śmiech.
Polska2012.05.15 23:37 05.16 00:05

Polski przedsiębiorca przed plutonem egzekacyjnym

 

"Tu się urodziłem, tu chcę żyć…” Tylko jak?

 
Miałem odpocząć od pisania. Niestety, nie dadzą. Zobaczyłem wstrząsający film o nas Polakach. Jak jesteśmy traktowani we własnym kraju przez okupantów. Nie piszę tego bo się zdziwiłem, jestem zaskoczony ......
 

Jest gorzej, bo to norma w okupowanej Polsce. Oto jakimś cudem przedsiębiorca dostał się do ..... Właśnie do kogo?!! Na pierwszy rzut oka wynika, że do jaśnie nam panujących posłów - komisji poselskiej. Polski przedsiębiorca został perfidnie oszukany, okradziony na całej linii. Idzie do komisji sejmowej która bierze od niego całą dokumentację i winnych "wsadza" do więzienia - to oczywiście tylko moja bajka. Przecież wiemy, że obecnie nienormalność jest normalnością a normalność idiotyzmem.

Zobaczycie państwo na tym filmie komplet idiotów działających niby w imię Narodu Polskiego. Tak się dzieje we wszystkich dziedzinach naszego życia.

Przykre to wszystko, ale i tego przedsiębiorcę muszę uznać za idiotę. Bo to, że on ma rację o niczym dzisiaj nie świadczy. Uważam go za idiotę bo jako przedsiębiorca powinien, musi znać realia w jakim kraju i pod jaką okupacją żyje. A on się zachowuje jak byśmy byli wolnym, demokratycznym państwem prawa.  Któryś z tych "wybrańców Narodu" nazywa go wariatem. I ja się nie dziwię, bo jak okupant może nazwać normalnego obywatela podbitego państwa domagającego się sprawiedliwości. Nie ma czegoś takiego jak okupacja  i sprawiedliwość. I ten szyderczy śmiech tych pachołków. Rzygać się chce, to za mało powiedziane. Rzygać chce sie szkic piosenki Jan Pietrzak - http://www.youtube.com/watch?v=kWhQIfp9iwM. Panie Janie, jeśli tak mogę napisać. Oczytałem się o panu różnych "wieści". Jednak jako sześdziesięciolatek skłdam panu tą drogą wyrazy szacunku za pana pracę, za całokształt. Pozdrawiam pana serdecznie.

Ten sam szyderczy śmiech widziałem  na filmach pokazanych w NE, 'posłów" tzw zablokowanych przez solidarność w dniu głosowania nad "pracą" do śmierci. A gdyby tak zrobić, aby to był ich ostatni szyderczy uśmiech!!! Myślę, że gdyby byli, znależli się przypadkiem wśród protestujących to wary by im ze strachu opadły. Myślę nawet, że narobili by w gacie. No, ale z drugiej strony barykady to one bohatery zas....e.

Może by tak pan przedsiębiorca zorganizował marsz protestu. Tylko myślę, że już wszystkie dni w roku na marsze są zajęte. Może powinien zgłosić się do walecznego pana Dudy. On napewno ma u okupanta "zabukowane" kilka, albo kilkanaście dni na protesty. Czytałem, że to były komandos, ostry, wyszkolony gość. Nie pytam przez kogo i do czego wyszkolony. Tylko ostrzegam przedsiębiorcę przed laniem z nim rządu, bo może od Dudy dostać z nienacka po pysku. Słyszałem wielkie ochy i achy - bo oto idzie solidarność na Warszawę. Potem rura zmiękła komandosowi, bo przeca nie będzie się bił z policją. Okupant oczywiście ustawę przyjął tak jak planował. Nu, ale szopka protestacyjna się odbyła. Zobaczcie państwo jaki tutaj jest myk. Otóż zezwolenia na marsze protestacyjne wydaje okupant :-)))

To tak jakby Hitler zezwolił na marsz i maszerujących się wystraszył.

W tej głupiej wizycie przedsiebiorcy u okupanta widzę, że nie dokońca zwariował. Bo w całym tym krzyku, może przypadkowo, ale podaje rozwiązanie problemu. Podaje rozwiązanie jedynie słuszne i napewno skuteczne. To napewno okupantowi zlikwidowałoby ten szyderczy uśmiech. Chyba, że wybierze żle, czyli stanie się jeszcze jednym lumpem pod mostem, czy w kanałach. Bo chyba nie wierzy w to, że okupant siebie wsadzi do więzienia!!! A Polski przedsiebiorca będzie mógł uczciwie pracować i zarabiać. Nie w tej Polsce panie przedsiebiorco!!!

Film znalazłem na portalu - http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/05/14/tu-sie-urodzilem-tu-chce-zyc-tylko-jak/#more-21809.

I ten koment internauty - "

kokos
14 Maj 2012 o 18:11 | #1

“Żydzi – pisał Staszic – po całej Polsce rozsypani, wszędzie z swym duchem wyłączności z naszym ludem pomieszani, tylko zaplugawią cały naród, zaplugawią cały kraj, a zamieniając go w kraj żydowski, wystawią w Europie na pośmiewisko i wzgardę”.

Pozdrawiam państwa.

 
 
Bóg, Honor, Ojczyzna 

2788 odsłon średnio 5 (7 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Polski przedsiębiorca przed plutonem egzekacyjnym 
w.red, 2012.05.16 o 01:11
Trafne Zeniu. Stan ten trwa nieprzerwanie od czasów "transformacji", a nawet ciut wcześniej. Nie będę się rozpisywał, ale zjawisko żerowania na innych ma długoletnie tradycje. "Ośmiornica" doskonale sobie radziła już w PRL-u. Po "transformacji" odpowiednio się ulokowała i zalegalizowała. Zniknęła też największa przyczyna jej bólu. Można było wydawać tą niekoniecznie legalną kasę. Stąd też wywodzą się wszyscy "czołowi przedsiębiorcy" (choć nie wszyscy). Dziś ta sama ośmiornica zżarła państwo realizując swe zyski i przedsięwzięcia gdzie indziej. Pozostawiając na miejscu strażników swych biznesów by ci użerali się z "drobnicą".
A że "drobnica" też ma ambicje i aspiracje stąd ten "jewropejski" "trynd" do lepszego życia. I do zdzierania z ludzi ile tylko się da (w najzupełniej legalny sposób). Pamiętasz może jak to było z odprawami dla górników ? Ile "biznesów" zostało na rynku ? Ano właśnie. Tu nie chodziło o danie możliwości ludziom. Bo zarobili na tym co ci co mieli zarobić a inni tylko stracili. Układy mafijne cały czas są obecne i walczą o kasę. Kto jest odpowiednio przebiegły i "podwieszony" (jak to powiedział kiedyś Karwowski w 40 latku) ten funkcjonuje. Choć i tam trwa bezustanna walka.
Dlatego z interesem ludzi a tym bardziej kraju nie liczy się nikt z nich. A "robić interesy" mogą tylko oni lub kontrolujący sytuację Marsjanie.
Jest jeszcze część ludzi, którzy łudzą się że "na własnym" zdołają się dorobić. Ale to tylko złudzenie bo prędzej czy później wykończy ich mafia i zostaną na lodzie. Mafia "rządzi", a ludziska nadal się będą żreć między sobą. I o to idzie.

Dobra, idę spać. Rankiem znów czeka mnie walka z piecem.
Przynajmniej w niej nikt nie podłoży mi nogi ;)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Polski przedsiębiorca przed plutonem egzekacyjnym 
Zenon Jaszczuk, 2012.05.16 o 02:08
w.red czcigodny.
To dobrze że się zgadzamy, to żle, że się tylko zgadzamy. Wszyscy nie robimy nic pod okupacją. Okupant zamienił chałaty na garnitury, ogłupił społeczeństwo. Nie ma mundurów, nie ma wroga!!! Tutaj jest cały podstęp. Muszę z przykrością przyznać, że wiedzą co robią.Tylko po cholerę ja to widzę. A mogłem zostać jeszcze jednym normalnym brojlerem jak to "proponowała" mi ostatnio jakaś Olga. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Polski przedsiębiorca przed plutonem egzekacyjnym 
Jacek, 2012.05.16 o 07:17
Odpowiedź w komisji: -to jakiś świr.
Zamiast rzeczowej odpowiedzi.
Metoda znana i praktykowana od lat.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Polski przedsiębiorca przed plutonem egzekacyjnym 
Zenon Jaszczuk, 2012.05.16 o 09:43
Jacek.
Kiedyś chyba Kaczmarek śpiewał' No, bo artyści to prostytutki w oparach fajek, w oparach wódki....." U nas w miasteczku za komuny była tzw mordownia. Aby młodym wyjaśnić co to jest, muszę przetłumaczyć na dzisiejszy język polski. To była niby restauracja, gdzie wpadało się na setkę wypijaną pod śmietanę na stojąco. Tam w oparach dymu i smrodu trudno było rozpoznać ludzi z odległości 2 metrów. Zagęszczenie pijących było na metr kw. jak śledzi w beczce. Dzisiaj taki stan kojarzy mi się z tą komisją sejmową i problemem przedsiębiorcy. To widok, wypisz, wymaluj z takiej mordowni a nie komisji sejmowej. No cóż był i jest lumpen proletariat. Przykre, ale takie są fakty które widzimy na filmie. Przecież to towarzystwo powinno wywalać gnój z obory, a nie bawić się w urzędników panstwowych. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Polski przedsiębiorca przed plutonem egzekacyjnym 
Paweł Tonderski, 2012.05.16 o 10:29
To śpiewał Kult, ale może Kaczmarek napisał słowa tej piosenki i był pierwszym wykonawca, tego nie wiem?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Polski przedsiębiorca przed plutonem egzekacyjnym 
Zenon Jaszczuk, 2012.05.16 o 11:07
Paweł Tonderski.
Znalazłem - +www.youtube.com
Ja za te słowa i wykonanie daję Nobla. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑