słowa kluczowe: Medycyna, Polska, choroby, eutanazja, kolejki, koncerny, okupanci, polityka, rak, zdrowie.
Polska2012.05.10 01:12

Wieści bazarowe

 

Kochane zdrowie

 
Jak to na bazarze bywa ludzie opowiadają własne doswiadczenia w "demokratycznej" Polsce.
 

Znajomej syn jest w bardzi ciężkim stanie. Młody chłopak ma z jakichś powodów losu rozwalony cały kręgosłup. Dokory na wyleczenie nie dają szans. Jeżdzi po wszystkich medykach prywatnie i państwowo. Nie dają nadziei. Jednak na jakąś tam operację został zapisany za trzy lata. Śmiech, eutanazja, czy zwykłe skurwysyństwo. Chodzi jak inwalida po zderzeniu z pociągiem. Z bólu nocami pali papierosy. Rodzice są w miarę kasaści. Dla śmiechu był w Warszawie na tzw rechabilitacji- jakieś durne ćwiczenia przy rozpadającym sie kręgosłupie.

Ostatnio rozmawiała ze swoją znajomą. Tej wysiadło kolano. Nie wiem za bardzo o co tam chodzi. Dostała skierowanie na operację. Data wyznaczona 2020 rok. Elka pieprzysz głupoty. Jeszcze raz pytam, na który rok. Zenek, jak Boga kocham, na 2020 rok. .

Kolega bazarowy, ponad siedemdziesięcioletni jęczał, że boli go cholernie kolano. Wczoraj był u doktora. Pytam no i jak z kolanem. Dostał masci i smaruje. Zenak, ale słuchaj. Dostałem skierowanie na ćwiczenia u rehabilitantów. Śmieje się. Z radości się śmiejesz, czy z czego? Wyobraż sobie, że zostałem zapisany na rehabilitację na listopad. Mówi, nie wiem czy dożyję.

Pisałem już o tym, że to jest metoda wykańczania nas Polaków. Więc tym razem dam spokój. Tylko terminy leczenia dłuższe jak w obozach koncentracyjnych. Pisałem i o tym, że obozy, łagry, to był tylko poligon doswiadczalny, a oni obecnie nam pokażą na czym polega demokracja!!!

Jak już wspominałem "wybuchł" mi "granat" w "gębie". Straciłem ostatnie zęby. Starość nie radość. Kogo bym nie zapytał, jest jedna rada - nie idz do stomatologów z funduszu zdrowia ( za darmo wyrywaja i robią szczęki). Aż nie dowiary, że w dziesiejszych czasach demokracji taka rada jest prawdziwa. No, ale ja mam 60 lat, stary cap jak to mówią i jakoś tym mówiącym ludziom wierzę. Nie wiem czy państwo wiecie, że stomatolodzy prywatni z cenami powariowali. Już nie mówię o mnie jako bez środków na utrzymanie. Tam nie stać ludzi pracujących, a co dopiero bezrobotnych. Powariowali. Byłem u "znajomego" z komuny"znachora"- nielegała. Za wyrwanie dwóch zębów po pertraktacjach , tylko 50 zł.

Nie piszę tego wszystkiego, bo, że jestem zdziwiony.To tylko okupant i w tym dziele realizuje plan zagłady Narodu. Nie tylko zapewne Narodu Polskiego.

Pisałem o niejadalnej żywności, o korporacjach tzw światowych itd. Dzisiaj postanowiłem o tym napisać bo znalazłem znany temat z leczeniem pozorowanym. Liczą się korporacje faszystowskie, te od wojen, od demokracji, od wolność, równość i braterstwo i całym zestawem innych bzdór. Zapraszam panstwa do przeczytania art. na Stop Syjonizmowi. Wnioski pozostawiam do państwa osobistych przemyśleń.

Zabijanie pacjentów w imię naukowej medycyny jest sztuką lekarską, a skuteczne przywracanie zdrowia metodami naturalnymi jest przestępstwem - http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/05/09/zabijanie-pacjentow-w-imie-naukowej-medycyny-jest-sztuka-lekarska-a-skuteczne-przywracanie-zdrowia-metodami-naturalnymi-jest-przestepstwem/#more-21749

Pozdrawiam państwa.

 

 
 
Bóg, Honor, Ojczyzna 

3547 odsłon średnio 5 (7 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Wieści bazarowe 
w.red, 2012.05.10 o 08:54
Zeniu trzeba sobie powiedzieć jasno, że tak jak Polska jako wolny kraj nie istnieje. Tak samo nie istnieje demokracja. Smutne, ale prawdziwe. Na swój użytek ukułem określenie "demonkracja" jako tako oddające charakter tego do czego ideę ustroju demokratycznego spaczono.
Proponuję by jasno w ten sposób podkreślać tę różnicę bo jest to o tyle istotne że nie zakłamuje charakteru demokracji jako takiej i nie dyskredytuje jej słusznych założeń :)
Jako ciekawostkę opisującą stan dzisiejszy w globalnej skali polecam :
+katerina.nowyekran.pl
I mamy kolejny dowód po "aferach szczepionkowych" dla udokumentowania kolejnych teorii spiskowych". Kolejnych, bo jest to zaledwie składowa znanej nam koncepcji "depopulacji" i innych z tym związanych "teorii spiskowych".
Zaś to w połączeniu z działaniami zmierzającymi do likwidacji państw narodowych i narodów daje nam odpowiedź na pytanie co się dzieje i dlaczego jest jak jest.
Literacko ujmując - jesteśmy już jedną nogą w przedsionku piekła. Jednak mimo tego nadal jak "zombies"
"śmiało kroczymy jednie słuszną drogą" :(
Nie muszę dodawać, że jakiekolwiek leczenie jednostek nie przynoszących zysku jest dla nich bezcelowe i sprzeczne z "interesem ekonomicznym".
To już widać gołym okiem i tylko powiedzieć tego im jeszcze nie wypada.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wieści bazarowe 
Zenon Jaszczuk, 2012.05.10 o 20:08
w.red witaj.
A no oczywista oczywistość. Cała jewropa zniesmaczona, że Janukowicz aresztował przestępczynię- taka demonkracja, że złodziei i morderców racja. Mają jednak pietra. Tak jak pisałem wszyscy pod trybunały ludowe. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wieści bazarowe 
Zenon Jaszczuk, 2012.05.10 o 15:18
Zapomniałem dopisać opowieści tego starszego pana. Psuje mi sie wzrok, więc wybrałem się do okulisty, mówi. Zachodzę, czekają dwie osoby. Wchodzę jako trzeci na badanie wzroku. Zdziwiony słyszę, że nie jestem zarejestrowany w kolejce. Ależ pani doktor, nikogo już do pani nie ma na poczekalni. To nic proszę pana, ja mam limit szec osób dziennie przyznany przez NFOZ. Dlatego więcej nie mogę przyjąć. To dlaczego pani nie idzie do domu, tylko pilnuje biurka. Muszę swoje godziny odsiedzieć, bo może być jakiś wypadek i wtedy muszę przyjąć pacjenta. Myslę, że tutaj widzimy kto i dlaczego robi sztuczne koleiki.

Dzisiejsze wieści z bazarku. Powiesił się zięć 31 letni małżeństwa które ma jedno z większych stoisk. Następna wiadomość taka sama. Powiesił się tzw Tirowiec. Z biedy raczej się nie powiesili. Myśle, że to system ich powiesił w którym człowiek jest bez znaczenia.
Giniemy w oczach. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wieści bazarowe 
Krzysztof J. Wojtas, 2012.05.10 o 19:40
Zenuś
A czemu nie wieszają się te 'połowice" tych 'obwiesiów"?

Tak tylko pytam...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wieści bazarowe 
Zenon Jaszczuk, 2012.05.10 o 20:02
Krzysztof.
Aż tak nie wnikam. W pierwszym przypadku, dawnego sąsiada syn. Dziecko rok, zaczęli budować dom. Z tego co słyszałem zaraz po ślubie byli odzielnie ze dwa miesiące. Widocznie coś nie grało. Ja to mówiłem, że za bogato się ożenił. O następnym nic nie wiem. Tak strzelam - kobieta albo pożyczki. Raczej to drugie. Może brak kursów i wszystko wali w łeb. Ja to nazywam bogactwo za wszelką cenę, nie wytrzymali problemów życia. Widocznie kobiety są silniejsze. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wieści bazarowe 
Malawanda, 2012.05.12 o 05:24
Zenuś, medycyna konwencjonalna teraz to wyłącznie interes, nawet, jeśli lekarze ( w kooperacji ze zbrodniczą produkcją i handlem farmaceutykami) niszczą nam zdrowie w dobrej wierze. Sporo wiem o ściemie leczenia onkologicznego.O przetargach na sprzęt i leki, przekrętach, o antyleczeniu gorszym od choroby. Masakra. Oszustwo, biznes. Chirurgia ( w 50% co najmniej jest klęską medycyny. A specjalizacje stanowią wbrew ludzkiej naturze. Z lekarzami co najwyżej, można się napić ;)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wieści bazarowe 
Zenon Jaszczuk, 2012.05.12 o 21:29
Malawanda.
Wiem. Dodam, że nie tylko medycyna. Dla przykładu, cały przemysł żywności. Idąc dalej tym tropem, możemy śmiało powiedzieć, że cała oficjalna nauka przez historię po nauki techniczne, klimatyczne itd.
Ostatni dzwonek na zbieranie konwalii, kwiatów kasztanowca.
Polecam wszystkim zapoznanie się z ostropestem plamistym, siemieniem lnianym czy olejami na zimno tłoczonymi. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wieści bazarowe 
Zenon Jaszczuk, 2012.05.15 o 20:59
Rozmawiałem z osobą żyjącą, najbardziej poinformowaną. Przykro mi, że straciłeś syna. Co się stało. Zaszczuli go s...... y. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑