słowa kluczowe: Europa, Hit eksportowy, Komorowski, Polska, WSI, Wózek, gospodarka, partie, przemysł, taczka, Świat.
Gospodarka, ekonomia2012.04.18 09:45

Hich eksportowy "Polski" - wybitna myśl naukowa jaśnie nam panujących partii

 

Następny hich eksportowy testuje wybitność komoruski na WSI

 
Jak to koledzy piszą, że ja potrafię tylko marudzić. I chyba mieli rację. Dzisiaj zostałem oświecony wielkim hichem eksportowym 'polski" pod rządami jaśnie nam panującymi. I to jakie błyskawiczne tempo, w ciągu tylko ponad 20 stu lat badań już pierwsze egzemplarze podbijają świat.
 

Jak widzimy na zdjęciu, następnym hichem eksportowym będą taczki uniwersalne, testowane przez żyrandolowego na WSI. Oto klasa robotnicza zmobilizowana przez wybitnych fachowców partyjnych wyklepała w opustoszałych stodołach kilka wersji taczek . Jak państwo widzicie, testy są przeprowadzane z wielką uwagą i zaangażowaniem najwyższych czynników partyjnych. Jak dobrze pójdzie za pięć, dziesięć lat zasypiemy rynki swiatowe. Roboty będziemy mieli do końca świata i jeden dzień dłużej. Wstąpiła we mnie iskra wielkości i dumy z osiągnięć naszych wodzów partynych. Proszę panstwa, to nie jest blew, proszę sobie wyobrazić, że taką taczkę każdy Chińczyk chce mieć!!! Nieśmiało podpowiadam naszym wielkościom partyjnym, aby zezwolili na produkcję taczek o różnym zastosowaniu. To wybitnie powiększy zbyt i zapewni pracę wszystkim Polakom. A więc taczki towarowe, taczki osobowe, taczki osobowe najwyższej klasy dla wodzów partyjnych i trochę gorsze dla przydupasów. Taczki weselne, taczki pogrzebowe dla żołnierzy wracających a Iraku, Afganistanu, Iran......(rozpędziłem się za bardzo). Dla najspokojnieszych ludzi świata Izraelczyków, taczki bojowe, atomowe taczki nawodne i taczki podwodne itd. W miarę rozwoju opracuje się nowe typy zgodnie z zapotrzebowaniem np Rotszyldówki do wywożenia kasy - pancerne ma się rozumieć. Oczywiście taczki eksluzywne dla wszarzy i pożytecznych idiotów. Rozpędziłem się, bo miało być o już istniejącym hichcie eksportowym.

Zapraszam panstwa do zapoznania się z art. zalinkowanym, bo mnie szkoda dnia, aby od siebie jeszcze dodawać cokolwiek do tego hichu.

Fragmant - "Zlikwidowany lub sprzedany został przemysł ze stoczniami na czele, ale oto mamy gwiazdę – nie wiadomo, czy z tej wiadomości śmiać się czy płakać, oto dowiadujemy się mamy hit eksportowy, którym się chwalą… wózki dziecięce. Wożą nimi dzieci w Rosji, na Białorusi i Ukrainie, w Niemczech, Danii, Czechach, Szwecji. Wozić mogą nawet w Chinach, ponieważ, jak czytamy – trwa ekspansja produktu.'

Całość - Niedorozwój przemysłowy ośmiesza i niszczy – Wiesława Mazur -

- http://www.bibula.com/?p=55555

Martwię się tylko czy nasza gwiazda zdoła sama przetestować tak wielki asortyment taczek. Może chłopy ze WSI pomogą. A jak nie to trzeba powołać nowe ministerstwo taczkowe. Szkoda chłopa, on ledwo zipie. Miało być humor i satyra, ale doceniając wysiłki miłościwie nam panujących nie chcę umniejszać ich zasług w rozwoju przemysłu, gospodarki i cywilizacji.

Z poważaniem szczęśliwy Zenon. Wasz sukces jest naszym sukcesem.

 
 
Bóg, Honor, Ojczyzna 

3103 odsłony średnio 5 (5 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Hich eksportowy "Polski" - wybitna myśl naukowa jaśnie nam panujących partii 
Christophoros Scholastikos, 2012.04.18 o 10:02
No już prostować trzeba. Po pierwsze, żaden z kolegów nie twierdzi, że potrafisz tylko marudzić. No a, że marudzić potrafisz wybitnie i najlepiej, to i trudno o tym, przy okazji co lepszego zaarudzenia, nie wspominać. Potrafisz też ostro pisać i wszyscy Cię czytają. Jesteś celebrytą naszego portalu :-). Zenek, z każdym pogada, każdemu poradzi, Zenek nigdy się nie zrazi!

Taczki atomowe? Taczki dla rotszyldów? Miodzio. Moja wyobraźnia pobiegła z ochota w zaproponowanym kierunku. Wyprodukujmy jeszcze taczki przejmujące rakiety. Rozstawimy na Mazurach i straszenie sowietów będzie nas bawić. Taczki podwodne do przerywania rurociągów gazowych. Zdalnie sterowane taczki uzbrojone w broń białą do szarżowania przeciwpiechotnego.

Esencją wpisu jest precyzyjne ustalenie kompetencji niemiłościwie nam coś tam, Bronisława.
Pzdr
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Hich eksportowy "Polski" - wybitna myśl naukowa jaśnie nam panujących partii 
Zenon Jaszczuk, 2012.04.18 o 10:28
Christo.
Będziemy potegą taczkową jak nikt. Myslę, że potrzebna jest, wprost niezbędna linia do produkcji taczek na 'gnój". Będzie co wywozić, oj będzie - a "Chłopy" mają doswiadczenie, tym razem Maryny zostawią w spokoju. Bywaj zdrów. :-))) Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Hich eksportowy "Polski" - wybitna myśl naukowa jaśnie nam panujących partii 
Jacek, 2012.04.19 o 08:43
Zenek, do tego dodać należy solidnie wykonane łopaty.
Parę miesięcy temu, miałem okzję widzieć taką łopatę, kupioną do naszej firmy.
Była wkonana bardzo dokładnie, opatrzona kilkoma naklejkami, pomalowana i polakierowana.
Był też napis: kupując naszą łopatę, dajesz pracę 3o pracownikom naszej firmy, popierasz polski przemysł.
Pomyślałem ,do czego to doszło?
Sięgnęliśmy dna.
Oprócz tego,proponują nam nożyczki i grzebień, jako źródło utrzymania oraz pielęgnacja psów.
Można też założyć firmę sprzątającą, lub czyszczącą buty.
Kto nam zgotował ten los?
Czy jesteśmy w stanie to zmienić, wpłacając 8mld zł dla biednego MFW?
Ile musimy sprzedać tych łopat by taką sumę wpłacić?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Hich eksportowy "Polski" - wybitna myśl naukowa jaśnie nam panujących partii 
Zenon Jaszczuk, 2012.04.19 o 12:07
Jacek.
Moim zdaniem międzynarodówka przeznaczyła nas na zagładę. Kto czyta, kto się tym interesuje to widać na każdym kroku we wszystkich dziedzinach. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Hich eksportowy "Polski" - wybitna myśl naukowa jaśnie nam panujących partii 
Paweł Tonderski, 2012.04.19 o 12:09
Zenek dopóki w nas jest życie, to się im nie damy. :)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Hich eksportowy "Polski" - wybitna myśl naukowa jaśnie nam panujących partii 
Zenon Jaszczuk, 2012.04.19 o 14:36
Paweł Tonderski.
Gdzieś czytałem, że zjeść to zjeść, ale aby nie dać się strawić. Widzę, że nas zjedli. Zatrucia nie widzę. A powinni wymiotować codziennie.
A tutaj trafiłem na spisek przeciw Polsce -
- „My bardzo chętnie poprzemy waszą niepodległość, ale powiedz co zrobić z Waszym przemysłem?”. Szczęka mi opadła, więc mi tłumaczył: „Na Japonię mieliśmy 20 lat czasu, aby się przygotować na ich atak. Okazało się to niewystarczające. Wy z waszym wykształceniem i z waszym przemysłem w ciągu dwóch lat zdestabilizujecie rynki światowe, a my nie będziemy mogli się temu przeciwstawić. Więc, jeśli powiesz, co zrobić z waszym przemysłem, to poprzemy waszą niepodległość.” Warunkiem poparcia niepodległości przez USA było zniszczenie polskiej gospodarki. Warunkiem przyjęcia do UE, jak nam wmawiała wewnętrzna propaganda, była likwidacja hutnictwa, górnictwa, stoczni, cementowni, cukrowni itd. Państwa europejskie przed wejściem do UE, swój przemysł intensywnie dofinansowywały, a nam kazano nasz przemysł zniszczyć. Nasze rządy i społeczeństwo na to pozwoliły. Plan zniszczenia gospodarki pod nazwą „Planu Balcerowicza” Polacy z Lechem Wałęsą na czele przeprowadzili ochoczo. Bezwzględnie wykorzystano ciężką psychozę, na którą zapadliśmy w 1989 roku. Z tej psychozy musimy się otrząsnąć, musimy znaleźć odwagę, by przyznać się, że daliśmy się oszukać jak dzieci. I przypomnieć sobie, że przecież przez wieki nie byliśmy niedołęgami. Po I wojnie światowej od zera potrafiliśmy zbudować II RP, wielkim wysiłkiem całego narodu stworzyliśmy nowoczesny przemysł. Zbudowaliśmy Centralny Okręg Przemysłowy, zbudowaliśmy Gdynię. Polska doganiała czołówkę europejską. Do dzisiaj się tym chlubimy. Po II wojnie, mimo jarzma komunizmu, potrafiliśmy zbudować tak potężny przemysł, że jego konkurencji na rynkach obawiały się nawet USA. Pamięć o Katyniu, Smoleńsku, Jałcie, pamięć o 1939, 1945 i o 1989r nie prowadzi do wrogości z Niemcami, Rosją, Anglią i USA. Pamięć ta musi być żywa, aby nie odbierać politykom argumentów. Szczególnie politycy nie powinni wypominać tego bez potrzeby. Kanclerz Schroeder powiedział: „Niemcy o naszych interesach na wschodzie myśleć muszą zawsze, mówić – nigdy”. Politycy krajów konkurencyjnych znają wiedzę społeczeństwa i jego nastroje /mają wywiad/. To wystarczy by miarkowali swe naciski. Wywołanie społecznej psychozy może całkowicie ubezwłasnowolnić polityków. Taką sytuację mieliśmy 1989r, gdy Polacy gotowi byli rozszarpać każdego krytyka „planu Balcerowicza”, co kosztowało nas utratę przemysłu. W 2004 gdyby „ulica” nie oszalała: „chcemy do Unii”, politycy mogli wytargować bardzo korzystne warunki w traktacie akcesyjnym. Irlandczycy kolejnym „nie” wywalczyli warunki tak korzystne, by powiedzieć „tak”. Niemcy, Francja czy Anglia, mogą bezkarnie łamać zasady UE. Nie tylko z powodu swego bogactwa, lecz również dlatego, że wszyscy wiedzą iż te narody będą bronić swych interesów, z wyjściem na ulicę i zmianą rządu włącznie. Gdy jednak PiS spróbował wesprzeć finansowo stocznie, UE za karę nakazała ich likwidację. Stoczniowcy poszli „na bruk”, lecz ani jeden nie „wyszedł na ulicę”. - +www.google.pl
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Hich eksportowy "Polski" - wybitna myśl naukowa jaśnie nam panujących partii 
Paweł Tonderski, 2012.04.19 o 14:53
Tak, ten program w Polsce jest prowadzony od lat siedemdziesiątych XX wieku, nosi on nazwę dekapitalizacji przemysłu polskiego, jeżeli można zdekapitalizować czyjś przemysł, ekonomię i gospodarkę, to można i zdekapitalizować cały naród. Ten plan wymyślili ludzie z Grupy Bilderberg, m. in. Kissinger.

"Mogę tylko przypomnieć, że totalna dekapitalizacja polskiego majątku narodowego prowadzona jest od 1975 roku, zgodnie z Programem Kissingera z 1972 roku - "Program strategiczny działalności gospodarczej rządu Stanów Zjednoczonych w krajach postkomunistycznych". Został opracowany w 1970 roku przez zespół prof. R. Pipesa. Zatwierdzony w 1972 roku przez Departament stanu do realizacji."

+prawica.net
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Hich eksportowy "Polski" - wybitna myśl naukowa jaśnie nam panujących partii 
Zenon Jaszczuk, 2012.04.19 o 15:28
Paweł Tonderski.
Pomyślałem, że wklejenie tylko w komentach tego tematu - zgubi go. Dlatego podaje go a zestawieniu z innym art. jako całośc przedstawiająca obraz zagłady i powosy Polski. Zapraszam do komentowania. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Hich eksportowy "Polski" - wybitna myśl naukowa jaśnie nam panujących partii 
Jacek, 2012.04.19 o 22:51
Powinno być 8 mld$ a nie zł. Za pomyłkę przepraszam.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑