Możliwość dodawania komentarzy do tego artykułu jest wyłączona.
słowa kluczowe: !7-IX-1939, Hitler, IIwś, Kosicki, Książka, NKWD, Piasecki, Polska, Sergiusz, Siedlecka, Stalin, Towarzysze, UB, Wileńszczyzna.
Historia2012.03.03 23:27 03.10 16:00

Czy na pewno jesteś Polakiem?!! Nr 10

 

Oni nas mają za bydło, za stado baranów

 
Umieściłem artykuł w dziale historii, dlatego że 17-IX-1939 rok tego wymaga. Jednak miałem wątpliwości, bo jeśli to samo działo sie jeszcze wczoraj i dzisiaj do chwili pisania tych kilku słów - to też już historia.
 

Przeglądając internet natrafiłem na film - http://carcinka.nowyekran.pl/post/54315,zapiski-oficera-armii-czerwonej

"Dystans emocjonalny pozwolił  pokazać absolutne dno, do którego doszedł dwudziestowieczny "człowiek bez właściwości". W związku ze Świętem Żołnierzy Wyklętych zobaczycie państwo zupełne ich przeciwieństwo. Można powiedzieć dno, dna NKWDzisty(ów)

Ponieważ mam tą książkę którą czytałem dość dawno posłużę się życiorysem Sergiusza Piaseckiego z jego książki "Zapiski oficera Armii Czerwonej" oraz cytatami z sieci.

Pomyślałem, że muszę Sergiusza Piaseckiego przedstawić z jeszcze jednego względu, a może z tego samego co Żołnierzy Wyklętych i NKWDisty. Mam tutaj na uwadze Sergiusza Piaseckiego i Wisławę Szymborską o której pisałem - http://polacy.eu.org/1704/czerwona-zaraza-smierc-wislawy-szymborskiej/    i     http://polacy.eu.org/1743/tysiace-ludzi-na-pogrzebie-szymborskiej-mowi-krasko-w-tv/  oraz o głośnej ostatnio "polce" Agnieszce Holland - http://polacy.eu.org/1848/agnieszka-holland-w-ciemnosci-/    Wnioski wyciągniecie państwo sami

Sergiusz Piasecki (1899 - 1964) prozaik całkowicie przemilczany w PRL, był przed wojną jednym z najbardziej popularnych powieściopisarzy. Przemytnik, oficer "dwójki", wywiadowca, skazany za zbrojny napad na ambulans pocztowy na karę śmierci, a następnie ułaskawiony przez prezydenta Mościckiego, debiutował w niezwykłych okolicznościach powieścią "Kochanek Wielkiej Niedzwiedzicy" (Tow.Wyd."Rój" - 1937r)

Przed wojną wydał jeszcze - po zwolnieniu z więzienia - powieść "Bogom nocy równi" (Wyd j/w 1938r), bestseller poświęcony szpiegom polskim przekraczająctm granicę polsko-sowiecką i działającym w Mińsku oraz Moskwie. Podczas wojny oficer "Kedywu" na Wileńszczyżnie, znany z brawurowychy akcji i legendarnej odwagi. Po wojnie przez Polskę i Czechosłowację przedostał się na Zachód. Żył w Londynie i Rzymie, zmarł w Londynie.  Jego książki tłumaczono na wiele języków . "Kochanka Wielkiej Niedzwiedzicy" na szesnaście, "Bogom nocy równi" na trzy, "Żywot człowieka rozbrojonego" na włoski, niemiecki, hiszpański i holenderski.

Wydane na emigracji w londyńskiej oficynie "Gryf" (1957r) "Zapiski oficera Armii Czerwonej" to groteskowa opowieść o sowieckim żołnierzu, który wyzwalając polski "lud pracujący" spod władzy polskich "panów i burżujów", przeżył dzięki Polakom niemiecką okupację Wilińszczyzny, a zakończył swoją karierę jako oprawca swoich wczorajszych dobroczynców ( Tutaj polecam panstwu przeczytanie książki pani Siedleckiej "Czarny ptasior" o ratowaniu rodziny żydowskiej Kosińskich przez Polaków - aby ojciec po wojnie został UBekiem , oprawcą Polaków o której pisałem -  http://polacy.eu.org/241/czy-napewno-jestes-polakiem--0/ - dopisek ZJ) .

Bohater książki Zubow kieruje listy do towarzysza Stalina , a póżniej do "do towarzysza Hitlera" oraz "towarzysza Sikorskiego i Raczkiewicza" . Za każdym razem staje po stronie (skąd my to znamy- dopisek ZJ) silniejszych. Pisze nawet donosy na swoich dobroczyńców. Gestapo  nazywa "Szanowną instytucją" . Przejmujący obraz upadku moralnego! A może również silna "wola życia" (jakie to wszystko aktualne!!! - dopisek ZJ)

W panflecie Piaseckiego nie ma tonów pośrednich. Humor do "dechy", okrucieństwo - przerażające, myślenie bohatera - prymitywne. A jednak ludzie, którzy przeżyli obie okupacje na Wileńszczyżnie przede wszystkim uważają tę książkę za głęboko prawdziwą (ja też tak sądzę, dopisek ZJ)

Z książki " Przypomniała mi się nasza pieśń, którą wszyscy wszędzie śpiewają i przez radio ciągle grają:

Chorosza strana moja rodnaja:

Mnogo w niej lesow, polej i rek.

Ja drugoj takoj strany nie znaju,

Gdzie tak wolno dyszit czełowiek!!!

Cała Rosja tę pieśń śpiewa i wierzy, że nigdzie nie jest lepiej jak u nas. I ja sam tak myślałem. I chłopi polscy - dopóki nas nie zobaczyli - tak też o Rosji myśleli i o naszych rządach marzyli, a teraz oni ją inaczej śpiewają:

Ja drugoj takoj strany nie znaju

Gdzie tak wolno dochniet czełowiek!!!  ( Czy to nie jest obecna powtórka -ZJ)

Albo i tak:

Mnogo w niej lesow, rek i polej!

Ja drugoj takoj strany nie znaju,

Gdzie funt chleba stoit piać rublej!!!

Może jeszcze jeden cytat :

"

Miła Duniaszko!

List twój bardzo prędko otrzymałem i za ukłony całej twej rodzinie jestem wdzięczny. Co się tyczy posyłki dla mnie, to bardzo ci dzięku­ję, ale proszę żadnej mi żywności nie wysyłać, bo mam tu wszystko, czego tylko zapragnę. Właśnie nadeszły tamte eszelony, co ty jeden z nich na stacji widziałaś z plakatami: CHLEB DLA GŁODUJĄCEJ POLSKI. Więc mam teraz i chleb, i do chleba. Wdzięczny jestem bez­granicznie władzy radzieckiej i naszemu kochanemu wodzowi, towarzy­szowi Stalinowi, za troskę o nas, bohaterów niezwyciężonej Armii Czer­wonej. Burżuazja tu aż zębami zgrzyta że złości, widząc, jak zajadamy się różnymi kiełbasami i inną słoniną.

Posyłam ci moją fotografię, żebyś wiedziała, jak teraz wygląda wa­leczny bohater i obrońca Związku Radzieckiego, dzień i noc nieustan­nie stojący na straży naszej świętej Rosji i całego proletariatu. Zegarki te, co widzisz u mnie na rękach, są prawdziwe, i dewizki, które wiszą z kieszonek, też są przy zegarkach. Tak, że można powiedzieć: fason trzymam należycie.

Co się tyczy Morgałowa, to za to, że mówił, iż będzie wojna z Nie­mcami, należało się nie tylko go - faszystowskiego psa - do łagru wy­słać, lecz i skórę z niego - imperialistycznego pachołka - zedrzeć. Ja niedawno czytałem książkę o wielkim niemieckim wodzu i najlepszym przyjacielu naszego kochanego OJCA Stalina, Adolfie Hitlerze. On jest też proletariuszem i buduje socjalistyczną ojczyznę dla swego narodu tak samo i taką samą jak i nasz WIELKI Stalin. I nigdy nie może być wojny między dwoma bratnimi narodami. To jest jasne dla każdego normalnego człowieka. A słuchy o takiej wojnie puszczają polscy pano­wie i agenci imperialistów angielskich. Ale z nimi wszystkimi wkrótce my, razem z towarzyszem TOWARZYSZA Stalina, Adolfem Hitlerem, rozprawimy się. Posyłam niskie ukłony dla całej twej rodziny i dla ciebie, Duniaszko. Ja dumnie stoję pod wysoko wzniosłym sztandarem Lenina-STALINA i bohatersko wytrzymuję wściekły napór krwawych pachołków burżuazyjnych.

Twój do grobowej deski,

Miszka Zubow".

Tak: list mi ten do Duniaszki udał się niczego sobie. Widać z niego i twardość bolszewicką, i uczciwą postawę socjalistyczną, i wierność niezłomną dla partii komunistycznej oraz jej przewodnika i nauczyciela, WIELKIEGO towarzysza Stalina. Więc mogę wysłać go spokojnie.

Pozdrawiam państwa.

Ps. 10-III-2012 znalazłem film o Piaseckim w sieci - http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=6JSF7rEEtnc#!

Tutaj strona z filmem i opisem - http://www.obnie.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2443:sergiusz-piasecki-antykomunista&catid=87:kultura-filozofia&Itemid=27

Pozdrawiam

 
 
Bóg, Honor, Ojczyzna 

6309 odsłon średnio 4,8 (6 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Czy na pewno jesteś Polakiem?!! Nr 10 
Zenon Jaszczuk, 2012.03.04 o 00:30
Możliwe, że się mylę, jednak widzę przerazającą aktualność książki przez cały okres po IIwś do dnia dzisiejszego i jutra!!!. Proszę o komenty państwa z tego punktu widzenia. Pozdrawiam serdecznie i bardzo polecam przeczytać tą książkę. Bo myśle, że "minister kultury" nie poświęci dorogocennego czasu na upamiętnienie jakiegoś tam tylko POLAKA, co innego żyda!!!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czy na pewno jesteś Polakiem?!! Nr 10 
Paweł Tonderski, 2012.03.04 o 11:07
Zauważyłem, że gdy pytam się innego Polaka, czy jest Polakiem, to najczęściej taki człowiek na samo takie pytanie się oburza, tak jakby to pytanie było zakazane albo przynosiło odpowiadającemu na nie, jakąś ujmę albo dyskomfort? Czego tutaj się wstydzić albo bać?

W przestrzeni publicznej ludzie unikają tego typu pytań w rozmowach pomiędzy sobą. Dlaczego? Tak jak inne pytanie. Czy jest pani pan żydem albo, czy ma pani pan polskie obywatelstwo?

Czy ludzie wstydzą się swojego pochodzenia?

Pozdrawiam Zenku.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czy na pewno jesteś Polakiem?!! Nr 10 
Zenon Jaszczuk, 2012.03.04 o 11:20
Paweł Tonderski.
Zapewne sie nie wstydzą, tylko żydostwo już im przestawiło wajchę w głowie. Już mają problem ze swoją tożsamością, że może nie wypada pytać o sprawy podstawowe. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czy na pewno jesteś Polakiem?!! Nr 10 
Piotr Świtecki, 2012.03.04 o 11:31
Z tymi wajchami coś jest na rzeczy. Ale "Cywilizacja Polska" to odtrutka.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czy na pewno jesteś Polakiem?!! Nr 10 
Zenon Jaszczuk, 2012.03.04 o 11:33
Mufti.
Dokładnie. Paweł to celnie przedstawił. Trzeba od początku ich uczyć kim są?!! Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czy na pewno jesteś Polakiem?!! Nr 10 
Zenon Jaszczuk, 2012.03.10 o 15:24
Bitasy.
Znalazłem jakieś infirmację o Piaseckim na stronie -
- +www.obnie.pl
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czy na pewno jesteś Polakiem?!! Nr 10 
Zenon Jaszczuk, 2012.03.06 o 21:40
Miałem napisac nowy artykul. Jednak siedzę i myślę czy warto, po co, dla kogo, kogo to obchodzi? Ach -
- Pion śledczy IPN w Białymstoku wszczął śledztwo dotyczące mordu dwudziestu kobiet pochodzenia żydowskiego w Bzurach k. Szczuczyna (Podlaskie) w 1941 roku. Chce m.in. ustalić sprawców, którzy po wojnie nie byli za tę zbrodnię osądzeni.
Właśnie leci następny holocaustu kabarecik. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czy na pewno jesteś Polakiem?!! Nr 10 
Zenon Jaszczuk, 2012.03.10 o 16:06
Sergiusz Piasecki o renegatach. Komentarz jak najbardziej współczesny.Słyszałem, że Tuwim jest jeszcze gorszy niźli Miłosz, bo występuje z histerycznymi wierszami na cześć Stalina, Armii Czerwonej, obecnej Rosji. Trudno się z tym zgodzić. Robota Tuwima jest prostacka. Taki "słowik" Stalina jest zrozumiałym dla każdego błaznem, nad którym można się jedynie litować. I im głośniej i przesadniej będzie czkał i rzygał na cześć Stalina, tym więcej ośmiesza i siebie, i Stalina. Mimo wszystko jednak w galerii naszych poetów Tuwim będzie miał wielki portret, u którego stóp przytuli się maleńki portrecik Miłosza. Ale w galerii poputczików Miłosz będzie miał wielki portret, Tuwim zaś spocznie u jego stóp, nie dorastając mu do pięt.
Całość-

źródło: Sergiusz Piasecki - "Były poputczik Miłosz", Wiadomości 1951, nr 44
+ostatnia-kohorta.fuckpc.com
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czy na pewno jesteś Polakiem?!! Nr 10 
Adam39, 2012.03.10 o 16:50
Zenek, dobra robota!
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czy na pewno jesteś Polakiem?!! Nr 10 
Zenon Jaszczuk, 2012.03.10 o 17:36
Adam39.
Robota może i dobra, tylko aby nie na darmo. Bitasay już mnie pytała o Piaseckiego książki w formie pdf. Co mogłem to jej wtszperałem. Może coś macie na ten temat więcej. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czy na pewno jesteś Polakiem?!! Nr 10 
Piotr Świtecki, 2012.03.10 o 17:19
Tak, dobra robota.
Czasem jak czytam, to to jest jak bajki. Inni ludzie, z innego świata. Inny świat.
Gdzie my jesteśmy?!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czy na pewno jesteś Polakiem?!! Nr 10 
Zenon Jaszczuk, 2012.03.10 o 17:39
Mufti.
Ja też widzę, że w bajce współczesnej żydowskiej to my żyjemy. A nasi przodkowie żyli świadomie tu i teraz i robili porządki. Wrzuć do zeszytów Piaseckiego. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czy na pewno jesteś Polakiem?!! Nr 10 
Piotr Świtecki, 2012.03.10 o 17:42
Już jest, ale że to 10 art. w cyklu, to wylądował na dole.
Pozdrawiam!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czy na pewno jesteś Polakiem?!! Nr 10 
Zenon Jaszczuk, 2012.03.10 o 18:29
Mufti.
To nic, aby był. Dzięki i pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czy na pewno jesteś Polakiem?!! Nr 10 
NSPAP, 2012.03.10 o 19:47
Ja napewno jestem Polakiem, wyznania ariańskiego już od 1969 r.:
+youtube.com
Dr Adolf Nowak
+nspap.livejournal.com
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czy na pewno jesteś Polakiem?!! Nr 10 
Piotr Świtecki, 2012.03.10 o 19:57
Czy, i jak, mógłbym zostać członkiem Towarzystwa Przyjażni Międzyplanetarnej im. Karola Wojtyły?
Pozdrawiam.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czy na pewno jesteś Polakiem?!! Nr 10 
NSPAP, 2012.03.10 o 22:16
Polactwo nie ma już szans gdyż zaprzedawało idee naszego kochanego Fuhrera przez 23 lata ręka w rękę ze żydosolidaruchami maści wszelkiej, komuchami oraz innymi swołoczami.
+www.tpm.salon24.pl
To już tylko organizacja międzynarodowa w celu szerzenia pokojowych ideei K. Wojtyły.
Ja już nawet do swojej partii nikogo nie przyjmę choćby się zaklinał jaki on to nie jest itd.
Prędzej Adolf Hitler czy Józef Stalin by uwierzyli, bo ja Was wszystkich zbyt dobrze poznałem, zwłaszcza przez ostatnie 7 lat od odejścia K. Wojtyły.
Łajzy, kurwy, złodzieje, alfonsi, sobaki, swołocze to tylko delikatne określenia.
Dlatego będzie musiało powstać w Kraju min. 400 partii powiatowych i dzielnicowych o charakterze narodowo-społecznym (w dużych miastach), czyli jedna/100.000 mieszkańców w przybliżeniu.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czy na pewno jesteś Polakiem?!! Nr 10 
Piotr Świtecki, 2012.03.10 o 22:22
Polactwo ... Łajzy, kurwy, złodzieje, alfonsi, sobaki, swołocze

O kim to Pan powiedział?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czy na pewno jesteś Polakiem?!! Nr 10 
NSPAP, 2012.03.10 o 23:08
O wszystkich.
Udowodniono to ostatnie 7 lat szczegółowo, na każdym wycinku życia społecznego.
Ja z nikim już nie dyskutuję.
A jak ktoś chce to się spotkamy i pokażę jak wszystko i wszystkich mam głęboko.
Jak nakopię do d.py.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czy na pewno jesteś Polakiem?!! Nr 10 
Piotr Świtecki, 2012.03.10 o 23:09
To nie wiem... Chyba musi być Panu nienajmilej w TAKIM towarzystwie?..
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czy na pewno jesteś Polakiem?!! Nr 10 
NSPAP, 2012.03.10 o 23:19
Odpowiem prosto, żeby Pan zrozumiał.
Żydzi i Cyganie już raz byli w Auschwitz.
Czy po tym zmienili swój sposób postępowania i stosunek np. do Polski?
Nie.
Katolicy już przeszli 23 lata wielu różnych rządów, już przed ostatnimi wyborami znana była wielkość zadłużenia i co?
I nic.
Batjuszka Stalin dobrze znał się jednak na ludziach i wiedział co trzeba robić by chołotę trzymać w ryzach, choć Rosjanie ( czy nawet Germanie) są nawet teraz bardziej społeczni.
Katolicy nie mają przed sobą już żadnej przyszłości.
No może jak dożywotni robotnicy u Żydów.
Arianie ponieważ nie myślą kategoriami materialistycznymi a duchowymi, idealistycznymi, wiedzą że trzeba się pospólstwa po prostu pozbyć.
To jedyne lekarstwo na ludzkie wady.
Głupotę w szczególności.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czy na pewno jesteś Polakiem?!! Nr 10 
Piotr Świtecki, 2012.03.10 o 23:30
Nie, to ja powiem jeszcze raz, prosto żeby PAN zrozumiał: jeśli Pan nie ma szacunku do ludzi odwiedzających te strony, proszę być konsekwentnym i tu nie bywać.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czy na pewno jesteś Polakiem?!! Nr 10 
NSPAP, 2012.03.10 o 23:35
A rozumiem, wolność słowa i przekonań.
To właśnie jest samoistnym POtwierdzeniem tego o czym pisałem.
Buhaha
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
NA DOBRANOC. 
NSPAP, 2012.03.11 o 00:48
I powiedział nasz Fuhrer "Onkel" Karl:
"...zanim Duch Święty spłynie na Ziemię i przyniesie nam nieskończone pożytki, musimy najpierw oczyścić nasze dusze, umysły i ciała".
Dr Adolf Nowak
60-143 Poznań
tel.510-841-355 (g. 12-20)
Lemingi oraz inne szczurowate, zwłaszcza PO roczniku 1970, nix zu rufen.
Verstanden???!!!???

EIN FUHRER, EIN VOLK.
Ta stara maksyma jest również dzisiaj aktualna.

PROGRAM EKONOMICZNO-SPOŁECZNY DLA GOSPODARSTWA POLSKIEGO
przy wykorzystaniu energii ducha i słowa Karola Wojtyły.
(inaczej: jeden za wszystkich, wszyscy za jednego)
Oryginalny text: +nspap.livejournal.com

I. Likwidacja opłat za energię elektryczną i cieplną (bezpłatna energia dla Narodu Polskiego).
+nspap.livejournal.com
II. Błyskawiczne i bezpłatne leczenie chorób obecnie nieuleczalnych, bądż leczonych drogo i przewlekle.
III. Redukcja podatków, w tym podatku VAT do max 6%, przy likwidacji powszechnego podatku dochodowego na rzecz opłat gminnych.
IV. Wyposażenie Sił Zbrojnych w technikę obronną zupełnie nowej klasy
do zabezpieczenia Naszego Gospodarstwa.
+nspap.livejournal.com
V. Zasadnicze przemiany polityczne:
Va. Organizacja 400 partii lokalnych, powiatowych i dzielnicowych o charakterze narodowo-społecznym.
Vb. Likwidacja powszechnego prawa wyborczego: tylko dla aryjczyków.
Ten punkt udowodniły rządy głupoty powszechnej ostatnich 23 lat.
Vc. Renegocjacja anszlusu do Unii Urzędasów Europejskich, na naszych warunkach.
Vd. Likwidacja zbrodniczego układu NATO.
+nspap.livejournal.com
VI. Oczyszczenie atmosfery w Kraju:
VIa. Przemiany religijno-duchowe.
A w tym likwidacja hierarchi kościelnej i zależności od Watykanu oraz grubych świń na Krakowie.
VIb. Likwidacja przeżytków żydokapitalizmu oraz osobników aspołecznych i szabrowników Narodu oraz Ojczyzny.
VIc. Sanatorium naszej partii (Kurbad ZJuPVEA Auschwitz).
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: NA DOBRANOC. 
Christophoros Scholastikos, 2012.03.11 o 10:45
Co to za bełkot?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: NA DOBRANOC. 
Leszek, 2012.03.11 o 10:48
Troll, ignorować
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: NA DOBRANOC. 
Christophoros Scholastikos, 2012.03.11 o 10:54
Dzięki, miałem właśnie Ciebie pytać.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: NA DOBRANOC. 
Leszek, 2012.03.11 o 11:04
zacząłem pisać na NE, pojawił(a) się na NE, wczoraj miałem telefon od pewnej pani o dość lewicowych poglądach (ale wydawało mi się w porządku). Gadu gadu, powiedziałem, że pisuję tu. To 3 godziny później się zarejestrował NSPAP i troluje. Jednak na lewicowe myślenie nie ma rady. Tu są emocje nie do ogarnięcia.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: NA DOBRANOC. 
Christophoros Scholastikos, 2012.03.11 o 11:15
Dzięki za wyjaśnienie.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: NA DOBRANOC. 
Leszek, 2012.03.11 o 11:20
wiesz, ja bym się jej nawet nie chwalił gdzie pisuję, bo ona raczej zapatrzona w gejów (tacy obrotni i aktywni...), ale ponieważ
- pytała,
- wydawało mi się że jej zainteresowania chemtrails są szczere (teraz widzę że to pozory)
to jej dałem ten adres.
Nó cóż, jak się okazuje ludzi możesz znać ale dopiero ich poznajesz w prozie życia
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: NA DOBRANOC. 
Christophoros Scholastikos, 2012.03.11 o 11:48
Nie no, nie kłopocz się. Każdy może tu przyjść przecież. Gospoda otwarta. Powie co ma do powiedzenia i pójdzie.
Może nas ubogacą polemiki, ale jak na razie chyba wątpię ;).
pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: NA DOBRANOC. 
NSPAP, 2012.03.11 o 13:24
Naprawdę nie rozumiecie oczywistej kolejności zdarzeń:
1. Likwidacja podległości od dyktatu WBW: Waszyngtonu-Brukseli-Watykanu.
Ten pierwszy punkt spoczywa na naszym "Wielkim Doktorze" naszej Akademii Bracie Władymirze.
W tej chwili mamy trochę za krótkie ręce by sięgnąć USA, choć o wschodnim wybrzeżu będziemy mogli wkrótce myśleć.
Z Brukselą jak i Watykanem, siedliskami Eurożydostwa sprawa myślę jest oczywista, prawda?
2. Dopiero po usunięciu przeszkód jak w p.1 będzie możliwa kolejna faza przemian wewnątrz Naszego Kraju (Cosa Nostra).
Czyli zasadnicze przemiany moralno-światopoglądowe.
Co logiczne, zakute katolickie łby tego nie zrobią bo prędzej zasną w Panu.
To będzie spoczywać na ludziach o wysokim morale i harcie ducha.
Ile lat będzie na to potrzeba nie wiem, wiem jedynie że z braku energii, lekarstw i ogólnej depresji większość katoli zaśnie do tego czasu w Panu.
3. Do praktycznego wypełnienia p.3 będzie trzeba zlikwidować miliony nienaprawialnych złych dusz które paradoksalnie czerpią swą energię (siłę życiową) z i za spolegliwym przyzwoleniem katolików.
4. "Wkrótce płacz ich wielkim będzie i wołanie, a Pan już nie usłyszy nie przyjdzie do nich".
Tak, już latem co starsi, sprzed rocznika 1970, czady Stanu Wojennego będą wspiminać jak El-dorado.
Po pasywności ostatniego 23-lecia jednak, poziomie zdebilowacenia (np. prof. Fechner z UAM w POznaniu-również były przykładny katolik czy Dakowski, wybitny katolicki prof. od spalania plastiku i drzewa) potrzeba będzie 6+-7 ciężkich zim zanim nieliczni podniosą się z ociężenia umysłowego.
Świadczą o tym również liczne przypadki na tym forum.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
AKADEMIA DUCHA ŚWIĘTEGO 
NSPAP, 2012.03.11 o 13:54
Więcej o Akademii Ducha Świętego im. K. Wojtyły (w organizacji):
+overunity.com
GOTT NUR MIT UNS!
(Bóg tylko z nami).
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: AKADEMIA DUCHA ŚWIĘTEGO 
Zenon Jaszczuk, 2012.03.11 o 14:06
Nie widzę możliwości dyskusji z Tobą. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: AKADEMIA DUCHA ŚWIĘTEGO 
NSPAP, 2012.03.11 o 14:10
Jak to, to Towarzysz nie słyszał nigdy o Siłach Niebieskich (Niebiańskich)???
+nspap.livejournal.com
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: AKADEMIA DUCHA ŚWIĘTEGO: STEINER. 
NSPAP, 2012.03.11 o 14:12
Ta wiedza, nie tylko w sensie filozoficznym, była znana i wdrażana już 100 lat temu:
+nspap.livejournal.com
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑