słowa kluczowe: syjonizm.
Świat2010.12.07 07:39 07:58

Czemu szczują nas przeciwko Rosji?

 
 
W blogosferze można zauważyć eskalację szczucia przeciwko Rosji i podgrzewanie ponad wszelką miarę rusofobii.
 
Często powtarzam, że by zrozumieć sytuacje i politykę Polski należy spojrzeć na wszystko z daleka.
Artykuł, który mam zamiar zacytować zawdzięczamy naszemu forumowemu koledze acidkowi, który z nieocenioną Olą Gordon, tłumaczącą bardzo ważne teksty ze świata, zajmuje się propagowaniem prawdy o syjonizmie.
http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/

W blogosferze można zauważyć eskalację szczucia przeciwko Rosji i podgrzewanie ponad wszelką miarę rusofobi.
Czym jest Rosja i jakie mamy z nią rachunki sumienia wszyscy doskonale wiedzą.
Pisałem o tym kiedyś i jeśli interesowałoby to kogoś:
http://spiritolibero.blog.interia.pl/?id=1888584

Zastanawiała mnie jednak ta histeryczna nagonka wykraczająca poza zwykłe ramy a uprawiana głównie przez środowiska popierające prezesa Kaczyńskiego.
W czym rzecz? Co jest tego przyczyną?

I tu myślę, że poniższy artykuł może udzielić choć częściowej odpowiedzi na to pytanie.
Zaciemnianie dyskursu politycznego polega m. in. na tym żeby kazać skupić się tylko na sprawach krajowych jako praźródło wszelkich zdarzeń. Ale tak z pewnością nie jest.

Jestem przekonany, że po lekturze artykułu, który ukazał się na portalu National Journal
http://globalfire.tv/nj/08en/politics/russia_has_awoken.htm

a przetłumaczony został przez Olę Gordon ,wiele zjawisk będzie dla nas bardziej zrozumiałych.

Nowa rewolucja rosyjska detronizuje Jahwe

Wkrótce po wyborach Władimira Putina w 2000 roku na prezydenta Rosji, została beatyfikowana zamordowana rodzina cara Mikołaja. Do niedawna ośrodki żydowskiej władzy miały nadzieję zachować w umysłach Rosjan pewną wyidealizowaną pamięć o morderczym systemie sowieckim, ale to okazało się próżną nadzieją.

Ponieważ bolszewizm był opracowany i wprowadzony przez Żydów, ich ośrodki władzy miały nadzieję, że pewnego dnia będą w stanie zorganizować i ponownie zainstalować jakieś lobby żydowskie na Kremlu. Te nadzieje pogrzebał Władimir Putin.

Do końca 2008 r. Rosjanie mieli zdecydować co wolą: „Wojnę Ojczyźnianą” Stalina czy carat. Do niedawna, Stalin nieco prześcigał cara Mikołaja II. „Potem jednak car tajemniczo wyszedł na czołówkę.” (Die Welt, 17.07.2008, s. 1) Po tym wyborze nie musieli już wybierać..

Żydowskie lobby miało oczywiście nadzieję, że kult carskiej nigdy nie powróci, ponieważ car był wielkim przeciwnikiem bolszewickich Żydów. Teraz jednak Rosjanie ponownie w carze Mikołaju II widzą rodzaj Zbawiciela, który, jak Jezus, ośmielił się sprzeciwić faryzeuszom.

Wkrótce po zorganizowanym upadku Związku Radzieckiego, globalne lobby żydowskie było w stanie zainstalować Borysa Jelcyna (alias Jelzman) na Kremlu. Kiedy przejęli kontrolę zasobów naturalnych Rosji, wierzyli, że będą mogli rządzić zawsze, a przynajmniej tak długo, jak działali pod ochroną amerykańskich sił zbrojnych. Nie tylko kontrolowali wojsko USA, które mogli spuszczać ze smyczy na każdy kraj, który stawał się uciążliwy, ale także kontrolowali Rosję, której bogactwo energii mogli używać do wykorzystywania i zniewalania całej planety. Jelcyn-Jelzman pozwolił na szybki rozpad rosyjskich sił zbrojnych.

Na początku lat 1990 prasa arabska zbadała sprawę Jelzmana i ujawniła Jelcyna jako marionetkę w rekach lobby, podając dodatkowe informacje na jego temat. W dniu 28.11.1992 r. londyńska gazeta Al Arab na pierwszej stronie opublikowała następujące oświadczenie: „Zmianę nazwiska podjęto podczas XX kongresu partii … Jelcyn jest Żydem. Risselov, członek Volksunion, ujawnił, że nazwisko prezydenta Jelcyna było Jelzman, żydowskie nazwisko niemieckie. XX kongres następnie postanowił zmienić nazwisko Borysa Jelzmana na Jelcyn … Powodem tej zmiany było to, że Rosjanie mogli się obawiać nazwiska Jelzman, gdyż za czasów Berii jego dziadek Jelzman wymordował tysiące Rosjan.”

Wydawało się, że dla lobby wszystko szło dobrze. Nagle nastąpił przewrót Putina. Zdetronizował okropnego Jelzmana-Jelcyna. Obecnie żydowskie pochodzenie Jelcyna jest tematem otwartej dyskusji, nawet w prasie establishmentu, gdzie opisuje się go jako „przechrzczonego na chrześcijaństwo.” Np. na pierwszej stronie wydania z 17.07.2008 roku Die Welt pisze: „Borys Jelcyn, komunista który później przeszedł na chrześcijaństwo.”

Kiedy brutalnie zamordowali rodzinę carską w Jekaterynburgu w nocy 17.07.1918 r. w domu inżyniera Ipatiewa, bolszewicy nieświadomie ustanowili „… kult, który 90 lat później, jest tak silny jak zawsze.” (Die Welt, 17.07.2008, str. 1) Tak było nawet choć Jelzman robił wszystko co w jego mocy, aby wymazać pamięć o carze ze świadomości Rosjan. „Borys Jelcyn nawet rozebrał dom Ipatiewa, nie mogąc powstrzymać rosnącej sympatii dla rosyjskiego cara.” (Die Welt, 17.07.2008, s. 1)

Jednak rosyjskie szkoły teraz uczą, że to Żydzi zamordowali rodzinę carską, co jest prawdopodobnie przyczyną dlaczego Wikipedia zaczęła podawać, że jej mordercami byli Żydzi, o czym nie można było mówić wcześniej. „W dniu 4.07.1918 r. Czeka przejęła ochronę Romanowów w Jekaterynburgu. Towarzyszył im Jakow Jurowski … Jurowski był Żydem.” (Wikipedia). Dwoma innymi żydowskimi mordercami, którzy dołączyli do mordercy Jurovskiego byli Aleksander Belobarodov i Filip Goloszczokin.

Dzisiaj Rosjanie płaczą, kiedy myślą o tej strasznej zbrodni. „Tylko Żydzi byli zdolni dokonać tak strasznej krwawej zbrodni,” powiedział uczestnik nabożeństwa przed Cerkwią Krwi, które odbyło się w Jekaterynburgu w 2008 roku.

Według relacji naocznych świadków zbrodni, „caryca poskarżyła się do komendanta Jurowskiego na pusty pokój, w którym byli przetrzymywani i poprosiła o dwa krzesła. Jurowski dostarczył dwa krzesła, na których usiedli caryca i jej chory syn Aleksy. Jurowski nakazał pozostałym członkom rodziny stanąć w dwóch rzędach za matką i synem, a następnie w szczegółach opowiedział im o egzekucji.

Jurovski poinformował cara, że rząd nakazał ich egzekucję i w związku z tym, teraz będzie do nich strzelał. Czar nie odpowiedział nic, z wyjątkiem słów „Wybacz im Ojcze, bo nie wiedzą, co czynią,” jak powiedział Jezus na krzyżu. Następnie komendant Jurowski zastrzelił go. Wszyscy pozostali żołnierze również strzelali do Mikołaja, zmarł natychmiast. Wówczas pluton egzekucyjny zaczął strzelać na dziko by zabić wszystkich pozostałych członków rodziny. Kiedy strzelanina się skończyła, Aleksy i jego trzy siostry nadal żyli i leżeli ranni na podłodze. Pociski, które leciały na dziewczyny wydawały się zbaczać z toru.

Żołnierze zaczęli kłuć ofiary bagnetami. Ale bagnety utykały w gorsetach dziewcząt. To dlatego, że podczas internowania w Pałacu Aleksandra, dzieci i dama dworu Anna Demidowa wszyły dużą liczbę klejnotów rodzinnych i diamenty w poduszkę i gorsety dziewcząt. W wieczór kiedy były mordowane miały na sobie te gorsety, a ponadto Demidowa starała się odbijać kule poduszką. Z tego powodu egzekucja trwała około 20 minut, aż do chwili kiedy zginął ostatni członek rodziny. Po dokonaniu morderstwa, Jurowski próbował zatrzeć wszystkie ślady zbrodni.” [Wikipedia] http://de.wikipedia.org/wiki/Ermordung_der_Zarenfamilie

Według raportu opublikowanego przez arcybiskupa Wikenti 17.07.2008 r. około 40.000 osób wzięło udział w procesji religijnej z Jekaterynburga do opuszczonego szybu w odległości około 18 km.

Ciała cara Mikołaja II, jego niemieckiej żony Aleksandry i pięciorga dzieci przenieśli do tego miejsca po zastrzeleniu ich przez żydowskich morderców w nocy 17.07.1918 w Jekaterynburgu.

W związku z upamiętniającym Romanowów nabożeństwem, na sprzedaż wystawiono Protokoły Mędrców Syjonu. Z Protokołami rozdawano wielką liczbę broszur pt. ‘Dlaczego nienawidzimy żydowską mafię’, oraz postawiono pytanie ‘Czy to ksenofobia czy samoobrona?’ Student Iwan Kolsew (20) który okręcił się flagą carską, wyraził opinię dzieloną przez wielu, kiedy powiedział: „Demokracja nie ma przyszłości – wracamy do monarchii!”. Na fladze widniał napis: ‘Na cześć Rosji: za cara i ojczyznę.‘ [Agence France-Presse (AFP), 28.07.2008]

Według Rosjan Żydzi są winni zabójstwa wysłanników Boga, kiedy wymordowali rodzinę Romanowów, dlatego rodzina ta została beatyfikowana. „…Tak jak kiedyś ukrzyżowali Jezusa,” powiedział uczestnik nabożeństwa pamięci. „Mikołaj i Aleksandra byli naszymi ojcem i matką – byli jak rodzice Rosji” powiedział inny wierny. Inny uczestnik nabożeństwa wyraził zadowolenie z powrotu caratu: „Car jest wybrańcem Boga na Ziemi, musimy mieć cara.”(AFP, 17.07.2008)

Ten nowy kult cara to więcej niż rewolucja, to odnowa rosyjskiego narodu po wszystkich cierpieniach zadanych mu przez bolszewików. Prezydent Wenezueli Hugo Chavez wyraził te opinie podczas swojej wizyty w Moskwie w końcu lipca 1008 roku: „Wenezuela wielką i ciepłą uwagą zauważa odnowę Rosji.” (Die Welt, 23.07.2008, s. 5)

Wtedy prezydent Medwediew wyraził szczerą wdzięczność prezydentowi Chavezowi za jego serdeczne zainteresowanie. Od pierwszego dnia jako prezydent Rosji, najważniejszym celem Putina jest obudzenie Rosji. Wraz ze swoimi zwolennikami zawsze miał jasny obraz narodu, który wymordował Romanowów, razem z 55 mln Rosjan.

Dla Putina zawsze było jasne, że najważniejszym celem tego narodu była grabież i unicestwienie Rosji na zawsze, poprzez jego niezrównane pasożytnictwo. Kremlowski polityk bliski Putinowi powiedział o ówczesnych najbardziej wpływowych Żydach: „Borys Berezowski i Władimir Guziński są jak bakteria żyjąca na chorych organizmach, ale umiera kiedy organizm zdrowieje.” [Jewish Telegraph Agency, 2.04.2002] To oświadczenie przypomina fragment Mein Kampf: „Żyd jest i pozostanie wiecznym pasożytem, obibokiem który jak złośliwa bakteria, szerzy się szybko gdzie ma zapewniony średni rozwój.” (Rozdział 11)

Władimir Guziński był szefem Centralnego Komitetu Żydowskiego w Rosji, jak również szefem Światowego Kongresu Żydów. Po ucieczce z Rosji do Izraela, gdzie szukał schronienia, powiedział światowej prasie, że w Rosji „należy się bać nowej ideologii przeciwko Zachodowi… ma wiele cech anty-żydowskich.” Ówczesnego prezydenta Putina nazwał „skrajnym antysemitą i potajemnym wielbicielem Hitlera.” (Spiegel, 25/2000, s.180)

Na początku lipca 2008 roku obserwatorzy zauważyli nowy punkt w walce Rosji przeciwko lobby, kiedy w Berlinie Stany Zjednoczone mianowały nowego ambasadora. Były kanclerz Gerhard Schröder, bliski przyjaciel Putina, bez wyjaśnienia odrzucił zaproszenie amerykańskiego ambasadora.

W całej historii powojennych-Niemiec, lub BRDDR, takie wydarzenie nigdy wcześniej nie miało miejsca. Taki afront nigdy nie mógł wydarzyć się wcześniej, nawet we śnie. Oprócz faktu, że Schröder nie przepada za lobby, z pewnością poinformowany został przez swojego przyjaciela Putina, aby odrzucić zaproszenie w celu wykazania nowego stosunku sił w Europie. „Kiedy otwierano nową ambasadę amerykańską w Berlinie, Gerhard Schröder był nieobecny. Były kanclerz był zaproszony przez Amerykanów, ale odmówił zaproszenia … Powody nieobecności byłego kanclerza nie są znane.” (Spiegel, 4.07.2008)

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2010/12/06/rosja-sie-budzi/#more-5496 

2698 odsłon średnio 4,8 (4 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Czemu szczują nas przeciwko Rosji? 
Zenon Jaszczuk, 2010.12.07 o 10:44
Witaj Spirito.
Myśle że te wiadomości o mordercach Cara, Polakom były i są znane.O Jelcynie tak samo. To za jego kadencji Rosja stała się super państwem [wspaniałe przemiany]- oczywiście jak piszesz, te wszystkie super były nadawane przez światową prasę żydowską.W Rosji nastał czas Judeorajum.Faktycznie Putin z takich czy innych względów to ukrucił.Mnie co prawda dziwi że ci "wygnani" miliarderzy [Bierezowskie i inne żydostwo} mają się dobrze.
O ile ja wiem , to Miedwiediew jest żydem.Częste spotkania tzw nieoficjalne na Krymie z żydostwem Izraelskim. Konsekwencje tych spotkań, widzimy- podejście do Iranu, do USA itd.
A co może najciekawsze że gdzieś czytałem że Schreder to też mosiek.
Oczywiście nastawianie Polaków przeciw Rosji, jest potrzebne różnym rozgrywającym światowcom. Oczywiście nie mam na uwadze tych pionków na patyczkach w "bycie" i osadzonych w Polsce.Oni tylko wykonują rozkazy.
Mnie osobiście to wszystko śmieszy, jak durnie ogłaszają że od dziś kochamy lub nie kochamy Rosjan.
Mnie jak by to nie dotyczy - jeżdzilem trochę po republikach. Poznałem Rosjan i innych z dawnych republik. Ludzie jak wszędzie na Wschód od Odry, mili, gościnni, normalni [ oczywiście nigdy nie myslę o politykach tylko o zwykłych ludziach] .Dziel i rządz. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czemu szczują nas przeciwko Rosji? 
J.Ruszkiewicz - SpiritoLibero, 2010.12.07 o 14:37
Zenku... Po Tobie ciężko poprawiać :D)
Ale wieczorkiem rozwinę temat.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czemu szczują nas przeciwko Rosji? 
J.Ruszkiewicz - SpiritoLibero, 2010.12.07 o 14:50
Ty Zenek lepiej zobacz co próbuje Maryla ze mnie zrobić... :)
+blogmedia24.pl

Pejsy tym burakom plączą się już między nogami.
Zwróć zwłaszcza uwagę na niejakiego KISILA.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czemu szczują nas przeciwko Rosji? 
Zenon Jaszczuk, 2010.12.07 o 15:18
Witaj Spirito.
Niestety moge przeczytać tylko trzy komenty na blogmedia24. Szybko tam spostrzegłem matactwo.Pomimo że pisałem na pół gwizdka, szybko Maryla mnie zbanowała. Jednak zadałem jej pytanie; dlaczego jak się nie zaloguje to mogę przeczytać tylko trzy komenty.Odpowiedziała, że może cos sie stało, a fachowiec od tego jest na urlopie. Jak wróci to naprawi.Sprawdzałem to od czasu do czasu.Bez zmian.Widocznie jest do dzisiaj na urlopie.Napisała że przecież mogę się zalogować. Tak, ja mogę [mogłem] ,ale nie chodzi mi o blogerów z BM24 tylko czytaczy.Jeszcze ktoś mi gledzil że trzeba poczekać pięć minut i wyświetlą się wszystkie komenty- a to dobre, pajace. Tak jak widzisz , poczytać mi nienada.Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Jeśli jest tak, jak piszesz 
Solano, 2010.12.08 o 06:08
To Putin nie powinien mieć żadnego problemu z wywaleniem na wierzch wszystkich spraw komunistycznych, w tym sprawy Katynia.

Putin nie musi polegać na wyborcach, zatem aktualni komuniści, ilu by ich nie było, nie są siłą znaczącą. Błędne założenie?

Pozdrowienia, Spirito!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jeśli jest tak, jak piszesz 
J.Ruszkiewicz - SpiritoLibero, 2010.12.08 o 06:43
No teoretycznie masz racje. Trzeba jeszcze zobaczyć jak to się ma do imperialnego zadęcia Rosji. Takie sprawy w normalnej dyplomacji zawsze są używane jako karta przetargowa.
Spirytek jak zrobi krzywdę Solano to się pokaja i pobiegnie przeprosić. Bo to ludzki odruch. W polityce tak nie funkcjonuje.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jeśli jest tak, jak piszesz 
Zenon Jaszczuk, 2010.12.08 o 09:00
Spirito
Zgadzam się z Solaną.Kiedys pisałem na forach- kto wie, kim jest Putin. Zero odezwu. Ciekawe by było, czy to Jelcyn go wybrał, czy to "KGB' kazali Jelcynowi zrezygnować.Pamiętam jak Putina na siłę obsadzał Jelcyn na stanowisku. Umowa była konkretna, bo Jelcyna nigdy nie ruszyli za jego działalność.A spec służby, czy to nie żydowskie.Wyjaśnienie Katynia w pewien sposób oczyszcza Rosjan - a wyjaśnianie idzie jak po grudzie.Z "naszej" strony przedstawiciel do tzw spraw trudnych, to oczywiście żydostwo z Rotfeldem na czele !!!. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czemu szczują nas przeciwko Rosji? 
Piotr Świtecki, 2010.12.09 o 15:45
Wkleiłem dzisiaj tekst Poliszynela, który z felietonistyczną swadą zatrąca o ten temat: +polacy.eu.org
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑