słowa kluczowe: Boni, Engelking, Polska, bajkopisarze., holokaust, kłamcy, oszu ści, zagłada, Żydzi.
Polska2012.01.20 23:25

Jak się porwać z motyką na bajkopisarstwo żydów

 

Fikcyjne 10%. Czyli ilu Żydów zabili Polacy? poleca: Mufti Turbanator

 
Mam nadzieję, że Polacy już znają najnowszą "historię"- bajkopisarstwo żydów. Bajkipisarstwo stwierdza, że to Polacy wywołali IIws i wymordowali żydów nie tylko tzw Polskich, ale z całaj Europy.
 
Oczywiście nawiązuję tutaj do art. podanego przez Muftiego w linkach, cytatach -

Fikcyjne 10%. Czyli ilu Żydów zabili Polacy?

poleca:

Bogusław Wolniewicz w NCz

http://polacy.eu.org/1642/fikcyjne-10-czyli-ilu-zydow-zabili-polacy-/

Kim jest Wolniewicz, możecie się panstwo zapoznać w internecie. Kiedyś go usłyszałem, chyba w telewizji i pomyślałem co za wstrętny dziad. Po dłuższym czasie słyszę jego wypowiedz w Radio Maryja. W tym wystąpieniu telewizyjnym -  stwierdziłem, jeszcze jeden dureń żydowski. w wystąpieniu w Radi Maryja odbieram go jako patriotę Polskiego. Oczywiście coś tutaj nie gra. Powiem pokojowo, ostatnio mówi do rzeczy ten stary - nie wiem, ale strzelam żyd. Pasowało by zapytac, dlaczego, co się stało? Dociekanie pozostawiam innym internautom. Nie mogę i nie chcę się zajmować wszystkimi.

Ponieważ w w/w linkach , cytatach jest podana szanowna pani żydówka Barbara Teresa Engelking jako oczywista oczywistość POLKA. I to zapewne z górnej półki.

To może popatrzmy co to za Polacy, ten klan Engelkingów???????????

Ani razu nie udało mi się napisać tego typowio polskiego nazwiska bez zaglądania do linku. Taki człowiek ciemny.

Barbara jest oczywiście fachowcem od bajkopisarstwa zagłady żydów przez........................ nu pewno przez POLAKÓW.

Jej munż to oczywista oczywistość czysty też Polak TW. Za te zasługi TW jest przy korycie we wszystkich rzundach okupacyjnych Polski łącznie z dzisiejszym. Proszę sprawdzić.

Nu a Kim jest z tego rodu  - Kim jest Jerzy Engelking... hodowany prokurator? - http://www.polskapartianarodowa.org/tp/index.php?option=com_content&task=view&id=363&Itemid=58.

I oto prosze państwa na jednym nazwisku mamy cały przekrój czego??? Polaków??? Okupantów??? Wrogów Polski i Polskości??? Ciekawe co robili "dobrego" rodzice tych wybitności dla Polski???. Tajemnica.

Możecie państwo rozpatrzeć ten temat na innych rodach ; stolcmanów- tzw kwaśniwskich, michnikow i całej masy żydikomunofaszystów.

Pytanie, tylko, po co??? Ja jak tym się zajmuje, to rzygać mi się chce, dosłownie. Zajmowanie się szambem to naprawdę ostateczność.

Jednak jako Polak - muszę to robić. Bo to jest ulubiona zabawa żydów w szambie - może my tego nie pojmujemy, ale widocznie ta nacja tak ma.

A że ich domeną jest pisanie szmbiarskich bajek o Polakach. Musimy temu guanu odpowiadać w prawdzie a nie w bajkach. Musimy bo oni nas obrzucają kałem na cały głupi świat.

Piszę, piszę i to wszystko jakby nie na temaT ZAGŁADY ŻYDÓW.  Muszę panstwu jak zawsze napisać prawdę. Zbrzydlo mi pisanie o tych mordercach, oszustach, kłamcach, bajkopisarzach.

Jednak muszę jako Polak reagować na te kłamstwa reklamujące oszustwo tzw holokaustu.

Nie wiem, czy państwo wytrzymujecie z tym moim pisaniem. Zapewne żydzi są zadowoleni, że jest odezwa na reklamę holokaustu. Zapewne jest to ich celem. Nie istotnie jak, ważne, aby o tym mówić.

Zobaczcie państwo sami. Czy ta Barbara zwana Polką, czy ten prokurator, czy ten TW Boni powinni być w naszym codziennym zainteresowaniu? Zapewne nie!!! Jednak muszą być, bo to oni rządzą Polską jako okupańci żydikomunofaszystowscy.

Powiem tym wszystkim "nawiedzonym" (oszukiwanym ) Polakom, nie piszcie, że Naród POLSKI ich wybrał w wyborach. Bo to jest podstawowe oszustwo. Przypomnę młodym, a może i starym, takim jak ja. Pierwsze wybory w 1946 roku ( o ile pamiętam dobrze rok) zostały całkowicie sfałszowane przez żydów tzw bolszewików. Czyli cały ciąg tej władzy jest nielegalny!!! Można o tym pisać tony. Tylko czy wy słuchacie???.

Napiszę drugi art. jeśli będzie takie zapotrzebowanie. Napiszę o oszustwie holokaustu, napiszę o zbrodniarzach żydowskich na Narodzie Polskim.

Może na koniec, taka refleksja. Proszę państwa, w tzw zagładzie żydów nie brali udziału POLACY. Natomiast brali udział wszyscy ci którzy obecnie plują na Polskę, łącznie z żydami. Żydzi , żydom i światu zgotowali ten los!!! - to jest pewnik!!! Dlatego piszą same bajkooszustwa.

 

 
 
Zydzi żydom zgotowali ten los. 

3221 odsłon średnio 5 (4 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Jak się porwać z motyką na bajkopisarstwo żydów 
Zenon Jaszczuk, 2012.01.20 o 23:36
Nie wiem czy to dobrze, czy żle, ale dodam jeszcze od siebie. Większość POLAKOW WYMORDOWALI ŻYDZI. O tym powini pamiętać WSZyCY POLACY!!!!!!!!!!!!!!!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jak się porwać z motyką na bajkopisarstwo żydów 
Zenon Jaszczuk, 2012.01.21 o 01:09
Rozbędziłerm się pisać dalej.Stwiewdsziłem jednak że dzisiaj nie dam rady. Tylko tyle, albo aż
tyle.To wszystyko przez te śliwiki. Pozdrawiasm
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jak się porwać z motyką na bajkopisarstwo żydów 
Zenon Jaszczuk, 2012.01.24 o 22:28
Jak to Bozia pomaga człowiekowi. Kilka dni temu pisałem o zacnym żydowskim klanie. A dzisiaj na NE uzupełnienie, jak na zamówienie - Właściwy człowiek na właściwym miejscu zakopany w ACTA-ch różnych -
-+demostenes.nowyekran.pl
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Ale polecam to: 
Pionek, 2012.01.27 o 10:46
"Joseph Nitchthauser - Brazylijski Żyd broni Polaków przed oszczercza kampania nienawiści... " tutaj:
+iskry.pl
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Ale polecam to: 
Zenon Jaszczuk, 2012.01.27 o 12:11
Pionek witaj.
Pisałem o tym - +jazon.polacy.eu.org Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑