słowa kluczowe: Gazeta Wyborcza, PESEL, antypolonizm, antysemityzm, dr Wróbel, oszołomstwo, żydzi.
Polska2012.01.14 12:47 05.02 09:00

Doktor Wróbel, jej oszołomstwo i dyskusja na temat nr PESEL oraz medialna nagonka na polskich antysemitów.

 

Moje trzy grosze w dyskusji o pani doktor Wróbel w rozmowie na naszym portalu dla oszołomów i inkryminowanych antysemitów.

 
Radzio o dr Wróbel:
A ja to widzę tak,że wybrali„se”(wiadomo kto), po imieniu mówiąc "wariatkę" widzącą żyda za każdą wycieraczką i numerem rejestracyjnym samochodu (sic!),za każdym rogiem czującą spisek i potykającą się co dwa metry o specjalnie na jej drodze gubione jarmułki...itd.Wybrali„se”i opisali...ludziska sami w końcu dojdą o co„kaman” z tą babą...(takich oszołomskich portali jeszcze kilka znajdą; co czas jakiś więc "antysemityzm"będzie podtrzymywany
 
   Moje pytania do blogera "Radzia", dotyczące nr PESEL, naszego oszołomstwa oraz naszej chorej obsesji poszukiwania wokół nas samych żydów i oczywiście cyklistów, to pojęcie zostało wykreowane w Polsce w  okresie międzywojennym przez środowiska żydowskie, za osobą pana Słonimskiego, znanego zwolennika rewolucji bolszewickiej i komunizmu oraz zwolennika wprowadzenia na całym świecie jednego Związku Rad, który w dzisiejszej Europie przeistoczył się w Unię Europejską, na czele, której stoją sami żydzi, komuniści i masoni. :)

   Nie rozumiem, o co panu "radzio" chodzi, przed czym ten pan chce nas uchronić, może przed zemstą syjonistów, masonerii, Gazobetonu, a może obawia się tego, że pokażą nas w "szkle kontaktowym" albo w programie u Majewskiego, a może ośmieszy nas i skrytykuje u "siebie" Wojewódzki? To nasz portal http://polacy.eu.org/, nie jest jeszcze spostrzegany przez siły postępu i nowoczesności, za oszołomski i skrajnie antyżydowski oraz tym samym antysemicki?

    Przecież oni nic innego nie robią w Polsce od przewrotu majowego, a tak naprawdę od 1945 roku, tylko próbują ośmieszać takich jak my w oczach innych Polaków, ale na szczęście ja naprawdę nie obawiam się śmieszności oraz krytyki z ich strony.

    Proszę powiedzieć, jaki w ogóle ma sens identyfikacja ludzkości poprzez nr identyfikacyjny PESEL, a teraz ma jeszcze wejść niebawem w Polsce w użycie PESEL2 tzw. europejski, który ma być jeszcze bardziej nowatorski i nowoczesny? To już nasza data urodzenia, nasze imię i nazwisko nie wystarcza, nasz podpis oraz słowo jest niewystarczające, aby nas kontrolować i ścigać za nasze przestępstwa wobec ludzi, którzy nami rządzą i sprawują nad nami władzę, tak naprawdę bez naszej zgody na to, co robią i jakie decyzje podejmują w sprawie dalszych losów naszej Ojczyzny Polski?

   Przecież tak naprawdę tylko twórcy PESELU mogą powiedzieć, jakiego użyli algorytmu podczas tworzenia tego programu, który jest związany z początkiem tworzenia bazy danych o nas wszystkich, przecież ten bank danych można w nieskończoność rozbudowywać i usprawniać, natomiast utajnienie czyjegoś pochodzenia etnicznego w tych jedenastu cyferkach składających się na nr PESEL, to moim zdaniem najmniejszy problem i drobny szczegół dotyczący możliwości dotyczący tego numeru identyfikacyjnego. Czy pan zdaje sobie z tego sprawę, jakie możliwości daje jedenaście liczb stanowiących całość jakiegoś szyfru, nawet wtedy, gdy pierwsze sześć stanowią tylko i wyłącznie dokładną datę urodzenia danego człowieka?

   Natomiast, zastanawia mnie jedna sprawa. Skąd taka wściekła nagonka na panią doktor Wróbel i to jakże słuszne oburzenie w tej sprawie, które ma miejsce na łamach jedynego prawdziwie "polskiego" organu prasowego GW, które w swej formie przypomina moczar-owskie czystki, które odbywały się w Polsce, wtedy gdy nasza Ojczyzna była opanowana przez żydokomunę i przechodziła okres błędów i wypaczeń, wtedy gdy w Polsce odbywała się nasza "polska" rewolucja bolszewicka, a krew Polaków lała się wtedy strumieniami. Moim zdaniem od tamtych czasów w Polsce nie zmieniło się nic. Polska nadal jest opanowana przez tych samych ludzi, którzy, wtedy wprowadzali tutaj swoje bolszewickie-żydowskie porządki. Dzisiejsi postępowcy, tacy jak Blumsztajn, Geremek, Mazowiecki, Balcerowicz, Wajda, Holland, Polański, Michnik, Gross, Pszoniak, Karolak, Wojewódzki, Majewski, Lizut, Harasimowicz, Sierakowski, Lityński, Wałęsa, Żakowski, Szczuka, Szyc, Kosiński, środowiska Krytyki Politycznej, Gazety Wyborczej, TVN-u i inni rodowici Polacy zmienili swoje oblicza na bardziej cywilizowane i ludzkie.

   Zamienili się w liberałów, wolnościowców i ludzi tolerancyjnych, no chyba że Polacy zaczynają się buntować, wtedy ci wspaniali ludzie ściągają do Polski bojówki z Niemiec, swoich ideowych towarzyszy, ale też nowoczesnych i postępowych ludzi o liberalnym i tolerancyjnym światopoglądzie, otwartych na świat, rozumiejących ideę wprowadzenia na całym świecie kultury multi-kulti i doprowadzenia do tego, aby na ludziach starszych dokonywać eutanazji, rozumiejących potrzebę dbania bardziej o życie zwierząt niż o życie małych ludzi żyjących w łonie matki, tych samych, którzy nie widzą nic złego w tym, że dwóch mężczyzn żyje w tzw. związku partnerskim, jak dewianci seksualni, którzy mogą wychowywać dziecko zabrane innej rodzinie składającej się z jednej kobiety i z jednego mężczyzny.

    Takich właśnie ludzi "polskie" Chazary wzywają na pomoc, gdy Polacy zaczynają się buntować, ludzi którzy są obywatelami Niemiec, ale zapewne tak jak polscy towarzysze mają chazarski rodowód. Ci wszyscy wolni i tolerancyjni ludzie, którzy uważają się za uzdrowicieli całego świata, nie przewidują jednak w wizji swojego doskonałego i wspaniałego świata tego, aby na ziemi mogli żyć ludzie o innych poglądach niż oni sami. Czy tych ludzi, zdaniem sił postępu i nowoczesności, tak jak za starych dobrych czasów rewolucji bolszewickiej, wojny domowej w Hiszpanii, czy rewolucji francuskiej, myślących inaczej od postępowców trzeba będzie nadal traktować, jak śmiertelnych wrogów całej postępowej i nowoczesnej ludzkości, których trzeba będzie wyeliminować w jakiś nowoczesny i humanitarny sposób, odmienny od tego, w który postępowało się już kiedyś w historii rewolucji mentalnej i światopoglądowej, która odbyła się prawie na całym świecie, która przede wszystkim dotyczyła walki  z oszołomami, ciemnogrodem i ludźmi, którzy nie zdawali sobie jeszcze wtedy nawet z tego sprawy, że są ludźmi chorymi na antysemityzm?

    Na początek jednak blokuje się takie oszołomskie strony, do których należy strona pani doktor Wróbel, w tym czasie nie szczędząc drogocennego czasu na to, aby tę panią całkowicie ośmieszyć i skompromitować w oczach innych Polaków.

p.s.

   A podobno internet został stworzony dla wszystkich ludzi żyjących na świecie i miał być dla wszystkich dostępny za darmo, internet w którym nie będzie inwigilacji i terroru oraz narzucania innym ludziom w imię równości i wolności jedynej słusznej i prawdziwej historii świata wykreowanej przez tych najmądrzejszych z mądrych, tej nacji, o której tak często tutaj piszemy, o tej nacji, która uzurpuje sobie prawo do tego, aby rządzić wszystkimi ludźmi na Ziemi. Przecież nasz oszołomski portal i ludzie na nim piszący chcą dotrzeć do prawdy, która dotyczy tematu powstania życia na Ziemi, historii chrześcijaństwa, przybycia Słowian na tereny, na których żyją do dnia dzisiejszego, na przykład Polacy, czy na przykład holocaustu albo zbrodni dokonanych na narodzie żydowskim przy dużym udziale polskich antysemitów oraz ich jakoby nieprzerwanej walki z komunizmem i nazizmem? Gazeta Wyborcza oraz środowiska związane z Krytyką Polityczną do dzisiaj nie wiedzą, jaką rolę w tej walce odgrywali żydzi, a jaką Polacy, którzy są ich zdaniem chorzy na obsesyjny antysemityzm?! Ale chcemy również dowiedzieć się prawdy na temat takich zagadnień jak nr PESEL, czy problem inwigilacji społeczeństw, który jest wprowadzany na prawie całym świecie pod pozorami ochrony ludzi przed arabskim terroryzmem poprzez wprowadzenie w nasze doskonałe i wspaniałe życie goi, na przykład kontroli biometrycznej i banku danych o wszystkich ludziach żyjących dzisiaj na planecie Ziemia, również tych których identyfikuje się w Polsce poprzez nr PESEL.

USTAWKA WAWKA (11-11-11).

 
 
Na koniec jak zwykle proponuję do obejrzenia kolejny filmik z narodowej kolekcji.  

2803 odsłony średnio 5 (4 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Doktor Wróbel, jej oszołomstwo i dyskusja na temat nr PESEL oraz medialna nagonka na polskich antysemitów. 
Leszek, 2012.01.15 o 23:20
o widzę filmik o Romanie Rybarskim. Postać ze wszech miar godna popularyzowania.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Doktor Wróbel, jej oszołomstwo i dyskusja na temat nr PESEL oraz medialna nagonka na polskich antysemitów. 
Paweł Tonderski, 2012.01.16 o 09:56
Witam pana na naszym portalu, staram się jak mogę propagować myśl narodową i endecką, z lepszym albo gorszym skutkiem.

Twórcą tych doskonałych i pięknych filmików jest KrzychuLDZ, polecam gorąco, aby pan zajrzał na "yt" i obejrzał cały cykl tych filmików pt. "Polscy Narodowcy", które propaguję i rozpowszechniam pod swoimi wpisami i artykułami...

Chwała Wielkiej Polsce.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Doktor Wróbel, jej oszołomstwo i dyskusja na temat nr PESEL oraz medialna nagonka na polskich antysemitów. 
Leszek, 2012.01.16 o 15:00
mnie również miło tu zagościć, poznać nowych ludzi ale i spotkać tu blogerów znanych z innych miejsc, np.podobają mi się teksty gdzie pisze Pan o chemtrails. Rybarski jako endek i swego rodzaju liberał jest ciekawą postacią, bo większość zna generalnie Dmowskiego i Giertychów. Mam nadzieję, że niebawem powstanie zestaw idei endeckich przemawiających do szarego Kowalskiego a nie tylko do nisz.
z narodowym pozdrowieniem i ściskam prawicę!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑