słowa kluczowe: kawiarnia krytyki politycznej, niemieckia antifa w warszawie przed marszem niepodległosci.
Polska2011.11.12 12:48 23:19

LEWACKIE BOJÓWKI Z NIEMIEC NA ŚWIĘCIE NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI

 

Moja odpowiedź na pytanie imć Ratusa oraz moje pytania dotyczące działania Policji w Warszawie oraz działania Ratusza Warszawskiego, który jest pod jurysdykcją Hanny Gronkiewicz Waltz.

 
Bandyci z niemieckiej Antify na gościnnych występach w Warszawie, to wszystko odbywało się w biały dzień na ulicach Warszawy oraz ich ucieczka do restauracji - kawiarni należącej do Krytyki Literackiej.` Czy Politycznej, bo już sam nie wiem, a może to jest to samo?

 


Proszę zwrócić swoją uwagę na przedmioty, które trzymali w swoich rękach ci miłujący pokój niemieccy bandyci z Antify, są to kije, drągi i chyba bejsbole.


   Moja krótka relacja z wydarzeń z Marszu Niepodległości, w którym brałem udział razem z moimi znajomymi z portalu "polacy.eu.org" oraz moje uwagi i spostrzeżenia dotyczące poczynań polskich służb porządkowych w tym Policji Państwowej oraz decyzji wydanych przez Ratusz Warszawski dotyczących pozwolenia na pikiety i blokady zorganizowane przez polską Antifę we współudziale z Antifą niemiecką w dniu naszego święta Narodowego odzyskania przez Polskę Niepodległości po 123 latach zaborów.

   Imć ratusie, drodzy Państwo, deszcz wczoraj nie padał w Warszawie,  natomiast policja warszawska polewała wodą z sikawek na łobuzów z lewactwa, w tym na niemieckie bojówki z Antify oraz na jakiś innych zamaskowanych ludzi, którzy pomiędzy sobą się bili, jednak mnie w tamtych miejscach nie było, gdzie Policja polewała łobuzerię wodą, nie uczestniczyłem w żadnych burdach ani zamieszkach, ponieważ nie po to poszedłem przecież na ten patriotyczny marsz, aby to czynić. Swoją obecnością na tym marszu chciałem przyłączyć się do innych Polaków, którzy chcieli pokazać swoją obecnością na tym pochodzie, że dla nich najważniejszymi sprawami obok ich rodzin i wiary jest przywiązanie do Polski, naszej tożsamości narodowej oraz honoru i naszej Ojczyzny.

   Po powrocie do domu dowiedziałem się, że były w ogóle tego dnia jakieś rozróby i zamieszki, na marszu ich nie widziałem. Wszyscy uczestnicy Marszu Niepodległości byli dla siebie bardzo życzliwi, uprzejmi i radośni oraz zachowywali się bardzo kulturalnie, nie usłyszałem nawet jednego przekleństwa w trakcie uczestniczenia w tym marszu.

   Mnie zastanawia coś innego, dlaczego niemieccy anarchiści zaatakowali grupy rekonstrukcyjno - historyczne na Nowym Świecie albo na Krakowskim Przedmieściu i, dlaczego pozwoliła na to Policja Państwowa, potem ci ludzie ukryli się w restauracji należącej do krytyki literackiej? Grupy rekonstrukcyjne, które miały wziąć udział w Marszu Niepodległości. Zastanawia mnie również, dlaczego Policja nie zareagowała w zdecydowany sposób względem blokujących marsz, ta blokada miała miejsce na ulicy Marszałkowskiej, przecież ci ludzie stali tam bezprawnie i nie mieli pozwolenia na to, aby tam ustawić swoją nielegalną pikietę, a tym bardziej zacząć blokadę, która uniemożliwiła przemarsz legalnemu marszowi niepodległości zorganizowanemu przez ONR oraz przez Młodzież Wszechpolską? Przecież ci zamaskowani ludzie z niemieckiej i polskiej Antify już tam stali i to na kilka godzin przed godziną 15:00, w więc godziną rozpoczęcia się Marszu Niepodległości? Policja zareagowała dopiero wtedy, gdy ze strony lewaków poleciały pierwsze kamienie, petardy i butelki w stronę ludzi uczestniczących w marszu, wtedy też organizatorzy marszu zmienili trasę przemarszu. Tak to wszystko pokrótce się odbyło.

   Policja wykazała się całkowitym brakiem kompetencji, władze Warszawy powinny ponieść konsekwencje swojej polityki szczucia jednych na drugich i pozwalania na to, aby w miejscu rozpoczęcia się Marszu Niepodległości znaleźli się zamaskowani bandyci z polskiej i niemieckiej Antify... A wszystko to, dla was i dla Ciebie drogi ratusie zrelacjonował polski faszysta, a być może nawet i nazista, uczestnik tegorocznego Marszu Niepodległości. :)) Tak przynajmniej mówi się o takich jak ja w polskojęzycznych mediach, w tym w polskiej telewizji publicznej, TVN-e i Polsacie.

    Z narodowym pozdrowieniem.

    p.s.

  Przy tej okazji chciałbym pozdrowić wszystkich moich znajomych z portalu "Polacy", z którymi wczoraj razem braliśmy udział w Marszu Niepodległości, ale również tych, którzy wczoraj nie mogli uczestniczyć w tym marszu z różnych osobistych powodów. :)

A tak wyglądają polscy naziści i faszyści.


 
 
Zamieściłem logo nowego Ekranu, ponieważ filmik, który wykorzystałem do tego felietonu znalazłem na ich stronie, został on nakręcony przez blogerów założycieli i współpracowników Nowego Ekranu, gdzie czasem zamieszczam swoje artykuły.
 

2213 odsłon średnio 5 (5 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: LEWACKIE BOJÓWKI Z NIEMIEC NA ŚWIĘCIE NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI 
Christophoros Scholastikos, 2011.11.12 o 13:58
Wydaje mi się, że nie poszło antifie tak jak chciała. Źle zaczęli bo zaatakowali grupę rekonstrukcyjną. Nikt nie będzie miał najmniejszej wątpliwości co do oceny tego zdarzenia. Niemieckie bojówki narobiły sobie tylko wrogów.

Oglądam właśnie konferencję Tuska. I o zgrozo muszę uczciwie przyznać, że dobrze gada. Odpowiedzialnością obarcza chuliganów. Nie oczernia organizatorów Marszu Niepodległości. W kwestiach prawnych mówi też rozsądnie. Dziwnie się czuję chwaląc jego wypowiedzi :). Uczciwość zobowiązuje ;).
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: LEWACKIE BOJÓWKI Z NIEMIEC NA ŚWIĘCIE NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI 
Hindukusz-Milena, 2011.11.12 o 14:16
Też uczestniczyłam w Marszu.Przyjechałam z mężem z Krakowa i mieliśmy to szczęście nie natrafić na żadne zamieszki.Kiedy było widać, ze zanosi się na konfrontację(ok. 14.50 na Placu Konstytucji)organizatorzy skierowali Marsz w przeciwnym kierunku i dalej już poszło sprawnie. Duża grupa młodych ludzi(kibiców?)została jednak na Pl. Konstytucji i tym samym ulegli prowokacji.Na to organizatorzy Marszu nie mogli nic poradzić. Z tego, co mówili inni, wiarygodni uczestnicy Marszu, idący bliżej samochodu organizatorów - miały miejsce prowokacje wobec nich tak ze strony lewaków jak też policji.
Te fakty świadczą jednoznacznie o tym, ze władza postanowiła walczyć ze społeczeństwem przy pomocy obcych sił ale także swoich funkcjonariuszy utrzymywanych z naszych podatków.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: LEWACKIE BOJÓWKI Z NIEMIEC NA ŚWIĘCIE NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI 
Zenon Jaszczuk, 2011.11.12 o 15:17
Hindukusz.
Witamy na naszym portalu. Mam nadzieję, że zadomowisz się u nas. Dzieki za trafne obserwacje. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Paweł T 
w.red, 2011.11.12 o 14:47
Podejrzewam, że określenie "Polski faszysta", czy "nazista" nie jest w stanie ani Ciebie ani kogokolwiek urazić. W historii byliśmy już "wichrzycielami", bandytami, elementem itd, itp a ostatnio nawet bydłem. To i powinno to po nas spływać ;)
Policja jak to policja. Robi to co jej każą ci co jej płacą.
Nie mniej uważam że tym razem niektórzy policjanci w "cywilu" działali jako prowokatorzy i mocno przekroczyli swoje kompetencje. Dlatego powinien zająć się nimi prokurator.
Tak jak i tymi którzy dopuścili do takiego rozwoju wypadków.
Trzeba też sobie otwarcie powiedzieć, że celem było sprowokowane ludzi by uzasadnić wprowadzenie bardziej restrykcyjnego prawa.
Refleksje w związku z marszem napisałem w komentarzu do ostatniej notki Zenka.

Pozdrawiam bandycko
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Paweł T Wred wszyscy 
Christophoros Scholastikos, 2011.11.12 o 15:44
Dlatego ważnym jest udowodniania poszczególnych incydentów. Organizatorzy proszę o przesyłanie informacji, zdjęć z marszu oraz nagrać na adres kontakt@marszniepodleglosci.pl

Co innego gadać, że policjanci przekroczyli swoje kompetencje, a co innego pokazać nagranie tego dowodzące.

Tego musimy się nauczyć. Wobec kłamliwości medialnej musimy własnymi sposobami dokumentować rzeczywistość.

Mimo wszystko mam wrażenie, że jednak manifestacja udała się bardzo. Jak już zobaczyłem jakieś sceny z właściwego przemarszu to byłem dumny z Was, którzy tam maszerowaliście. Żałowałem, że nie byłem z Wami.
Sukcesu manifestacji dowodzą poniekąd też słowa Tuska, który nie walczy z manifestacją. Bynajmniej jawnie. A to już bardzo dużo.

Oni zrobią przeciwko nam tylko tyle na ile im pozwolimy..

Serdeczności
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Paweł T 
Jacek, 2011.11.12 o 20:09
Urząd Stołeczny powinien wypłacić wszystkim osobom poszkodowanym przez anarchistów, odszkodowania.
Osoby określające nas ,Polaków, patriotów jako faszystów, powinny wszystkich publicznie przeprosić. A co się robi? Aresztuje. Bardzo podobne działania do UB z lat 40, 50. Największych patriotów, bohaterów do więzienia lub na śmierć. Te same kanalie i te same metody.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: LEWACKIE BOJÓWKI Z NIEMIEC NA ŚWIĘCIE NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI 
Zenon Jaszczuk, 2011.11.12 o 15:15
Pawel Tonderski.
Dzieki za pozdrowienia. Pomimo że nie mogłem być ze wzgledu na chorobe, mysle, że trafnie opisałem to zjawisko faszyzmu. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
R. Odpowiedź na antypolskie działanie w Święto Niepodległości 
Jacek, 2011.11.12 o 17:19
1)MSZ powinien wystosować ostry protesst do ambasady Niemiec za antypolskie nielegalne działanie grup lewackich na terenie Polski w największe nasze narodowe święto.
2)Straż Graniczna powinna wytłumaczyć się przed społeczeństwem, jakim prawem takie grupy wjechały aż do stolicy.
3)Komenda Stołeczna powinna wyjaśnić wszystkim dlaczego nie zaaresztowano i nie odstawiono całej grupy terrorystów z Niemiec pomimo,że byli już przed Marszem kilka godzin wcześniej w Warszawie.
4)Ratusz W-wy nie powinien wogóle wydawać zezwolenia na kontrmanifestację, gdyż jest to działanie antypolskie.
5)TV,radio, prasa za wprowadzanie polskiego społeczeństwa w błąd powinny od Trybnału Stanu (a nie atrapy) otrzymać ostrej nagany.
6)Na You Tubie powinny być nagrane filmy w języku angielskim, niemieckim, rosyjskim przedstawiające stan faktyczny z odpowiednim komentażem o tych wydarzeniach
7) wszystkie polskie osoby wywołujące burdy i rozboje w czasie Święta Niepodległości powinny być osądzone i ukarane( wyrównanie strat)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: R. Odpowiedź na antypolskie działanie w Święto Niepodległości 
Christophoros Scholastikos, 2011.11.12 o 17:30
Panie Jacku bardzo rozsądny i mądry komentarz. Podpisuję się dwoma rękami.
Pzdr
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: R. Odpowiedź na antypolskie działanie w Święto Niepodległości 
Jacek, 2011.11.12 o 17:45
Zapomnialem dodać jeszcze jeden punkt:
Sejm na najbliższym posiedzeniu powinien rozpatrzyć sprawę nielegalnych działań grup terrorystycznych,minister MSWiA powinien odpowiedzieć za zaniedbania. Powinna być uchwalona rezolucja ostro potępiająca wrogie, antypolskie działania.
A premier bajki o kominiarce powinien dzieciom opowiedzieć.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: R. Odpowiedź na antypolskie działanie w Święto Niepodległości 
Adam39, 2011.11.12 o 20:00
Panowie, przepraszam, widać że wierzycie w coś zupełnie nierealnego.
A jaki interes mafia rządząca miała by w upublicznianiu prawdy. Nie po to były prowokacje, żeby je demaskować. Właśnie o to chodziło, żeby na zewnątrz(środki przekazu), nic co im jest niewygodne nie wyszło.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: R. Odpowiedź na antypolskie działanie w Święto Niepodległości 
Jacek, 2011.11.12 o 20:23
Panie Adamie, my doskonale wiemy ,że to jest nierealne. Ale przynajmniej wiemy jak powinno być i czego się trzymać, nie zawracać sobie głowy sprawami nie istotnymi. Jeśli nic nie zrobią w wyżej wymienionej sprawie tym gorzej dla nich. To kogo oni reprezentują i czy tacy ludzie są nam potrzebni?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2022   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑