słowa kluczowe: PiS, niepoprawni.
Linki, cytaty, nowiny2011.09.29 23:43

Polemika w stylu "niepoprawnych"

(poleca )
 
Jak najczęściej ludzie reagują na niewygodną prawdę ?
 
Ledwie co zerknąłem na "niepopków", a tam już rozróba w wykonaniu znanej nam bandy :)
Wszelkie środki zostały użyte. Zgłoszono do moderacji autora notki i stającą po stronie obiektywnej oceny sytuacji `rebeliantkę.
Nie będę się wypowiadał więcej na ten temat bo przykro patrzeć jak nisko upadli ci którzy grają tam pierwsze skrzypce.

+www.niepoprawni.pl

PS

Materiał filmowy o którym mowa i który stał się kanwą dla zdarzenia jest na NE (wywiad z Kaczyńskim prowadzony przez Rymanowskiego). Moim zdaniem "kaczor" nie pozwolił się utopić w łyżce wody ;) 

1668 odsłon średnio 5 (2 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Polemika w stylu "niepoprawnych" 
Zenon Jaszczuk, 2011.09.30 o 00:30
W.red.
Przeczytałem wszystkie komenty.Stała watacha w ataku.Tak jak pisałem gdy mnie banowali. Podają się za ludzi wyksztalconych a kultury zero, mniej niż zero. Któregoś dnia slyszałem wypowiedż jakiegoś faceta X na temat prania muzgu. Wypowiadał się, że najbardziej podatni na propagandę są ludzie tzw wykształceni. Bo lud swoje wie. Po tym materiale zgadzam się w zupelności. Zresztą nie na darmo się mówi, że inteligencję to nam wymordowano w czasie i po IIwś. Bo jak inaczej określić takie potraktowanie Rebeljantki jak nie sku. wysynstwo. Osobiście nie przepadam za Markiem Jurkiem, nic o nim nie wiem. Jednak to nie jest mój idol polityczny. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Witaj Zeniu 
w.red, 2011.09.30 o 07:34
Dokładnie jest jak powiadasz. A co do M. Jurka, cóż.. . Kiedyś miałem o nim jak najlepsze zdanie, podobnie jak o Giertychu. Dziś oceniam ich trochę inaczej.
A jeśli idzie o "politycznych idoli". Ze smutkiem stwierdzam, że pustką zieje na tym miejscu okrutnie. Przez co wakat mam na tym stanowisku od dawna.
Przez krótki czas wydawało mi się że był nim "Bolek". Ale szyciutko rzeczywistość przywróciła mnie do pionu. Najwidoczniej za duże mam wymagania :/
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Witaj Zeniu 
Adam39, 2011.09.30 o 08:23
Wypowiadałem się trochę na temat niepopków, u nas, pod wpisem Pawła Tonderskiego o tamtej swołoczy. Tam akurat nigdy nie miałem swojego konta, ale widziałem jak ludzie piszący prawdę, byli sekowani przez zorganizowaną parchatą sitwę.
Jeszcze przed wyborami bolka na prezydenta, słuchałem jego wypowiedzi i zastanawiałem się, co ten głupek pierniczy. Dlaczego w ogóle wystawiono jego kandydaturę. Ale jednocześnie słuchając "autorytetów", pomyślałem, że oni chyba lepiej go znają i pewno głupka nie wystawili by. A dochodziły już do mnie słuchy,(w Warszawie, gdzieniegdzie, takie słuchy chodziły), że to jest menda przekupna i bezczelna. Nie chciałem dawać jakby temu wiary i mimo wszystko uniesiony falą wolności i powszechnego prawie wszędzie entuzjazmu , zagłosowałem na to byleco. Ale niestety, bardzo szybko, nie byłem z tego zadowolony, ani dumny. Marek Jurek, przyznam, nigdy na mnie nie robił dobrego wrażenia.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Witaj Zeniu 
Zenon Jaszczuk, 2011.09.30 o 16:21
W.red.
Ja też widzę pełno pustych wakatów, ale to może dlatego, że my się nie znamy na polityce. Czasami myśle, że się mylę bo jak czytam o tych wszystkich politykierach to one wszystkie są bardzo uczone. Mają przed nazwiskiem, czy ksywką TWuuuu. A TWuuu to wybitność zastępująca stu mgr - strów. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Polemika w stylu "niepoprawnych" 
Paweł Tonderski, 2011.09.30 o 09:39
Ciri już ich zaczęła nawet sądem straszyć, mnie zbanowali, z jednego kompa nie mogę tam w ogóle nawet zaglądać a z drugiego mogę czytać tylko felietony i komentarze, ale jak nie można się zalogować, to nie można na bieżąco śledz8ić komentarzy. Oni rebeliantki nie znoszą, bo ona nie kocha PiS-u i Kaczyńskiego, a na dodatek pisze na Nowym Ekranie, a to już wielka zbrodnia na niepoprawnych, no ale kilku wybitnych blogerów z niepoprawnych zamieszcza swoje felietony na Nowym Ekranie, ale to tak już na marginesie. Ja wczoraj na blogu u pana Kuźmiuka na nE napisałem kilka zdań od siebie do tego wybitnego ekonomisty. :)))
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Polemika w stylu "niepoprawnych" 
w.red, 2011.09.30 o 14:29
Jak tylko się "obrobię" przeczytam :)

A link dałem dlatego że tam "towarzystwo" wystąpiło w komplecie i dało pokaz swoich możliwości ;)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑