słowa kluczowe: 2015, Grzegorz Braun, Polska, antysemityzm, masoneria, masoni, synagoga szatana, wybory, Żydzi.
Linki, cytaty, nowiny2015.04.28 13:24 04.29 13:43

Czy w Polsce jest planowany koszerny przewrót?

(poleca )
 
W jednym z marcowych wywiadów Grzegorz Braun relacjonował, iż słyszy o sobie, że jest Żydem, agentem ruskim czy watykańskim. [...] Zachodzi uzasadnione podejrzenie co do faktycznej polonizacji rodziny Braunów.
 
[...] Istotą sprawowania władzy przez synagogę szatana jest tworzenie opozycji wobec swoich marionetek, po to, aby w przyszłości te marionetki obalić i zainstalować w ich miejscu kolejne marionetki, które wcześniej tworzyły opozycję. Na tym polega istota demokracji.
[...] Możemy spodziewać się nowego rozdania na scenie politycznej Polski oraz na arenie międzynarodowej. W związku z wyborami prezydenckimi, które odbędą się w maju, realna władza rządząca Polską, rękami swoim marionetek ze służb tajnych oraz marionetek tych służb – polityków, sfałszuje wybory.
[...] Agenci synagogi szatana, odpowiednio przeszkoleni, zostaną liderami buntu społecznego. Już dzisiaj wykazują się oni wnikliwą oceną obecnej sytuacji, trafnie prognozują przyszłość, zdobywają zaufanie Polaków jako patrioci i państwowcy. Klasa polityczna sprawująca obecnie w Polsce fasadową władzę zostanie złożona w ofierze nowego porządku, z którego wyłoni się nowa żydowska klasa polityczna. [...]

Całość: +wolna-polska.pl

[Powoli zaczynam dojrzewać do myśli, że certyfikaty "Prawdziwego Polaka" by nie były takie głupie. Skoro wszędzie sami Żydzi, prościej i taniej wyróżniać będących w mniejszości Prawdziwych Polaków. Tylko jak? Czerwonym "winklem"? MT] 

2246 odsłon średnio 5 (2 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑