słowa kluczowe: Ross Ulbricht, Silk Road, TOR, liberalizm, libertarianizm, tor.
Linki, cytaty, nowiny2013.10.10 20:33

Ross Ulbricht -- ofiara libertarianizmu

(poleca )

Filip Daniel Cee

 
Padł ofiarą ekonomiczno-filozoficznych pedofili, anarchistycznych troglodytów przebranych za filozofów i ekonomistów, którzy czyhają na ludzi osłabionych.
 
[...] Całe swoje siły postanawia zaangażować w stworzenie enklawy libertarianizmu -- wirtualnego świata ludzi głęboko wierzących w neoliberalną filozofię austriackiej szkoły ekonomii. Tak powstaje Silk Road.

W 2012 pojawiają się pierwsze podejrzenia dotyczące przestępczej działalności Ulbrichta. Służby federalne prowadzą śledztwo, a administrator Silk Road jest podejrzewany o handel narkotykami, podrobionymi dokumentami tożsamości, a nawet, o zgrozo, o zlecanie zabójstw. Przez kilka lat swojej działalności Silk Road zdobył reputację portalu gwarantującego anonimowość najprzeróżniejszym szumowinom zrodzonym na ziemi, począwszy od piromanów-amatorów, przez dilerów, a skończywszy na gangsterach, a nawet płatnych zabójcach. Portal stał się także wylęgarnią erotomanów najgorszego sortu, a grasujący na nim pedofile czuli się bezkarni, gdyż byli przekonani, że w obrębie wirtualnej utopii libertariańskiej nie dosięgnie ich sprawiedliwość. Silk Road miał być przykładem znakomicie funkcjonującej przestrzeni opartej na zasadach libertarianizmu. Tymczasem wolnorynkowa idea stała się plugawym rynsztokiem, z którego wyrastały jak grzyby po deszczu siatki pedofilskie i organizacje przestępcze. Parę miesięcy temu Ulbricht został aresztowany w San Francisco, a FBI przeprowadziła naloty na innych użytkowników TOR i portalu Silk Road, odkrywając między innymi osoby zaangażowane w handel dziecięcą pornografią. [...]

Całość: +www.konserwatyzm.pl 

1267 odsłon średnio 5 (1 głos)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Ross Ulbricht -- ofiara libertarianizmu 
Paweł Tonderski, 2013.10.11 o 14:22
Tak to jest jeżeli podstawową wartością i celem życiowym dla człowieka staje się wolność osobista, bez żadnych zasad i dobrowolnych ograniczeń ustanowionych zakazami i nakazami uwidocznionymi w chrześcijańskim Dekalogu.

Nieograniczona wolność bez zasad na końcu zawsze staje się albo anarchią - anarcho-komunizmem albo totalitaryzmem.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Ross Ulbricht -- ofiara libertarianizmu 
Piotr Świtecki, 2013.10.11 o 14:38
Dlatego liberaści dosztukowują sobie "konserwatyzm" :-)
Pozdrawiam!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑