słowa kluczowe: Grupa Szańca, KBW, NOW, NSZ, Polacy, Polska, Wojsko Polskie, Związek Jaszczurczy, komunistyczna propaganda, mundury, pisowscy patrioci, uzbrojenie, zdrajcy.
Historia2013.10.12 01:21 01:49

Mundury i uzbrojenie NSZ po 1945 roku nie miało nic wspólnego z KBW czy z Sowietami.

 

Na uzbrojeniu NSZ-u znajdowały się również sowieckie "pepeszki" zdobyte na wrogu w walce.

 
NZS zdobywały swoją broń w walce na Sowietach i na rodzimych komunistycznych zdrajcach. Ich mundury nie były wzorowane na mundurach KBW, to KBW wzorował swoje mundury na mundurach Polskiego Wojska, a więc i na mundurach NSZ!
 

    Gdy czytam niektórych pisowskich patriotów, którzy porównują umundurowanie i uzbrojenie Enszy do umundurowania jednostek Korpusu Bezpieczeństwa Wewnętrznego, zastanawiam się, jak to jest możliwe? Czy ci ludzie, którzy przy byle okazji odwołują się do czynu zbrojnego ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH - NIEZŁOMNYCH oraz do walki Polaków po 1945 roku z Sowietami, NKWD i rodzimymi żydokomunistycznymi zdrajcami czynią tak tylko ze swojej niewiedzy, głupoty czy z premedytacją?

  Poniżej zamieszczam odnośnik do takiej dyskusji, gdzie kilku pisowskich patriotów krytykuje plakat reklamujący Marsz Niepodległości, na którym żołnierz NSZ trzyma w swoich rękach słynną Pepeszkę i jest ubrany zdaniem tych dyskutantów w mundur KBW! O zgrozo, takich właśnie mamy pisowskich patriotów, którzy uważają się za wielkich polskich patriotów, przy okazji nie znając podstawowych zagadnień związanych z podziemiem patriotycznym i tzw. DRUGĄ KONSPIRACJĄ, po tym gdy KG AK rozwiązała AK a swoich żołnierzy zwolniła z przysięgi. Do takiego rozkazu nigdy nie doszło w NSZ, a żołnierzy NSZ-u nigdy nikt nie zwolnił z przysięgi żołnierskiej na wierność Polsce i Polakom oraz z tego, aby walczyli do końca z drugim okupantem, jakim byli Sowieci i rodzimi żydokomunistyczni zdrajcy!

http://niepoprawni.pl/blog/287/marsz-niepodleglosci-2013#comment-431180

http://niepoprawni.pl/blog/287/marsz-niepodleglosci-2013#comment-431202

http://niepoprawni.pl/blog/287/marsz-niepodleglosci-2013#comment-431204

Zapewniam państwa, że na tym plakacie nie znajduje się mundur żołnierza KBW, tylko mundur polskiego żołnierza z Narodowych Sił Zbrojnych (ENSZY), a jego broń stanowi zdobyczna sowiecka pepeszka, którą jakiś żołnierz Enszy wyjął ją z rąk martwego peperowca lub enkawudzisty!

I jeszcze jedno zdjęcie!

   Na zdjęciach powyżej widać wyraźnie, że niektórzy żołnierze NSZ-u trzymają w swoich rękach broń sowiecką, którą zdobyli na wrogu w walce! W tym sowieckie PEPESZKI!

   Przecież ci ludzie NSZ-u walcząc z KBW, MO, NKWD, ORMO, PPR-em, UB, zdobywali na nich broń w walce. To jaką mieli mieć broń przy sobie, Steny i Thomsony? Oni po prostu się ośmieszają takimi dyskusjami, to jest dla mnie tragiczne, i na dodatek porównują munduru Enszy do mundurów KBW. I to są właśnie pisowcy patrioci, którzy między sobą gryza się, jak wściekłe szakale.

http://niepoprawni.pl/blog/287/marsz-niepodleglosci-2013#comment-431204

   Na dole zamieszczam zdjęcia żołnierzy różnych narodowych jednostek wojskowych i tych scalnych z AK oraz niescalonych, inaczej NSZ.

   Te wszystkie dyskusje na temat polskich narodowców są po to czynione, aby udowodnić Polakom, że dzisiejszy ruch narodowy jest opanowany przez Sowietów, agenturę sowiecką i bolszewików, a czynią to wydawałoby się polscy patrioci, którzy są wpatrzeni w niezwyciężony i propolski PiS.
   Aby móc przy tej okazji napisać kilka złych słów na temat organizatorów Marszu Niepodległości i obecnych ludzi tworzących od nowa polski ruch narodowy, który od zawsze utożsamiał się z przedwojennym Stronnictwem Narodowym i takimi narodowymi organizacjami wojskowymi, do których należały Związek Jaszczurczy, Grupa Szańca, NOW oraz NSZ?

     

                                           

CWP!

Polecam do przeczytania.

http://www.bj.uj.edu.pl/~plok/portal/php/bs_nsz2.php?ID=12581&KEY=Noty%20biograficzne%20oficer%F3w%20B%A6%20NSZ:%20S-U&SORT=AUT,TYT,PTYT,ODP,OPS 
 

Odwet 88 - Pamięć o Przodkach

 

3698 odsłon średnio 5 (4 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑