słowa kluczowe: Intuicja, Manifa, OB-CIACH, aborcja, dzieci nienarodzone, feminazistki, feministki, feminizm, l obciach, ob-ciach.
Polska2012.03.29 15:59 03.30 08:55

Potęga głupoty

 

(jeszcze o tegorocznej "manifie")

 
Rewolucja pożera własne dzieci, a wszelkie lewackie ruchy prędzej czy później zaczynają potykać się o własny ogon. Potęgi głupoty nie należy jednak lekceważyć.
 
Postępowe zgłupienie w naszych czasach jest zgłupieniem już nie postępującym, a galopującym. Od tego galopowania ku świetlanej przyszłości cug taki, że przytomność umysłu i rozsądek mrużą oczy... i nie dostrzegają, na przykład, przedstawionego na zdjęciu transparentu.

Ten transparent, nawiązujący do hasła tegorocznej "manify" ("przecinamy pępowinę", w domyśle między Kościołem a państwem) przygotowały i niosły osoby z ruchu OB-CIACH, zainicjowanego przez blogerkę Intuicję (linki pod tekstem).
Nie po raz pierwszy Ob-Ciach stanął na wysokości zadania, to znaczy wysoko ponad uklepaną przez lewackie media przeciętnością.
Tym razem, nomen omen, nastrzelał obciachu antyklerykalnym feministkom. Obciachu gorzkiego i z klasą.

Dwuznacznych transparentów było na "manifie" więcej. Czasem trudno ocenić, czy miały świadczyć o niekompatybilności rozsądku z feminizmem, czy o palikociarskim poczuciu humoru niosących je osób. A może były prowokacyjne, jak ten?

Część haseł została w niezależnym obiegu informacji z mniejszym lub większym poczuciem humoru wypunktowana. Ale taki na przykład Najwyższy Czas podszedł do całości serio. A ponieważ inteligencja idzie w parze z poczuciem humoru, nie pozostaje nic innego jak uprzejmie przyjąć, że w zetknięciu z potęgą "manify" inteligencja konserwatywnych liberałów wycofała się na z góry upatrzone pozycje. 
 
+intuicja.salon24.pl
+www.youtube.com
+prawica.net
+nczas.com 

2688 odsłon średnio 4,8 (6 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑