słowa kluczowe: obrona krzyża w sejmie, paliko chce zdjąć krzyż.
Linki, cytaty, nowiny2011.10.21 13:43

Protest

(poleca )

W obronie krzyża w sejmie.

 
Palikot nie usunie krzyża z sejmu.
 
+www.protestuj.p 
 
Wpisałem się. 

2258 odsłon  (brak ocen)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Protest 
Christophoros Scholastikos, 2011.10.21 o 13:44
Zaczyna się przewidywane zderzenie cywilizacji życia i śmierci.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Protest 
Christophoros Scholastikos, 2011.10.21 o 13:51
Oceńcie czy nie warto wrzucić to na środek portalu zamiast w linkach.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
No nie; nie dajmy się zwariować...   
ratus, 2011.10.21 o 21:04
Paligłup chce przez krzywe akcje i protesty przeciw nim zbudować sobie medialność. Gość rozpaczliwie szuka sposobu na wywołanie kolejnej drobnej wojenki i wmówieniu ludziom, że jest w niej wodzem. Zauważcie, że to tylko nędzna próba powtórzenia lipnej szarpaniny o Krzyż na Krakowskim Przedmieściu. Totalna ignorancja - to najlepsze, co możemy zrobić.
Zauważcie też, że Paligłup to zwykły prowokator. Do tej pory był zdecydowanie prokatolicki - związany z KUL-em i wydający swego czasu "Ozon" - o zabarwieniu katolickim i prawicowym. A tu nagle numer z atakiem na KRK... Gość próbuje się sprzedać i to tak lipnie, że tylko najbardziej zaciekli antyklerykałowie i banda pedalska da się na to nabrać. Taka wolta u faceta w jego wieku to rzecz niespotykana w przyrodzie.
pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: No nie; nie dajmy się zwariować... 
Christophoros Scholastikos, 2011.10.21 o 23:44
Ratusie, uważasz, że nie powinniśmy zaprotestować? Ja się wcale nie upieram. Od protestów wolę pozytywne działania. Tylko uargumentuj, że mamy być obojętni na to. Mi się wydaje, że jednak odpór trzeba dać. Może się mylę.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Christo.   
ratus, 2011.10.22 o 00:15
Ja nie wiem czy powinniście protestować, czy też nie protestować. Jestem zdania, że wdawanie się z Paligłupem w takie potyczki jest niepotrzebnym pompowaniem jego popularności. Żeby usunąć Krzyż z Sejmu nie wystarczą słowa Paligłupa i facet z drabiną. Do tego niezbędna jest większość sejmowa, a nie widzę jakoś, że PO i PSL pójdą na czołówkę z większością Polaków by zrobić dobrze Paligłupowi.
Warto zachować powściągliwość.
pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Christo. 
w.red, 2011.10.22 o 12:34
Myślę podobnie. Z tym, że słanie apeli, protestów itp makulatury nie daje nic więcej poza zalegitymizowaniem tym samym istniejącej władzy. A wszyscy jesteśmy zgodni, że ta władza legitymacji społecznej nie posiada.
Czy należy protestować ? Owszem, ale czynnie, w kościołach, a nawet na ulicach ale w ramach Kościoła (bo jakkolwiek by nie było jest on organizacją).
Można zbierać podpisy protestu, ale też w jego ramach. Po to by dotarł on do Sejmu jako stanowisko całego Kościoła, którego zignorować nie sposób.
Poza tym myślę, że lewakom i miłośnikom czosnku marzy się ogólnonarodowe referendum po to by wykazać że katolicy są mniejszością w kraju co mogliby wykorzystać. Stąd takie ostrożne sondowanie gruntu.
Ale ogólnie uważam podobnie jak ratus, że to próba pozyskiwania sobie "sławy" i elektoratu przez Paliknura oraz medialny show.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re:Ideologia!   
Mik, 2011.11.05 o 11:47
Zabic, zniszczyc ideal, jest latwo, tylko co potem?
Potem taki Michnik, zydowski ekszpert, bedzie ironizowal do faktow 1968 roku. Dzisiaj tamte fakty powrocily niczym bumerang,ale z odwrotnym skutkiem.
Dzisiaj sjonista ma czelnosc i odwage, atakowac polskosc. Brak jakiej kolwiek ideologi w dazeniach, powoduje to, ze czlowiek w ilosci nagromadzonych obaw, boi sie popierania prawd. Boi sie utraty pracy itd, itp, etc. Prosze zauwazyc te mase piszacych o Polsce.Dazacych do naprawy Polski, ale to wszystko sa indywidualne, szczere az do bolu wyznania pozbawione
wiary. Takiemu osobnikowi wystarczy osiagniecie celu, do zapomnienia o tym, kim byl wczoraj i do czego dazyl. Dzisiaj te same grupy daza do zneutralizowania KK. To jest ostatnia ostoja oporu do osiagniecia pelnej wladzy nad Ludem Polski. Prawdzie, trzeba realnie patrzec w oczy. Pomimo tych roznych marginalnych ekscesow dokonanych przez kler, mozna smialo twierdzic, ze to sa szpicle, ktorzy w sposob zamierzony zostali wydelegowani do rozbijania KK od wewnatrz. Pomimo, ze odszedlem od kleru KK, uwazam, ze nalezy bronic tej idei, bo to jest nasz talizman.
Gdy uporamy sie z agresorem, nalezy przystapic do rzeczowej dyskusji w sprawie miejsca i dzialalnosci KK. Nigdy odwrotnie co po nie ktorzy proponuja. Pozniej, jezeli i kosciol upadnie, nie pozostanie ci nic, poza praca, z ktorej niczym lisc na wietrze mozesz byc zdmuchniety. Reszta pozostanie na lodzie i
przyslowiowych zupkach od Kuronia.Tacy sjonisci jak Michnik, pokaza wam rogi.Oni juz wyrazne daja sygnaly o swym zezwierzeceniu do Polakow.On, psychopata w swym zapamietaniu 1968 roku, zapomnial o swoim bracie
kat Polakow, ale nie zapomni tobie nigdy tego, ze raczyles dotknac jego sjonistycznych aspiracji. Boj sie, jezeli nie jest za pozno!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Re:Ideologia!   
Mik, 2011.11.05 o 15:05
Nie wiem co sie dzieje na tej witrynie, ale to nie przeszkadza mi dodac cos bardzo zauwazalnego i decydujacego o wszelkich niepowodzeniach Polakow.
Tym czyms jest brak organizacji! Jezeli nazwe to niechlujstwem, to nie myle sie.Daje sie to zauwazyc we wszystkich dziedzinach gospodarki a natknol mnie do napisania tego fakt, ze moja szwagierka po tym slynnym ladowaniu w W-wie, nie mogla wystartowac i w tym burdelu jaki sie wytworzyl na lotnisku, nie mogla uzyskac informacji. Gdy juz wystartowala, samolot zawrocil i dopiero po wyladowaniu oznajmiono, ze ma peknieta szybe i to byl powod do powrotu, tuz znad lotniska. Co do gospodarki, to z braku dobrej organizacji pracy, Polacy traca miliardy.Politycy? Kupa oslow zadowolonych z uzyskanego ich zatwierdzenia
na te wygodne fotele.Wy, tez nie potraficie sie zorganizowac! Wam wystarczy haslo do boju i niczym napita masa ruszacie do nieba, a ci co pozostana, beda wiedzieli ze nie wygraja.Mozna wygrac, ale to trzeba zaaranzowac. Kto to ma zrobic? moze znow Bolek
podstawiony przez tych, co troche planuja?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Christo. 
Christophoros Scholastikos, 2011.10.22 o 16:57
Ratus, Wred
chętnie bym się z Wami zgodził. Jednak nie sposób. Już mówię czemu tak myślę. Otóż palikmiot wywinął parę wibratorów już wcześniej. Wtedy uważałem, że ignorowanie go jest rozwiązaniem dobrym, co też czyniłem. Jednak koledzy moi sympatyczni zważcie, że ten człek wszedł do sejmu i wprowadził grupę sobie podobnych. Nasuwa mi się myśl, że na ignorowanie jest za późno.

Trzeba dać mu odpór.

Czy uważam, że ten protest powinien być centrum naszych działań itp? Absolutnie nie. Jednak teraz będzie tak, że gdzie nie napotkają oporu, tam będą się przesuwać ze swoją ideologią lewackiego rozpasania. Wydaje mi się, że nadchodzą czasy zderzenia. Od dawna już był przygotowywany atak na kościół i na chrześcijańskie wartości w życiu publicznym.

Jestem zdania, że musimy być wyraźni.
Nie zgadzam się z argumentem, że słanie protestów to legitymizowanie obecnych władz. Uważam, że jest to jedna z form manifestacji swoich przekonań.

W tym temacie lepsze mi się wydaje wysłanie swojego sprzeciwu, niż bierne obserwowanie.

Serdeczne pozdriowienia
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Christo. 
w.red, 2011.10.22 o 20:27
Nie chodzi o nie wspieranie słusznego protestu. Chodzi o to by ten protest miał realny wpływ na kolesi paliknura. A żeby tak było reprezentantem musi być Kościół. Nawet nie purpuraci (choć byłoby to najwłaściwsze, gdyż ich jak pisałem stanowiska zignorować nie mogą). Protest ten powinien trafić na biurko marszałka sejmu by nadać mu urzędniczy bieg a tym samym spowodować ustosunkowanie się parlamentu (ugrupowań). Bo tylko w ten sposób można zamknąć świński ryj paliknura. Protest z podpisami nawet miliona "cienkich Bolków" jak nic znajdzie się w szufladzie i nikt się nawet nie zająknie.
Takie są realia. To musi być zorganizowana i skoordynowana akcja środowisk katolickich z wykorzystaniem dostępnych mediów.
Popatrz proszę natomiast jak wygląda zbieranie podpisów. Do kogo jest on skierowany ? Do paliknura. Czy sądzisz, że takie bydlę tym się przejmie ?
Toż on to sobie w ramki każe oprawić i w toalecie zawiesić. Bo w takim poważaniu ma protesty katolików. Toż to kolejna poczwarka z rodowodem pseudo lewicy po larwalnym stadium platfusim. To powstaje faktycznie nowa lewica (i bez znaczenia jest że ci ludzie nawet nie wiedzą co to słowo oznacza).
"Nowa", bo bez skrupułów i bez zasad.To jej nowe pokolenie chcące podobnie jak ich antenaci uwłaszczyć się na majątku narodowym. A że to niemożliwe bo już rozkradziono praktycznie wszystko, dlatego chcą grabić ludzi z efektów ich pracy. Tak jak ich poprzednicy wykorzystując ich jako tanie źródło robocze.
A że przy tym pogrzebią kraj na wieki jest to dla nich bez znaczenia. Bo wszak "polskość to nienormalność" i powód do "oświeconego" śmiechu oraz drwin.
Słusznie napisał Mik. KK i wiara to ostatnia nasza ostoja. Dlatego napisałem jak wcześniej. Bo walka na "urra" jest z góry skazana na porażkę.
Dlatego adresatem nie powinien być paliknur lecz marszałek Sejmu. I w tym kierunku powinno się go formułować. Po to by p/osłom nawet nie zaświtała myśl że taka inicjatywa zostanie przez społeczeństwo zaakceptowana.
Mamy prawo być zaniepokojeni takim kierunkiem działań paliknura. I mamy też prawo ale i obowiązek przeciwko temu zaprotestować. Ale z sensem !
Stąd - treść protestu skierowana do parlamentu dostępna w necie do wydrukowania dla każdego.
- czytelny podpis z danymi adresowymi
- pojemniki na protesty w każdym kościele by mogły dotrzeć możliwie szybko do tego kto protest ten w naszym imieniu złoży.
No i określić termin ich wpływu
To minimum i jest ono do zrealizowania. Jak przypuszczam RM, Trwam i inne katolickie środki przekazu oraz niezależne portale powinny się przyłączyć i rozpropagować zamysł.
Wtedy widzę sens takiego protestu. A nie pisanie do paliknura :/
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Christo. 
Christophoros Scholastikos, 2011.10.22 o 21:06
Jak zwykle gdy dochodzi do szczegółowych ustaleń to już jestem w stanie racyjnę Ci przyznać, kolego miły. Tak też tym razem. Fakt, protest jest nie najlepiej zaadresowany. Też uważam, że trzeba działać mądrze. Zakończę pobożnym życzeniem, byśmy umieli razem wypracowywać i stosować mądre narzędzia.
Pzdr serdeczne
bez odbioru
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Christo. 
w.red, 2011.10.22 o 21:31
Nic nie stoi na przeszkodzie by zmienić taktykę póki czas ;)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Christo. 
Christophoros Scholastikos, 2011.10.22 o 21:47
Konkretniej? :) Mam skasować wątek? :). Prawie 7000 ludzi wysłało swoje oburzenie palichłopu.
Taktykę zmienia się stosownie do okoliczności. Grunt, żeby mieć strategię, czyli generalnie wiedzieć do czego się dąży.
pzdr
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Christo. 
w.red, 2011.10.23 o 01:46
A broń Boże. Tylko organizatorom zasugerować zmianę adresata, nieco zmienić treść protestu. Posunąć pomysł RM i innym mediom. O ile możliwe nawiązać kontakt z "kadrą" KK by zaangażowali się w sprawę na poziomie choćby parafialnym. Nie zaszkodziła by audiencja np u bp wrocławskiego.
Sam widzisz, że spraw sporo. Można by skorzystać w części z pomocy NE (bo mają możliwości tylko ich prawdopodobnie nie ujawniają). Ja przynajmniej na ich miejscu bym tak postąpił :) Ale nie chcę nikogo pouczać :)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Christo.   
ratus, 2011.10.23 o 14:51
Jak zwykle rozsądnie opisuje to Jan Szczepankiewicz:
+prawica.net
pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Christo. 
Christophoros Scholastikos, 2011.10.23 o 21:29
Świetny artykuł.

Po przemyśleniu sądzę, że pośpieszyłem się z włączeniem się w tą akcję. Zrobiłem to mechanicznie, a procesorek nie chciał popracować nad sensem.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Protest 
Zenon Jaszczuk, 2011.10.22 o 20:05
Christo.
Nigdy nie wysyłałem , nie podpisywałem protestów do okupantów Polski. Mija się z celem. Tym razem poparłem akcje, bo to nie jest jakaś prośba tylko wyraz mojej niechęci do tych durni. Jeśli czlowiek ma jakiś rozum i przeszkadza mu krzyż (palikotowi nie przeszkada, to tylko taka zagrywka dla ciemniaków których zrobił w konia przy "wyborach")może zawsze zrezygnować z posłowania. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Protest 
janekk, 2011.10.23 o 17:06
Jeżeli 700 osób wysłało "protest" do Palikota to znaczyłoby że znalazło się 700 durni zajmujących się pierdołami
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Protest 
Paweł Tonderski, 2011.10.24 o 23:37
Ja ten protest poparłem, na dzień dzisiejszy jest już ponad 14 tysięcy podpisów. Oczywiście, że Palikot wykorzystuje z premedytacją Krzyż do swoich partykularnych potrzeb, natomiast PiS stanął w obronie Krzyża, tak jakby to była najbardziej istotna sprawa dla Polski, w tym samym czasie idą pod młotek następne przedsiębiorstwa skarbu państwa, a pozwolenia i koncesje na wydobycie polskiego gazu łupkowego są sprzedawane za bezcen amerykańskim i żydowskim firmom, które zapewne odsprzedadzą je firmom rosyjskim, które również znajdują się w rękach żydowskich, to samo jeśli chodzi o Rafinerię Gdańską, KGHM, SPEC, Koleje Państwowe, energetyka, Lasy Państwowe, Służbę Zdrowia w tym przede wszystkim uzdrowiska i nieruchomości znajdujące się w dużych miastach Polski...wiadomo, że ta afera i w ogóle wejście objazdowego cyrku Palikota do polskiego parlamentu ma tylko jedno zadanie, przykryć przed polskim narodem całkowity rozbiór Polski. Tym bardziej, gdy poprzedni sejm uchwalił ustawę o tzw. informacji publicznej przy biernej postawie parlamentarzystów z PiS-u... Podpisując ten protest chciałem tylko, aby ludzie Palikota wiedzieli, że w Polsce żyją jeszcze tacy ludzie, którym nie są obojętne nasze symbole narodowe i nasz znak - Krzyż Święty, który jednocześnie jest symbolem naszej chrześcijańskiej wiary i nas Polaków...

Nie wiem, kto stoi za tym protestem, z nikim tego nie konsultowałem, zrobiłem to co mi nakazywało moje sumienie, a i nie jestem neofitą...

Dlaczego w takim razie nikt nie koordynuje tego typu inicjatyw, protestów i apeli?

Pytanie jest również takie, czy te wybory zostały sfałszowane, czy nie zostały?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Protest 
Zenon Jaszczuk, 2011.10.24 o 23:45
Paweł Tonderski.
Sorki bo to nie do mnie pisałeś, jednak .....Poczytaj o wyborach okupacyjnych o ile pamiętam z 1946 roku. W którym to okupanci tylko zamienili głosy przeciw na za i odwrotnie. Wyszło ogromne poparcie dla bandytów. Czy Ty naprawdę masz nadzieję, że cokolwiek sie zmieniło????Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Protest 
Paweł Tonderski, 2011.10.24 o 23:48
Wiesz o tym Zenku, że ja nie wierzę w to, że coś się od tamtej pory zmieniło, ale mam nadzieję na to, że jednak się kiedyś zmieni...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Protest 
Zenon Jaszczuk, 2011.10.25 o 00:16
Paweł Tonderski.
Oczywiscie, ze wiem. A to jest efekt i przyjemnośc spotkania z Tobą. tylko czy inni wiedza ?!! {
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Protest 
Christophoros Scholastikos, 2011.11.09 o 19:55
Prawie 55 tysięcy osób powiedziało Paliłosiowi, żeby się uspokoił. Tak sobie myślę, że dzięki niemu zmobilizują się ludzie do tej pory obojętni i zbyt zajęci przetrwaniem.
Pozdrowienia
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑