słowa kluczowe: gps65, głupota, maseczki, polityka, zabobon.
Świat2022.03.30 15:29 15:38

Najgłupszy zabobon w dziejach świata

 
 
Wyznawanie zabobonów to demonstracja głupoty. Głupota prowokuje bandytów do ataku, bo daje szansę szybszej wygranej. Głupiego łatwiej pokonać niż mądrego. Demonstracja wiary w zabobony to zachęta do podboju.
 

       Parę dni temu widziałem w TV spotkanie premiera Polski Mateusza Morawieckiego z wiceprezydentką Stanów Zjednoczonych Kamalą Harris. Takie sceny pokazywali: idą oboje w maseczkach, stają, zdejmują maseczki, dotykając je na całej powierzchni oboma rękami, wkładają do kieszeni, witają się gołymi rękami, pozują do zdjęcia, siadają przy stole, a po rozmowie wstają, wyjmują maseczki z kieszeni, zakładają maseczki, znów dotykając je w całości rękami i odchodzą. Tą metodą wymienili się miliony razy większą liczbą wirusów w ich układach oddechowych niż gdyby żadnej maseczki nie mieli. Nie może być bardziej dobitnego dowodu na to, że maseczki to nowoczesny zabobon, który jest gorszy, głupszy i bardziej szkodliwy niż foliowe czapeczki chroniące przed promieniowaniem. Nie ma się co dziwić, że Putin rozpoczął wojnę, widząc jakimi wielkimi zabobonnymi głupcami są przywódcy krajów Zachodu.

       Oni łamią wszelkie zasady dotyczące higieny przeciwwirusowej. Badania naukowe jednoznacznie pokazują, że nawet poprawne noszenie maseczek nie powstrzymują zarazy wirusowej. Ale nawet ci lekarze, którzy się z tym nie zgadzają, głoszą, że maseczki są skuteczne tylko i wyłącznie wtedy, gdy są noszone zgodnie z pełnym reżimem zasad higienicznych – nie są dotykane w trakcje zakładania i zdejmowania, po każdym zdjęciu maseczki należy umyć ręce, a maseczkę natychmiast wyrzucić do specjalnego pojemnika, tak by potem była ona fachowo zutylizowana. Wielokrotne używanie jest samej maseczki, trzymanie jej w kieszeni, dotykanie na całej powierzchni dłońmi, niemycie rąk po jej zdjęciu etc. to są wykroczenia przeciw higienie powodujące, że na pewno się zarazimy wirusem.

       Widać więc wyraźnie, że nasi przywódcy nie traktują maseczek jako jakiejś ochrony przed wirusami, nie używają ich w celach higienicznych, nie noszą po to, by się nie zarazić, ale to element propagowania zabobonów i demonstracja głupoty. To jawne prowokowanie Putina do ataku na nas.

       Wojna już wybuchła, Putin już ją rozpoczął, Polska przyjęła już ponad trzy miliony uchodźców z Ukrainy bez żadnej kwarantanny, bez testowania na obecność wirusów - uchodźców, którzy są w większości niezaszczepieni. A epidemia koronawirusa wygasa, zamiast się nasilać. Widać więc już bardzo wyraźnie, że wszelkie restrykcje pandemiczne to zabobon. A ci przywódcy nadal się nie opamiętali i nadal zabobonom hołdują! Czy oni naprawdę myślą, że swoją głupotą odstraszą Putina?

Grzegorz GPS Świderski

PS1. Oto oficjalna, wzięta ze stron polskiego rządu, instrukcja używania maseczki. Wszyscy urzędnicy państwowi oraz przywódcy państwa, prezydent, premier i ministrowie, jawnie, na wizji, bez zażenowania łamią te zasady:

image

PS2. Notki powiązane:

 

647 odsłon  (brak ocen)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑