słowa kluczowe: Marucha, Newsweek, gajowy Marucha, kazirodztwo, manipulacje, postęp, tolerancja.
Linki, cytaty, nowiny2011.1.18 12:30

Kazirodztwofobia

(poleca )
 
[...] po przełamaniu tabu homoseksualizmu, przyjdzie kolej na następne – przede wszystkim na kazirodztwo
 

Gajowy już wiele lat temu, i to nie raz i nie dwa, pisał, że po przełamaniu tabu homoseksualizmu, przyjdzie kolej na następne – przede wszystkim na kazirodztwo. Jak zwykle gajowy jest prorokiem, choć ludzie zawistni twierdzą, iż żadnym prorokiem nie jest, a posługuje się jedynie prostą logiką na poziomie chłopskiego rozumu.

„Newsweek” oswaja z kazirodztwem

To się musiało wcześniej czy później zacząć. Po kampanii na rzecz akceptacji aktów homoseksualizmu, nadszedł czas na ostrożne próby oswajania Polaków z kazirodztwem. Niechlubny proceder zapoczątkował zaś „Newsweek” tekstem Violetty Ozminkowski „Moja siostra, moja miłość”.

Tekst jest przewidywalny, jak każda agitka. Autorka rozmawia z człowiekiem, który opowiada o swoich gigantycznych cierpieniach związanych z miłością do siostry ciotecznej. Zaczęło się od dzieciństwa, w młodości był seks w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia tuż po śmierci matki. Później latami utrzymywane kontakty (kilka dziennie telefony), rozwody i „wzajemne wspieranie” (niestety nie jest jasne, w którym miejscu tej historii jest „wypalanie żelazem” tej „miłości”, o której mówi bohater). Na koniec zaś jest – jak to zwykle w takich historiach – happy end, czyli decyzja o tym, by wbrew wszystkim zamieszkać razem.


Żyd Joseph Fritzl - jak każdy pionier musi odcierpieć prześladowania

„Niestety” w związku z tym, że żyjemy w zacofanym kraju – zdaje się mówić autorka – happy end nie może być pełny. I bohaterowie nadal ukrywają się przed rodziną i znajomymi. Aż ciarki przechodzą (to dla niezorientowanych ironia), gdy czyta się o straszliwych cierpieniach pary. „Najgorsze jest to, że nie możemy zwyczajnie pójść do znajomych na imprezę jako para. Nie mamy dość odwagi, by powiedzieć o nas światu. Boimy się przede wszystkim o nasze dzieci, które kochają nas jak rodziców, ale też jako ciotkę i wujka” – oznajmia bohater.

Wcześniej zaś ubolewa nad jeszcze trudniejszym niż jego losem jeszcze bardziej kazirodczych par. „Kiedy czytam na zachodnich portalach – w Polsce wedle mojej wiedzy jeszcze takich nie ma – o związkach między matką i synem, między siostrą i bratem rodzonym, łapię się za głowę, bo pierwsza moja myśl dotyczy tego, ile musieli w życiu przejść” – mówi 53-letni Marek K., informatyk z Krakowa.

Cała historia ma zatem jeden cel. Wzbudzić nas współczucie, które ma przesłonić, że związek Marka K. z jego siostrą jest związkiem chorym z punktu widzenia nie tylko religii czy kulturowych tabu (obecnych w większości cywilizacji), ale także z punktu widzenia genetyki i zdrowia potomstwa (w tym przypadku niebezpieczeństwa nie ma, bo para jest na to za stara).

Emocje mają nam odebrać zdolność zdrowego oglądu rzeczywistości, a przemycane w tekście „definicje” kazirodztwa oswoić z innymi patologiami seksualnymi. I tylko patrzeć, jak za jakiś czas pojawi się ruch przez kazirodztwofobii, którą zacznie się leczyć! A wszystko zacznie się w Polsce od pozornie niewinnego artykułu z „Newsweeka”.

Tomasz P. Terlikowski

http://www.fronda.pl/news/czytaj/newsweek_oswaja_z_kazirodztwem

 
 
Źródło: dziennik gajowego Maruchy 

2436 odsłon średnio 5 (1 głos)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑