słowa kluczowe: antygoizm, goje, świat, Żydzi.
Linki, cytaty, nowiny2012.07.13 09:27

Głupi amerykański ‘Goj’

(poleca )
 
“Kogo to obchodzi? To dla Gojów, nie dla nas”.
 
Drodzy członkowie rodziny Real Jew News

Wychowując się w judaizmie, często słyszałem Żydów nazywających pogan “głupi Goje”. Sam jako wrażliwy żydowski chłopak nigdy nie używałem tego ubliżającego określenia w odniesieniu do nie-Żydów – “Goje”. Nadal go nie używam, a TYLKO kiedy pokazuję jak i dlaczego używa go żydostwo.

Mam prawie 62 lata, przeszedłem na prawosławie, i chociaż rezygnuję z “żydowskich metod”, nie mogę nie zauważać obiektywnie dlaczego żydostwo szydzi z “głupich Gojów”, i dlaczego dokładnie wie jak łatwo “głupi Goje” dają się kontrolować.

Większość Amerykanów wierzy w to co Żydzi – DO KTÓRYCH NALEŻĄ MEDIA – im mówią, i przyjmują to za “prawdę”, bo “widzieli to w TV”. ["Prastytutki" Celente i "korporacyjna elita" Paula Craiga Robertsa NIE są właścicielami MSM. . . tylko ŻYDZI.] ["Prastytutki" (presstitutes) - neologizm utworzony ze słów "prasa" i "prostytutki - przyp. admina]

Żydzi nie oglądają często TV, zwłaszcza niemoralnej zgnilizny o homoseksualizmie i lesbianizmie, którą sami produkują. Żydowskie dzieci w swoich pokojach odrabiają lekcje zadane im przez nauczycieli Z PRYWATNYCH SZKÓŁ i przygotowują się do pracy jako dyrektorzy u Goldmana Sachsa.

Nigdy nie zapomnę, gdy film o homoseksualizmie pokazywano w żydowskim Brookline MA, kiedy pracowałem i mieszkałem tam jako odnoszący sukcesy sprzedawca. Wskazałem jego reklamę religijnemu Żydowi mówiąc: “Nie jest odrażające kiedy widzi się to zboczenie seksualne pokazywane w sercu Brookline?”

Religijny Żyd odpowiedział szyderczo: “Kogo to obchodzi? To dla Gojów, nie dla nas”.

Trzeba zrozumieć, że “Gojów” skorumpowało i karmione jest kłamstwami przez żydostwo, do tego stopnia, że nie mogą sprzeciwiać się machinacjom żydostwa w jego wojnach, supremacji politycznej, zniszczeniu ich swobód poprzez oszustwo wojny z terrorem.

Dlaczego? Bo grzesznicy nie mogą zwalczać grzechu, prawi nie mogą zwalczać prawości, skorumpowani nie mogą zwalczać korupcji.

Lieberman i Chertoff, ŻYDZI rządzący bezpieczeństwem kraju rozumieją, o co chodzi z “Gojami”. (Rzekoma lesbijka Napolitano, w przeciwieństwie do Alexa Jonesa nazywającego ją “dużą siostrą”, jest nikim więcej niż marionetką tych dwóch Żydów.)

To dlatego w obozach FEMA rząd zafunduje frytki, szeroko-ekranowe telewizory i filmy klasy R (dla dorosłych lub małolatów w towarzystwie rodziców).

Głupi amerykański “Goj” zgodzi się na utratę swobód, a nawet domu i zarobków. (Żydzi to wiedzą o “Gojach”. I dlatego tak wielu pogan godzi się na to by mieszkać na tylnym siedzeniu w aucie i w miastach namiotowych, nie wiedząc tego, że to ŻYDZI z Wall Street odesłali ich stanowiska pracy do Chin i Indii.)

Ale nie ma zgody na to, by amerykański “Goj” zrezygnował ze swoich frytek, futbolu i miękkiego porno.

The Stupid American ‘Goy’
+www.realjewnews.com
Brat Nathanael Kapner – 11.07.2012, tłumaczenie Ola Gordon 
 
Źródło: +marucha.wordpress.com 

918 odsłon średnio 5 (5 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Głupi amerykański ‘Goj’ 
Adam39, 2012.07.13 o 10:57
"Głupi amerykański ‘Goj’" - można rozejrzeć się wokół i zadać pytanie, czy tylko amerykański?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Głupi amerykański ‘Goj’ 
Piotr Świtecki, 2012.07.13 o 11:18
:-D
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Głupi amerykański ‘Goj’ 
w.red, 2012.07.13 o 22:18
Do czasu.. . Przynajmniej do kiedy nie zaludni się świata genetycznymi mutantami mogącymi pracować na swoich panów.
Z nimi nie będzie problemów :/
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2025   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑