słowa kluczowe: Kaczyńscy, Kaczyński, PiS, Polska, filosemityzm, manipulacja, partie, polityka, ściema.
Linki, cytaty, nowiny2011.04.14 21:59 22:17

O PiS, Prezesie i okolicach - c.d.

(poleca )
 
Najnowsze linki z gajówki Maruchy
 
W ramach samopomocy społecznej kierowanej szczególnie do odurzonych PiSem kobiet, dzieci i osób o słabych nerwach kolejna partia materiałów o Prezesie "wodzu, prowadź!" Jarosławie, mężu opatrznościowym i stanu, prawdziwym polskim patriocie etc.
Jak to w gajówce - warto poczytać komentarze, dlatego linki prowadzą "dotamtąd", a nie od razu do źródeł.

Będziemy się czuli jak w domu
+marucha.wordpress.com

Straszny skowyt żydo-komuny
+marucha.wordpress.com

Stanowisko redakcji portalu Nacjonalista.pl w związku z I rocznicą katastrofy smoleńskiej
+marucha.wordpress.com 

4302 odsłony  (brak ocen)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Mufti 
w.red, 2011.04.14 o 23:28
Marucha musiał strasznie się zapuścić że u niego tak platfusie robactwo się rozpleniło. Szczególnie rozwalili mnie "nacjonaliści" (szkoda że nie napisali jacy bo ciekawym pod jaka nację ich "podpiąć". Bo z Polskością mają raczej niewiele wspólnego :/ -sądząc po tym co tam przeczytałem).
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
W.red (nacjonaliści) 
Piotr Świtecki, 2011.04.14 o 23:46
Hmm? Mi się to stanowisko "nacjonalistów" wydaje trzeźwe, rozsądne i zrównoważone. Może za wyjątkiem punktu 9.
Mógłbym prosić o wyjaśnienie Twojego stanowiska?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: W.red (nacjonaliści) 
w.red, 2011.04.15 o 00:22
Enuncjacja o której mowa jest dosyć przydługa i nie chce mi się odnosić do całości.
Generalnie stanowisko przez nich prezentowane zajęła niejaka "AGA":

aga powiedział/a
2011-04-14 (czwartek) @ 09:59:47

Mnie się robi niedobrze jak patrzę na tego koszer -pajaca,wasala żydów i banderowców.

…)Dla publicystów zaś, którzy w radiu i na łamach „Naszego Dziennika” zarzucali niektórym pracownikom Kancelarii antypolskie działanie, nie miał za grosz szacunku.(…)
Ta chazarka o sobie mowi,bo trzeba przyznać ,że JRNowak zawsze bardzo krytycznie o jej antypolskich działaniach mowił w RM. Szkoda tylko,że ubezwłasnowolniał w decyzjach Lecha Kaczyńskiego,ktorego nie czynił odpowiedzialnym za tę haniebną karierę Ziomeckiej.Pamiętacie Państwo jej wystąpienie podczas rocznicy ubeckiego pogromu kieleckiego?

A teraz coś dla sekciarzy smoleńskich:

Na zjeździe organizacji Kobylańskiego padły słowa dotyczące tragicznie zmarłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego ,,Zginął prezydent, który podpisał Traktat Lizboński, odbierający suwerenność naszej ojczyźnie – powiedział Kazimierz Świtoń. – Opatrzność Boża czuwa nad Polską i srogo karze tych, którzy niszczą nasz wybrany katolicki naród – dodawał Świtoń.”.

Kara Boża mowi prawdziwy i niezłomny obrońca krzyża na Żwirowisku!: no i co wy na to sekciarze?


Z tego powodu poczułem się w obowiązku zająć stanowisko, gdyż "ubodło" mnie to do żywego :

40.
w.red powiedział/a
2011-04-14 (czwartek) @ 21:17:26

Aga

Folguj Aśćka, folguj nieco bo zaraz pomyślę że u Maruchy jakiś POplatany umysłowo się zalągł przez przypadek. Na temat Kaczyńskich nie miałem i nie mam najlepszego zdania. Z tych powodów o których Pani pisałaś przede wszystkim a Lesbona to tylko przypieczętowała. Trzeba jednak mieć na uwadze że stosowana przez nich retoryka patriotyczna skutecznie przesunęła ten elektorat w ich stronę (czemu trudno się dziwić skoro wszystkie inne ugrupowania się tych ludzi wyparły). Zatem obrażasz Pani nie tyle pamięć zmarłego i jego brata (co też u każdego mającego nieco kultury człowieka nie może wzbudzić pozytywnych reakcji). Ale tych, właśnie patriotów którzy poważyli się zaprotestować przeciwko obłudzie i szytej grubymi nićmi manipulacji mającej zafałszować rzeczywistość i prawdę oczywistą. Odpowiedzialność za to wydarzenie spada wyłącznie na obecnie rządzących. A wszystkie próby zafałszowania informacji, ukrywania dowodów itp w logiczny sposób uzasadniają tezę dokonania zamachu. Stąd i protesty, które usiłuje się spacyfikować jak tylko się da. A ludzi w nich biorących udział zaklasyfikować do kategorii oszołomów i idiotów tylko dlatego że jak w każdej krytycznej dla Narodu chwili ich tarczą jest krzyż ? I w tym świetle masz Pani czelność zarzucać im sekciarstwo ?!
Trzeba być naprawdę równie umysłowo sprawnym jak niejaki Taras by na to się zdobyć. Wypadałoby zapytać co Pani osobiście zrobiłaś kiedykolwiek dla swojego kraju (oprócz tego żeś się Pani w nim urodziła) że poczuwasz się Pani do prawa by tymi ludźmi pomiatać i ich lżyć ?
Może więc darować sobie „wrzutki” i poprosić o mniej skomplikowane zadanie ?


Teraz chyba rozumiesz dlaczego. To nie jest wykazywanie prawdy tym którzy jej nie dostrzegają lecz ohydne i ordynarne "szczucie".
Przekonają kogokolwiek z tych ludzi na Krakowskim Przedmieściu lub tych którzy z nimi sympatyzują w taki sposób ? Nie przypuszczam. Bo i nie o to im chodzi.

pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: W.red (nacjonaliści) 
Piotr Świtecki, 2011.04.15 o 01:33
Krzyż Smoleński ewidentnie ZOSTAŁ wmanewrowany w polityczne przepychanki - ale przecież nie przez Obrońców Krzyża. Nie wiem - Ty to czytasz że oni "w czambuł" w ten sposób traktują wszystkich, którzy przychodzili pod Krzyż? Wtedy miałbyś rację. Ale ja widziałem, że tak nie było, więc nie odniosłem tego do ludzi rzeczywiście modlących się. Czasem nawet była zwracana uwaga PiSowskim agitatorom, żeby się pohamowali.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Mufti 
w.red, 2011.04.15 o 07:15
Widzisz Mufti w tym przypadku ja nie oceniam tego co nie widzę, ale to co czytam na ten temat. Jakkolwiek w sprawie narzuconej nam supremacji żydostwa spojrzenie mam podobnie. To wcale nie oznacza że ludzi tam protestujących czy to w obronie Krzyża czy to jak w przypadku "Solidarnych 2010" (protestujących przeciwko zmarginalizowaniu i wyparciu z ludzkiej świadomości Smoleńska by zamieść go pod dywan i uniknąć odpowiedzialności) mam uważać za rzeczników ich interesów działających w ich imieniu i na ich korzyść. Ja w każdym razie widzę tam ludzi mających odwagę sprzeciwić się obecnie rządzącym i ich niegodnemu postępowaniu.
Poświęcających swój czas i siły by bronić pamięci tych którzy już nie mogą się bronić sami. I domagać się prawdy którą chce się za wszelką cenę ukryć by uniknąć osądzenia i ukarania. Nie ma dowodów że dokonano zamachu bo nie po to go dokonano by dostarczać przeciwnikom broń do ręki. Stąd też wszystkie podjęte działania koncentrują się na zacieraniu śladów i dezinformowaniu społeczeństwa. Jest to więc protest jak najbardziej uzasadniony. I nie ma tu znaczenia, że jedną z ofiar był akurat Kaczyński. Ale wybrany przez dużą część społeczeństwa prezydent usiłujący sprzeciwić się interesom ludzi rządzącego układu bez cienia żenady zmierzających do dezintegracji państwa i zagrabienia tego co z naszego kraju zostało. Nie bez znaczenia jest też że od dawna z różnym nasileniem prowadzono przeciwko niemu kampanię zmierzającą do zdyskredytowania tak jego jak i urzędu który sprawował. I to w tak ordynarny sposób z jakim w żadnym szanującym się kraju trudno byłoby się zetknąć. Dlatego nie można dziwić się ludziom że odbierają to tak a nie inaczej decydując się na protesty. Tym bardziej że przejęcie władzy nosiło wszelkie znamiona zamachu stanu. Nie widziałem tam pod pałacem aktywistów PiS-u krzyczących "władza dla Jarka", ani przedstawicieli gmin wyznaniowych. Za to widziałem koncert chamstwa schlanych wieprzy ubliżających tym ludziom tylko dlatego że zdecydowali się na ten protest i że ośmielili się modlić pod znakiem Krzyża. Oraz akcje "służb" usiłujących ich zdyskredytować w oczach innych a w efekcie spacyfikować. Stąd argumentacja o "sekciarstwie" i inne tego typu sformułowania siłą rzeczy muszą budzić odpowiednio pejoratywne skojarzenia. Tym bardziej że używane są już od dłuższego czasu by ludzi zlaicyzować i zantagonizować jeszcze głębiej przez "nowoczesną" część społeczeństwa dla której ważny jest tylko własny interes dziś i nic poza tym bo "po nas choćby potop".
Widziałeś tam "PiS-owskich agitatorów" ?, ja nie. Za to tych drugich i owszem można było nawet "poczuć". Widziałem tam (co prawda za pośrednictwem kamer) zorganizowaną akcję "służb" podszywających się pod straż miejską.
Słowem widziałem to samo co w latach osiemdziesiątych choć co prawda jeszcze bez armatek wodnych i defilad ZOMO z gotowymi do odpalenia petardami i gazem łzawiącym.
A tu taki kołek jeden z drugim wypisuje dyrdymały o "sekciarstwie" itp.
Wtedy też ludzi mających czelność się sprzeciwić władzy określano podobnie.
"Warchoły"itp inwektywy. Pamiętasz? Ja pamiętam. I dlatego mówię : NIE POZWALAM na deptanie godności innych tylko dlatego że ci którzy to czynią sami jej nie posiadają.

Howgh!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Mufti 
Piotr Świtecki, 2011.04.15 o 10:50
Tak, słyszałem i widziałem zmagania tego rodzaju: jedni różaniec, drudzi "Ja-ro-sław! Ja-ro-sław!" Jedni skupiona modlitwa, drudzy gorączkowe polemiki z widzami (oczywiście Prezes wskazywany jako zbawca wszechświata). I sporadyczne sprostowania modlących się, że "nie wszyscy tu są za PiSem", "jesteśmy tu ze względu na krzyż".
O samym Prezesie potrafiącym 10-go wparować z całą ekipą, robiąc gigantyczne zamieszanie już w czasie trwania Apelu Jasnogórskiego nie wspominam, bo ktoś powie, że się czepiam.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Mufti   
Mik, 2011.04.15 o 10:59
Panie Mufti
Co innego znaczy Panskie zdanie,a o co innego wola koniecznosc,dla ktorej warto poswiecic wiecej refleksji.
PS.Z moja zona mamy inne zdania,a zyjemy juz prawie 40 lat i krew mnie zalewa,ze z babcia musze spac.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Podam Wam zydowski,madry kawal.   
Mik, 2011.04.15 o 11:18
jak go zrozumiecie,to zalezy tylko od Was.

Pod sciane placzu podjezdza luksusowa limuzyna.Wysiada z niej jegomosc,chcacy sie pomodlic.Patrzy,a nie ma miejsca.Podchodzi do pierwszego Zyda i pyta sie go,o co sie modlisz?Panie ja biedny,modle sie o 50 dolarow dla moich dzieci.W odpowiedzi slyszy:Bog wysluchal twojej prosby.Masz tu 50dolarow i zwolnij miejsce dla tych co przyjechali sie modlic o miliony.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Podam Wam zydowski,madry kawal. 
Piotr Świtecki, 2011.04.15 o 11:31
No, ja nie wiem czy próba zrozumienia żydowskiego dowcipu to nie będzie antysemityzm?..

Mi się przypomniała historia Jakuba i Ezawa.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Podam Wam zydowski,madry kawal.   
Mik, 2011.04.15 o 11:39
Nie prosze Pana.W tym kawale jest zawarta tez madrosc,sluchania i pozwolenia na dzialanie ludziom,ktorzy cos potrafia.Moje modly sa niczym do modlow tych,ktorzy przyszli sie pomodlic dla nas wszystkich.To nie my wiemy jak nalezy czynic,to wiedza ludzie,ktorzy znaja sie na tym.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Mufti 
w.red, 2011.04.15 o 11:42
"Suknia" Jakuba, ale "głos Ezawa" ?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Mufti 
Piotr Świtecki, 2011.04.15 o 12:09
Sprzedanie pierworództwa za miskę soczewicy, tak.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Mufti 
w.red, 2011.04.15 o 12:31
Jeśli nawet, to jak brzmi skandowany "Jarosław" przez kilka osób w takim zgromadzeniu. Wobec innych uwłaczających godności modlących się ludzi (nie będę pisał jakich bo skoro byłeś to wiesz i nie ma powodu by tu robić ściek).
Poza tym jesteś pewien że byli to zwolennicy PiS-u ? Czy posądzasz ich aż o taki imbecylizm by wśród grona modlących się drzeć paszcze w sposób żadną miarą nie mogący przełożyć się na jakiekolwiek podchwycenie hasła i rzeczywiste poparcie dla Jarosława ? "Wrażliwość" i mentalność potrzebną do tego znalazłbyś chyba tylko u "tarasoidów" i funkcjonariuszy "na służbie". A co do "dyskusji". Jak byś zareagował w sytuacji tych pod Krzyżem ? Stałbyś spokojnie wysłuchując co ma ktoś do powiedzenia kiedy to wydaje Ci się najpierw brakiem zrozumienia a potem z atakiem ?
Chyba nie, na pewno chciałbyś to uzasadnić. A wtedy emocje zawsze wezmą górę.
Co do"świty". Nie widziałem, ale jest to wysoce prawdopodobne. Bo wrażliwość macherów od marketingu politycznego nie mieści się w skali normalnego człowieka.
Czy Jarosław miał o tym wiedzę ? Nie wiem. Może to dzieje się na takiej samej zasadzie jak "za Gierka" i taki delikwent jest gotów myśleć że to masowe poparcie jest rzeczywiste a nie wyreżyserowane ? Bóg jeden wie.
Poza tym czy nie widzisz nic uwłaczjącego w zmuszaniu ludzi do do postawy Piotra gdy był zmuszany po trzykroć ? (idzie mi o postawę a nie wzgląd na osobę)
Przekonywać i dyskutować należy bez wątpienia. Ale nie tam i nie tak.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Mufti 
Piotr Świtecki, 2011.04.15 o 13:04
Nie miałem na myśli krzyków "Ja-ro-sław!" ani kłótni równolegle z modlitwą, tylko pomieszanie, przekładaniec, momentami mocno zgrzytający (dla Obrońców Krzyża, zwracających agitatorom uwagę, i dla redakcji nacjonalista.pl najwidoczniej też zgrzytało).

Prezes Jarosław, Prawdziwy Choć Nie Antysemicki Polak-Katolik i nie wie, że Apel Jasnogórski jest o 21-szej?! Ani jego Nad Wyraz Patriotyczni i Propolscy Doradcy?! Toż nawet ja, dziecko Boże specjalnej troski z brodą, o tym wiem.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Mufti 
w.red, 2011.04.15 o 17:13
Effendi :D
Ty jako człowiek przepełniony duchem wiary dostrzegasz ten niuans.
Nie wymagaj jednak tego samego od nawet znaczniejszych "wojowników" których życie koncentruje się na bardziej przyziemnych sprawach ;)
Jeśli idzie natomiast o "doradców".
O Szlachetny!
Czy gdyby w istocie byliby godnymi tej nazwy dopuścili by do tak wielu sromotnych porażek ? Obawiam się że o ile wkrótce nie otrzymają jedwabnego sznura to ich "wódz" na nim sam będzie zmuszony zawisnąć.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
w.red 
Piotr Świtecki, 2011.04.15 o 17:28
:-))
No, jakoś zły jestem. Za durzenie miłych memu ego kobiet. Z moją mamą włącznie, która mimo przypominania o faktach co parę dni znowu zbacza w irracjonalny PiSozachwyt... :-(
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Mufti 
w.red, 2011.04.15 o 18:38
Sam powiedz teraz czy nie miałem racji mówiąc że dla tych ludzi nie istnieje alternatywa. Dla jednych są zbędnym balastem, drugim przeszkadzają, innym na nich nie zależy to i nie ma się co dziwić że skupiają się wokół tych którzy nie tylko podzielają ich poglądy ale i są im potrzebni.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Mufti 
Piotr Świtecki, 2011.04.15 o 19:33
Alternatywę Prezes z śp. Bratem Prezesa skutecznie wycięli. Jak obiecali (w Fundacij Batorego), tak zrobili.

Najgorsze jest to, że myśląc w ten sposób być może pomagamy SLD... Nieźle nas wmanewrowano, nie ma co.

Można jeszcze pomarzyć, że PiS zadeklaruje (p)oparcie dla/w idei Cywilizacji Polskiej... No. Ściętej głowy marzenie. ;-/
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Mufti 
w.red, 2011.04.15 o 22:03
Znasz mój punkt widzenia w tej sprawie. Bo nawet na niepopkach ściąłem się z kilkoma osobami na ten temat (wycięcie alternatywnych ugrupowań).
Faktycznie, na dzień dzisiejszy sytuacja wydaje się patowa. Chyba nie sądzisz że jest to dziełem przypadku ;)
W którymś komentarzu napisałem że w obecnej sytuacji zwycięży lewactwo. Bo już spryciule strzygą oczkami na Orbana. Postąpić jak on nie postąpią, ale wrażenie na "elktoracie" są w stanie wywrzeć. No i te konfitury w Brukselce , jak widać pychota, bo bronić ich gotowi wszyscy bardziej niż niepodległości :(
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑