słowa kluczowe: Dubieniecki, Kaczyńska, Kaczyńska-Dubieniecka, Marcin Dubieniecki, Marta Kaczyńska, PiS, Polska, elity, elyty, klasa polityczna, polityka, wybory.
Linki, cytaty, nowiny2011.02.17 21:26 21:35

Dubieniecki: Kaczyński nie ma prawa odmówić tego Marcie

(poleca )
 
"Elyty" jadą po bandzie. Jest już unia personalna. Czas na dynastię?
 
Marta Kaczyńska powinna dostać "jedynkę", jeśli by tylko tego zapragnęła, i wszystko, co jest jej potrzebne. W PiS nie może być dyskusji, czy Marcie Kaczyńskiej należy się miejsce na listach, czy nie. To Marta Kaczyńska oznajmia określone fakty, które powinny zostać wykonane

Już jutro na portalu Onet.pl ukaże się duży dwuczęściowy wywiad z Marcinem Dubienieckim, mężem i pełnomocnikiem Marty Kaczyńskiej, który przeprowadził Jacek Nizinkiewicz.

Cały tekst: +wiadomosci.onet.pl

Na wszelki wypadek powstrzymam się od komentarza... 

2707 odsłon  (brak ocen)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Dubieniecki: Kaczyński nie ma prawa odmówić tego Marcie 
Zenon Jaszczuk, 2011.02.17 o 22:41
Mufti.
Najpierw się pośmiałem. Co można napisać mądrego o głupocie. Może Ławęsa pomoże i załatwi poselstwo z list PO, jak synkowi. Polskę już zrujnowali, zlikwidowali [wszyscy razem], to co za różnica kto występuje w tym żałobnym kabarecie. Korzenie odpowiednie, męż też widzę, że się nie goli. Wszystko na dobrej drodze. Jak Kaczka nie ustąpi to jeszcze można prosić wujka siorosia, śmolarka i innych. W normalnym państwie normalni ludzie wstydzili by się na ten temat dyskutować w przekaziorach. Tylko odkąd "gorale pustynne" opanowali Polskę, co jest normalnego. Może państwo pomogą mi znależć jakiś ślad ich normalnego działania. Proszę mi wskazać normalnego polityka góralskiego w Polsce [powiedzmy] od pierestrojki. Sama komuna, same TW, sama agentura, sama mafia- żydokomunofaszyści, których nikt z niczego nie rozliczył. A jak wiemy im się wszystko należy zgodnie z religią hologłupoty. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dubieniecki: Kaczyński nie ma prawa odmówić tego Marcie 
janekk, 2011.02.18 o 00:01
Zenon,
Oni cieżko pracują, odczyt w parlamencie europejskim albo wyjazd do Ameryki, to ciężka praca więc jedynka się należy, każdy to zrozumie ale trzeba jeszcze przekonać upartego stryja. To przecież nie jest nepotyzm tylko należny udział w rodzinnej firmie. A mąż jest dobry bo pomaga żonie, tak powinno być aby męzowie pomagali swoim żonom a żony mężom.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dubieniecki: Kaczyński nie ma prawa odmówić tego Marcie 
Zenon Jaszczuk, 2011.02.18 o 00:35
janekk. Witaj.
Ja nic nie mam przeciwko pomocy. Wprost przeciwnie. Tylko mają forsę, to niech zbudują sobie fermę kur. No chyba, że naprawdę nas mają za stado baranów. To też ferma. Pozdrawiam. Cholera chyba spacje mi się udały.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dubieniecki: Kaczyński nie ma prawa odmówić tego Marcie 
w.red, 2011.02.18 o 08:04
Normalnie to bym się uśmiał. Ale że od dawna tu nie jest normalnie dlatego zmilczę. Bo to już nawet nie jest śmieszne co żałosne.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑