słowa kluczowe: akrofilia, akrotomofilia, apotemnofilia, autonekrofilia, autoskopofilia, fallofilia, flatufilia, kandaulezizm, kleptofilia, lakrafilia, mammafilia, parafilia, piktofilia, pubefilia, pyrofilia, spek, stygmatofilia, timofilia, trichofilia.
Polska2019.03.28 20:53 20:57

Deklaracja Różnorodności Seksualnej

 

Karta Praw Seksualnych

 

Deklaracja to dokument wypracowany na bazie programu Seks w Samorządach, z pomysłu, inicjatywy i pod przewodnictwem Miłość Nade Wszystko, przez organizacje społeczne Różnorodni w Seksie oraz sztaby wyborcze kandydatów lewicy. Wypracowanie treści Deklaracji odbyło się zgodnie z zasadami niezależnego rzecznictwa politycznego Seks Nie Wyklucza. Powierniczkami i powiernikami realizacji Deklaracji są organizacje seksualne, które wzięły udział w pracach nad jej treścią.


 

Pan Międzynarodowy Ambasador Różnorodności Seksualnej Na Rzecz Kultury w Polsce przesłał mi poprawioną, łagodniejszą, wersję deklaracji, którą opublikowałem niedawno na moim blogu. Ta nowa deklaracja dużo lepiej tłumaczy to, o co chodzi mniejszościom seksualnym. Apeluję do prezydenta miasta Warszawy, by podpisał i wykonał tę poniższą deklarację, jeśli chce pozostać tolerancyjny i niestronniczy. Nie ma żadnego powodu, by preferować tylko gejów, lesbijki, biseksualistów i transgenderytów, a wszystkie inne zachowania seksualne pomijać i dyskryminować.

Poniżej cytuję manifest w całości.

Grzegorz GPS Świderski.


To jest Karta Praw Seksualnych, czyli manifest ideowy osób mających swój rozum i godność człowieka. Naszym mottem jest: „czyńmy sobie i innym dobrze!”. Jesteśmy ludźmi o bardzo różnorodnych i bogatych preferencjach seksualnych określanych obecnie jako zboczenia. Ale nie widzimy nic złego w tym, co dzisiejsza opinia publiczna ciemnego i niewykształconego społeczeństwa w tym kraju uważa za niemoralne i nienormalne. Nasze orientacje seksualne powinny jak najszybciej zostać wykreślone z listy zboczeń i dewiacji, bo my się z nimi dobrze czujemy i wcale ich nie chcemy leczyć. Będziemy wszelkimi sposobami tłumaczyć i przekonywać co jest dla nowoczesnego człowieka dobre i zdrowe, i chcemy podkreślić z całą mocą, że nie widzimy nic złego w czynieniu sobie i innym dobrze, a przykładowo:


 • uprawianie dobrowolnego, bezbolesnego seksu z dziećmi, nieletnią młodzieżą oraz zwierzętami,
 • stymulowanie dotykiem własnych organów w celu osiągniecia przyjemności,
 • wesołe obnażanie się w miejscach publicznych,
 • sprawianie radości sobie i innym, w tym dzieciom oraz zwierzętom, poprzez erotyczne pieszczoty,
 • uprawianie innych czynności seksualnych zabronionych prawnie z niezrozumiałych dla nas powodów.

Ponadto, w porozumieniu z nowoczesnymi organizacjami międzynarodowymi, które wspierają nas ideowo oraz finansowo, będziemy krzewić i rozwijać edukację dzieci i młodzieży w następującym zakresie:


 • naukę rozpoznawania trzeciej i dalszych płci,
 • naukę technik masturbacji dla dzieci w przedszkolach i szkołach już od najmłodszych lat, by nic co ludzkie nie było im obce,
 • tłumaczenie, że w obecnym nowoczesnym świecie pojęcia takie jak małżeństwo, mąż, żona są przestarzałe i należy je wszędzie zastępować pojęciami: partner, partnerka, związek partnerski, z podziałem na związki hetero, homo oraz inne, w zależności od stopnia rozwoju i dojrzałości społeczeństwa,
 • wyjaśnianie, że żadne czynności seksualne nie przeszkadzają w adopcji dzieci,
 • nieustanne propagowanie w przedszkolach i szkołach naszych światłych idei.

To jest nasz krzyk z żądaniem tolerancji, akceptacji i szacunku! My też jesteśmy ludźmi, też chcemy żyć, też zasługujemy na uznanie i afirmację, też chcemy mieć reprezentację polityczną i chcemy rządzić! Nie możecie nam tego odmawiać tylko dlatego, że nami pogardzacie! Wasza pogarda jest zła, to mowa nienawiści. Was może tej nienawiści nie oduczymy, ale odpowiednio wychowamy wasze dzieci, tak by nas polubiły i do nas przystąpiły!

Naszym celem jest:


 1. Stworzenie za publiczne pieniądze wielu hoteli, schronisk, kampingów oraz moteli interwencyjnych, które będą miejscem schronienia dla kochających zwierzęta, doznających przyjemności przy stymulowaniu dotykiem własnych organów, dziewczynek oddających się za pieniądze i ich opiekunów oraz reszty naszego towarzystwa, wyrzuconych z klubów, restauracji, szkół, domów publicznych, pubów i innych miejsc ogólnie dostępnych, lub obawiających się o swoje życie na lądzie, morzach i na oceanach.
 2. Utworzenie na koszt państwa "wielobarwnej pomocy wiejskiej, miejskiej, leśnej i stepowej", będącej systemem szybkiego reagowania i niesienia pomocy w przypadkach przemocy i żartów wobec osób stymulujących swoim członkiem odbyt kolegów, przebierających się w czarne skóry, mających kilka żon i reszty naszego towarzystwa.
 3. Start programu "Latarnica", dzięki której w każdym klubie, restauracji, szkole, domu publicznym, pubie, agencji towarzyskiej i innym ogólnie dostępnym miejscu na lądzie, morzu i w kosmosie, będzie przynajmniej jedna osoba opłacanej przez miasto, która zainterweniuje i pomoże dziecku chcącemu pieścić swe genitalia, dłubać w nosie, czerpać przyjemność z jedzenia kału i reszcie naszego towarzystwa.
 4. Zapewnienie rzetelnej edukacji tłumaczącej jak bezpiecznie uprawiać seks w dowolnej konfiguracji i z udziałem wielu ciekawych instrumentów lub kimkolwiek innym z naszego towarzystwa, tak jak to zalecają wszelkie organizacje zdrowia na wsi, w mieście, w lesie i na sawannach.
 5. Stworzenie centrum społecznościowego dla osób, które czerpią przyjemność z ocierania się o innych w zatłoczonych miejscach, stosunkach z osobami mającymi amputowane kończyny, lubiących uwalać się w kale i całego naszego towarzystwa, które wspierać będzie oddolne inicjatywy tej społeczności niezależnie od miejsca, czasu oraz sytuacji politycznej.
 6. Rozpoczęcie współpracy państwa i miasta z pracodawcami przyjaznymi osobom podniecającym się fantazjowaniem na temat katastrof i klęsk żywiołowych, w których cierpią i giną ludzie, doznającym orgazmu na skutek niedotlenia wywołanego przyduszaniem, lubiących seks z przestępcami i innym członkom naszego towarzystwa, którzy przebywają na wszelkich terenach, czy to podmokłych, czy suchych, czy zaśnieżonych, czy też pokrytych pyłem wulkanicznym albo tropikalną dżunglą.
 7. Stosowanie klauzul antydyskryminacyjnych w umowach z kontrahentami miast i wsi, tak by preferowały uprawianie seksu w zamkniętych pomieszczeniach, z osobami śpiącymi, z kobietami udającymi mężczyzn, mężczyznami udającymi psy oraz resztę naszego towarzystwa, pod patronatem prezydenta, premiera, ministra, wójta, plebana, biskupa i papieża.
 8. Patronat króla, królowej, pazia, królewicza, imperatora, i jego matki, nad paradą równości, braterstwa i wolnego seksu, w której będą mogli swobodnie maszerować, czołgać się, iść na klęczkach, na rękach, tyłem, przodem, bokiem i turlać się, osoby lubiące zadawać ból innym, mające pociąg seksualny do starców, czy osób zdeformowanych, podniecające się dotykiem lodu lub ognia i inni członkowie naszego towarzystwa.
 9. Zapewnienie wolności artystycznej i wsparcia finansowego z budżetu miasta dla klubów sportowych dla wszelkiej młodzieży, która chciałaby się ćwiczyć w doznawaniu przyjemności, gdy sobie zadają ból, lubią wyobrażać sobie, że w trakcie seksu są nieżywymi zwłokami, podniecają się przy wąchaniu pieluch czy znoszonych majtek i innych czynnościach praktykowanych przez nasze towarzystwo.
 10. Rozpoczęcie naboru osób, które chciałyby nam pomóc w krzewieniu i propagowaniu przyjemności czerpanych z oglądania własnych genitaliów, czujących ekscytację na skutek wzdęcia brzucha, podniecających się zjadaniem cudzych wydzielin i innych działaniach naszego towarzystwa.


Tagi: pyrofilia,  autoskopofilia,  kleptofilia,  piktofilia,  flatufilia,  kandaulezizm,  stygmatofilia,  autonekrofilia,  akrofilia,  lakrafilia,  trichofilia,  timofilia,  pubefilia,  akrotomofilia,  apotemnofilia,  mammafilia,  parafilia,  fallofilia,  spektrofilia,  okulofilia,  dorafilia,  polyiterofilia,  andromimetofilia,  choreofilia,  zelofilia,  pygofilia,  sarnasofilia,  akustykofilia,  autonepiofilia,  hybristofilia,  sitofilia,  hierofilia,  autogynephilia,  fobofilia,  odontofilia,  siderodromofilia,  ochlofilia,  symforofilia,  pekkatofilia,  agorofilia,  somnofilia,  ksenofilia,  ginemimeza,  amaurofilia,  andromimeza,  hipefilia,  myzofilia,  albutofilia,  dysmorfofilia,  autassassinofilia,  belonefilia,  narratofilia,  apotemiofilia,  nasofilia,  klaustrofilia,  asfiksjofilia,  gerontofilia,  nanofilia.

 
 

To jest rozszerzenie Deklaracji LGBT+: https://mnw.org.pl/warszawska-deklaracja-lgbt/

 

1584 odsłony średnio 3,7 (3 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Deklaracja Różnorodności Seksualnej 
Marek Stefan Szmidt, 2019.04.02 o 08:54
Od naporu tego, wszechdeklarowanego postępu mój Kot, w czasie spacerów ulicami Wa-wy, ciągle ogląda się za siebie...
Pozdrawiam serdecznie
MStS
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Deklaracja Różnorodności Seksualnej 
Marek Stefan Szmidt, 2019.04.02 o 08:59
W imieniu Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wspierania Nekrofilii składam protest w związku z pominięciem naszych milusińskich w powyższej Deklaracji.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Deklaracja Różnorodności Seksualnej 
GPS, 2019.04.03 o 01:24
Ale za to jest autonekrofilia.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑