słowa kluczowe: Chodakiewicz, Nasz Dziennik, antypolonizm, elity, etykietowanie, faszyści, samonienawiść, szkalowanie, wojna informacyjna, Żydzi.
Linki, cytaty, nowiny2018.03.20 15:05

Marek Jan Chodakiewicz: opluwając Polaków odbiera się im wolę walki przez wywołanie samonienawiści

(poleca )
 
Żydzi wolą czyny od słów. Nie machają językiem na próżno, ale wykładają ogromne pieniądze, aby swój punkt widzenia umieścić i utrwalić w publicznym dyskursie. I w rezultacie funkcjonują tysiące komórek, organizacji, fundacji i innych instytucji, w tym i uniwersyteckich, które zajmują się dziejami żydowskimi, judaizmem oraz bardzo często Holokaustem.
 
– Zawsze jest tak, że jak się chce wymusić coś na innych, to przede wszystkim zohydza się takich ludzi – jednostki czy zbiorowości, w tym i narody. Jak się ich opluje jako „polskich nazistów” z „polskich obozów koncentracyjnych”, którzy „zabili więcej Żydów niż Niemców”, to wyklucza się jakąkolwiek pomoc od osób czy społeczności z zewnątrz, czyli od nie-Polaków, bo kto będzie bronić „nazioli – zauważa prof. Chodakiewicz. Jak dodaje. takie działanie odbiera także Polakom „wolę walki przez wywołanie samonienawiści”. – Pozostaje wtedy tylko kapitulacja – akcentuje profesor.

Więcej: +www.pch24.pl +naszdziennik.pl 

1715 odsłon  (brak ocen)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑